Opinie o Intermarché w Środa Śląska Legnicka 32

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Intermarché. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Intermarché na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intermarché w Środa Śląska Legnicka 32

Tadeusz Makowski

Pracując w tym sklepie paręnaście lat temu na umowie śmieciowej przez trzy miesiące w chłodni(gdzie pakuje się kurczaki i rozdrabnia mięso na kiełbasy itd.)nie otrzymałem po tym okresie zwykłej umowy o pracę(pomimo tego że w zamian za wzięcie na siebie winy za czyjąś niechlujność gdy pewna inspekcja handlowa wykryła pewną poważna nieprawidłowość na której oszukiwani byli klienci,miałem otrzymać zwykłą umowę o pracę) tylko zostałem oszukany i jej nie otrzymałem.J...ć osz.stów.

Emilia
@Tadeusz Makowski

O jakiej nieprawidłowości mowa? Chyba po tylu latach już możesz śmiało przyznać o co chodziło?

Tadeusz Makowski
@Emilia

O nieprawidłowości przy ważeniu towaru,ponieważ waga nie była wytatuowana i tacki wchodziły w cenę mięsa.Po przyjeździe komisji która wykryła ten proceder ktoś z biura przyszedł na nasz dział i zapytał się czy wezmę na siebie całą winę ponieważ mam najkrótszy staż na tym dziale(wogóle nic w tej wadze nie ustawiałem).Na moje pytanie czy otrzymam za tę przysługę zwykłą umowę o pracę otrzymałem odpowiedź że tak.Po wzięciu na siebie czyjegoś błędu napisałem takie oświadczenie,i komisja pojechała.Parę dni później zapytałem tej osoby (która chciała abym wziął na siebie całą odpowiedzialność))czy dostanę tę umowę usłyszałem że nie.Po tej rozmowie zwolniłem się ponieważ zostałem oszukany.O taka to nieprawidłowość chodziło i o takowe oszukanie mnie(Murzyn zrobił swoje,murzyn może odejść).

@Tadeusz Makowski

OCZYWIŚCIE WAGA BYŁA WYTAROWANA A NIE WYTATUOWANA.Poprawiam błąd literowy.

@Tadeusz Makowski

Ażeby uściślić ,pracowałem tam od 12 10 2011 r.do 31 01 2012 r.To tyle w tym temacie.

@Tadeusz Makowski

Nie komisji,a inspekcji.Znów musiałem zrobić korektę nie odpowiedniego słowa.Pardon.

@Tadeusz Makowski

NIE BYŁA OCZYWIŚCIE WYTAROWANA (POPRAWIAM PO RAZ KOLEJNY BŁĄD )

Emilia

W jednej z opinii sprzed dwóch lat pojawiło się coś o rzekomym mobbingu pomiędzy pracownicami. Jeśli faktycznie tak było to dziwię się, że ta, która go stosuje tak otwarcie to robiła przy klientach, zastanawiam się czasami gdzie niektórzy ludzie mają mózg. :( Przykre, że w dzisiejszych czasach nawet współpracownicy mogą sobie robić takie przykre rzeczy, takie poniżanie i wyzwiska nie są na miejscu. Zastanawiam się czy do teraz takie sytuacje się powtarzają? Może kierownik już zrobił z tym porządek? Wie ktoś czy "niska Pani przy tuszy" dalej u nich pracuje?

Teresa

Ciekawi mnie to ile ukrainek pracuje na sklepie? może to głupie pytanie, ale fascynuje mnie ten język i trochę go umiem, mogłabym się z nimi dogadywać. szukam pracy jako sprzedawca.

Zszokowana

Chciałabym zgłosić problem,który zauważyłam robiąc zakupy i to nie raz widziałam jak Pani z lady niska przy tuszy, stosuje mobbing na swojej koleżance krzyczy,wyzywa i poniza do takiego stopnia ,że ta druga Pani się poplakala...Nie wiem kim ta Pani( niska przy tuszy)jest ?....czy jest kierownikiem czy zwykłym pracownikiem,ale nie ma prawa tak traktować koleżankę czy pracownice.Prosze Kierownika czy Prezesa sklepu o natychmiastową reakcje w tej sprawie.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Intermarché się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Młodszy operator maszyn/operator maszyn
Asistnet Work Group
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy monter ślusarz
Środa Śląska
CDMD Investments Sp. z o.o.
Niezadowolona

Bylam pierwszy raz na zakupach w intermarche w Srodzie Slaskiej...jestem bardzo zawiedzona, az wrecz w szoku jak sie traktuje klienta w sklepie.Sama pracuje w sklepie i wiem z czym to sie wiąże.Nie podobalo mi sie zachowanie Pani na ladzie wędlin niska budowa ,dosc przy tuszy...jest bardzo wulgarna nerwowa i nie powinna pracowac w tym zawodzie...powinna swoje nerwy leczyc ...radze skontaktowac sie z jakims psychiatra i zazywac leki na uspokojenie.Do kierownika sklepu mam prosbe prosze takich ludzi nie przyjmowac do pracy bo traci Pan/Pani klientow.Wiecej juz tam nie zrobie zakupow.

zadowolona
@Niezadowolona

Hm... bardzo często robię tam zakupy i nigdy nie zdarzyło się, żebym była źle potraktowana , ogólnie to polecam ten sklep a najbardziej podoba mi się stoisko z owocami i warzywami, nigdzie indziej w Środzie nie kupię takich egzotyków jak np. kaki czy pithai, ogólnie polecam

@Niezadowolona

Byłam świadkiem podobnej sytuacji, kiedy Pani z zaa lady krzyczała na klientkę, akcent ukraiński lub rosyjski.

Niezadowolony
@Niezadowolona

I pisze to osoba która sama pracuje w intermarche w innej miejscowości i też nie cieszy się dobra opinią. Ale tak to jest ze nie widzi się siebie tylko kogoś ☹️

Super sklep

Aneta

Krótka i konkretna opinia. Wiele osób chwali sobie Intermarché i dobrze wiedzieć, że i Ty należysz do tych osób. Jak często robisz tam zakupy? W Intermarché można ubiegać się o pracę nie tylko w sklepach, ale i w centrali: https://intermarche.pl/o-nas/kariera/ Czy ktoś tu orientuje się, jakie dokładnie wymagania trzeba spełnić, by móc tam aplikować?

Zostaw merytoryczną opinię o Intermarché - Środa Śląska

• Jak się pracuje w Intermarché?

Zobacz opinie na temat firmy Intermarché tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Intermarché