Opinie o Schuerholz Polska Sp. z o.o. w Środa Śląska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Schuerholz Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Schuerholz Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schuerholz Polska Sp. z o.o. w Środa Śląska

Kto się znowu zwolnił?

@Praca ok

"Najlepsza firma na strefie" to jakiś żart i blef. Ludzie wiedzą i piszą co wyrabiacie. Lepiej zamknij się i nie zachęcaj.

Oho, szukają 3 nowych osób ciekawe kogo znowu wywalą

@Do dziada

Aż taka rotacja? Ludzie są przeciążeni pracą? Szefostwo nie robi nic żeby ich zatrzymać? Jak ktoś pójdzie rzucić papierami to nie proponują lepszych warunków żeby tylko zostać?

Czy można liczyć w Schuerholz Polska Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Pracujący tutaj

Zwalniają pod różnymi pretekstami. Nie ma żadnego wdrożenia bo nikt na to nie ma czasu, albo ogarniesz albo Ci podziękują nawet w trakcie trwania umowy

Jak się pracuje z ludźmi z Schuerholz Polska Sp. z o.o.?

były pracownik Nowy wpis

Cześć ludzi jest bardzo fajna. Jednak kółka osób z kadry jest na maksa toksyczne. To te kilka osób popsuły opinię całej firmie. To im należy zawdzięczać odejście wielu wartościowych ludzi z firmy.

Masz nick 'była', czy właśnie przez to się zwolniłaś? A możesz dać znać o jakie kłamstwa chodzi i w jaki sposób wpływa to na pracowników? Zastanawiam się też o jakich konkretnie toksycznych zachowaniach mowa ...

Zoo Nowy wpis
@były pracownik

Jak widać wszyscy dookoła wiedzą o tym że tam jest h...owo tylko nie kadra zarządzająca. Ha, ha, ha.

Jakie są warunki zatrudnienia w Schuerholz Polska Sp. z o.o.?

Wszystko zależy od kwalifikacji, obszar na prasach ma wyższe stawki niż obszar zgrzewarek. Praca obecnie na 2 zmiany dodatkowo bonusy od wydajności co miesiąc 1000 PLN premia na święta 30/50% i dużo innych benefitów z funduszu socjalnego ( częściowo posiłki bony wczasu pod gruszą).

Jak bardzo różnią się stawki na tych dwóch działach? Te posiłki to w jakiej kwocie pokrywa zakład, zdarza się że płacą 100%?

Na posiłki dają różnie max 100 zł

Co to za sugestia? Teraz aktualnie widzę dwie oferty dla technika informatyka oraz specjalisty ds. logistyki. To oznacza ze na dzień dzisiejszy dwóch osób do komplety w biurze brakuje? A czemu kogoś szukają czy w każdym przypadku chodziło o potencjalne odejście czy może jednak to rozwój?

W jakich godzinach te dwie zmiany są? :) 6-14 i 14-22, czy jakoś inaczej? :) Ooo i na jakie te benefity z funduszu socjalnego można liczyć? Może wymienisz? Jestem bardzo ciekawy, bo myślę nad zatrudnieniem w to miejsce.

Tutejsza

Odradzam, zamęczysz się a płacą niemalże tak samo jak na całej strefie Nie warto

YYYYY Nowy wpis
@Tutejsza

no jak się pracuje, to wiadomo, że człowiek się zmęczy psychicznie i fizycznie, pytanie właśnie jak z tymi zarobkami, czy jest satysfakcja z tego, że jakąś kwotę się zarobiło...płacą więcej niż minimalna? a z tego co tu piszą, to premia całkiem spora, te 1000 złotych to brutto, czy netto?

Widzę ze na praktyki nawet szukają i są chętni do współpracy tylko nie ma informacji czy takie praktyki są płatne ? Niektóre firmy płaca chociaż 50 procent bo jednak mimo tej nauki jakaś praca zostaje wykonana.. jak jest tutaj? I czy może po takiej praktyce jeśli ktoś się stara jest opcja na stałe zatrudnienie ?

Bardzo zły

Marta M.!!! Uważajcie na nią bo to jedna z najbardziej kłamliwych i fałszywych osób w firmie, trzymam kciuki aby ktoś kiedyś ją bardzo boleśnie kopnął w.....

Mieczysław

A co takiego się dzieje że masz o niej taką negatywną opinię. Był jakiś konflikt? Wytłumacz bo takimi tekstami można komuś nieźle popsuć opinię.

Lulu

To chyba dobrze ze interesuje się produkcja ?

Biuro

Też uważam ze boli co nie których Że rządzi Kobieta . Interesuje sie produkcja i rządzi żeby było jak najlepiej . Jak produkcja idzie to i pracownik i kierownik zadowolony to normalne .

@Biuro

Tak sobie tłumacz, doczytałeś/łaś ze zrozumieniem te posty do których się odnosisz? Nie że kobieta, tylko człowiek który myśli że ma jakieś pojęcie o pracy z ludźmi i produkcji, a jednak jest odwrotnie, ludzie za coś jej nie znoszą i to nie 1 czy 5 osób ale niemalże większość a firma ilu liczy pracowników na hali? Ba! Wiem też że kilka osób z góry nie jest jej przychylna. Jest wredna, fałszywa bo mówi ci jedno a w plecy nóż wbija i donosi nawet na swoich z jakości. Miałem kilku kierowników i nigdy tak beznadziejnych jak ona Nikomu nie polecę tej firmy przede wszystkim za bardzo kiepskie zarządzanie

Zoo

Kadra teraz rzeczywiscie pod psem. Kiedyś był spoko kierownik Krzysiek to z nim się pożegnali. Spoko gość. Jak mają kogoś kto jest normalny to go wykopują. Taka polityka w tej firmie.

@Zoo

Musiał być jakiś powód że go zwolnili. Potem poleciał jeszcze jakiś kierownik że piszesz o zwolnieniach? W ogóle często ludzie odchodzą? Jest spora rotacja czy tylko kierownicy mają taką niestabilną posadę?

Tutejsza

Nie tylko kierownicy, poczytaj sobie wcześniejsze komentarze, liderzy, inżynierowie, z jakości sporo osób cześć zwolnili a część sama uciekła Taka firma...jesli chodzi o zatrudnienie to jest bardzo niestabilnie

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Schuerholz Polska Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Inżynier robót
Środa Śląska
JWW INVEST S.A.
logo firmy Księgowa/Księgowy
Środa Śląska
Eldisy Polska Sp. z o.o.
Grażyna

Komu kadrowa premie zabrała że niektórzy pracownicy dostali śmieszne "wyprawki" dla dzieci? Bo za darmo tego nie zrobiła

@Grażyna

Nie urodził się taki który by wszystkim dogodził. Nie chcesz Nie korzystasz z dodatków które oferuje firma . Możesz również zrezygnować z premii dobrowolnie , na rzecz tych co Nie narzekają.

Alutka

Jakie na ten moment macie te dodatki i rodzaje premii? Jakby ktoś korzystał z tych wszystkich dobrodziejstw, to dobrze się na tym wyjdzie? Premie za co można dostać?

@
@Alutka

Premie masz od wydajności w zależności na jakim obszarze pracujesz osobno prasy i osobno zgrzewarki im mniejsza wydajność tym mniejsza premia.Za każdą reklamację zabierane są pieniądze z premii

Lara

Na jednej ze stron internetowych, na której znajdą się oferty pracy, znalazłam ogłoszenie dotyczące wolnej posady na stanowisku Inżyniera Procesu. Czytam, że firma oferuje możliwość późniejszego rozwoju w wielu kierunkach. Czy to oznacza, że z czasem pracownik może spodziewać się awansu na wyższe stanowisko? A może chodzi tutaj o jakieś dodatkowe kursy bądź szkolenia? Wyjaśnijcie proszę :)

@Lara

Generalnie jest dużo możliwości póżniej, jeżeli ktoś ma ambicje, jest pracowity i chce się rozwijać- lider/ kierownik/ inny dział

Inż. Procesu

Pojawiło się ogłoszenie na Inżyniera Procesu. Kilka miesięcy temu też szukali. Nowa osoba się nie sprawdziła? Zwolniła się / zwolnili ją/ czy awansowała/ lub zmieniła dział? Czy planują kolejny etat w dziale Inżynierii czy poprzednika już nie ma? Jak wygląda proces wdrożenia inżyniera? Piszecie, że każda maszyna inna.

Pracujący tutaj

A niby w kim? Kto zarządza ludźmi? Jak wygląda procedura? Kto ją utworzył? Rozejrzyj się

@Inż. Procesu

W czasie kiedy tam pracowałem przez niecałe dwa lata było 3. Wyciągnij wnioski.

Czy można liczyć w Schuerholz Polska Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Q

Nie

@Q

A inne benefity? Nic nie ma czy jednak jest coś na zachęte dla pracowników? Jakiś pozapłacowy dodatek.

@Przemysław

Owoce raz w tygodniu, wczasy pod gruszą, bony na święta

@Ania

Za bieżący rok odpis na świadczenia socjalne wynosi 1662 zł. To policzcie czy tule otrzymują pracownicy w ramach tych bonów. Część jest oczywiście przejadana w owocach. To z tych pieniędzy kupowane są owoce.

@Styx

Dolicz smartlunch, to większa część wykorzystywana przez każdą osobę

Kef

Firma ma obowiązek odprowadzić na specjalne konto za każdego zatrudnionego tzw. fundusz świadczeń socjalnych. To jest ok 1600 zł na rok. Te pieniądze w małych firmach gdzie nie ma związków powinna podzielić czyli ustalić na co są wydawane przez przedstawiciele załogi. Z tego są wypłacane np. pieniądze na dofinansowanie wypiczynku, pieniądze świąteczne ni i te ba smartlunche. Pewnie ustalili tak jak jest i nikt w tym nie miesza.

@Kef

Firmy nie mają obowiązku żeby powoływać fundusz to jest dobrowolne działanie. @Ciekawa tak są dopłaty do posiłków , wczasy pod gruszą/bony itp . Poza socjalnym firma wypłaca 13tke w zależności od stażu pracy.

ludek

jeżeli w regulaminie wynagradzania jest ustalone ze funduszu się nie tworzy to pracodawca nie musi go tworzyć. Na GOV.pl nie dowiesz się takich rzeczy.

@ludek

O tym wiem. Jeśli nie tworzy funduszu to firma a nie załoga decyduje na co te pieniądze wydać. Dlatego są wydawane czasem na rzeczy których pracownicy nie są świadomi. U kolegi w pracy szef wydawał ta kasę min. na mydło do łazienkek i ręczniki papierowe.

@Kef

tutaj co roku pracownicy głosują na co ma być wydawane pieniądze i tak się dzieje. dodatkowo firma sama wypłaca bonus na święta 30-50%

@pracownik

Coś nie tak poszło w tych głosowaniach. Skoro ludzie piszą że woleli by dostawać tą kasę a nie smartlunche. Pewnie głodowanie, głosowaniem a dyktatura idzie od góry. Jak w (usunięte przez administratora)

Kandydant

Witam interesuje mnie praca w tej firmie powiedzicie mi proszę jak tam jest naprawdę, proszę o opinie tych osób które tam pracują .Pozdrawiam

@Kandydant

To uważasz że ci którzy tam pracowali kłamią? Myślisz że te opinie o schurholzu to są za free. Popatrz ile wpisów na forum. Ponad 1100. Czy jest druga taka firma w okolicy które zatrudnia ok 100 osób z takim dorobkiem negatywnych opinii? Sprawdź dużo większe firmy z okolicy czy dorobiły się tyle ocen? Wyciągnij wnioski. Zobacz że nikt z obecnych tam, oprócz pani Adrianny z kadr (która pozytywnie pisze o firmie) nie chce się wypowiadać na ten temat. Zaciągnij się do tego pgr-u to posmakujesz słodyczy tej roboty i otoczenia. Pozdrawiam tych normalnych ludzi z firmy.

@zoo

Dyrektor i kilka innych osób w tej firmie to są bardzo toksyczni ludzie którzy psują całą tą piękną rodzinną atmosferę, zarządzanie jest na bardzo średnim poziomie, przez to brak chęci do pracy tutaj. Nie dziwie się więc że rotacja jest duża

@Pracujący tutaj

Zarządzanie jest na poziomie 0! Te osoby w ogóle nie nadają się do zajmowania takich stanowisk. Czarna Marta nie nadawała się na inżyniera procesu bo na niczym się nie znała, potem była w qsie. Tam też zero znajomości teraz podobno jest kierownikiem produkcji. Nie będę zgadywał ale pewnie bez pojęcia.To jedna z tych ryjących pod kimś dołki i tzw toksycznych osób udających słodziaki. (usunięte przez administratora)

@pracownik

No to te dodatki nawet nieźle wyglądają. Jest bonus na święta, wcześniej pisaliście o wczasach pod gruszą itp. To co tak źle jest w końcu, czy nie? :D Akurat myślę nad zmianą pracy i się rozglądam. Podnoszony był tu w wątku brak szacunku ze strony przełożonych. Czy w tym temacie jest już inaczej/lepiej? Jakieś były kroki ku temu, aby to poprawić?

G.
@Przemysław

Praca jest ok ,w każdej firmie są problemy które trzeba chcieć je rozwiać, a nie uciekać od problemów i później pisać jak tu jest źle.Co do Dyra to można się przyzwyczaić, jak jesteś w porządku i uczciwy to nie ma z nim problemu.Trzepia się tych którzy są bardzo leniwi ,więc nie rozumiem tych ludzi którzy narzekają a dalej tu pracują.

@Przemysław

Mi jest dobrze, zrozumiałe ze większość byłych pracowników nie jest zadowolona dlatego są byłymi pracownikami z różnych względów. Każdy powinien sam sobie wyrobić opinie samemu te komentarze nie są pomocne.

@
@Przemysław

Jaki bonus na święta?owszem w grudniu dostajesz premie roczna pod warunkiem ,że nie przekroczyłeś 30 dni chorobowego w ciągu roku ,bonów na Boże Narodzenie nie ma

@G.

dyro uczciwy? chyba kpisz. to (usunięte przez administratora). jeszcze nic nowego nie wyszło na jaw z jego szachrajstw? tylko poczekaj.

także ten
@Pracujący tutaj

Co to znaczy toksyczni, co takiego robi? Kolejna wypowiedź, która kładzie nacisk na emocje, a nie na konkretne argumenty rozwiewające wątpliwość. Takie strzały w powietrze dla zrobienia szumu.

Pracuś
@zoo

Piszesz ze nic nowego to co były jakieś kiedyś ze tak piszesz ? Z tego co widziałem to dlatego przegnał się z kilkoma osobami żeby właśnie tych numerow nie bylo.

Pracuś

Czyli nic nie masz jednak konkretnego do powiedzenia i wylewasz swoje żale, tylko to nie ma żadnego sensu co chcesz osiągnąć ? Przecież ludzie maja swój rozum i oczy

@Pracuś

W punkt, każdy ma swój rozum i oczy Więc w gwoli ścisłości to nie żale tylko opinia i każdy może ją wyrazić czy napisać

Roman

No ale jeśli chodzi o toksyczność to ludzie się między sobą nie dogadują czy bardziej z przełożonymi jest kłopot?Jakby aplikował to wole wiedzieć czy można spokojnie pracować jak się nie uczestniczy w żadnych konfliktach. Nowi są w miarę do dobrze przyjmowani?

@Roman

Problem jest w przełożonych z dyrektorem na czele, ludzie na hali są w porządku i między nimi/nami konfliktów nie ma Czy nowi są dobrze przyjmowani? Zależy na jakie stanowisko idziesz, na produkcję to wiadomo odprawa i do roboty, gorzej jest na stanowiskach administracyjnych Osobiście szczerze nie polecam tym bardziej że zarobki są słabe, to tak bardzo ogólnie

Sie ma
@Pracujący tutaj

Potwierdzam. Z ludźmi na produkcji żyje się ok. W biurach też są niektórzy spoko. Najgorzej z tymi co tak ładnie będą do Ciebie przemawiać. Dyrektorek, kadrowa, kurowniczka na produkcji to są (usunięte przez administratora) Jak trafisz na prasy to nie licz że szybko ogarniesz. Tam to trudno ogarnąć i nie licz na ich szkolenia. Nic nie dają. Jak nie ogarniesz to zaczynają się czepiać że nic nie potrafisz. Trochę pomogą chłopaki z narzędziowni ale oni też mają swoją robotę i nie zawsze mają czas. Ogólnie to robią padaka. Trzeba się tam wdrożyć ale na to jest mało czasu i zaczynają wytykać że nic nie umiesz.

@Sie ma

Myślałem za dają jakieś wdrożenie na początku albo przydzielają "opiekuna" który pomoże w razie co. Mogą zwolnić jak szybko się nie ogarnie tematu? Czy po prostu dają po premii?

MJ

Jeżeli tak jest to raczej normalna rotacja jak wszędzie na strefie i pewnie na stanowiskach na produkcji.@pracownik

Ktoś
@MJ

Normalna rotacja. Z ludzi którzy tam pracowali za moich czasów to chyba tylko kadrowa, szefuniu i paru donosicieli pracuje. Reszta to nowi.

Misiu
@Ktoś

Dokładnie, normalną rotacją nie jest zwolnienie się kolejnej osoby z jakości i lider z produkcji

@Ktoś

Napiszę ponownie bo mój post znikną. Taka "normalna rotacja" na tym poziomie to tylko w tej firmie. Chyba z 70% w 4 lata! Zmieniają ludzi jak rękawiczki. Część odchodzi bo zrozumiała w co się władowała a część pod byle pretekstem zwalniają albo nie przedłużają umów. Taka ich taktyka. Orwellowska rzeczywistość.

były lider
@Zoo

Liderem nikt tam z obecnych nie chce być bo nawalą na człowieka obowiazków że nie dźwigniesz. Jak jest problem to zero pomocy. Tylko narzekanie że są reklamację i audyty to też ciągle pretensje że to nie tak. Można się posrać a nie dogodzisz. Mam tę firmę i kadry z dyrektorkiem głęboko gdzieś skoro sami nie wiedzą czego oczekiwać. Na początku to nie było z niczym problemów a potem dowalają na garba że nie dźwigniesz. Nie warto tam startować bo kupa nerwów i koniec jest znany.

Mieczysław

Tragedia co w tej firmie wyrabia się z liderami, a ta cała zakłamana pani kierownik jeszcze zrzuca więcej pracy na nich bo coś dyro sobie ubzdurał na porannym zebraniu, niech sama siedzi i robi analizy do każdego problemu. Okropne babsko Przegięcie!!

@Mieczysław

No i zburzyłeś mit fantastycznej, rewelacyjnie działającej, pro pracowniczej firmy. Tak tam było jest i będzie. Krotki okres, kilka lat temu, było lepiej kiedy Krzysiek był kierownikiem produkcji. To był spoko gość z normalnym umysłem. Nie to co Marta która na niczym się nie zna i nigdzie się nie sprawdziła. Jak była inżynierem to nic nie potrafiła. Potem kirownikowała w qs ale też nic sobą nie reprezentowała. Teraz nie mogą znaleźć, bo nikt nie chce przyjść na kierownika to michael przeniósł ją. Kolejna nie trafiona decyzją.

@Zoo

Widać gołym okiem jaki z niej kierownik QS , po stażach pracujących tam osób Na produkcji większość też patrzy na nią "wilkiem"

Zenek

to chyba najlepiej poszukaj spokojniejszej/ mniej wymagającej pracy i nie rób roboty innym. Taka analiza to norma w każdej firmie motoryzacyjnej. Zoo wypisujesz jak zwykle bzdury na forum.

@Zenek

No niestety, nie poprawisz opinii tej firmie takim komentarzem, za dużo osób tutaj pracowało i swoje widziało i słyszało

@Zenek

Analizy problemów w innych firmach w których pracowałem robiła kadra techniczna z odpowiednim przygotowaniem i wiedzą. W schurholzu zawsze zwalali na tego najniżej że nic nie potrafi. Taka spycholandia. Jak pani kierownik nic nie wie to zwala na innych robotę. Pozdrawiam tych normalnych w firmie.

Zenek
@Kef

Zacznij prace w toyocie, to zobaczysz kto bierze udział analizowaniu przyczyn problemów. Nie chodzi o to żeby ograniczać roli operatorów tylko ich rozwijać. Opór przed zmianami to normalne podejście, ale od tego nie uciekniesz

KTOŚ
@Kef

Jak tak źle to czemu się nie zwolnicie ,tylko wypisujecie na forum takie rzeczy. Ja sobie nie wyobrażam tego by tam pracować a pisać źle. Widocznie aż tak źle nie jest. Są osoby które mówią że jest źle a nic nie robią w tym zakładzie .

@Zenek

Tak się składa że pracuję od trzech lat w Toyocie w Wałbrzychu. Nie masz pojęcia jak tu jest a się wypowiadasz. Analizy są robione i bierzemy, pracownicy produkcji w nich czasem udział. Jednak osoby prowadzące to kadra techniczna. Oni odpowiadają za analizę. Pracownik to osoba która wspomaga. Wy obciążacie wszelkiimi problemami pracownika. Nie chcę wam się albo nie macie o procesach pojęcia i zwalacie robotę na innych.

Stasiek
@Kef

Przecież jak ktoś nie ma przygotowania i kwalifikacji to wiadomo że nie zrobi tego dobrze. Jak już zwalają robotę na innych to czemu ich nie przyuczą albo wyślą na szkolenie? Przecież to by ułatwiło prace.

@Stasiek

Żeby dobrze opanować robotę to trzeba trochę popracować.Tych tematów nie nauczą ciebie w szkole. Te tematy trzeba czuć i znać z praktyki.Każda maszyna jest inna i trzeba popracować na nich żeby je opanować. Co z tego jak w tej firmie mało kto zagrzewa miejsce. Po roku zaczynają się czepiać że nic się nie nauczyłeś.Tylko od kogo się nauczyć? Szkolenia polegają tam na podpisaniu że coś ci przedstawili. Nikt jednak nie zastanawia się nad tym czy to co wyłożyli jest realne i skuteczne.Szkolenia w tej firmie nic nie wnoszą. Karty parametrów zmieniane były co chwila i nadal nie były w nich realne wartości. Za mnie inżynierem procesu była kobieta która się nie znała na tym co robi. Latała do chłopaków z narzędziowni i wypytywała. Tak że na karty nie masz co liczyć. Ogólnie to pod tym względem był rozgardiasz.

@Stasiek

Nikt tam nie dba o szkolenia. Podpisujesz kwity i koniec szkolenia. Musisz dochodzić do wszystkiego sam.

Do Ktoś
@KTOŚ

Nic nie robią bo nie mogą. Masz siedzieć na swoim stanowisku cicho bo się nie znasz, a jak się odezwiesz to jesteś na świeczniku podkładają Ci świnie i zwalniają Wielu pracowników tego już doświadczyło

To teraz już nie tylko kierownicy tylko cała forma jest już zła? Jesteście strasznie słabi z tym waszym hejtem. Tylko to wam pozostało, firma spoko cały czas się rozwija dzięki temu ze Niemka w niej takich troli jak wy.

@Piotr

Tylko tym się pocieszaj. Ja na twoim miejscu spalił bym się ze wstydu idąc przez Środę. Wielu ludzi ma o was takie zdanie i sporo tematów przewija się na ustach ludzi na temat schurholza.

Nie podszywaj się pod innymi nickami, Słaby lub słaba jesteś dlatego ciebie tak boli ze tak się skończyło, szukaj dalej firmy gdzie nie będzie trzeba nic robić to chyba dla ciebie idealna praca lub bardziej jej brak. A już najlepsze jest to ze ktoś taki jak ty uznaje się za lepiej wiedzącego w kwestiach technicznych niż ludzie do których przychodzi pracować :)) powodzenia najmądrzejszy a raczej najgłupszy.

Kazio
@Piotr

A kto w tej firmie w sprawach technicznych cokolwiek wie?Inżynier procesu który jest od wyklejania layoutów nie mając pojęcia o maszynach,ustawieniach nie mówiąc już o kartach parametrów,które nie mają nic wspólnego z ustawieniami maszyny!!!W tej firmie nie jest źle bo 8 h.i idziesz do domu!!!Chyba że zbliża się pilna wysyłka to wtedy totalny ból (usunięte przez administratora) i każdy biega i myśli jak rozwiać problem!!!Tak każdy.jest zostawiony sobie samem na zasadzie radź sobie sam!!!Jednak i tak na koniec wyjdzie że operator nic jednak po 7 latach nie potrafi,bo źle wprowadził materiał!!Jednak pseudo lider narzędziowni.ktory 7 godzi spędza na telefonie albo (usunięte przez administratora)woich kolegów że wyszli minute wcześniej to jest gość!Tylko sam już 10 mi .przed końcem stoi przy toalecie przebrany i czeka na zbawienny sygnał:idź do domu!!!!Ta praca to jak dzień alkoholika nie ważne co będzie jutro!!!Ważne co jest dzisiaj!!!Spychologia donosicielstwo,lizanie ddd to podstaw i motto tej firmy!!!Ten kto wjedzie głębiej ma lepiej!!!

Czesio
@Kazio

Standardowo wylewanie żalów na wszystko i wszystkich a mi się pracuje dobrze sprzątam po sobie, jak coś przestawiam informuje o tym inżyniera i notuje w karcie parametrów. Nie znam firmy gdzie tak dużo udało się zoptymalizować na maszynach, wydajności z tego co wiem tez dużo lepsze niż kiedyś. A co do analizy problemów to operator nie ma jej wypełniać tylko opisać zdarzenie jakie miało miejsce. Z tym podlizywaniem się to chyba mylicie pojęcia wykonywanie poleceń lidera lub kierownika to nie podlizywanie się tylko normalne wykonywanie pracy, pozdrowienia dla niepokornych :))

Ludzie nie pracuje tam od dawna i z ciekawości wlazłem poczytać opinie i widzę że od 5 lat nic się nie zmieniło haha.Książe jak zaczął dowodzić to uciekło mu 100 % doświadczonej i kompetentnej kadry której do dziś nie potrafi skompletować buahaha.No Diament Forbesa tylko jakim kosztem... Szok jak się czyta te opinie ale to prawda , firma nie warta nerwów i czasu i wszelkie negatywne opinie są prawdziwe a te dobre piszą sługusy szefa.Nie pozdrawiam

@Piotr

Diament to nagroda, która ocenia rozwój. Mała firma taka jak sch ma większe szanse wykazać rozwój. Niemcy pchają tu projekty bo taniej. To że firma się rozwinęła nie znaczy że księciunio do tego się przyłożył. Rozwijali by się lepiej gdyby szanowali ludzi. W tym (usunięte przez administratora) mało kto chce się taplać.

Kto się znowu zwolnił?

Gin

Ktoś znowu spylił Michałowi z przed nosa? Pewnie ktoś kto miał dość tych kłamstw i przejrzał na oczy.

Zadzior
@Gin

I ten po żal się Boże szef i ta wiecznie wypindrzona kadrowa są największym problemem w tej całej firmie przez których pracownicy nie chcą tam robić

Olo

Chyba nikt.

Nowi
@Olo

A nie wiecie , ze są nowi , kierownik lalus z produkcji i kierownik logistyki dziwaczna , nowi pupilki boskiego Michałka , ciekawe jak długo

@Nowi

Kierowniczka logistyki -madra kobieta która przychodzi pracować, a nie siać zamęt. Kierownik produkcji - jeszcze nie do końca wiadomo co z niego będzie, ale czasami mądrze gada. Zadbany jako mężczyzna więc dobrze o nim świadczy. Nowi chcą pracować.

Oldboy
@Biuro

Mądra kobieta, która chce pracować. To dopiero nowość. Szkoda, że nie można tak powiedzieć o pozostałych kobietach w biurze. Pewnie będzie się za bardzo wybijać przy pozostałych i zacznie się wbijanie sztyletów. Nie ona pierwsza i nie ostatnia. Raczej przyszłości nie ma w tej firmie.

@Oldboy

Ty to chyba wszystko wiesz, podaj numery lotka. straszna nuda czytać cały czas te same głupoty. Napisz ze jesteś obrażony bo ciebie wywalili i tyle a nie pisz o innych bo nie masz o nich pojęcia.

Oldboy
@Max

Jak z kimś dużo współpracujesz to jesteś wstanie ocenić ich umiejętności i podejście do pracy. Prawda Cię boli?

@Oldboy

Oj boli prawda o tym co ludzie piszą. Ale i tak tego sobie do serca nie wezmą. Nie przyjmują do głowy tych faktów. Prościej jest negować wszystkie negatywne wpisy.

@Max

ja jestem obrażony bo mnie wywaliliście! i tak naprawę to nie wie za co

@555

ja nikogo nie wywaliłem, tylko ty wiesz za co. Ja pracuje normalnie i nie mam żadnych problemów.

@Nowi

Laluś pobrudzi sobie ubranko i będzie siedział tylko przy biureczku. Kolejny który w niczym nie pomoże.

Johnny

Znowu asystentki szukają. Ciekawe jaka wymówka tym razem. Firma się rozrasta i jest potrzebna druga? Ile ta pracowała? 4 miesiące i kolejna osoba odchodzi. Ah ta cudowna atmosfera w pracy. Jest tak cukierkowo, że aż mdli wszystkich i się zwalniają. Jeśli chcesz tu przyjść to myśl o tej pracy jak o sezonowej. Popracujesz 3, może nawet 6 miesięcy. Jeśli chcesz dłużej to musisz mieć zapędy masochistyczne. Wiesz, że to jest złe dla ciebie, a i tak sobie to robisz.

LAL
@Johnny

możesz aplikować, na komputerze umiesz pisać, jeżeli jeszcze potrafisz mówić to szansa dla ciebie.

@LAL

Nie szalej tak z tymi wymaganiami dziewczyno. Jeśli zacznę otwierać zbyt szeroko usta to mogę być konkurencją dla ciebie

@Johnny

Jaja sobie z ludzi robią to niech szukają następnej asystentki. Czy tam kiedyś będzie normalnie? Jak odejdzie to może dziewczyna napisze coś o firmie.

@Johnny

Zastanawia mnie jakie trzeba spełniać kryteria żeby tam normalnie zacząć długoletnia pracę. Tych ludzi którzy tam pracują dłużej jest kilka. To są ludzie nie wybijający się jakoś wybitnie. Nawet powiem że dziwię się że niektórzy jeszcze tam siedzą. Im się udaje to dlaczego inni tak szybko odchodzą?

Jeszcze
@zoo

Ja jeszcze chwila I też żegnam się z firmą.Straszna rotacja,zero zainteresowania ze strony osób odpowiedzialynch za proces,mobing na porządku dziennym i każdy ma na to wywalone.Kamery na stołówce,ogólnie dziwnie tam jest.Jak się zatrudniałem to jeszcze to funkcjonowało.Nowy kierownik to chyba jedyna osoba która potrafi podziękować za pracę i powiedzieć mile słowa,mimo że jego doświadczenie w zarządzaniu jest zerowe.Młody musi doświadczenia gdzieś nabrać.Z tego co wiem to trzy osoby się zwolniły ale prawda jest taka że tam wszystko to czyste kolesiostwo,nic nie trybi jak powinno.Nawet narzędzia w prostych przekładkach sprawiają problem narzedziowcom.Wydaje mi się że wszystko tam jest celowo robione a na sam koniec wina operatora.Mi jeszcze zostało parę miesięcy umowy i nie zamierzam podpisywać stałej umowy z tą firmą.

@zoo

Nie zgadzam się z waszymi opiniami dużo ludzi pracuje tu wiele lat i są zadowoleni, ale jak każdy zadowolony nie piszą na forum:) Jeżeli ktoś się chce nauczyć to daje radę. To mała firma gdzie na produkcji pracuje około 40 osób, wiec też nie rozumiem wpisów że jest taka duża rotacja, mówicie tutaj cały czas o kilku osobach,które z róznych powodów zmieniają pracę gdzie w każdej firmie to tak wygląda, albo gorzej. Z mojego doświadczenia pracuje się lepiej niż w wielkich zakładach gdzie nikt się nie liczy z pracownikiem, praca na 2 zmiany a finansowo lepiej niż u innych. I nie ma co mylić kolesiostwa z byciem po prostu sumiennym pracownikiem chcącym zarobić. Z tego co wiem nie ma tutaj klanów rodzinnych jak u innych na strefie. Z tą winą to chyba też normalne że czasem każdy się pomyli i popełni błąd niezależnie od działu, z mojego doświadczenia wiem że jeżeli normalnie się o tym porozmawia z liderem lub kierownikiem to nie ma żadnego problemu. To są moje doświadczenia i tyle, mogę polecić

@pracownik

Cała firma to około 80 osób. W ciągu miesiąca potrafią przyjąć kilkanaście osób z czego tylko kilka zostaje dłużej niż pół roku. To ma być ta mała rotacja? Ogłoszenia nawet nie są zdejmowane z olx i ciągle szukają. Zanim przyjdzie nowa osoba to poprzednia się zwalnia. Jak już nikt nie chce przyjść to się rzuca pracownikami z działu do działu. Powody zmiany pracy zawsze są te same. Chora atmosfera pracy i mobbing. Jak piszesz, że nie ma tu kolesiostwa to mam 100% pewność, że nie jesteś szeregowym pracownikiem. Nie wiem czy w to wierzysz czy tylko innym sprzedajesz kłamstwa. Ale w tej firmie liczy się tylko włażenie w (usunięte przez administratora) Nie ma znaczenia czy dobrze pracujesz czy nie. Jak odpowiedniej osobie będziesz się podlizywać to daleko zajedziesz. Idealny przykład kierowniczka jakości. Z bycia nikim stała się ważnym zerem

@pracownik

Życzę dalszego optymizmu. Zacznij wyciągać wnioski. Zastanów się dlaczego płacą więcej? No bo mają zszarganą opinię i nikt z okolicy nie chce tam iść. W większej kasie pomaga też opinia opisywana na gwork. Znajdziesz tu wiele wpisów aktualnych pracowników. Polecam, poczytaj i popracuj dłużej zanim wystawisz opinię. Poznasz ludzi to zobaczysz że niewielu pracuje ponad dwa lata. Niektóre osoby które pracują dłużej być może już kopią pod tobą dołki i opowiadają niestworzone historie na stołku u dyra. Ta firma to wieczna obłuda i hipokryzja.

@Dick

Cytując napisane słowa ,,znajdziesz tu wiele wpisów aktualnych pracowników ,,to skąd takie informacje masz bo te normalne osoby na forum takich rzeczy nie wypisują.

Dick

Popatrz trochę wyżej na wpis kolegi Jeszcze. To jego opinia i to bardzo aktualna. Poszukaj opinii MisiPysiu też wygląda na obecnego pracownika. Przejrzyj głębiej wpisy bo widać że nie przeglądałeś.

Dick

Poczytaj posta z Misiu pysiu z dnia 05.02.2021 00:19 opisał to co w tej firmie się dzieje. Jeśli tego nie widzisz to znaczy że jesteś tam świerzy.

@Dick

ja wierzę w to co widzę i to opisuje. dla mnie jest ok i nie rozumiem jakiegoś kopania dołków pod kimś, nie widzę w tym żadnego sensu. Co niby ktoś miałby tym osiągnąć.

@pracownik

Ja z kolei opisuje swoje doświadczenia i to co zaobserwowałem pracując tutaj. Kopie się dołki pod ludźmi aby nie stracić swojej pozycji. Tutaj nie ma czegoś takiego jak uczciwe traktowanie. Psiapsiułki jeśli poczują zagrożenie, bo w końcu przyszedł ktoś kto się zna to dadzą popalić nowemu. Jak nic nie umieją to bronią się rękoma i nogami, aby utrzymać swoją pozycję. Kombinują jak tu zapunktować przypisując sobie czyjeś zasługi i jak przedstawić innych w złym świetle. A jak ich pomysł nie zadziałał to potrafią się wypierać i zwalają wszystko na ciebie. Nie odczułeś tego, bo pewnie nie jest konkurencją dla nikogo.

@pracownik

dużo ludzi pracuje tu wiele lat? napisz ilu pracuje powyżej 5 lat. chyba tylko (usunięte przez administratora) dyra.z tych 100 osób to może 20?

@pracownik

Kopania dołków pod tobą nie widzisz dopóki do niego nie wpadniesz. Wtedy będziesz się dziwił. Skąd i dlaczego?

@były

Czemu już tu nie pracujesz? Jest jakiś konkretny powód? Jaka była atmosfera Twoim zdaniem?

Fury
@Andrzej

Pozwolę odpowiedzieć sobie za kolegę bo w każdym przypadku wygląda to tak samo. Niby wszystko pięknie i super i nagle dostajesz wypowiedzenie. Dlaczego? Nie wiadomo. Generalnie teoretycznie oczywiście się nie sprawdziłeś. W praktyce wygląda to tak że albo miałeś większą wiedzę od psiapsi dyrektora albo nadawali Ci tyle tematów że kilka ciągnęło tyły. Ale jak zgłaszałeś problemy i proponowałeś że powinno się zamknąć jeden lub kilka tematów a nie wszystkie na raz to nikt Cię nie słucha. A jak już Ci się noga powinie to oczywiście tylko Twoja wina. Atmosfera jest taka że pierwszego dnia wszyscy są aż mdli od słodyczy ale jak już zaczniesz pracować to się pod tobą kopie dołki i strzela na Ciebie z ucha. Od Schurholz w 100%

@Fury

No to ja muszę się nie zgodzić, pracownicy albo sami odchodzą bo im się nie podoba praca albo rezygnuje się z ludzi, którzy totalnie nie ogarniają pracy lub do niej nie łażą. Na dodatek nikt nie zostal wywalony za robienie bubli, może lekko zwracaja mu uwagę zupełnie inaczej niż u innych. A z tymi ekspertami to wiadomo jak jest im ktoś jest głupszy to jest większy ekspert który nikogo nie słucha. Ja oceniam firmę dobrze robie swoje i nie mam żadnych problemów.

@Andrzej

Jest tutaj dużo negatywnych opinii i wystarczy je przeczytać. Sprawdź opinie sprzed kilku lat i te najnowsze. Wszystkie mówią o tym samym. Tutaj nic się nie zmienia. Szczegółów nikt ci nie poda, bo chcą pozostać anonimowi. Jak jedziesz autem i ktoś ci mruga światłami to zwalniasz bo ufasz tej osobie, że przed tobą jest kontrola policji. Masz setki opinii negatywnych o tej firmie i powtarzające się informacje o rotacji pracowników, którzy pracują po kilka miesięcy. Więc po co się tu pchasz? Zaufaj tym co się sparzyli na tej firmie i z dnia na dzień zostali na lodzie. Naprawdę myślisz, że przychodzili tu tylko ludzie co nic nie potrafili i nie chcieli pracować? Jakoś trzeba wytłumaczyć tą rotację. W większości ludzie sami odchodzą. Nawet nie siedzą do końca okresu wypowiedzenia, tylko porzucają pracę z dnia na dzień.

@Max

Zgadzam się chyba nie ma nikt wątpliwości ze w żadnej firmie teraz nie zwalniają za nic ludzi. Jedynie wywalają (usunięte przez administratora).

@Max

tak jest ale niestety nie w tej firmie

Janusz
@Były

Tak tylko tutaj zwalniają geniuszy pras żeby kopać te „dołki” haha bez większego komentarza pozdro dla frustratów :)

@Janusz

Dużo dobrych pracowników z ogromną wiedzą odeszło z tej firmy. Były to miłe i pomocne osoby. To jak ich potraktowano to zwyczajne świństwo. (usunięte przez administratora) która za to odpowiada dalej tu pracuje i zajmuje wysokie stanowiska. Kopanie dołków nie dotyczy tylko pracowników produkcyjnych, a dotyka to przede wszystkim pracowników administracyjnych. Tam gra jest warta świeczki

zadowolony
@Johnny

Jeżeli nie odeszły z własnej woli to widocznie nie miały tak ogromnej wiedzy albo z niej nie korzystały. Zgadzam się z Januszem ze za robienie roboty dobrych ludzi się nie zwalnia i dotyczy to wszystkich niezależnie od działu. Każdy człowiek z ogromna wiedzą:) potrzebuje sobie wytłumaczyć dlaczego tak się stało no i najlepiej kiedy winnym jest ktoś inny np kopacz dołka. a nie własna niechęć do pracy. Dobrze ze pozostaje to forum żeby się wygadać i wspólnie pocieszyć. Jesteśmy z wami niezadowolonymi.

@zadowolony

Większość negatywnych opinii dotyczy chorej atmosfery pracy, poniżania pracowników i braku szacunku ze strony szefostwa. Pozytywne komentarze mówią o byłych pracownikach, że nic nie potrafili, pracować im się nie chciało, byli leniwi itd. Łatwo dojść do tego kto pisze te pozytywne opinie. Dodać do tego wysyp pozytywnych komentarzy w ostatnich dniach, to od razu widać że ludzi im brakuje. Jakieś rozmowy kwalifikacyjne lada dzień? A może ludzie mają przyjść do pracy w czerwcu i oby się nie rozmyślili jak wielu przed nimi.

Stich
@Fury

Potwierdzam, brawa dla kolegi! ????????????

styx
@Johnny

Dobrze to podsumowałeś. Pozytywy o tych których już tam nie ma czyli o nierobach, leniach, bumelantach i nieudacznikach. Tylko kto ich tam przyjął? Ta największa specjalistka z góry ze swoim wodzem? Negatywy są od ludzi którzy mieli z tym pegeerem do czynienia. Wszyscy podkreślają że odeszli bo nie było sensu szarpać się samemu z trudnymi tematami i zlewaniem przez przełożonych albo był zbyt krótki czas na przyuczenie. Kilka osób jest wspominanych pozytywnie ale to raczej pracownicy niższych szczebli i ci którzy już tam nie pracują bo byli za bardzo w porządku dla ludzi. Obecna kadra to masakra. Dup...po włazy szeryfa.

@Johnny

jak zaczął się covid to zwolnili trzech z narzędziowni chłopaki byli normalnymi którzy się uczyli

Narzędziowiec
@zoo

Nie wypisuj kłamstw, nie było takiej sytuacji. W COVID nikogo nie zwalniali.

@Narzędziowiec

To nie kłamstwa. Zapominasz o swoich kolegach?! Danielu, Mirku i Krystianie! Oni zostali zwolnieni na początku covidu.

@Narzędziowiec

szkoda ze nie pamietasz o swoich kolegach

@były

A tak Pamietam jeden nie łaził do roboty, drugi sam odszedł i trzeba bylo za nich obu robić no i trzeci sprawdza się zupełnie w innym zawodzie nie związanym chyba z obróbka metalu. To jest prawda a nie wasze brednie. Bez porządnego powodu nikt nie wylatuje.

@Narzedziowiec

no nie tak było. ty wypisujesz brednie. zwolniliście chłopakow bo jeden zamiast pracowac na 80% poszedl na zwolnienie bo mial rodzinę na utrzymaniu i dorabial, drugi i trzeci dostał dostali wypowiedzenie pozniej na ich miejsce przyszli inni

@Narzędziowiec

No i po co te kłamstwa. Ludzie pamiętają.

@były

Każdy z nas ma na utrzymaniu rodzine, gościa nie było ponad dwa miesiące w pracy bo sobie dorabiał gdzieś indziej i dla ciebie to jest ok ? A myślisz kto musiał za Niego robić ? Samo się robiło ? Nie wiem w jakim ty świecie żyjesz aż przykro się to czyta.

@Narzedziowiec

w tym co piszesz nie ma logiki. po pierwsze skoro firma poszla na 80proc. to musialo byc mniej roboty. po drugie skoro miales tak duzo roboty to po co zwalnili drugiego narzedziowca? nie ma w tym ani odrobinę logikii. no i twoje klamstwa ze nie zwolnili nikogo w covid.

@były

Ty chyba czegoś nie rozumiesz, 80% bylo przez kolka tygodni te 80% ale musiał ktoś robić. Czytaj co pisze ze zrozumieniem drugi sam się Zwolnił. Peplasz tylko w jednym kierunku, może ciebie zwolnili tez za nie łażenie do pracy i dlatego tego nie rozumiesz.

styx

jednak to kłamstwo

@styx

kłamią i to cały czas

Zdumiony
@pracownik

Dokładnie, nie wiem w czym ludzie mają problem. Mnóstwo narzekania, ale jakoś bez konkretów. Wychodzi na to, że byli pracownicy nie trzymali poziomu i trzeba skupić uwagę na tej drugiej stronie, zamiast skupić się na sobie. Dziwne, że nikt nie pisze właśnie o sobie, o swoich kompetencjach, poziomie doświadczenia, wynikach pracy itd. vs stanowisko. Czy z czystym sumieniem robił wszystko dobrze, czy się starał, nie olewał, nie lenił się itd.....z tym już gorzej, prawda? Okazałoby się, że dostali szansę i dali ciała. Więcej pokory moi drodzy. Z wszystkich komentarzy wynika, że zawsze winny zakład pracy, zadziwiające... Co najważniejsze - ma być lekko łatwo i przyjemnie, no dramat jak czytam te komentarze. I te infantylne wyśmiewanie rodem ze szkoły podstawowej... Co do firmy - pracy jest sporo z czego trzeba się cieszyć, ponieważ to znaczy, że w firmie się coś dzieje. Jest wiele osób, które pracują wiele lat, więc to również jest znak, że nie do końca opinie odzwierciedlają rzeczywistość. Firma ma swoje problemy i musi sobie z nimi radzić jak każda inna. Firma stawia na samodzielność(DECYZYJNOŚĆ), co dla niektórych jest poziomem nie do przeskoczenia, stąd m.in. biorą się problemy. Firma dla samodzielnych, operatywnych, ambitnych, z chęcią rozwoju. No i najważniejsze - MUSISZ MIEĆ KOMPETENCJE. Niektórym się tylko wydaje, że je mają i potem wypisują takie bzdury tutaj jak inni. Warunki finansowe są ok, nie ma co narzekać. Malkontenci i lenie nie mają prawa bytu w tej firmie. Ogólnie polecam.

@Zdumiony

Piszesz że mało konkretów. Że ludzie chcą żeby było łatwo i przyjemnie. Firma według Ciebie stawia na samodzielność, operatywność, ambitnych, z chęcią rozwoju i kompetentnych. Mam nadzieję że taki jesteś. Zaręczam Tobie że takich ideaów to nie znajdziesz. Nawet w tej starej ekipie. Poznałem ich i uwierz mi że w tej grupie jest sporo malkontentów olewatorów, krętaczy oraz ludzi z bardzo przeciętnymi kompetencjami albo nawet bez nich. Za moich czasów też była spora rotacja ludzi. Przychodziły nowe osoby, które musiały się uczyć. Ta nauka czyli poznawanie procesów nie trwa rok czy dwa. Były spore problemy z odczytywaniem dokumentacji technicznej, właściwym pomiarem, zakupami właściwych elementów. Nie chcę tu wypisywać i żeby nikogo nie obrażać. Bo dla mnie to była normalka że ludzie muszą popracować żeby się nauczyć. Jednak podejście szefa jest takie że wszyscy to krętaczy, (usunięte przez administratora) i nieroby. Zwolni a na ich miejsce i tak znajdzie innych. Poczytaj więcej bo ludzie napisali co o pracownijach mówił czasem na zamkniętych spotkaniach. Znajdziesz tu też więcej konkretów i opisów sytuacji ale widzę że nie chciałeś się w to zagłębiać i skrytykowałeś nie czytając a szkoda. Jeśli chcesz wiedzieć to mam bardzo duże doświadczenie w tych procesach, które są prowadzone w Sch. Dostawałem feedbacki że są ze mnie zadowoleni. Firma się mocno rozwijała i był nawał pracy. Nie jestem leniem i poświęcałem cały swój czas na pracę. Mimo wszystko musiałem się z nimi rozstać. Zaręczam że nie z własnej winy. Wyszukali pierdoły na które nikt wcześniej nie zwracał uwagi. Jak się chce psa uderzyć to kij się znajdzie. Życzę bezbłędnej długoletniej pracy w przemiłej atmosferze.

@Zdumiony

Jeszcze jedno. Śledzę czasem to forum a nie mam zbyt wiele czasu na pisanie ale przeczytaniu tego co napisałeś postanowiłem się wypowiedzieć. Uwierz że wiele z tego o czym ludzie piszą jest prawdą. Nie wieżę że coś tam się zmieniło. Tak samo podobno było przed moim tam przyjściem. Wiele tego typu sytuacji miało miejsce również po moim odejściu. Zwróć uwagę że większość to nowe osoby. Też mnie to na piczątku zastanawiało że zakład który istniał już kilkanaście lat ma bardzo młodą kadrę. Teraz już wiem dlaczego. Nie bądź za bardzo samodzielny...

@Zdumiony

Wiele samodzielnych i dobrych osób z tamtad poprostu uciekło bo mialo dosyć tej waszej rodzinnej idylli więc proszę nie ośmieszaj się i nie wybielaj za wszelką cenę firmy bo to jest śmieszne już

Praca ok

Firma jest jedną z najlepszych firm na tej strefie , a źle piszą osoby ,które nierzetelnie pracowały i zostały zwolnione

@Praca ok

ta firma to katastrofa próbujesz nieudanie ratować wizerunek zarzucać ludziom to że byli nierzetelnymi to trzeba mieć samemu czyste sumienie kłamiecie i kręcicie to wam należy się taka opinia

Oho, szukają 3 nowych osób ciekawe kogo znowu wywalą

@Grażyna

Na jakie stanowiska?

Fax
@555

Inż. Procesu Specjalista do spraw jakości I jakiś koordynator do spraw jakości.

@Fax

Ciągle to samo. Firma taka wspaniała w opisach niektórych ludzi. Wiadomo kto to pisze. Większość zatrudnień kończą się bardzo szybko. Inżynier procesu nie popracował zbyt długo w qs też trudno zagrzać miejsce. Koordynator do spraw jakości to coś nowego. Nowa kierownik qs sama nie daje rady? Śmieszne trzy czy pięć osób w dziale i potrzeba kogoś do pomocy!

Komornik
@Styx

Cały czas to samo wypisujesz do znudzenia , w każdej firmie zawsze będą zmieniać się ludzie to naturalne i ty napewno jesteś najlepszym przykładem, twoje co to pewnie kilkanaście firm.

@Styx

Ludzie awansowali wiec szukają na ich miejsce , widać ze stary juz z ciebie pracownik jak nie wiesz takich info.

Misiaczek
@Styx

3 osoby są w jakości na które spływa cała odpowiedzialność, tematów jest całe mnóstwo Koordynator do spraw jakości daje rade, ale jeszcze trochę i fizycznie nie da, stąd szukają ludzi, niestety tylko na chwilę

@Misiaczek

7 osób jest w jakości, żyć nie umierać. To inne działy powinny wspierać. Pani Koordynator daje rade , życzę wszystkiego dobrego .ona wie.

@Biuro

Jedni piszą że koordynator nie daje już rady. Drudzy że daje. Wiem jak może być. Znając tę firmę zajeżdżają kobietę. Zaraz walnie papierami albo już to zrobiła.

@Biuro

W to że napisali że daje radę to nie wierzę. Wiem ile oni potrafią nałożyć roboty na człowieka. Współczuję jej. Według ich opini ta firma funkcjonuje dobrze. Bzdury. Widać to po wpisach ludzi którzy tam obecnie pracują. Teraz odchodzą kolejne, bo nie widzę w te awanse.

@Komornik

Piszą to samo bo u was bez zmian. Ludzie słyszą od znajomych co tam słychać. Pół miasta już tam pracowało i (usunięte przez administratora) ludzi interesuje co ram na starych włościach słychać. To że jest dalej źle to wiedzą wszyscy. Spaliła bym się że wstydu jak bym była na miejscu zarządzających tą firmą.

@były

a gdzie nie pracowało jeszcze pół miasta:) zmiany są ale na lepsze, trudno znaleźć w okolicy firmę o podobnie dobrych warunkach pracy, 2 zmiany dobre pieniądze

@ludek

Tylko że tylko u was ponad 1100 komentarzy i zdecydowana większość negatywów. To o czymś świadczy. Zastanówcie się dlaczego? Ludzie z resztą wskazywali wcześniej co jest źle w tej firmie. Dobre warunki pracy. Śmiech na sali! Sama praca to jest ok ale ta wasza zgniła atmosfera i kolesiostwo robi cały ferment. Trzeba was przewietrzyć to może się zacznie lepiej dziać. Nie polecam a nawet zdecydowanie odmawiam tę firmę.

@były

Poleca ich tylko te kilka osób z biura. Reszta omija. Nawet ci którzy kiedyś pracowali w biurach mają do podwiedzenia niewiele dobrego. Wspominają o tym jak szef wypowiadał się o ludziach z produkcji. Jak ich nazywał nie cenzuralnie. Chore świętowania urodzin szefa itd.

były

Często tracicie ludzi bardzo dobrych przez swoją głupotę. To, że ktoś ma inne zdanie albo inaczej patrzy na sprawę, to nie znaczy, że trzeba się go pozbywać. Zadufanie w sobie i obawa przed nowymi i nie rzadko mądrzejszymi biorą u was górę i wolicie się ich pozbyć. Trzeba się również liczyć z tym że ludzie popełniają błędy. Wam się to również często zdarza.

@były

Tych "najmądrzejszych" dwóch osób w firmie te teksty nie ruszają. Tasują ludzi i nie mają żadnych skrupułów. Są przez to problemy w firmie bo nie ma stabilizacji. Ciągle kogoś niby znajdują i posiedzi kilka miesięcy no i odchodzi. Pitem parę miesięcy szukają. Nie potrafią zorganuziwać, zatrudnić grupy która da stabilizację i lepsze pieniądze ludziom. Te ciągłe zmiany odbijają się przecież w końcu na ludziach.

Coś ostatnio przygasło odbijanie piłeczki z biura. Już nie negują i nie wychwalają i nie próbują oczyszczać tego bagna. Co się stało?

Lider
@były

W każdej firmie trzeba przestrzegać procedur o zasad a nie próbować być najmądrzejszym to liczy się tylko błędami. Nic nadzwyczajnego wszyscy o tym wiedzą.

@Lider

Tylko że te wasze kartyparametrów w, instrukcje i procedury można sobie włożyć gdzieś. Tworzycie je żeby były. Mało co się w nich zgadza. Te bzdury są tworzone przez tą "wyspecjalizowaną kadrę", która tam sobie zagrzała miejsce. Miałem wiele do czynienia z tymi kartami w których mało co się zgadzało. Taka tam inżynieria!

Ktosik
@Styx

Karta parametrów to świętość, a jak operator jeden z drugim grzebią bez sensu po swojemu, a nie tak jak napisane , to co się dziwić :D

@Ktosik

Operator robi od tyłu , suwmiarka u niego dopiero w ręce jak pomiary w QS TRZEBA ROBIC. Ale to wynika pewnie z jego złośliwości , pokaże ze nie potrafię to nie będę musiał robić. TAK TO WIDZE .

@Ktosik

To proponujesz jak nie wychodzi produkcja? W większości przypadków nie wychodziło. Kto powinien pomóc? Jakoś nie było chętnych i mądrych żeby coś wymyślić.

@Ktosik

Karta parametrów może być ważna w produkcji ale jak parametry są dobrze dobrane i jeśli maszyny są w dobrym stanie. U was w firmie niestety to nie działa. Maszyny mają zbyt duże luzy, nie są odpowiednio serwisowane. Zawsze brakowało dobrego technologa czy ram jak się to teraz nazywa inżyniera procesu. No i ta wszechobecna spycholandia. Nie ma kogo się doradzić.

@były pracownik

większość maszyn nie ma obecnie wiecej niz 5 lat i są regularnie przeglądane, nie masz dobrych informacji.

Witold
@Styx

A wiesz z czego wynika tak duża rotacja, dlaczego zwalniają tyle osób? W wielu komentarzach można przeczytać, że zarobki są nieodpowiednie (może podpowiedz przy okazji w jakich granicach albo podaj sumę), że relacje nie takie, chodzi o całokształt czy coś konkretnego na to wpływa? Będę wdzięczny za więcej info.

To ze są stare to nie jest problem (trochę Ciebie poniosło że większość ma mniej niż 5 lat, grabner, raster, bilery są starsze). Problemem jest to że tego typu maszyny trzeba odpowiednio serwisować a tu już nie możesz pochwalić się że to się dzieje.

@Witold

Rotacja, moim zdaniem, wynika z tego że kilka osób w firmie ma wygórowane mniemanie o sobie. Sami nie wiedzą czego oczekiwać od ludzi. Historia co chwilę się powtarza. W czasie kiedy tam byłem pracowało tam naprawdę kilka naście fantastycznych, lubianych, bardzo kulturalnych osób. Jednak ich też się pozbyli.

@Witold

Rotacja jak w każdej firmie na strefie, pare osób chciało wykorzystać sytuacje, nie udało się i teraz nie moga tego znieść narzekając na internetach pod różnymi nickami. Tyle, normalna robota, jak ktoś chce i jest pracowity ma duże szanse na awans. Wypisują cały czas te same nudne komentarze

@Dziadek

Ludzie piszą prawdę co tam się dzieje , a nie narzekają. Mylisz pojęcia. I o jakim awansie piszesz ,bo naprawdę dobre osoby nie dostają awansu tylko są wykorzystywani . A inni się kręcą bez celu , nie robią norm, mają wyj.....I jeszcze dostają podwyzszki . Taka jest prawda. Pokażesz, że potrafisz i wycisną z ciebie wszystko

@Dziadek

Przez 5 lat zmieniliście chyba 8 kierowników! To nie jest normalna rotacja!

@były

Zwolnili się albo zostali zwolnieni z jakiś im tylko znanych przyczyn, natomiast misze stwierdzić ze wyszło to na korzyść firmie i ludziom. Stała kadra się trzyma do dziś mam z nimi kontakt.

Do dziada
@Dziadek

Stała kadra ????????????liderzy zmieniają sie tak często, że w ciągu ostatnich lat było ich z 10 -ciu, łącząc dwie zmiany . W biurach też dużo osób sie zwolniło, ale to chyba po tych występach nagrywanych dla nie powiem kogo ważnego w firmie . Same nowe osoby. Także na dobre wyszło ale tym osobom ,które nie pracują. Bo tak się składa, że kogo by nie spotkać kto tam jeszcze pracuje ,to teraz się dzieje dopiero. I to że napiszesz ,że wyszło wam na dobre ,to sam w to nie wierzysz . Bo dzieje się źle a reklamacji od groma ,i nnych problemów co nie miarą.

KTOŚ

I nie tylko kierowników

@Do dziada

Zero konkretnych informacji napisz jakich 10 liderów, ile to dla ciebie pare lat. i ile to dla ciebie to od groma reklamacji 1 / 2 w miesiącu ?wtedy możemy porozmawiać. Nie wypisuj głupot jak nie masz pojęcia.

Do dziada
@Dziadek

Ty dobrze wiesz ile było zmian liderów, tak samo dobrze wiesz ile jest reklamacji , wiesz wszystko. Nie będę pisać kto ludzie wiedzą kto był, komu umów nie przedłużyli. Nie będę udowadniać Tobie kto był bo ktoś może sobie tego nie życzy. I wypisywanie głupoty to akurat twoja specjalność na tym forum .

zoo

założę się że ty jesteś jednym z tych którzy strzelają z ucha na innych dlatego bronisz swojego statusu ludzie piszą to co czują po krótkich okresach pracy między wami trzeba było myśleć wcześniej nad swoim zachowaniem a nie teraz zarzucać ludziom kłamstwa

@zoo

o trollu internetowy zmieniłeś nick? ja już tam nie pracuje , tylko nie pisz, ze mnie zwolnili lub sam uciekłem bo tam było tak źle. Nic nie wiesz na temat innych. Wszystko co piszesz dotyczy wyłącznie ciebie i twoich problemów z samym sobą. Dla mnie firma godna polecenia o bardzo jasnych zasadach bez żadnej polityki i kolesiostwa.

Zoo

Też to zauważyłem. Pewnie miejsce na serwerze przewidziane pod firmę przepełnia się. Mała firma a tyle negatywnych informacji. Zapracowali na nie. Trzeba to opisywać bo może kogoś się ostrzeże przed tymi fałszywymi ludźmi.

były

pracowałem przez kilak miesięcy w tej firmie na stanowisku biurowym byłem nowy, chętny do pracy, zacząłem się wdrażać a tu niespodzianka nie przedłożono umowy słyszałem że robią tak w wielu przypadkach. mało kto ma szansę wszyscy się uśmiechali próbowali robić dobrą minę jednak musiałem odejść możenie byłem najlepszy ale mocno chciałem jednak nie dostałem szansy nie polecam pracy bo chyba sami nie wiedzą czego oczekiwać od ludzi. atmosfera wygląda zachęcająco ale to tylko pozory

@były

Jeżeli nie przedłużono tobie umowy to musiałeś naprawdę mocno namieszać. Osoby które chcą, pracują w firmie dalej nikt takich nie zwalnia. Napisz czy. Sie zajmowałeś może ciebie ktoś kojarzy na forum, dostaniesz wtedy i informacje jak wyglądała twoja praca w oczach innych

@Office

nic nie namieszałem w takiej sytuacji jak ja chcących się wdrożyć których zwolniono było wiele osób bo z nimi rozmawiałem jak pracowałem to na moje miejsce już mieli kogoś innego pytałem jak wygląda moja praca ale wszyscy mówili że "...spokojnie wdrożysz się..." teraz ta informacja jest mi nie potrzebna jakie zastrzeżenia były do mojej osoby pracuję w innej firmie atmosfera jest bardziej realna rozmowy są bez cukrowania jak u was robota idzie podobnie opr czasem jest ale taki normalny rzeczowy czas w schurholzu uważam za stracony

@były

Poczytałeś na forum? Jeśli tak to chyba nie dziwi Ciebie jak postąpili? Obłuda i kłamstwa to w tej firmie chleb powszedni. Szczególnie od góry. Ludzie na dole są spoko. Szkoda mi ich że muszą znosić te kłamstwa.

@były

Przykro ze masz takie doświadczenie, widocznie było to zbyt wymagające stanowisko dla ciebie. Ja nie pamietam przypadku kiedy komuś z biura nie przedłużono po 3 miesiącach umowy z reguły jest dużo czasu ma wdrożenie. Może to było przed moimi czasami.

Kłamiesz!

Lal
@Zoo

Pamiętaj to nie wstyd przyznać się ze jest się słabym. Nie ma co winić za to innych.

@Lal

Weźcie sie lepiej do roboty

@Mechanik

Na waszym miejscu też bym się wziął do roboty bo wszystko się psuje.

@Gin

Chyba ty sie psujesz, maszyna pracuje ze aż milo

@Mechanik

Możesz na mnie donieść, swoim zwyczajem, do dyrcia.

@Gin

Tutaj nikt nie donosi, jeżeli wogole jeszcze z nami pracujesz to wiesz. Jeżeli nie to pewnie ty powodowales te problemy i jeszcze obrażony jestes ze nie ogarnales.

@Mechanik

Na waszym miejscu też bym nie przyznawał się do donosicielstwa.

Jano
@Office

Wiem o kogo tu chodzi. Ziomal byl spoko. Czemu nie przedłużyli mu umowy to też się zastanawiałem. Po nim przyszedł następny i nie jest wcale lepszy. Taka polityka firmy. Zatrudnić i pożegnać.

office
@Jano

wielu było spoko ale nie robili tego co powinni robić , chyba to był problem:)

@office

Problemem jesteście w tej firmie wy, te dwie osoby! Nie ma drugiej takiej firmy żeby tyle osób się przewinęło w tak krótkim czasie. Nie jeden człowiek z tych którzy pracowali to powie. Widać to zresztą na forum. Bałagan organizacyjny bo są ciągłe zmiany. Przestawiacie ludzi ze stanowiska na stanowisko czy chcą czy nie chcą. Przez zrytą opinię w okolicy nie ma chętnych na zatrudnienie i wasze ogłoszenia wiszą miesiącami. Wtedy trzeba się ratować i buch z kontroli jakości do biura, nie ma technologa no to buch Sławka na inżyniera. Nikt nie chce być kierownikiem no to buch pracownika na kierownika! Ha, ha, ha...!!!! Taka dobra zmian jak w polskim rządzie. Masakra.

@Zoo

Ale ty głupoty wypisujesz jak bym miał mozliwosc na kierasa to bym się raczej nie zastanawiał, ale to ciężka robota, uważam ze to dobrze ze daje się szanse ludziom już pracującym. Ciekawe w ilu już firmach ty pracowałeś, ale napewno było tego sporo i nie sądze ze na kierowniczych stanowiskach:)). Nie wiem dlaczego piszesz ze jest problem z ludźmi z tego co wiem nikogo nie brakuje.

@Zoo

Robią tak w akcie rozpaczy. Jak nie ma wyjścia to trzeba ratować sytuację .

@Office

Kiero w rej firmie to ostatnia robota jaką bym chciał robić. Widziałem tych tych poprzednich kierowników którym nawciskali roboty i nie mogli nadążyć. Zajmowali się wszystkim bo nikt inny palcem nie ruszył.

@Zoo

Pewnie piszesz o sobie i dlatego nie już nie pracujesz. Robią kawał roboty dlatego są kierownikami.

Tik tok

A jak nowy kiero ?

@Tik tok

piękny, młody, inteligentny, przystojny, mądry, fachowiec, zna się na wszystkim, doświadczony jak wszyscy z schurholz

U2

ciekawe jak długo

@U2

na razie jeszcze nie połapał się w jakie towarzystwo wdepnął:) trzeba dać mu czas

Pressman
@Office

Robią kawał roboty? Coś się zmieniło? To wczesnej nie robili? Wcześniej się obijali że nie zostali zauważeni? Wcześniej nie mogli zostać kierownikami? Talenty roku?

@Pressman

Talenty roku:):):) Takie talenty wybrane jak na wyborze pracownika roku. Koleżani wybrały kierowników.

office
@Pressman

co ty wypisujesz za brednie. nie wiadomo o co tobie chodzi. jakiś bełkot dobrze pracują i tyle

Gg
@office

Taaak... Tak jak akcja z pracownikiem roku kiedy to pracownikiem roku miał zostać jeden z mechaników ale tak zaczęliście skomleć w biurze i wybór został zmieniony a pracownikiem roku została wybrana jedna z psiapsi... Jak można po czymś takim ludziom w oczy spoglądać?

lajk
@Gg

głuchy telefon i nieprawda. powtarzasz cały czas to samo

@Gg

I to jest prawda ????

@Karol

I tam tak jest,pupilki detektora dbają tylko i swoje interesy wiem bo tam pracowałem,to jest porażka,siebie awansują a dla pracowników nie ma podwyżek koszmar ????

@Karol

Prawda. Potrafią i tak zakręcić i (usunięte przez administratora)

@Zoo

Cholera nawet kadrowa nie potrafi podatku odprowadzić,bo dostałem że skarbówki że muszę dopłacić 525zl bo za mało było odprowadzane podatku, masakra teraz to ona powinna zapłacić ze swojej kasy ???? żeby miała nauczkę ????

@Karol

musi powtórzyć szkolenie skoro robi takie byki

lulus
@Karol

Czyli dostawałeś więcej kasy w zeszłym roku do łapy, więc się cieszyłeś teraz musisz oddać tak działają podatki. Częsty temat u ludzi zmieniających robotę kilka razy w roku.

@Karol

No czego można oczekiwać od blondynki...? U mnie narobiła byków na świadectwie pracy ale już nie chciało mi się prostować. Szkoda zachodu.

@lulus

Jednym nie odliczyła podatku, innym nie uwzględniła ulgi i więcej odprowadzili podatku. Jak zwykle to wina ludzi, bo zmienili pracę. Nie popełniajcie tego błędu i nie przychodźcie tutaj. Oszczędzi wam to problemów

@Johnny

według niej i szefa wszyscy są winnitylko nie oni

Krycha
@Johnny

A u mnie jest wszystko naliczone ok;)

@lulus

Ci ty będziesz, jaką większą kasę ????

@Karol

Jeżeli dostałeś do zapłaty podatek w rozliczeniu za zeszły rok to dostałeś więcej kasy w zeszłym roku bo urząd od twojego dochodu naliczył taki podatek. wiec albo dostawał byś w zeszłym roku mniej do łapy albo teraz dopłacasz. To ze masz dopłacić moźe wynikać z tego ze nie doniosłeś papierów lub przekroczyłeś 26 lat w ciągu roku. Tak czy siak nic nie straciłeś dostałeś poprostu pożyczkę nieoprocentowaną od Państwa, to ty musisz oddać dla Państwa :)

Żarty
@Gin

Akurat mechanicy to mocne ogniowo tej firmy.Najslabsza jest narzędziownia przez którą jest 80% postojów.

@Żarty

mechanicy tak to mocne ogniwo ale nie osoby zarządzające tam na górze jest dramat nie znam tych nowych ale piszę że dramat o tych którzy pracują długo w biurach

@Lulus

To był zasrany obowiązek pani kadrowej dopilnować aby wszystko było ok i wyjść na zero w rozliczeniu rocznym,.Pracowałem w innym zakładzie i nigdy nie miałem takiego przypalu jak nie dopłata w skarbówce

@Karol

Trzeba było donieść wszystkie papiery do Kadr. Jak wydałeś za dużo teraz musisz skarbówce oddać. To już twój problem w innej firmie będziesz miał z tego co piszesz lepiej.

@Lulus

Większej bredni nie słyszałem,wszystkie papiery złożyłem,w następnej firmie napewno będzie lepiej bez takich (usunięte przez administratora) i kłamstw.Teraz wiem dlaczego nikt nie poleca tego zakładu

Tych
@Karol

Super ze masz lepsza prace i możliwości ;€masz racje jak komuś się nie podoba to zmienia ale nawraca do tego co było nie masz zajęć w domu nie masz pracy nie masz kasy ? No masz przecież lepiej niż w schurholz to czemu nie doceniasz tego co masz i zaczynasz od nowa , pozdrawiam narzekających , marudy i osoby które nie maja pieniędzy to wszystko jest wasza zasługa bo jesteście słabi

@Karol

Tak napewno będziesz zadowolony i nie będziesz pisał głupot, powodzenia.

@Tych

Twoja frustracja i opisywanie innych jako słabych wynika z faktu że siedzisz w jednym miejscu bo nigdzie indziej nie dasz rady. Ci, którzy opisują swoją styczność z tym pgrem radzą sobie świetnie w innych firmach. Ty natomiast boisz się gdziekolwiek ruszyć bo przecież taplasz się w tym gxxxnie od lat i to tobie i szefuniowi zawdzięczamy opinie i to jak postępujecie z pracownikami. Wstydził bym się na waszym miejscu pokazać się na ulicy. To co wypisujecie o swoich byłych koleżankach i kolegach z pracy świadczy o waszym poziomi intelektualnym. Mniej niż zerowym.

@Lulus

Negatywna opinia o sobie boli! Prawda? Jednak skoro kopie się po kimś dołki to trzeba liczyć się z tym że kiedyś samemu się w nie wpadnie.

@Juchas

Przecież ty jesteś główna osoba, która pisze źle o swoich byłych kolegach z pracy. Nie wiem jaki poziom frustracji w tobie jest, ale to jest smutne ze nie możesz pójść ze swoim życiem

@Ania

Przestańcie co niektórzy podszywać się pod pracowników tymi nickami bo to się zaczyna robić nie normalne, nie macie odwagi napisać kto pisze komentarz to już samo to mówi, że najlepiej fajnie narobić firmie złych komentarzy a pracujemy sobie dalej . A pracują tu ludzie którym zależy jeszcze i przykre jest żeby tak brudzić

@Zoo

Ogłoszenia wiszą od około 5 lat bez przerwy więc wniosek jest tylko jeden - omijać szerokim łukiem

@Były

Niech szukają. Nie ma co żałować. Niech zgniją w tej chorej atmosferze. Faktem jest że jak ktoś się skusi to szybko odchodzi. To nie miejsce na normalną robotę.

LAN
@były pracownik

haha żałuj żałuj miałeś swoją szanse ale szybo takich leniwców się pozbywają. Super firma dla szukających normalnej pracy.

@LAN

nie ma czego żałować takiego (usunięte przez administratora) do tej pory nigdzie indziej nie widziałem

Maria
@LAN

To za co mogą zwolnić w sumie? Ciekawa jestem, jakie trzeba wymogi spełniać, żeby wykorzystać tę "szansę", o której piszesz

woow

kierownik jeszcze pracuje?

byłemtam
@woow

no co ty? Przecież nie wytrzymał!!! Doszedł do wniosku że to nie jego miejsce.

Byłestamnoisuper
@byłemtam

Czego nie wytrzymał? Pracy od 8 do 16? Wiesz co koleś zrobił przez ten krótki okres? No właśnie ???? A wiedziałeś, że skłamał w istotnych sprawach zatrudnienia? Standard - pracownicy wspaniali, dyrekcja najgorsza. Żenujące są takie komentarze. Powiedzmy sobie szczerze, dosyć spora część osób z tych byłych pracowników ma niski poziom intelektualny i dodatkowo ich mentalność ma wąskie horyzonty. Poza tym niektórzy to po prostu (usunięte przez administratora) i tyle. O tym tutaj nikt nie wspomni, a to jest najważniejszą kwestią wszystkich sporów i nieporozumień w tej firmie. Sam się o tym przekonałem , więc dobrze, że niektórych już nie ma. Sorry Panie i Panowie, więcej pokory.

Nie polecam!!!! Tragedia co tam się dzieje, (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) Ludzie odchodzą bo maja już ich dosyc, większość biura już uciekła a o pracownikach produkcji już nie wspomnę bo tam nawet 3 miesięcy nie wytrzymują. Władza ma ludzi za nic. Cała firma działa pod dyktando dwóch osób a jak się sprzeciwisz to wypad.

lulek

jeżeli nie wytrzymałeś 3 miesięcy to musiałeś być strasznie słaby lub nie chodzić do pracy. Praca nie jest trudna trzeba tylko słuchać i robić według instrukcji plus lekko być sprytnym, jak wszędzie. Mogę polecić

Mały

lepiej siedź dalej na rencie:)))

@lulek

W jaki sposób WYWNIOSKOWAŁAŚ, ze pracowałem tylko trzy miesiące? Słaba to musisz być ty, skoro nie masz odwagi napisać jak jest i masz tylko zdanie tak jak twój SPONSOR, dla którego zrobisz dosłownie wszystko, bez szacunku dla siebie i dla własnych wartości. Praca nie jest trudna jak robisz wszystko co każe jedna osoba bez własnego pomyślunku i według jej INSTRUKCJI. Niektórzy maja więcej szacunku i sprytu żeby się temu przeciwstawić i byc szanowanym, a nie marionetka.

kef

Wymagają żeby robić pod dyktando ale mają ciągle pretensje o to że nic nie ulepszyłaś. Sami się zakręcają a ludzie w końcu nie wiedzą o co im chodzi.

synek
@kef

Najlepiej nic nie robić, czekać aż ktoś powie ze trzeba i jeszcze potem ponarzekać ze każą robić pod dyktando.:) Pracując u kogoś robi się to po co było się zatrudnionym l to chyba normalne?

@synek

Nikt nic nie robi, wystarczy ze jedna osoba robi wystarczająco dużo aby utrzymać stołek

lulek

Widzisz wiesz najlepiej jak pracować i jestes za sprytny zeby pracowac u kogos i wykonywac polecenia, musisz sam otworzyc fabryke i w niej pracować:)). Powodzenia

@lulek

Sprytem to raczej Ty się nie wykazujesz skoro tak długo odpisujesz na komentarz, chyba musisz czekać na INSTRUKCJE SPONSORA jak masz odpisać, bo sama nie wpadniesz na takie błyskotliwe odpowiedzi. Każdy ma swoje zdanie i może je wypowiedzieć, a wy na sile próbujecie utrzymać jakieś opinie o firmę zamiast skupić się na tym co jest źle i jak to zmienić, najlepiej tuszować pewne sprawy i obwiniać innych. Naprawdę żal mi was ze oszukujecie sami siebie i nie macie siły aby pokazać jak naprawdę jest, ale niektórzy nie maja żadnych wartości nawet do siebie i robią wszystko żeby tylko utrzymać się na stołku.

fax

To proste jak LULEK wywnioskował-a że pracowałeś 3 mc. Bo dłużej tam nie usiedzisz jak masz swoje zdanie albo jesteś jesteś zbyt mądry (tzn. mądrzejszy od tej grupy włażącej dyrowi w (usunięte przez administratora)

Lulek

Ja pracuje żeby zarabiać pieniądze to jest dla mnie normalne ze w zamian pracuje jak byłem uczony. Nierozumiem waszego myślenia wydaje mi sie ze nie możecie przeżyć ze nie potrafiliście normalnie pracować i w każdej firmie macie takie same problemy szukając winnych wszędzie tylko nie w sobie. Powodzenia dla was

@Lulek

wyobraź sobie że w innych firmach są problemy ale nie tak wielkie jak u was

To prawda!

Don

sami sobie je stwarzaja konkretnie kadrowa i dyrektorek chca wszystkim w okolicy uprzykrzuc zucie

Igtu

Słabe myślenie , firma się rozwija ma coraz więcej ludzi do pracy , możliwości, dużo inwestycji , jest super ;)administracja terez jest na wysokim poziomie jest z kim popracować

@Igtu

podobno zawsze taka była i kich Najlepsi specjalisci...

lulek

Niestety Eksperci od wszystkiego tacy jak ty są problemem a nie firmy. proponuje zabrać się do roboty.

@lulek

Masz rację z tymi elspertami. Dlatego ta firma ma problem bo eksperci zostali w schurholzu. Co mądrzejsi uciekli. Ha, ha, ha!!!

Były

Dokładnie te dwie osoby rozwalają całość Dyru i kadrowa to największe problemy w tej firmie.

@Zoo

ty na pewno jesteś najmądrzejszy:)) Raczej ty masz problem nikt inny. Zabierz się lepiej do roboty.

@lulek

Nie tylko ZOO tak uważa. Dużo ludzi tu pisze tak samo. Ja tak samo myślę.

Jeśli ktoś nie widział cyrku to schurholz zaprasza! Jak oni utrzymują się na powierzchni to jeden Bóg wie. Widziałem już sporo firm ale takich jaj jeszcze nie. Ludzie pracują na ich tak nie szanują. Krętactwa ze strony kierownictwa i wieczne pretensje. Zwalają na pracowników wszystkie winy. Ludzi nie ma. Mechaników brakuje bo są ba l4 i chyba nie wrócą bo się połapali co za firma. Awarie i przestoje piwodują że nie mamy pełnych premii. Chaos zarządzania bo nie ma kieriwników. QS to od jakiegoś czasu porażka. Masakra co się tu dzieje.

Karol

To co ty jeszcze tam robisz? skoro jest tak źle... Musisz być super pracownikiem że już tyle firm zaliczyłeś ????????????????

Lulek

Ale ty głupoty wypisujesz, gdyby one chociaż miały w sobie trochę prawdy. Jeżeli nadal pracujesz w firmie pogadaj z liderem lub kierownikiem wyjaśnia jak wyglada naprawdę. Na premie głównie wpływają niestety reklamacje. Z tego co widać firma ma się bardzo dobrze;)

@Lulek

I tu jest prawda,jak się nie patrzy i produkuje buble to do kogo te pretensje że nie ma premii?tylko przez takie osoby które łażą po zakładzie a nie pilnują co produkują to inni są poszkodowani

Fax

Dużo robi żeby utrzymać się na stołku i nabija na forum pozytywy dla firmy. Jakoś ludzi nie potrafi dobrać do pracy bo mało kto im pasauje to nadrabia tu na opinię firmy. Opinia formy jednak jest masakra i kadrowa nie jest w stanie nadrobić jej w okolicy. Wpisy ma gowork jej nie naprawią. Ludzie wiedzą że nie warto tam się pchać.

Nikoś
@Fax

Do swojej opinii każdy ma prawo. nie ma co pisać że twoja opinia dotyczy wszystkich jak widać nie forum i na strefie. Na forach zawsze jest więcej negatywów, zadowoleni nie muszą żalić się w Internetach mają lepsze rzeczy do roboty.

@Nikoś

Jedak w schurholzu jest bardzo dużo nie zadowolonych. Szczególnie dużo. Przerobiliście już tyle ludzi że masakra.

Pressmam
@Igtu

Firma się rozwija, rozwija, rozwija i dalej jest w powijakach. Zanim się rozwinie to długo to przy tych osobach potrwa. Jak jest problem to jeden ogląda się na drugiego. Nikt nie chce się tym zająć. Teraz to jest tragedia.

DANA
@Pressmam

co to znaczy w powijakach jakieś konkrety? jest 2 razy większa niż kiedyś ( więcej ludzi, maszyn, większa hala)

Pressmam
@DANA

Furma 2x większa i problemów więcej o tyle samo. Mam na myśli że z problemami jak początkująca firma. Brak doświadczonych osób, problemy organizacyjne, problemy techniczne.... Tylko nie pisz że jest idealnie bo będzie śmiech na sali...

@Pressmam

Zgadzam się, patrzcie że pozytywne opinie pisze głównie jedna osoba, widać po stylu w jakim pisze. Rozwija się rozwija rozwija, jedna maszyna na krzyż w ciągu roku i wielki rozwój, personel ciagle wymieniany, nikt tu nie chce być

DANA
@Pressmam

Człowieku znajdź firmę gdzie nie ma tego typu problemów. Normalne codzienne rzeczy do robienia jak wszędzie.

nick

to taki specyficzny rozwój

nick
@DANA

normalne sprawy....? czemu tylu normalnych ludzi wywaliliście? np Piotrek wózkowy był spoko. To jeszcze było straszenie sądem.

synek

wydaje mi się ze dużo osób dużo robi, widać ze firma sie rozwija

zoo

pozytywne opinie są od tej specjalistki od zatrudniania specjalistka która nie może dobrać kadry!!! na miejscu dyrka bym się zastanowiła czy jej to nie trzeba zmienić! hi, hi, hi, hi!!!

@zoo

Tylko jeszcze ona ze starej kadry została. Dziwne że się utrzymuje. Taka pusta. Chyba musi robić dobrze....

No

Widzisz jak się mięsza w (usunięte przez administratora) to trzeba się liczyć z tym że zostaniesz nim obrzucony.

Mania
@No

Mi akurat ta osoba wiele pomogła. te wpisy świadczą o waszym niskim poziomie i braku odwagi. Zaniżacie tylko poziom tego forum.

Jeszcze
@Igtu

Co jest i co z kim?Jeszcze chwila I napiszę jak ta współpraca wygląda.Czekam tylko aż dostanę zielone światło w nowej firmie.Wtedy napiszę bardzo obiektywną opinię na temat tej "współpracy".Nie martwcie się,bo podpiszę się imieniem i nazwiskiem wtedy.

@Jeszcze

Wal śmuało niech wszyscy się dowiedzą. Ja też mam podobne zdanie. Jak trzeba było coś pomyśleć to nikt w tym nie pomagał. Kazdy oglądał się za siebie. Wspołpraca w tej firmie jest minimalna a majchętniej rzucają kłody pod nogi.

Mam ofertę pracy , polecacie , jak kierownik produkcji nowy ?dajcie znać

D.Z
@Nowy

Mogę polecić, żeby potrafić trzeba jednak kilka miesięcy nabierać doświadczenia i chcieć poznać maszyny. Kiero ok. Firma raczej dla ludzi chcących pracować i zarobić. Jeżeli szukasz. Na kilka miesięcy miejsca do przesiedzenia to nie jest dla ciebie miejsce

@Nowy

W firmie jest problem z nauką obsługi maszyn. Nikt Ci tego nie wyłoży. Będziesz musiał sam dochodzić do wszystkiego. Nie wierz im że Ci pomogą. Maszyny są każda z innej bajki, Weź to pod uwagę. Problemy zwalą się na Ciebie. Nie wierzę żeby coś się tam zmieniło.

nie poleam

Ludzie

Teraz super ludzie pracuje , szczególnie w biurze logistyka, starsi ,lz doświadczeniem , super ekipa na wysokim poziomie , pracują , pomagają wszystkim, także o wiele lepiej(usunięte przez administratora)

@Ludzie

"Wspaniale" podsumowałaś swoje koleżanki i kolegów. To o nich również mówiłaś że wspaniała kadra, właściwi ludzie na właściwych stanowiskach, wy razem ich dobieraliście. To z nimi przygotowywałaś wspólne imprezy z podlizywaniem się dyrowi. To szefunio również o nich wypowiadał się w superlatywach. Fałsz z was kipi! Jesteście obłudni, zapyziali i gł__pi! To przez Ciebie i tego pożal się boże dyrcia ta firma ma taka opinię. Ciekawe kiedy przyjdzie, a na pewno to nastąpi, czas na tych nowych i wystawisz im taką samą opinię. Poczytajcie wszyscy, co sądzi była nasza koleżanka o swoich współpracownikach. Pomyślcie że tak wkrótce o was napisze. "Dziękujemy" za wspólne dni!

@Nowy

popatrz co wypisują o swoich byłych kolegach i zastanów się czy o tobie tak kiedyś nie napiszą

@Ludzie

czyli poprzednia ekipa była do d---py? o ich poprzednikach też tak mówiliście. o tych którzy teraz są pewnie też wkrótce tak powiecie:):):):0:0!!!

@Ludzie

To Barwaśna, Walaszczyk, Hen już nie pracują? Ktoś w biurach ze starszej gwardii pozostał? Następna zmiana ekipy. Który to już raz?

@Ludzie

W czym pomaga nowa ekipa jak podobno wzxystko u was tak wspanoale działa. Jak działa to żadna pomoc nie musi być udzielana. Tyko patrzeć jak ta nowa ekipa przejeży na oczy i zrozumie co jest grane.

Dodo
@555

co jest grane ? normalna praca jak każda,

Don
@Dodo

Normalne to tam nic nie jest. Być może przekonasz się na własnej skórze. Jak długo pracujesz? Pewnie pół roku. No chyba że 10 lat to by znaczyło że jesteś ucho prezesa.

frank
@Dodo

normalna praca? ponad 1000 wpisów w większości negatywy! to nie jest normalny zakład doświadczyłem tego

@frank

Ponad .1000 wpisów to nie mają nawet dużo większe firmy.

Lulandia

Czołem pracownicy.Nie pracuje tam już 4 lata ale widzę że ten kabaret nadal trwa i nic się nie zmieniło ... Czytając opinie przypominają mi się wszystkie te "piękne" dni w firmie i wiem jedno , nie warto tracić zdrowia i lepiej iść do konkurencji.Pozdrawiam ksieciunia i jego prawą blond rękę

@Nowy

Ktoś zapytał wyżej jak tam nowy kierownik? Nie wiem czy jeszcze tam jest ale w necie były już ogłoszenia na jego miejsce. Czyli dni jego są już policzone. A pusali że kadra jest super. Widać że to była kolejna hipokryzja.

@kef

Już dawno gościa nie ma. Teraz kier prod została ta co nigdzie nie daje rady. Obleciała już chyba wszystkie stanowiska. Nigdzie nie była zbulyt mądra. Teraz w akcie desperacji, bo nie mogą nikogo znaleźć to dali czarną na kierownika produkcji.

@Igtu

No i gdzie ta administracja na wysokim poziomie? Już dawno poszła w(usunięte przez administratora) Nie za długo popracowali a byli tacy fantastyczni wg waszych opisów. Od stycznia ubiegłego roku znowu przewinęło się kilka osób. No i co? Dalej szukacie?

byłemtam
@Styx

Oni wszyscy o sobie mają takie mniemanie. Jest tam wiele osób z którymi normalnie można pracować ale kilka odszczepieńców psuje atmosferę i przez to szkodzi firmie bo wywalają wartościowe osoby. Dyrciu i kadrowa na czele tej grupy.

wolf

Nie dziwi mnie że tu tyle negatywów. Firma którą należy omijać.

Katarzyna
@wolf

Możesz napisać coś więcej? Dlaczego polecasz omijać tą firmę, jakie są wady pracy w niej? Długo tutaj pracowałeś?

wolf
@Katarzyna

Pracowałem tam dwa lata. Po ok roku zaczęli się czepiać szczegółów. Nic nie pomagali a tylko rzucali kłody pod nogi. Tam nikt nie chce sie zajmiwać problemami. Oczekujecie że jedna osoba rozwiąże problem a niestety potrzeba do tego całego zespołu. Jak był problem to niby wszyscy wyrażali chęć pomocy ale potem okazywało sie że brakuje pomysłów, czasu i radź sobie sam. Starałem się moim zdaniem jak najlepiej ale i tak w końcu się porzegnaliśmy. Moim zdaniem na plus bo mam teraz dużo lepszą pracę. Mniej nerwów. Zdecydowanie radzę omijać.

Były

Przestrzegam! Ta firma to największa porażka jaką widziałem. Na początku myślałem że dobrze trafiłem. Potem zaczęły się schody. Nic nie wnoszące szklenia, podpisujesz a nic one nie dają. Obiecują pomagać potem niestety zostajesz sam i sobie radź. Jakieś stare projekty. ktorych nikt nie potrafi ustawić. Nowe projekty tym bardziej. Jest grupa ludzi ok. Są też tacy którzy podkładają nogę żeby się potykać. Nie polecam.

@Były

Przoduje w tym podkopywanie kilka osób. Szefuniu fałszywiec, część kadry starszych pracowników i kadrowa. Uważajcie na nich! Też odradzam tą firmę. Mówią że to firma rodzinna z cudowna atmosferą. Kto nie spróbował to nie wie jaki może być (usunięte przez administratora)w pracy.

Ben

Zróbcie cos z tym UR i narzędziownia bo nie można normalnie pracowac. Rozpuszczeni do granic ich przełożeni nic sobie nie robią.

duch
@Ben

czepiasz sie ich a akurat znaja sie na robocie...gorzej z liderami co chwile nowi i nawet nie ma kogo spytac jakie zlecenie zrobic czy maszyne wlaczyc

@duch

Czyli jedni i drudzy do poprawy ????

@Ben

Zmiany?! W tej formie?! Nie wierzę. Dopóki będzie tą kadra to nie możliwe. Jakieś tzy lata temu zrobiło się normalniej. Teraz toralny brak kompetencji.

@duch

Wiecznie powtarzające się tenaty. Jak włączyć, jakie parametry, co zrobić jak nie idzie, narzędzie uszkodzone bo jie wychodzi jak powwinno, bałagan w papiietach, niea nikogo kto doradzi....

@były

Z narzędziami wieczny problem bo w dokumentacji co innego niż w rzeczywistości. Kupna błędów. Nie jeden to próbował ogarniać.

lala
@były pracownik

przecież cały czas według ciebie się zmienia ta kadra. Musisz pogodzić się z faktem ze w każdej robocie są problemy do rozwiązania. i jeżeli firma się rozwija nigdy nie ma sytuacji bez problemów. tak wygląda życie wszędzie

@lala

Na szczęście ja już nie muszę taplać się w tym bagnie. Szukajcie innej lepszej roboty bo to co się tam dzieje to tylko w schurholcu można zobaczyć. W innych firmach jest normalniej. Nie chodzi tu o pracę ale o otoczenie.

nik
@zoo

wypisujesz to samo od lat na tym forum. strasznie zanudzasz

@nik

Wytykam te same problemy bo do tej pory one są u was i dalej z tym nic nie zrobiliście. Jest tak samo jak było kilka lat temu. Żadnej nauki z tego nie wynieśliście tylko brnięcie w te kłamstwa że to cudowna firma. Nie jeden przekonał się że to farsa i kłamstwa.

@zoo

Ja też cieszę się że ten okres w tym wariatkowie mam oo za sobą. Zmieniłem robotę i jest normalniej. Bez wodotrysków ale nie ma tej chorej atmosfery.

Człowiek
@zoo

Każdy sądzi według siebie, a warto się zastanowić nad pozytywnymi komentarzami, bo widać piszą je ci którzy pracowali z gorszą kadrą i w gorszych warunkach. Doceńcie to co macie - pracę, bo idą kiepskie czasy.

@Człowiek

Była normalna kadra to też wam nie pasowała. Byli normalnini pomocni. Też się ich pozbyliście. To z wami jest coś nie tak skoro macie pretensje do wszystkich którzy pracowali.

stary
@zoo

Znowu zaczynasz od nowego roku wypisywać te głupoty. straciłeś kolejną pracę ? ile już tu nie pracujesz i nadal tak ciebie boli? Porozmawiaj może o tym ze specjalistą.

@stary

Żadnego specjalisty na pewno nie znajdę u was:0

@zoo

U nich tak ciągle jest. Nikt im nie pasuje. Szukają zatrudniają i zwalniają. Kołowrotek. Nie jeden się na nich przewiózł. Nie polecam bo ta firma to (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Schuerholz Polska Sp. z o.o. - Środa Śląska

• Jak się pracuje w Schuerholz Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Schuerholz Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schuerholz Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 15 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Schuerholz Polska Sp. z o.o.