Opinie o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

sanio

pracowalem tam teraz pracuje w zakladzie metalowym jest (usunięte przez administratora) nie na jednej tokarce ale na 2 obrabiarkach slipie w (usunięte przez administratora) trzeba miec i to ciezary na uchwyt 7ton okreslony czas w dokumentacji jeszcze raz (usunięte przez administratora) polaczki nie potraficie robic niemcy tak mowia zobaczyli jak idioci zapierdalaja no gut polen gut gut i zostawili nas z takim czyms nic dziwnego ze pozniej niemcy krzywo patrza na na s jak taki idiota zapierdalal filmik do tego no i no

mar

sanio czy ty tam pracowałeś czy tylko tak piszesz oglodałem ten filmik i twierdze że w takim tempie nie pracują bo po godzinie pojechali by do domu pracowałem w Niemczech przy truskawkach i też tak nagrywali .

mark

adam tak opowiadasz jak byś tam pracował a morze cię zwolnili z pracy i teraz nie marz co robić pozdrawiam

sanio

ja na jednej duzej maszynie robie 7 ton na uchwyt zakladam ba fryc chce zebym na 2 m 3 maszynach jeszcze zapierdalalol w niemczech w metalowych zakladach to nie praca to zapierdol a ty tu pieprzysz o czasach pytam sie ile wytrzymasz 4 , 5 lat i czeka cie szpitel wrzody na zoladku 12 stnicy przepuklina i co chcesz wiecej wiedziec bo moi koledzy co tak zapieprzali to juz sa po operacjach chodzace trupy i kasy juz im potrzeba nikt do pracy juz nie zatrudni juz jest niepotrzebny ot nie myslisz przyszlosciowo i ludzie chca chetnie w takich miejscach pracowac otworz oczy kolego mas z20 lat i caly swiat przed soba lata zleca a moment zrobis sie starcem i co z tego mas znawet wysrac sie nie bedziesz mogl ot tak przyszlosc se fundujecie

Pakowacz

powiem kroyko dajcie sobie z ta firma spokoj bo bedziecie plakac dojazd do pracy we wlasnym zakresie nie masz auta musisz placic za dojazd zero organizacji z tej firmy aby ci pomogli biora za Ciebie kase i klada lache wiecie dlaczego bo polakow nie brakuje nie ty to inny tylko ze przyjechalo 150osob a zostalo moze 20 bo oni nie mieli za co wrocic do polski wiec zostali ale mowili tylko do zaliczki jak chcecie miec duze stresu i stracic nerwy to jedzcie bylem i widzialem co sie tam dzieje meksyk to jest nic w porownaniu z tym co tam jest nie sciemniam tylko ostrzegam

mar

jadę do pakowania ile można zarobić pracować trzeba proszę o informację pozdrawiam

@mar

nie czytasz postow ludzie tam jasno przejzyscie opisali tam zapierdol jest pisza otwarcie kup se bilet open zebys mial jak wrocic

gosciu

patrze po ogłoszeniach w necie jako slusarz tokarz frezer to powiem jedno ludzie szukaja pracy w niemczech niemcy maj wiele miejsc pracy z tym ze my polacy jestemy daleko w tyle za ich technologia postepem gdyz oni wyprzedzili polske przynajmniej o 40 lat tam w niemczech juz nie ma tokarek na korbe konwencjonalnych czy frezarek manualnych juz sa tokarki cnc jak umies zprogramowac obsługiwac te maszyny w uklązdie simens funack czy hass to prosze bardzo i kase masz ponad 3000euro wiec panowie zapomijcie juz o polskich tokarkach manaunych nie ten swiat cnc to przyszlosc i niemcy to maja opanowane

kkk

co do swiezosci miesa to ci powiem ja pracowalem ddr w zakładach miesnych i po uboju mieso było sezonowane 4 ogromne wentylatory tłoczyłuy powietrze w specjalnym pomieszczeniu i dopiero po 4 dniach połtusze szły na rozbiór jak obecnie jest apwenie jeszcze ciepłe daja wam rozbierac w poprzedniej wersji rozchodzio sie o odparowanie substancji ciezkich wody metali pierwiastkow nie potrzebnych taka procedura była a w stosunku do rozbieraczy miesa w weissenfels to proponuje zobaczyc filmik na you tube patrzyłem to chory ten czloweik jest co on pokazuje wariackie tempo niec dziwnego ze tacy debile gnoja ludzi rzeczywiscie to sa niesnaski wsrod polakow ile teki debil wytrzyma 2 3 miechy i kaput azycie jest dlugie swobodnie pracowac widzicie tam niemcow miejscowych to niema onie sa taki ciezki kawalek chleba sie nie wezma proponuje jeszcze raz obejzyjcie you tube dopiero podejmijcie decyzje o wyjezdzie i wiekszosc tych agencji to jak widze to sa wolentariaty yyyyyyyyyyyyyyyy i nie szukajcie przyjaciela wsrod polaka chcesz poznac polaka jedz za granice

Paula

Serio myslicie,ze sa tu kokosy?Pracowalam czasami po 246h i mialam wyplaty 1160euro na mieszkaniu jest 12 osob w jednym pokoju bylo nas 5 lozka jak we wojsku i sare materace trzeba sie prosic ich o wymiane i to prawda biora dowody osobiste moj trzymali 5dni aż w końcu sama musialam po niego jechac,tak jest tez czasami z meldunkiem melduja cię w innym miejscu a mieszkasz w zupelnie innym.Teraz wszyscy beda placic za mieszkania z tego co wiem 100-150euro od osoby. I wcale nie mowcie,ze jest tu bajka bo pracujecie w zimnie nie zawsze masz 30minut pauzy to tylko tak mowia my mielismy 15minut zanim sie doszlo na kantyne i trzeba bylo wrocic z powrotem,jest ciezko ja sobie tak tu reke wykonczylam przez prawie 2 lata jak zanioslam L4 do biura i bylo napisane chirurgia i rehabilitacja tak mnie szybko zwolnili a tylko 2 razy bylam na L4 nawet swiadectwa pracy nie chcieli wydac a jak wydali to napisali tylko to ta pani i ta pani pracowala jako .... Zyczymy sukcesow w dalszym zyciu. Ja tam sie ciesze ze juz nie pracuje i ze sie uwolnilam od tego.MS MEAT I DSI to jedno wielkie (usunięte przez administratora) Takze uwazac zanim tu przyjedziecie naprawde tutaj ludzie bardzo niszcza psychike najlepiej miec pieniadze na bilet powrotny odrazu.

Lilianna
@Paula

Napisz cos wiecej jak dlugo pracowalas co robilas, ile jest nagodzine. Jak jest z mieszkaniami w innych firmach, czy trzeba placic.

klara

witam , czy ktos zna podobny zaklad pracy tylko jie taki gdzie mozna sie dostac?

kkkk
@klara

tam jest na wejsciu czerwona zarowka napewno cie przyjma i zarobek niezly kilu klientow czeka juz za tobaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

yyyy

nie pie prz bzdur fryce nie lubia polunów a do tego polak na polaka jak pies sam dobrze nie mowi po niemiecku jedan z drugim a sie upodabnia do frycow

gosc

do was to chyba ludzie nie dociera co sie tutaj pisze czy polski posrednik czy niemieskie dsi to jedno wielkie bagno ci co jedziecie szykujcie sobie kase na powrot bo tam niema darmowego mieszkania mowia tak zeby przyjechac zgonia was jak za przeproszeniem bydlo kowalowe do jednej sali i beda wam podsowac papiery do podpisu kto nie bedzie znac jezyka to zapewnia ze wszystko wporzo jest a tak naprawde nie jest a jak sie odezwiesz jeden z drugim to cie wyzwa od najgorszych ci co jedziecie dobrze sie zastanowcie albo duzo kasy wezcie ze soba zeby odrazu powrot oplacic jak nie jedziesz swoim autem to masz pod gore bus zawiezie cie na miejsce i zostawi nawet niema gdzie przeczekac do 8 rano bo zapewne na ta godzine macie na skierowaniu tam jest taka rotacja ze szkoda gadac co tydzien jada poczytajcie a do tej Juli co sobie chwali to chyba polakow z ucha strzelasz bo wiadome ze polak polakowi za granica wikliem to i ty taka jestes jest ponad 1000 negatywnych opinii ludzie czytajcie ze zrozumieniem i do tych co jada jak beda wam mowic zebyscie dowody im dali pod pretekstem waszego zameldowania to nie dawajcie jednym zabrali to dopiero po 4 dniach oddali wiec nie dajcie sie zwiesc i myslicie ze to wszystko wymysly zajedziecie to sie przekonacie tylko delikatnie mowiac bedzie troszke za pozno bo kasa pojdzie w bloto dzikuje

Julla
@gosc

napisz cos wiecej, kiedy byles na jakim dziale pracowales i jak dlugo, co z forssa czy placa regularnie, jakie sa warunki pracy, czy jest ciezko, dlaczego polak polakowi wilkiem...................

gosciu
@Julla

prawde pisza o polakach ze wilkiem jak pies to bylo x lat temu i nadal tak jest jeden drugiego podpier dala do niemców nie umie mowic po niemiecku ale pie przy nawe nic nie pomoze jeden drugiemu

zawiedziona
@gosc

taka prawda bo pracowałam z chlopakiem w tunisie przez ta firme ale niezałujemy bo duzo sie nauczylismy zwłaszcza nieufania ludziom.

mala
@Julla

Pracowałam w tej firmie 6 miesięcy od stycznia do czerwca 2015r Najwiekszy mój zarobek to 1090e przy ponad 200h pracy,gdzie tylko pracowałam i spałam. Praca straszna zimno i zabojcze tempo.Pozorne zachowanie higieny po tym co tam zobaczylam przestalam jeść mięso. Mieszkania daleko i o niskim standardzie przeludnione można zapomnieć o wypoczynku.Pracownicy z biura b.nie życzliwi przeszkoleni w praniu mózgów wszystko co mówią to kłamstwo.Do dzis nie dostalam swiadectwa pracy ani pitu 11. Dzięki tej pracy jestem prawdopodobnie inwalida mam mocne skrzywienie kręgosłupa bóle w nadgarstkach i codzienne zawroty głowy chodze od lekarza do lekarza.Żałuję że mimo złych opinii o tej firmie zdecydowałam sie tam pojechać stracilam tylko czas a przede wszystkim zdrowie.

Julaaa

Co ty gadasz. Jakie oplaty? Przestan klamac ze przyjechalas w niedziele jak ja jestem od niedzieli. Jak masz klamac to lepiej sie tu nie wypowiadaj.

arti1974
@Julaaa

i jak jest naprawdę

djcarlos
@Julaaa

Witam mam wyjechac 28grudnia powiecie czy to prawda ze musze polacic z gory chate

@djcarlos

najpirew zobacz na you tube jak sie w nimczech pracuje na rozbiorze miesa w ensenfels dopiero jedz zaje bi ste tempo wy polaczki co tam chcecie robic dopiero nauczycie sie roboty jak nie dajesz rady won do polski tak mówia tam ot cała prawda to sa ciezko zapracowane euro

art1974

Ja też mam byc na23 żadnej umowy tylko skierowanie bardzo mnie to zastanawia

mialampracowac

nie polecam! To co piszą wszyscy to prawda. Wczoraj z mężem wróciliśmy. Wyjechaliśmy w niedziele do Niemiec. W poniedziałek mieliśmy zacząć wszystko załatwiać... Ale... 500 euro za pokój... płatne z góry. Warunki... porażka 10 osób w mieszkaniu, pachniało komuną. Aby zacząć pracę musimy zapłacić słynnej Pani Marinie 400 euro od osoby... Kuźwa gdzie tu logika? Jedziesz do pracy do Niemiec, no chyba po to żeby zarobić a nie po to ,że jesteś milionerem i chcesz komuś dać od 'tak se' 5000 zł. Dodam tylko, że na mieszkaniu od 3 tyg na pracę czekały już dwie pary, które zapłaciły już owej Pani kasę. Nie polecam !

Lutka
@mialampracowac

Ja od 23 listopada mam rozpoczac prace w firmie DSI, nic nie wiem o zadnych oplatach, mam juz tam znajomych i muwia ze nie jest zle jest praca od poczatku i regularnie placa kase na wynagrodzenia.napisz prosze w jakiej firmie chcialas pracowac bo czuje sie troche zaniepokojona. na razie nie musialam placic zadnej kasy a mieszkanie mam bezplatne. Mam nadzieje ze wszysko sie uda prosze o odpowiedz.

llll
@Lutka

co ty opowiadasz chyba nie o DSI piszesz, W DSI praca cieżka, człowiek sie narobi, nie powiem ze nie. Czasami czlowiek ma dość i każda koś od pracy boli, ale mieszkanie od razu masz i nikt ci z góry nie mówi że masz płacić 500 euro a tym bardziej jakiejs Marinie, Pracowalam wiec wiem jak tam jest ehhh jak juz piszecie to piszcie prawde...

Julllka
@llll

Ja tez pracuje w DSI jest jak jest ale nie dajcie sie oszukiwac nikomu nie placcie zadnej prowizji, Firmy przyjmuja bez posrednikow i nie trzeba placic zadnej prowizji . potwierrdzam slowa poprzedniczki

Julaaa

Jakoś do cholery tu jestem i nie narzekam. Jak Ci sie nie chce robic to siedz w tej Polsce nikt Ci nie broni

Alaaa

Jak nie wiesz nic to sie nie wypowiadaj kolegi...

@Alaaa

piszesz jak prawiczka nigdy nie pracujaca za granica tylko liczaca euro a tak to nie jest zastanow sie dobrze dobrych wojkow tam nie ma mozesz jechac ale od razu se wykup bilet powrotny open bo mozesz i kasy nie dostac za prace nie ma tak jak sobie myslisz ot cala prawda o niemcach masakra jednym slowem

Alaaa

Mój kolega tam jest od tygodnia i mowi ze jest dobrze. Ja tez jade na 16 listopada. Pozdrawiam

@Alaaa

jedz jedz kolega wabi nowa szpryche a uchodzcy czychaja na nowe nabytki

badi44
@Alaaa

bylem tam w lipcu ,jak najdalej od tej firmy ,szkoda wogole opisywac tragedia ,.

kkk

masz jasna odpowiedz przekonasz sie to dopiero dociera a psychika pozostanie na długi czas sssssssssssssssssssssssssss

on 77
@Alaaa

pracowalem tam 2 miesiace trafilem na kwatere super polacy i blugarzy ale bylo super, no ale praca a bylem na froscie tego wysilkyu oprzy ladowaniu kontenerow mrozonkami recznie tego sie nie da opisac. a slynny brygadzista bogdan wazelina niemcow typowy konfident za pare euro bo w polsce wie ze nie ma ani wyksztalcenia ani inteligencji nawet nabytej ja bylem i gdyby to ze mam rodzine i prawie doroslego syna to moze by zeby zaciskac i jakos bedzie ale sa inne wartosci w zyciu wiec nie polecam tej pracy chyba ze jestes mlody fura w pol roku i szpan pozdrawiam

DSI GmbH & CO. KG kupferstrasse 11 A Rheda Wiedenbruck. Bardzo bym prosiła o opinie tej firmy... Był ktoś?

Nikol

GmbH & CO chodzi mi o tą firmę

Nikol

Czy mogę do pani jakiś kontakt chce się dowiedzieć co kolwiek o tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) - Rheda-Wiedenbrück

• Jak się pracuje w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Zobacz opinie na temat firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Kandydaci do pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)
2.6/5 Na podstawie 510 ocen.

DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)