Opinie o Firma Produkcyjno Handlowa Steskal Zbigniew Steskal w Nowy Sącz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Firma Produkcyjno Handlowa Steskal Zbigniew Steskal. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Firma Produkcyjno Handlowa Steskal Zbigniew Steskal na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Produkcyjno Handlowa Steskal Zbigniew Steskal w Nowy Sącz

W. Nowy wpis

Witam...Czy ktoś może mi powiedzieć jakie są zarobki w tej Firmie od stycznia 2024 roku ? Nie wymagam cudów ,ale chciała bym zarobić przynajmniej parę groszy więcej niż obecna minimalna ,czyli może ponad 22 zł za godzinę na rękę przy umowie zleceniu na początek ,la potem po okresie próbnym może 24 zł na netto ,tak wymyśliłam bo słyszałam że z benefitami tam kiepsko .Mam duże doświadczenie w handlu w tej branży ,mieszkam w Krakowie a zaletą dla mnie jest że miła bym 2 minuty piechotą do pracy. Bardzo proszę o szczerą odpowiedż jak to wygląda w praktyce... Z góry Wszystkim dziękuje ... W.

@W.

a co dokładnie słyszałaś o benefitach? co oferują pracownikowi, a czego raczej u nich się nie uświadczy? no i skoro pytasz o pracę u nich, to widziałaś gdzieś oferty pracy lub masz info, że będą szukać?

Hej, chciałabym się zatrudnić w tym miejscu jako sprzedawczyni. Czy jest taka możliwość? Jeśli tak, to jakie wymagania trzeba spełniać, aby mieć jakiekolwiek szanse na objęcie tego stanowiska? Czy trzeba mieć doświadczenie? Na start ile można tu zarobić? Jest to praca na cały etat? Dajcie znać.

Gogo

Firma Steskal powinna być dumna z takiego pracownika jak pani Magdalena Knap, uśmiechnięta, chętnie doradzi co kupić i na jaką okazję, życzliwa, jestem często w cukierni w Krakowie. Punkt jest przy ul Dunajewskiego..należy się podwyżka...

Urszula
@Gogo

Jaki miły komentarz :) byłoby dobrze, gdyby dotarł do osób decyzyjnych w firmie. Jak widać są także pracownicy zadowoleni z pracy w tych piekarniach, może ktoś z nich tutaj zagląda? Jakie są plusy i minusy takiej pracy (nie mówię o byciu sprzedawcą, tylko piekarzem)?

@Gogo

Ale co, sądzisz, że mają tutaj na tyle wysokie obroty, że od tak mogą sobie pozwolić na rozdawanie ludziom podwyżek?

Kama????
@Agnieszka

Agnieszka a czy osoby wyjątkowe mogły mieć tylko podwyżki!?

Kama???? Nowy wpis
@Urszula

Nigdy nie dojdzie bo w tej firmie mają ludzi za nic!!!

Gabriela

Niepokoi mnie to, co Pani pisze, Pani Moniko. Co to znaczy, że pracownicy oddają pieniądze kierownikowi i innym? Strach się zatrudniać, zanim człowiek się nie dowie, co się stało...

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Firma Produkcyjno Handlowa Steskal Zbigniew Steskal? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Leszno
jelen.monika@wp.pl

I dla Wszystkich pracowników tej firmy ze tak z sercem oddają ciężko zarobione pieniądze na rzecz pana kierownika pani malgosi a teraz nawet jej córki , oddaje honor , podziwiam ????, pozdrawiam

@jelen.monika@wp.pl

Chyba jesteś najaktywniejszym użytkownikiem na tym wątku. Jednak muszę powiedzieć, że nie do końca wiem, co chcesz właściwie przekazać poprzez swoje wpisy. Domyślam się, że byłaś zatrudniona w Firmie Produkcyjno Handlowej Steskal. Za co konkretnie byłaś tam odpowiedzialna?

Aldera
@jelen.monika@wp.pl

Jedyna pani menadżer, z jaką rozmawiało się jak z człowiekiem. Szkoda Pani krzywdy, Pani Moniko. Wszystko przekręcili, strasznie zakłamali. Mam nadzieję, że ma się Pani chociaż trochę dobrze. Proszę odblokować profil na fb. Nie każdy jest zły, masa osób Panią rozumie. Uściski od tej, co się tak strasznie kontroli bała

Prac....

Dziś za kańczam pracę po 8 latach w tej firmie i mogę powiedzieć że nie wiem czy trafię na lepszą ale o tej firmie nie mogę nic złego powiedzieć . Dziękuję Szefostwu za pracę. Panu Kierownikowi i Pani Gosi za wyrozumiałość były chwilę upadku i zwlotów ale zawsze do dogadania ,nigdy nie odwrócili się zawsze pomogli . Mam nadzieję że spotkanie po całej pandami będzie ale w clubie gdzieś drincu by po wspominać moje fochy i marudzenia ????????. Dziękuję

jelen.monika@wp.pl

I taka to firma dali mi starego Opla złoma żebym jeździła do Krakowa na kontrole nie były sprawne hamulce miałam dachowanie w krzeczowie , pan kierownik przyjechał zabezpieczyć samochód ja ze szpitala do domu wracałam ... busem

jelen.monika@wp.pl

Za to pan menager z panią menager i córcią za nasze wypłaty mają się świetnie ????pozdrowienia dla wszystkich oszukanych ????pozdrawiam menager tej firmy przez 25 lat Monika jeleń

Mmmm*****

Nierozumie tutaj ludzi oceniacie pracowników, kierownictwo nie zapytajac się czy to jest wogule prawda. Dziewczyny które pracują długo po te kilkanaście godzin może mają swoje powody by pracować i zarabiać. Mają rodziny na utrzymaniu dzieci.. Kredyty pracują bo chcą i widać że są pracowite... :-) kierownicy są fajni można się znimi dogadać.. Moja rada mniej przenoście plotek jedna do drugiej a będzie ok...

Niki Minaj
@Mmmm*****

Co za bzdury piętro wyżej.. Pracuje się tu po 12 h albo i 14. O umowę o pracę trzeba się doprosic bo albo ktoś zapomniał, zgubił, nie miał.czasu itd itd. Żeby podpisać umowę trzeba jechać do Nowego Targu nawet jeśli pracujesz w Krakowie, Myślenicach czy Rabce. Na umowie masz najniższa krajowa, a do ręki dostajesz za godzinę od 9 do 10 zł. Platne tygodniowki. Wolne raz w tygodniu. O wolna sobotę trzeba się prosić, a przy rozmowie Pani menager mówi, że co druga wolna. Niedzielę raczej wolne. Zależy od sklepu na jaki trafisz. O L4 zapomnij. Ale jak już się uda iść to płatne dopiero na następny miesiąc. Urlop to fikcja literacka. W wakacje jak sobie zarezerwuj egz w styczniu to może się uda, że dostaniesz. Tak to dziewczyny mają po 20 dni jeszcze z poprzedniego roku i 26 z bieżącego ( a mamy listopad). Pani menager ma swoje ulubienice które traktuje inaczej niż wszystkich. Machloje, marnowanie towaru, ploty, robienie sobie koło (usunięte przez administratora). Czyli norma jak wszędzie. Straszenie, że Szef jeździ po sklepach którego nikt na oczy nigdy nie widział. Jak jesteś sama na sklepie musisz zrobić wszystko. Wyłożyć towar, spisać w raport, rozliczyć kasę, posprzątać, wypełnić papiery, a jest tego sporo, zwroty, poważyć wszystko itd. Roboty od cholery po 12 h dziennie za ok 2000zl.

Biała Podlaska
@Niki Minaj

Wszystko prawda tylko zapomniałaś dodać że trzeba krzyczeć o wypłacenie l4 lub urlopów bo są nie chętni do wypłacenia ciebie w terminie

@Niki Minaj

Bo Ty nie masz tej umowy ja jako menager tej firmy tez nie miałam nie płacili za nas zusu i nic

jelen.monika@wp.pl

Nie dajcie się dalej oszukiwać kobiety pozdrawiam była menager Monika jeleń

Agnieszka

@wanda, widzę, że jesteś zorientowana w tym co się dzieje w firmie. Czy jesteś pracownikiem Firma Produkcyjno Handlowa Steskal Zbigniew Steskal? Jeśli tak, może napiszesz coś na temat warunków zatrudnienia? Jakie są oferowane umowy pracownikom? Czy zapewnione są pozapłacowe benefity i pakiet socjalny?

nina

Tej firmie nie ma żadnego socjalu tu jest nawet problem wypłaceniem l4 i urlopu

Jestem jego była kobieta pracownikiem tej firmy przez 25 lat

Mateusz

Jak rozwiązała się sytuacja z urlopami? Z roku 2018

Niki Minaj

To prawda. Są dziewczyny które na chwilę obecną, czyli maj 2018, mają nie wypłacone za zeszły rok urlopów. Wielka afera i zwalnianie pracowników, za brak białych bluzek. Najpierw trzeba te bluzki kupić i pracownikom dać, nikt nie będzie wykładał z własnej kieszeni, bo to pracodawca ma odzież zapewnić. Ale podobno Szaro Bury na odzież kasę dostaje, a gdzie ona jest to tylko on wie. Ostatnie bluzki widziane były dwa lata temu.

Ludzie on jest z kierowniczka
@Niki Minaj

On jest z kierowniczka w związku

byly pracownik

kiedyś myliłem tą firmę z firmą Ryszard Steskal, teraz to już jest miedzy nimi taka kolosalna roznica jaks stutela do hameryki. Zbigniewie nie idź ta drogo, bierz przyklad z konkurencji. produkty maja kiepskiej jakosci a waruni pracy slabe

wanda
@byly pracownik

Zbyszek nie zajmuje się firma tylko jego syn Kuba

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Produkcyjno Handlowa Steskal Zbigniew Steskal - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Firma Produkcyjno Handlowa Steskal Zbigniew Steskal?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Produkcyjno Handlowa Steskal Zbigniew Steskal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Produkcyjno Handlowa Steskal Zbigniew Steskal?

Firma Produkcyjno Handlowa Steskal Zbigniew Steskal
  • Rynek 24