Opinie o UEGZ Usługi Elektroniczne Grzegorz Zięba w Cedry Wielkie

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie UEGZ Usługi Elektroniczne Grzegorz Zięba. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w UEGZ Usługi Elektroniczne Grzegorz Zięba o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UEGZ Usługi Elektroniczne Grzegorz Zięba w Cedry Wielkie

Jeśli ktoś nie potrafi docenić, że pracuje w bardzo dobrej firmie to faktycznie powinien zmienić pracę!!!

Xd

W bardzo dobrej firmie heh

ll

Jeszce nie widziałeś dobrej firmy. UEGZ to firma nie szanujaca pracownika. Brak podstawowych narzędzi pracy, o wszystko trzeba się dopominać. Co do wynagrodzenia to najniższa krajowa bez wielkich perspektyw na jakąkolwiek podwyżkę. Co do "prezesów" firmy to "obiecanki cacanki, a głupiemu radość" czyli na początku obiecują "złote góry", a jak już się zatrudnisz to znajdujesz się z "ręką w nocniku" i z obiecanek nici. Ci co chwalą to zapewne właściciele firmy i ich "przyjaciele", a pozostali nie maja zbyt zadowolonych min. Tej firmie daleko do miana DOBREJ, a o BARDZO DOBREJ to nie ma o czym gadać.

@ll

Jaka praca taka płaca... a z tego co wiem to nawet Pani która sprząta tam nie zarabia najniższej krajowej. Może napisz na jakim stanowisku pracujesz/pracowałaś? Bo nawet po ogłoszeniach to widać że więcej dają

Makaron

Taki mam właśnie plan.

Prac

Firma ktora zamiast zalozyc klime to zakłada kamery zeby ludzi tylko obserwowac a to ze kazdy ledwo ma sile pracowac w 35 stopniach ich nie obchodzi. Nie polecam pracy u tych gowniarzy

Makaron
@Prac

Klime :) wentylacje obiecali w zeszłym roku!! ale się okazało że nie jest potrzebna :D można spokojnie pracować we mgle PS: Więcej kamer... Więcej kamer!!! Jak komuś się coś stanie to będą dowody :)

Zuzanna

@Pracownik, mógłbyś napisać nieco więcej o firmie? Na jakim stanowisku pracujesz? Co wiesz na temat zarobków? Co podoba Ci się najbardziej w tej pracy, a co chciałbyś zmienić? @II, rozmawiałeś z kimś na temat braku potrzebnego sprzętu? Czy udało się rozwiązać te problemy? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Może poza podstawowym wynagrodzeniem gwarantowane są też premie i benefity pozapłacowe?

Negatywne komentarze to jakaś zazdrość i fałsz nie

Pracuje tam od ponad roku owszem bywają napięte sytuacje co wynika z nagromadzenia się pracy ale nic nie wybiega ponad normalne zachowanie myślę że takie sytuacje mają miejsce w każdym zakładzie pracy.Nie uważam że ciągle nie mają czasu i że traktują nas olewająco bo nigdy nie miałam z tym problemu jeśli mam jakiś problem zawsze szefowie znajdą dla mnie czas traktują nas jako ludzi a nie jako jakiś roboli jak w korporacjach że ludzi traktują jak maszyny do zarabiania pieniędzy. Również trzeba ich zrozumieć jeśli akurat w tej chwili nie mogą i oni również mają swoje obowiązki Wypłaty zawsze są na czas, jeśli ktoś ma jakiś problem i musi wyjść zawsze idą na rękę. Potrafią docenić naszą pracę, również otrzymujemy premie. Wynagrodzenie rośnie wraz ze stażem co też uważam za atut. Nie ma problemu z urlopem.Wymagają od nas uczciwej pracy co jest w końcu normalne ale również wymagają od siebie dla nas. Są otwarci na wszelkie propozycje, problemy zawsze z wszystkim można się dogadać co ważne są dla nas dostępni widać że liczą się z tym że zakład tworzymy również my, Ci wszyscy którzy tam pracująJeśli jest coś co mi się nie podoba zawsze są otwarci na propozycje aby coś zmienić a wiadomo że ile ludzi w pracy tyle problemów Myślę że to nie jest dobry pomysł sugerować się jakimiś fałszywymi opiniami najlepiej przekonać się na własnej skórze i sprawdzić Pozdrawiam

Tofik
@Negatywne komentarze to jakaś zazdrość i fałsz nie

Stek bzdur pensja nigdy nie wpływa na czas a z resztą to nie pensja tylko jakieś ochłapy zresztą jak by mogli to i tego by nie dali.Za kierownictwem trzeba biegać żeby co kolwiek załatwić nigdy nie mają czasu.My za to mamy siedzieć na6dupach i (usunięte przez administratora) do toalety ciężko wyjść bo normy ale to już co niektórzy pracownicy sami sobie to robią tzw.czopki.Praca sama w sobie ok ale atmosfera przypomina (usunięte przez administratora)

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie UEGZ Usługi Elektroniczne Grzegorz Zięba? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Negatywne komentarze to jakaś zazdrość i fałsz nie

Tak to prawda i są tam super warunki do pracy jeśli chcesz pracować

Łukazz

A to prawda że przeprowadzili się do nowej siedziby?

3456hyt

Ja pracuje tam i jestem bardzo zadowolona, z właścicielami zawsze dogaduję się jak w każdej robocie trzeba robić swoje, a nie (usunięte przez administratora) się i później narzekać. Nie rozumiem ludzi że są tacy fałszywi!!! Jak by było źle to by nikt tam nie pracował, a pracuje tam kilkanaścioro ludzi i cały czas powiększają zespół....

J325

wystarczy sie zapytac ludzi ktorzy juz nie pracuja bo uciekli to bedziecie widziec jak tam jest. Slabe podejscie wlasciciela do pracownikow i nieogarniecie jego i nerwy maja na to wplyw ;p

j21

Ja dzięki nim znalazłem pracę za granicą i jeszcze miesiąc temu było spoko. Zarobki miałem adekwatne do umiejętności teraz dużo więcej zarabiam bo i więcej potrafię. Co do szkolenia jak siedziałaś cicho i nic nie mówiłaś to nie miałaś... Mi zrobili certyfikat odpracowałem to co musiałem i wyjechałem :)

pjj2

nie bede sie wypowiadala bo az zal. kazdy kto tam pojdzie i popracuje ze dwa dni to zobaczy jak jest ciekawie i milo zwlaszcza jak ciagle sie wydzieraja ze cos jest zle a sami na nic czasu nie maja zeby przeszkolic kogos tylko samowolka i pretesje. szkoda nerwow. od dluzszego czaasu tam nie pracuje i wracac nie zamierzam. pzdr

lajko

adam232 ja pracuje tam i zobacz te oponie się powielają na wielu serwisach a co za tym idzie są wypisane przez jedną osobę

adam332

widziałem ogłoszenia o prace z tej firmy i się zastanawiałem czy nie wyslac cv, ale po opiniach widze ze nie warto.

ccc

pracowałem kiedyś tam i nie polecam szkoda nerwow. strasznie nerwowa atmosfera tam jest i za moich czasów wyplaty nie były na czas teraz nie wiem czy cos się zmienilo bo skład pracowników to na pewno ale się nie dziwie ;p

Zostaw merytoryczną opinię o UEGZ Usługi Elektroniczne Grzegorz Zięba - Cedry Wielkie

• Jak się pracuje w UEGZ Usługi Elektroniczne Grzegorz Zięba?

Zobacz opinie na temat firmy UEGZ Usługi Elektroniczne Grzegorz Zięba tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UEGZ Usługi Elektroniczne Grzegorz Zięba?

UEGZ Usługi Elektroniczne Grzegorz Zięba
2.6/5 Na podstawie 27 ocen.
  • ul. Pionierów Żuław 40 lok. 2
    83-020 Cedry Wielkie