Opinie o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

sanio

my wszyscy niedlugo tam do niemiec pójdziemy do pracy tu aw kraju bedzie kryzyz na dobre zero perspektyw putyn embargo na polskie produkty nalozyl polsak nie ma zakladow pracy stoczni hut przemyslu tylko jezyk pozostal sasiada poszukali za oceanem a praca wna emigracji chcesz bardziej platna prace podpisz obywatelstwo niemieckie masz za 17e na godzine a jak nie to 5e na godzine proste proste

na sb 1600 euro nie wiem kiedy

rafał

witam mam jechać d tej firmy 11 szukam chętnego z kim kto by mnie zabrał to mój numer (usunięte przez administratora)lub rt8484@interia.pl

6euro/h

Polscy brygadziści na garnuszku niemieckiego pana gnają białych murzynów polaków do niewolniczej pracy trzeba być skończonym frajerem żeby tam pracować w obozach też mieli spanie za darmo co to za argument?

Pakowacz

powiem kroyko dajcie sobie z ta firma spokoj bo bedziecie plakac dojazd do pracy we wlasnym zakresie nie masz auta musisz placic za dojazd zero organizacji z tej firmy aby ci pomogli biora za Ciebie kase i klada lache wiecie dlaczego bo polakow nie brakuje nie ty to inny tylko ze przyjechalo 150osob a zostalo moze 20 bo oni nie mieli za co wrocic do polski wiec zostali ale mowili tylko do zaliczki jak chcecie miec duze stresu i stracic nerwy to jedzcie bylem i widzialem co sie tam dzieje meksyk to jest nic w porownaniu z tym co tam jest nie sciemniam tylko ostrzegam

sep

jedz sam do tonnes reda i na miejscu zalatwisz na niemieckich warunkach tylko mieszkanie 1000e kaucji 7 8e za metr kwadratowy czynszu i w zakladzie stawke dostaniesz 15 17e a nie jak tu 5e i 200t 200godzin murzynow niech se szukaja bizmesmeni oszusci z polski posrednik to najwiekszy kanciasz

Maciek

AREK DAJ NAMIARY JAK MOŻESZ NA INNE FIRMY,Z GÓRY DZIĘKI:)

selekcjoner
@Maciek

ty nawet nie wiesz co to jest arbeitsamt i czym sie zajmuje. kontrola to audit dopuszczenie do eksportu. poczytaj sobie co to jest arbeitsamt i czym sie zajmuje a potem pisz.

Miky

dokładnie jak powiedział Tomek (...) współczesna forma niewolnictwa(...) najdziwniejsze jest to że arbeitsamt został tam nieraz oszukany w sprawie nieludzkiego tempa pracy. Prosta sprawa każda taśma ma regulacje tempa (do której jest ogólny dostęp) jak przychodzi kontrola to tempo jest minimalne jak niema kontroli tempo jest na maxa. Powinien być wymóg monitoringu wtedy by ludzie nie narzekali na prace że jest za szybko. Drugi aspekt to KAPO najgorsi są Polacy, trzeci i chyba ostatni aspekt to młodzi ludzie porobieni Amfetaminą maja bardzo dużą energie gdzie normalny człowiek im nie dorówna. Szkoda ich trochę bo na starość będą wrakami tylko kto im da jakąś emeryturę za wypalenie się dla MS Meat :-(

gosciu

ja dawno pisalem o poskich posrednikach potwierdzam twoja opinie ale te nowe pokolenie co idzie tam pracowac to przepraszam ciemiaki do kwadratu nie poznali zycia a posrednik si smieje i niemiec tez w berlinie czarnuchy nsdap tam dziala miesiac temu troche porzadku zrobili troche polaczkow pognali na krouzberg w tv pokazali jak plukli krew sie lala do tonnes tam ich potrzeba

Współczesna forma niewolnictwa ekonomicznego o tym był program w niemieckiej TV ADR. Złoty interes dla niemca i polskich pośredników.

Marian

To to samo co Sokolniki tyle że inna lokalizacja gdzie bliżej masz

mar

cze czy wy wyjeżdzaliście z zakładów mięsnych w żelisławice (śląskie)

arek

Oczywiście te pozytywne opinie to pisze pani z biura która wcześniej pracowała w tym kołchozie. Wiedziała co zrobić żeby dostać tą posadę i chwała jej za to ale niech nie wpuszcza ludzi w maliny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Właśnie co stamtąd zjechałem pracowałem wcześniej w innych zakładach w Niemczech i nigdzie nie było takiego dużego tempa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Fakty: 1. mieszkasz w bloku w trzypokojowym mieszkaniu w 10- osób 2. jest zawsze ciepła woda i pralka 3. weekendy zazwyczaj są przechlapane, bo albo pija albo ćpają 4. od 6,25 euro do 7,50 5. 1200 euro na rozbiorze wieprzowym za zeszły miesiąc tj. 6,75euro/h 6. tempo bardzo duże i OSTRZEGAM !!! odporność na stres bo szmacą cię jak "psa" 7. Romanse po równo czy to kobiety czy mężczyźni. 8. Wyżywienie bez używek 300 euro 9. na pakowaniu czy innych działach oprócz wołowiny zarabiają od 700 do 900 euro od 1200 do 1400 jak mówią panie w Sokolnikach to było ze dwa lata temu. 10. Pamiętaj tam dla nikogo się nie liczysz chodź byś był/a najlepszym fachowcem świata!!! 11. nie wmawiaj sobie że pracowałem/am ciężko to pewnie jakiś leser pisze co mu strzeliło w kręgosłupie NIE pracowałem ciężko ale tam jeszcze do tego masz tempo na maxa!!! 12. według mnie to lepiej zarabia się jako opiekun/ka do starszej osoby od 1000euro do 1300 + wyżywienia + własny pokój. 13. jeżeli masz nóż na gardle i nie masz innej alternatywy to próbuj do innej firmy np. kleinemas.de tam tez pracują Polacy którzy uciekli z tego obozu lub próbuj przez inna firmę która też tam zatrudnia ludzi podam namiary w innym poście.

tonny

Polak gna Polaka do roboty a niemiec się śmieje

Danka

Witam wybieram się wlasnie do tej firmy do pracy szukam transportu za który zaplace musze być tam 04.08.14r jestem z zachodniopomorskiego miasta Wałcz kontakt na maila danka170362@interia.pl lub nr 516145448

sandy

rezim rezim jak piszecie tych oszukancow posrednikow to w kosmos wyslac czasy prl komunistyczne cepy dzierza wladze i dyktuja prace place a ciemnota godzi sie na to bo kredyt bo tu nie ma pracy chlopie postaw otwarcie sprawe masz wlasciwa umowe to z tego masz kase masz swiadczenia a tak to (usunięte przez administratora) z tego do niczego sie nic nie liczy

robert
@sandy

Taki madry jestes ja mam rodzine musze ich utrzymac, umowa jest i ubezpieczenie dodatkowo sie jeszcze ubezpieczylem i pracuje nie mam innego wyjscia. Jest ogromna teskonota za rodzina i polska ale co mam zrobic, takie zycie. Praca ciezka ale jest i wynagrodzenie placa regularnie nigdzie nie ma raju. Czasami zaluje ze sie nie uczylem bo z wyksztalceniem gimnazjalnym co moge zrobic w polsce bida z nedza.

ms
@sandy

co ty piszesz jak 7dni robiles to miales odbior dnia w tygodniu. 6euro netto na godzine to spoko.rumuni zarabiaja 4,5euro i tez po 12h. wagowy na warunkach niemieckich pierwsze ma 8,50 brutto i po pol roku dostaje 50cent powyzki na warunkach niemieckich. piszecie 20euro w tunisie u niemca chyba siekomus pomylilo 20marek przed 15laty to moze.kierownik niemiecki ma 13,50 brutto na godzine ale wy sie wszyscy ladujecie slowami. ciekawych info mozna sie dowiedziec. tylko czytac wasze posty to sie bedzie bogatym. acha zapomieliscie jeszcze co z komunikacja w jezyku polskim? bo jakos nawet do opieki potrzebuja z jezykiem niemieckim. jak tak wszystki zle a w polsce dobrze to czego szukacie za granica. macie wyksztalcenie dobre mozecie miec dobre posady w polsce 8h bez odliczania pauz domy super wystawione samochody piekne urlopy po 5razy w roku to po co tunis? po co oboz?

Malinowa
@sandy

Masz racje !!! Pani M. Jest okropna nie szanuje ludzi ludzi ma za nic .Wiem bo sama byłam przez znią zle traktowana .Może dlatego że nie ma dzieci i męza . Tylko kochanka P.Stasia Ludzie jest wiele innych prac szukajcie gdzieś inndziej dobrze wam radzę . Ale jak się chcesz przekonać proszę ;)Pozdrawiam

czytyk

Tak tylko z tego co wiem to wiekszosc ludzi wlasnie wyjechała tam bo maja rodziny na utrzymaniu. I nie mow ze wykrawacz zarobi 800 euro bo wiem,że nie zarobi tyle. 1000 e netto- i to minimum.

wojtek

Gdyby nie rodzinne to połowa ludzi by zjechała generalnie lipa finansowa nowi maja 600 euro na umowach, koszty życia i dojazdu jak odliczysz to wiele nie zostaje

nyta

Witam, mam pytanie. Czy jest tu ktos kto zarobi tam więcej niz 800 euro BRUTTO????i w jaki sposob niech jeszcze powie bo z tego co wiem to wszyscy podpisujecie umowe na 800 euro brutto ...i godzicie sie tam jechac?

sandy

Tam sie jedzie aby zarobic. I sie narobić. Ale warto. Obecnie jest tam moj brat. Jest wykonczony ale nie ejst tak zle jak malują... Chamstwo- a gdzie calują cie po tyłku? Warunki zle- a kto powiedział,że to hotel 5 gwiazdkowy i to za darmo? Daleko od zakladu- a nie mowiono ze dojazd w WŁASNYM ZAKRESIE? Limuzyny ci nie podeslą? Kary sa- a nagrody niby za co jak żes gapa i sie opierdzialasz? Pauzy odliczane- to nie parwda, bo pracujesz 9 godzina placa za 8 bo sa dwie pauzy po 30 min...to chyba jest uczciwe.Jestem an beizaco z wiesciami i wiem jak to wygląda. Jelsi ktos chce zarobic to zarobi. A jak nie to nikt cie tam nie 3ma i jak chcesz wracaj do Polski.

tunczyk

Czas pracy liczony tylko przy tasmie odliczaja pauzy dojazdy do pracy do 30 km dziennie brak szacunku i chamstwo, standard hotelu robotniczego(verl) koszty zycia ok 300 euro z dojazdami. Jest praca i spanie ale czy warto sam ocenisz

Zostaw merytoryczną opinię o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) - Rheda-Wiedenbrück

• Jak się pracuje w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Zobacz opinie na temat firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Kandydaci do pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)
2.6/5 Na podstawie 510 ocen.

DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)