Opinie o Reac Poland Sp. z o.o. w Piotrków Trybunalski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Reac Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Reac Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pojazdy i środki transportu - produkcja rowerów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Reac Poland Sp. z o.o. w Piotrków Trybunalski

Elwira

@Szon A co ma do firmy genealogia? Ważne, że dobra firma i dobry pracodawca, polecam.

UKR
@Elwira

Jak rodzinna firma to nie polecam.

Miki
@Elwira

Z tego co wiem prawie wszyscy sa z jednego podwórka. Jak ktos lubi byc podwładnym osob powiązanych z kierownictwem to polecam. Jesli nie i masz ambicje to i tak nic nie osiągniesz.

Szon

Zna ktoś dobrze drzewo genealogiczne firmy? Zastanawiam się czy warto się zatrudnić. Jestem z poza Sulejowa. Nikogo nie znam.

Agnieszka

Firma Reac Poland Sp. z o.o. poszukuje aktualnie pracownika na stanowisko Inżynier R&D: https://pracodawcy.pracuj.pl/reac-poland-sp-z-o-o,5595 Czy Waszym zdaniem warto wziąć udział w rekrutacji? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć w firmie?

Erwin

W każdej firmie są różni pracownicy , dobrzy i niezbyt pracowici. Stąd biorą się takie różne opinie!!

@Erwin

Bzdura

nick

Widzę że zabolało brygadzistów dla was kasa jest co nie?

Magazynier

Nie bylo

Dzień dobry chciałem się dowiedzieć czy są przyjęcia do pracy na stanowisko Magazyniera

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Bartosz

@Nick Ale przecież nikt na sił ę nie trzyma w firmie. Może to nie jest praca dla Ciebie?

Ludzie szanujcie się. Nie pracujecie (usunięte przez administratora)

Dla ķłamcy i niedouczonego inżyniera. Tak jest ok.

Grande kubana 12.12.2018 12:55 @Joanna 11.12.2018 18:43 Szef nie docenia wartościowych ludzi, którzy próbują usprawnić procesy w firmie, najwazniejsi sa dwaj pupile czyli brygadzisci M i J którzy sieja zamęt oraz wogole nie znają się na produkcji. Ciężko sie z nim wspolpracuje, nie ma siły przebicia i szkoda czasu na ta firme. Szef to kłamca, obiecuje wszystko co chcesz usłyszec w danym momencie, jak przychodzi co do czego to wszystko obraca przeciwko Tobie. liczy się tylko sprzedaż, nie zauważa się pracy ludzi - fachowców, starszej daty, którzy są skarbnica wiedzy. System przyznawania premii jest z niczego. Premie otrzymuja Ci, którzy dobrze współpracują z M. i J. Na drugiej zmianie brygadzisic zamiast pilnowac porzadkow to spedzaja czas na piciu kawki z niby szefem szlifierni i przeglądaja aktualne aukcje na allegro. Fajna firma, ale źle zarządzana Opinia pochodzi z Reac Kisielin ale też bardzo pasuje do Piotrkowa

paweł

Pracy nie polecam ze względu na niektóre osoby obgadują i donoszą na innych bo myślą że będą mieli lepiej buraki i prostaki a liderzy przekazują dalej do kierownika bo myślą podobnie pozatym zero rozwoju a o jakimś awansie to zapomnij wszystko w rodzinie ech......

Alibaba
@paweł

No potwierdzam..... Święte słowa.... Brygada R..... Dominuje.. Mam nadzieję że przyjdzie mróz na psa... Pozdrawiam wszystkich

Agnieszka
@Alibaba

Też uważasz, jak użytkownik @paweł, że w firmie Reac Poland pracowałoby się lepiej, gdyby pracownicy byli między sobą bardziej dogadani? Pewnie to ma wpływ na atmosferę w firmie. Niemniej jednak na całokształt i ogół firmy wpływa wiele czynników. Może znajdzie się też coś, co można dodać tu na plus dla tego pracodawcy? To może zachęcić przyszłych pracowników do tego, by złożyli tam swoje aplikacje.

Bartek

Jaki macie powód, że zupełnie nikt tu nie zagląda? Mam nadzieję, że tak dobrze się pracuje.

Gonzo
@Bartek

Mi pracuje się bardzo dobrze od kilkunastu lat,proponuję żebyś też się wziął za robotę

Czarnuch

Koleśostwo, Koleśostwo i jeszcze raz Koleśostwo, no i drużyna "R". Nie masz powiązań rodzinnych z kierownikiem, odpuść sobie, bo będziesz charował jak wół, a zarabiał jak cieć. Twojej pracy nikt nie doceni. Zarobić tu tylko może ten co ma dobre układy, np. notorycznie partaczy robotę, ale stawkę tak i tak będzie miał zawsze większą. Firma której nie polecił bym nikomu. Nie chciał bym robić sobie wrogów.

D.

Pracuje tu od niedawna i uważam ze nie jest tak zle. Osoby piszące te komentarze chyba dawno nie pracowali w innych firmach w PTB. Jak komuś nie pasuje nie musi tu pracować- proste, niech zobaczy jakie zarobki są w innych zakładach

Admin.....
@D.

Człowieku chyba z choinki spadłaś ......to co napisałeś to jest śmiech na sali ...masz coś z głową.

Czarnych.
@D.

Właśnie człowieczku, pracujesz tu od niedawna, to jeszcze wszystko przed tobą, radzę już teraz zapisać się do specjalisty, bo będzie Ci potrzebny.

Robert

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

MAGNUM

PRACOWAŁEM W TEJ FIRMIE REWELKI NIE BYŁO ALE TRAGEDI TEŻ NIE .KONFLIKT MIAŁEM Z LIDEREM BUFONEM PANEM D.S. SZCZĘŚCIE ŻE ON NIE TWORZY SOBIE KLANU ALE WŁAŚCIWIE ON STARCZAŁ ZA CAŁY KLAN .ZAROBKI ŚREDNIE POŚRÓD PIOTRKOWSSKICH FIRM PRZESADZAJĄ Z BHP MOŻNA SIĘ NAUCZYĆ SZYBKIEJ ORGANIZACJI MONTAŻU MAŁYCH CZĘŚCI

Igor

Jak myślicie czy są szanse, że firma zacznie podnosić wynagrodzenia?

Haker
@Igor

Jak się ludzie zaczną zwalniać nie będę mieć wyboru aby przytrzymać pracowanika w firmie.Cos czuje ze będzie sporo zwolnień w tym roku

Raven
@Igor

Prędzej dadzą więcej Ukraińcom żeby tu przyszli pracować niż podniosą pensje aktualnym pracownikom.

PODZIELAM i ZGADZAM SIĘ. PROKURENT NR. 1 KRÓL LEW. NASTĘPNIE RODZINNY PATROL „R”-ski TATA,MAMA,DZIECI ,CIOCIE,SIOSTRY,SZWAGIERKI,SZWAGRY A NA KONIEC BRYGADZIŚCI (usunięte przez administratora) NA WIDOK NR. 1. JA TO WSZYSTKO PRZEŻYŁEM

Rutek

Od ostatniego czasu jest coraz gorzej. Zadufani w sobie brygadzisci nie mają w ogóle szacunku do ludzi. Firma bezrozwojowa. Robią szkolenia które tak na prawdę są tylko na papierze. Ludzie odchodzą coraz częściej że względu na atmosferę która tu panuje. Serdecznie pozdrawiam rodzinę R. Super obserwatorzy w firmie. Tak to niestety jest jak ktoś porzuci pole i stara się coś zrobić w firmie. Podsumowując nie polecam.

Jeszczerobol
@Rutek

Racja , odchodza naprawde dobrzy pracownicy , brak rozwoju nikt nie widzi jak sie ktos stara , najlepiej siedziec przy biorku z telefonem w reku i obserwowac :)

Raven
@Rutek

Ludzie odchodzą bo są słabe zarobki. A Ci co ostatnio są przyjmowani to wyglądają jakby do niedawna cały dzień spedzali na ławce w parku.

Megarock

Dokladnie firma rodzinna, ciezko sie dostac jesli jestes obcy. Na kazdym kroku trzeba uwazac co sie mowi i co najwazniejsze komu sie mowi. Na okresie probnym lipa straszna, pozniej juz mozna sobie pozwolic na wiecej. Brygadzisici fatalni, zachowuja sie jak (usunięte przez administratora) w obozie, szczegolnie jeden Pan M. Lepiej sie nie odzywac i tylko przytakiwac, jak sie cos zle zrobi to przeprosic i wrocic do pracy bo na nastepny dzien dyscyplinarka. Praca dosyc przyjemna, neizbyt trudna i ciezka. Placa tez w miare, kokosow nie ma ale biedy tez nie.

Murzyn

Firma typowo rodzinna, wszyscy powiazani. Kumuterstwo i nagonka na obcych. Złe traktowanie ludzi. Miałem okazję pracować i wiem co mówię. Znając życie przeczyta to jakiś pracownik i jeśli podziela moja opinie na pewno się wypowie. Pozdrawiam pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Reac Poland Sp. z o.o. - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Reac Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Reac Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Reac Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Reac Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Reac Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Reac Poland Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Sulejowska 45
    97-300 Piotrków Trybunalski