Opinie o Polok Marcin Pieczarki w Kryry

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Polok Marcin Pieczarki. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Polok Marcin Pieczarki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polok Marcin Pieczarki w Kryry

K

to zmień pracę. bo większość tu jest zadowolona z warunków zatrudnienia a ja nie lubię jak koledzy z pracy marudzą. . . . z byle pierdoły. no chyba że Cię nikt już nie chce przyjąć to pisz dalej . . . hehe ;()

Super firma, elastyczne warunki zatrudnienia. kasa zawsze na czas. (usunięte przez administratora) tak w ogóle to hejterzy zarabiają na tym i powinni być ścigani za takie wpisy na necie. pozdro dla koleżanek z roboty ;)

byla
@ja

Tutaj kazdy ma prawo wyrazic swoja opinie niekoniecznie pozytywna i trzeba to przyjac do wiadomosci

@byla

Tak oczywiście. ale nie można od razu pisać o obozach koncentracyjnych bo to przesada jest.

Marysia
@ja

nie wszystko jest tu super ale ogólnie jak na pieczarki to chyba jedna z lepszych pieczarkarni w okolicy.

Nie zgadzam się z opinią poprzednika. Firma Polok to uczciwy pracodawca. Na jakiej podstawie piszesz tak obraźliwe opinie!!! Porównywanie tej firmy do obozu jest zupełnym przegięciem:(

wcale nie jest tak źle.Pewnie było spietrzenie pracy . 2 godziny więcej w robocie przez 2 dni i solar się przegrzał i brednie pisze :)

Zbieraczka

Solar skąd w Tobie tyle nienawiści do firmy Polok??? Ja pracuję tu od lat i jestem bardzo zadowolona z organizacji pracy poszanowania pracownika i zarobków.Polecam tę firmę kożdemu kto szuka stabilnej pracy No i oczywiście chce się mu pracować.

obiektywna

Zbieranie pieczarek to specyficzna praca o roznych porach nieraz wiele godzin ,Ale wydaje mi sie ze w tej chwili nie ma problemu ze zmiana praca poniewaz wielu pracodawcow z innej branzy szuka pracownikow,

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polok Marcin Pieczarki, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Jasia

Firma 5/6. Moim zdaniem bardzo dobrze zorganizowana jak na tą branżę. Polecam

Stella

Czy macie jakiś powód, że od dawna nikt nie pisze??

Ja mysle ze platformy z przekladanymi podestami byly lepsze .

Mirka

Tak podesty przekladane byly lekkie i latwo je mozna przelozyc, A teraz niby udoskonalone ale jak czlowiek pare razy korba wykreci na najwyzsze polki to ma dosyc,

Jadzia
@Mirka

Na czym polegało przekładane podestów kto to robił i jak ?

Ewka
@Mirka

Czy na pewno przekładałas te podesty? Moim zdaniem teraz jest o wiele lepiej.

Lidia

@Mirka rozumiem, że jest to ciężka praca. Czy zgłosiłaś to pracodawcy, że ciężko wykręcać platformę? Może warto o tym porozmawiać i sprawdzić czy poprawnie działa. Czy długo pracujesz w firmie Polok Marcin Pieczarki? W jakich godzinach jest praca?

@Lidia

Korby przy platformach sa na biezaco smarowane ale to nie zmienia stanu rzeczy, Dobrym rozwiazaniem bylyby mechaniczne podnosniki tak jak jest w Holandii no ale narazie jest jak jest tzn, ciezko,

Mirka

Dzien dobry, Dobra organizacja pracy hale zautomatyzowane owszem ale mam zastrzezenia do do platform z ktorych sie zbiera grzyby, Trzeba recznie kolowrotkiem wykrecac platforme z calym na niej ciezarem a to mozna zyly wypruc, Jest to ponad sily,

Lidia

Aktualnie niestety nie ma żadnych ofert pracy. Można sprawdzać na bieżąco. Kto tam aktualnie pracuje? @Jula a jest jakaś możliwość żeby awansować?

zainteresowana
@Lidia

Sa oferty w PUP w Pszczynie dodane 4 dni temu prosze sprawdzic w internecie,Pozdrawiam

Sa wolne miejsca i pewnie beda wczoraj dostalalam oferte pracy do pieczarkarni Panstwa Polok,

Aneta

Dzien dobry, Czy zatrudniaja na zastepstwo wakacyjne?? Niech mi ktos odpowie,

JA
@Aneta

Z tego co wiem to obecnie nie ma już wolnych miejsc.

Jula

Dobrze się pracuje , miło jest czuć się potrzebnym i szanowanym .Polecam tą firmę.

byla pracownica
@Jula

Ja tez sie czuje potrzebna i szanowana ale w innej firmie gdzie mam wolne soboty niedziele swieta normowany czas pracy i dobre zarobki, Pozdrawiam

Jula
@byla pracownica

Super że znalałas to co ci pasuje , gratulacje, cieszę się z twojego szczęscia . Ja przyjmując się do pieczarkarni wiedziałam że pieczarki rosną również w wolne soboty niedziele i swięta i że trzeba je będzie wtedy zbierac taka praca taki mój wybór.

Niki

Jestem zadowolona z pracy w firmie Polok mam lepszą pracę niż w poprzednim zakładzie zarobki są dużo wyższe i zawsze na czas . Jak się komus chce pracować to polecam.

Pawel

Nie rozumiem dlaczego negatywne opinie sa negowane natychmiast?? Kazdy ma prawo napisac tu swoja opinie nie zawsze pozytywna,

EDZIO
@Pawel

Masz rację kazdy ma prawo napisać tu swoją opinię pozytywną tez.

Wera
@Pawel

Pawel zrozum są ludzie zadowoleni z pracy w tej firmie więc czasem chcą napisać pozytywną opinię.

byla pracownica

A ja pracuje w duzo mniejszej pieczarkarni i jestem bardzo zadowolona ,Nie ma nerwowki,

Wieloletnia pracownica
@byla pracownica

Cieszę się że jesteś bardzo zadowolona z nowej pracy, w końcu każdy może pracować tam gdzie mu pasuje. Życzę Ci powodzenia . Ja zaś chwalę sobie moją firmę i bym jej nie zmieniła.

EDZIO
@Wieloletnia pracownica

To prawda małe jest piękne.

jjjjjaaaa

Ludzie jest wolny rynek pracodawca moze zatrudniac kogo chce i na jakich warunkach chce o ile pracownik to zaakceptuje, Jak sie komus nie podoba mozna zmienic prace

ona

Lepiej zatrudniac ukrainki bo beda pracowac za polowe stawki czysty zysk!!!

Polka
@ona

Nieprawda kłamstwo panie z Ukrainy pracują za tę samą stawkę co my dzisiaj dla pewnosci je pytałam.

PEPE
@Polka

Potwierdzam , koleżanki z Ukrainy mają te same stawki co my , mogłoby ich być więcej wtedy miałybysmy więcej wolnych sobót i niedziel , ciekawe komu one przeszkadzają ?

Jaro

Polki chcą pracować ale w tej chwili firma powlok woli ukraiński banda zdzierców i złodziei

wiem

wszystko do czasu, predzej czy pozniej wszytkie przekrety wyjda i skonczy sie eldorado.

@wiem

Nie zgadzam się z powyższą opinią. Firma Polok jest uczciwa a nieuczciwi są ludzie którzy piszą że to (usunięte przez administratora) Ostatnio grupa 3 osób wpisujących tego typu obelgi została wezwana na prokuraturę.

Zostaw merytoryczną opinię o Polok Marcin Pieczarki - Kryry

• Jak się pracuje w Polok Marcin Pieczarki?

Zobacz opinie na temat firmy Polok Marcin Pieczarki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polok Marcin Pieczarki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 9 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polok Marcin Pieczarki