Opinie o Investrade Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Investrade Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Investrade Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Investrade Sp. z o.o. w Lublin

Lmao

Kiepskie srodowisko pracy, bardzo miewspierające, zarobki to trochę żart, dużo plotkarzy w firmie i wiele afer i dramatów. Kazdy tu z kazdym spi lub spał. Takie rzeczy wpływają na odbiór współpracowników i na atmosferze. Widac, ze niektorzy szukaja czarnej owcy. Duzo obowiązków bardzo czesto nakladajacych sie na siebie. Szef nie bede sie wypowiadac, malo przyjemnh i troche oderwany od rzeczywistosc. Malo kto jest naprawde przyjazny. Biuro brzydkie malo nowoczesne. Ciemno wszędzie i kurz

Aldi98

Firma jak pewnie większość ma lepsze i gorsze okresy w zależności od ilości zleceń. Z tym również związane są zwolnienia i nowe rekrutacje. Firma ma pewną ilość pracowników "kluczowych" jak nazywa to szef, a w przypadku podpisania dużych zleceń firma gwałtownie się powiększa. Dla zarządu to pozytywny czas, bo firma się rozwija, ale z naszego punktu widzenia to raczej trudny czas. Przychodzi dużo nowych osób, niekoniecznie ogarniętych, a naszym zadaniem jest ich "wdrożyć" W przypadku masowej rekrutacji zdarza się że szef przyjmie miernoty z których nie ma pożytku. A jak one zorientują się, że nie idzie im dobrze to szukają sposobów jak zostać w firmie "za wszelką cenę", wymyślając afery i plotki. Ostatecznie po zakończeniu współpracy obrzucają (usunięte przez administratora) innych pracowników i piszą wymyślone historie w opiniach, co widać po ostatnich zwolnieniach. Z pozytywów to na pewno pensja na czas, zarobki na początku raczej przeciętne, ale jak dłużej się pracuje to na przyzwoitym poziomie. Jakiś czas temu dużo osób dostało umowy na czas nieokreślony, co uważam za duży plus. Zespół faktycznie jest młody, ale po tylu latach jest sporo doświadczonych osób, które pomogą w razie problemów.

cześć, jest teraz oferta pracy dla magazyniera dostępna, myślę czy by nie aplikować. myślałem, że będą tu jakiejś aktualne komentarze. Ktoś kiedyś tu wspomniał o niskich zarobkach a w ofercie nie piszą ile płacą. Możecie uściślić stawki magazynierów?

Mucha Nowy wpis

Jeżeli ktoś chce dobrze pracować to i dostanie dobre pieniądze. Można pracować w biurze albo w terenie. Pracuje się tu bardzo dobrze w miłej atmosferze. Można sobie zjeść i wypić kawę w kuchni i nikt na to źle nie patrzy. Praca podzielona jest na działy ale wszyscy pracują nad jednym zadaniem. Szefostwo wyrozumiałe, dobrze traktują ludzi i nie ma problemu z wzięciem wolnego lub wcześniejszym wyjściem z pracy. Bardzo polecam to miejsce. Często organizowane są wyjazdy integracyjne, różne wyjścia. Wynagrodzenie zawsze na czas.

MUCHA Nowy wpis

Jeżeli Ktoś szuka pracy gdzie jest się docenianym i chwalonym to polecam to miejsce. Szefostwo nawet przy potknięciach, błędach nie robi afer tylko szukają rozwiązania. Można tu pracować typowo w biurze, przy dokumentacjach do projektów lub w terenie. Praca wykonywana jest z podziałem na różne działy i wspólnie wszyscy pracują nad jednym projektem. Ci co pracują w terenie dostają auto służbowe z kartą paliwową. W biurze panuje luźna przyjazna atmosfera. Można spokojnie zjeść i wypić kawę w kuchni i nikt na to krzywo nie patrzy. Jak ktoś będzie dobrze pracować to i dostanie dobre pieniądze. Nie ma problemu z wzieciem wolnego lub wyjsciem wczesniej z pracy. Prezes naprawde dobrze traktuje ludzi. Polecam to miejsce. Bede je miło wspominać.

kierownik Nowy wpis

+Młody zespół +Mili i pomocni ludzie +brak problemów z urlopem +Możliwość zdobycia doświadczenia w projektowaniu lub budowie sieci światłowodowej -niskie zarobki

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Investrade Sp. z o.o..
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Czy w Investrade Sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Projektant instalacji elektrycznych?

Aldi98

Lmao

Jakie warunki pracy są w Investrade Sp. z o.o.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Projektant instalacji elektrycznych?

W2g

Nie polecam firma dziad więcej płacą ukraińcom niż Polakom. Co do jakości wykonanych prac lepiej nie mówić ;)

Honorata
@W2g

Przecież nie możesz nikomu płacić więcej tak po prostu. A już na pewno nie za narodowość??? Na pewno jest tak że po prostu więcej pracują albo coś

DMNg
@Honorata

Są na umowie zlecenie plus rozliczani są na akord. Dodatkowo pracują po 12h nawet 6 dni w tygodniu. Stąd większe zarobki.

Sylwia
@DMNg

hej, czy dwa lata temu było identycznie? dopytuję, bo widzę, że do tego typu opinii teraz się odnosisz. co w warunkach mogło się zmienić do tego czasu? jak stawki zdążyły się podnieść?

Sylwia

Z ostatniej z opinii wynika, że na starcie zarobki nie były tu kiedyś najlepsze? Obecnie też tak jest, że dopiero po 3 miesiącach na koncie pojawia się coś lepszego? Była także wzmianka o możliwości awansu. Na jakie stanowiska jest ta perspektywa i po jakim czasie pracy?

qqq

+Na początku płaca nie była zadowalająca ale po 3mc nie było na co narzekać. +Wypłaty na czas. +Brak problemów z wzięciem dnia wolnego. +Imprezy integracyjne. +Możliwość awansu. -Czasami przełożeni dawali za dużo pracy, a zbyt mało czasu.

Zarobki małe, atmosfera niezbyt sprzyjająca nowym pracownikom- nie ma się do kogo odezwać, usiąść do obiadu, nikogo nie interesuje kim jesteś, nie zawiążesz tu znajomości koleżeńskich. Młodzież dużo przeklina. Jeżeli ktoś szuka pracy świeżo po studiach na max.2 lata to ok, na dłuższą metę odradzam. Prezes mało uprzejmy, w mojej ocenie niezbyt wsłuchujący się w potrzeby pracowników.

Honorata

Mam nadzieję, że wypowiedzą się tu jeszcze jacyś pracownicy Investrade. Szkoda, że tak mało tu opinii o firmie. Powiedzcie, jak wygląda rekrutacja?

Mariola
@Honorata

Jeżeli mówimy o firmie z Lublina to nie mogę powiedzieć o nich złego słowa. Szefostwo wyrozumiałe, kadra pracownicza młoda (średnia wieku ok25 lat) i atmosfera dość sympatyczna i luźna. Polecam.

Leszek
@Honorata

@Honorata za moich czasów, na samym początku istnienia firmy było naprawdę ok. Źle się zaczęło dziać, jak firma weszła "na głębokie wody" i z "podwykonawcy" stała się głównym wykonawcą pewnej firmy. Szansa zarobienia dużych pieniędzy namieszała w głowie szefostwu (oczywiście moim zdaniem) i zaczęło się robić coraz mniej ciekawie. Sporo pracowników z doświadczeniem wolało zrezygnować na rzecz swojej działalności lub szukało nowej pracy. Z tego co słyszałem, mieli dość, gdyż dostawali do pracy coraz więcej rzeczy, a firma nie za specjalnie chciała podbijać stawkę w tamtych czasach. Ludzie pękali. Słyszałem, że przynajmniej od roku jest lepiej - w końcu zaczęli dawać ludziom UoP, zamiast dziwnych umów o dzieło + umowę zlecenie (!). Ludzie na kontraktach mieli problem, aby firma opłacała faktury, z tego co pamiętam, jedna firma czekała przeszło pół roku, zanim otrzymała zapłatę za wystawioną fakturę. I generalnie odradzam współpracę z firmą na kontrakcie B2B, z tego co słyszałem, dalej te praktyki się utrzymują. O ile wiceprezes bardzo chce rozliczać faktury, tak prezes ma to kompletnie gdzieś, jest to po prostu niedopuszczalne. Co do możliwości nabycia doświadczenia - jak najbardziej na plus. Polecam, bo można nauczyć się samego procesowania inwestycji od podszewki. Tyle że na dłuższą metę jest to męczące i może doprowadzić nawet do wypalenia. Sporo osób odchodząc z firmy, wyniosło bardzo cenne doświadczenie. Co do samej rekrutacji - im dłużej firma istnieje, tym ten proces wyglądał lepiej. W pewnym momencie w końcu (po 3 latach!; mam na myśli okres, w którym zaczęto rekrutować osoby) ktoś postanowił zatrudnić osobę z doświadczeniem HR do rekrutacji. Liczę na to, że dalej korzystają z doświadczenia w tej działce. Spotkania integracyjne w tej firmie są dość "intensywne". Głównie dlatego, że ludzie tam pracujący chcą odreagować ciągły stres. To, czy jest to w porządku, nie chcę oceniać, jest to kwestia indywidualna. Firma jest naprawdę ok, jeżeli chcesz złapać doświadczenie i chcesz, aby kariera zawodowa potoczyła się w kierunku sieci światłowodowych, albo generalnie w kierunku projektowania sieci. W przeciwnym razie proponuję nie zatrudniać się chyba, że naprawdę potrzebujesz pieniędzy.

Maria
@Mariola

Hej Mariola, a na jakim stanowisku pracowałaś w Investrade? :) Na jakie stanowisko przyjmowane są generalnie kobiety w firmie? Czy np. na magazyn można aplikować i jest szansa na dostanie się plus bez problemu można sobie poradzić jeśli chodzi o względy fizyczne? Czy jest dużo dźwigania itp.? I czy trzeba mieć jakieś doświadczenie? :D

Gabriela

Mój młodszy brat aplikował na magazyniera w Investrade. Może ktoś z Was tam obecnie pracuje? Czułabym się spokojniejsza, jeżeli wyrazilibyście swoje opinie na temat firmy, atmosfery, warunków? Bardzo proszę, zajmie to chwilkę, a ja nie będę się stresować.

Mariola
@Gabriela

Znam ta firmę. Młoda Kadra (średnia wieku 25 lat) Atmosfera bardzo dobra, trzymam kciuki by się dostał :)

Czy w Investrade Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

ls

jako były pracownik wypowiem sie. główny trzon jest młody, wiec jako projektant dosc latwo dogadasz sie z innymi projektantami. jest tam pewien projektant, ktory procz ogromnego doswiadczenia i wiedzy potrafi sie dogadywac z innymi projektantami, nie robi niepotrzebnej spiny, generalnie człowiek z którym jestes w stanie pogadać nawet niekoniecznie o pracy. szwankuje niestety zarzadzanie firma, aczkolwiek z tego co slysze jest teraz troszeczke lepiej niz przed moim odejsciem, aczkolwiek dobry zarząd w firmie to naprawdę bardzo rzadka rzecz. jest niestety osoba, która mocno aspiruje aby w zarządzie być, tak przynajmniej podejrzewam, bo robi ogromnie dużo dymu, w głównej mierze takie opinie a nie inne o firmie to w większości jego zasługa, niesamowicie się rządzi, uważa się za niewiadomo kogo. mozliwe, ze jakby tej osoby nie było, ludzie nie uciekaliby. jakbym miał określić tego człowieka jakimś okresleniem, byloby to "przyjaciel wszystkich na 5 minut", po luźnych gadkach potrafi wbić nóż w plecy. tyle dobrego ze kazdy ma go gdzieś, jednak od roku kąsa dalej. on jest z tego co kojarze analitykiem, ale nie za bardzo widziałem aby analizą się zajmował, robil glownie wycieczki do prezesa i wiceprezesa zeby pochwalic sie super pomyslem, ktory oczywiscie nie byl jego, tylko kogos bardziej ogarnietego. jezeli kojarzycie serial "The Office" oraz postac Dwight'a, no to mniej wiecej jest to samo. projektanci w firmie wspaniali, mieć takich pracowników to zaszczyt, mówie zarowno o obecnych jak i byłych projektantach reasumując, atmosfera jest luźna, ale głównie za sprawą projektantów. za sprawą ww. analityka, atmosfera w firmie jest okropna. jezeli lubisz pracować pod presja, to sie odnajdziesz, w przeciwnym razie jako kompletnie nowa osoba bez doswiadczenia, nie polubisz Investrade

@ls

@Pytanie pozwole sobie dodać jeszcze jedną, ale w zasadzie bardzo ważną rzecz jak wyślą kogoś na szkolenie certyfikacyjne, podpisuje się wtedy tzw "umowę szkoleniową", która mówi o tym, że w branży musisz przez 3 lata robić tylko dla nich, inaczej płacisz karę tj., jeżeli będziesz miał dość pracy dla Investrade, musisz kombinować z wypowiedzeniem, nie możesz swobodnie przejść do innej firmy, gorzej jak firma dowie się, że robisz dla kogoś innego przed upływem 3 lat. nie wiem akurat czemu 3 lata i czemu tak wysoka kara w stosunku do kursu (ze względu na poufność, a może bardziej po to, aby nie ciągać się po sądach z prezesami, nie będę mówił o jakie kwoty chodzi), no ale to jest dość ważne, jeżeli stwierdzisz że tutaj się już "wypaliłeś"

malinka

Rozpoczęłam pracę jakieś 3 miesiące temu. Czytałam wcześniej poniższe opinie i miałam sporo wątpliwości. Razem ze mną przyszło kilka nowych osób. Odnośnie atmosfery to naprawdę nie spodziewałam się, że zespół może być tak przyjazny. Moje poprzednie doświadczenia w pracy były nieco inne. Obawy okazały się nieuzasadnione. Jest z nami dziewczyna, która pracowała wcześniej od nas i mówi, że kiedyś atmosfera była dosyć sztywna i "depresyjna" za sprawą kierownika sali projektowej. Po jego odejściu można swobodnie oddychać. Ja nie wiem jak to wcześniej wyglądało, ale aktualnie mi się bardzo podoba.

Gabriela
@ls

Witam @Is, jako były pracownik, może masz obecnie kontakt z kimś zatrudnionym w firmie? Orientujesz się jak obecnie wygląda sytuacja? Nie obawiam się ciężkiej pracy, nadmiaru obowiązków czy nauki nowych rzeczy, nie potrafię jednak pracować w negatywnej atmosferze.

Warto składać dokumenty, potrzebują teraz kogoś?

Cobra

Bardzo przyjazna firma. Atmosfera do pracy świetna. Wypłata zawsze na czas. Firma o bardzo dobrej renomie w branży, bardzo rozwojowa. Wiadomo, że rzadko która firma ma pozytywne opinie, bo tylko wypowiadają się głośno Ci, którym się nie udało w danej firmie. Firma wykształciła wielu zaradnych Pracowników dla których była to pierwsza praca. Świat się zmienia i zmieniają oczekiwania. Dla osób, które chcą się nauczyć konkretnej pracy to jest bardzo dobre miejsce do rozwoju. Dla leniwców i osób pozorujących pracę to nie jest miejsce. Osoba ambitna w trakcie edukacji połączy studia z obowiązkami w firmie. Gorąco polecam i zachęcam spróbować i nabrać własnej opinii.

Tiger
@Cobra

"Bardzo przyjazna firma. Atmosfera do pracy świetna." no chyba tylko przyjazna autorowi tego posta czy aby na pewno 'swietna'??? nie zdajesz sobie sprawy autorze o czym piszesz, to jest złe "Firma o bardzo dobrej renomie w branży, bardzo rozwojowa." zgodze sie, przez inwestorow firma jest faktycznie chwalona i mowie to calkiem powaznie, na rynku Investrade to wbrew pozorom solidna marka "Firma wykształciła wielu zaradnych Pracowników dla których była to pierwsza praca." tylko czemu ci zaradni teraz nagle zaczynaja uciekac z firmy? no chyba nie przez to, ze stali sie nagle tragiczni??? "Dla leniwców i osób pozorujących pracę to nie jest miejsce." ten tekst jest opluwaniem zasluzonych pracownikow ktorzy w mniejszym lub wiekszym stopniu przyczynili sie do pozycji firmy, ale odeszli ze wzgledu na podle traktowanie przez zarzad. forma zdan ktore ukladasz - czy to ty R? czy przypadkiem ciebie nie wywalili z poprzedniej firmy za robienie sieki w szeregach??? "Osoba ambitna w trakcie edukacji połączy studia z obowiązkami w firmie." poczatkujaca jak najbardziej bo nie ma nic do gadania; osoby ktore sa dluzej i siedza w temacie zreszta tez nic do powiedzenia miec nie moga, bo zarzad oczywiscie wie lepiej, czego efektem jest fala rezygnacji z pracy w tej firmie ORAGNIETYCH LUDZI zwiazana z brakiem poszanowania chociazby zebranego doswiadczenia praca fajna na 3 mies aby podlapac temat, potem najlepszym krokiem jest po prostu szukanie lepszych ofert, no chyba ze kogos na sam poczatek interesuje zarobek 300zl/mies na umowe o dzielo ta firma padnie w przeciagu nastepnych max 3 miesiecy, cytujac pewnego pana "nie warto bylo @#$!%, nie warto bylo zrobic nic (...)"

jez jerzy

jak to ktoś juz stwierdzil - nie warto. lepiej omijać firmę i szukać czegos powarzniejszego, jako prawa dorywcza jak najbardziej, ale jezeli chodzi o pobyt na dluzej ODRADZAM!!!! w lublinie jest o wiele wiecej lepszych firm gdzie lepiej placa , np budki z kebabami obecna oferta dotyczonca nowej rekrutacji - smiech na sali, mi takich pieniedzy nieoferowali, watpie aby komukolwiek oferowali taka stawkę obecnie

formerEmployee

Zauważyłem, że znowu szukają ludzi do "pracy". Jak dla mnie śmieszne stawki, nieadekwatne do włożonej pracy i poświęconego czasu. Mała ilość projektów w miesiącu stąd niekiedy śmieszny zarobek lub oczekiwanie na wypłatę po 2-3 misiące wynikające z braku zleceń dla firmy. Bardziej opłaca się iść do Lidla na kase niż siedzieć całymi dniami przy projektowaniu.

Radek

Investrade to bardzo dobra firma. Czy to jest główny powód takiej ciszy na forum?

Zostaw merytoryczną opinię o Investrade Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Investrade Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Investrade Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Investrade Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Investrade Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Bursaki 6 G-H/19
    20-150 Lublin