Opinie o Livemarket.pl w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Livemarket.pl. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Livemarket.pl o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Livemarket.pl w Warszawa

Czy Livemarket.pl zapewnia kartę multisportu?

Roman D Nowy wpis

Firma się zawinęła, są niepoważni, nie polecam.

Czy zdarzają się nadgodziny w Livemarket.pl?

MartaR Nowy wpis

Trudno powiedzieć czy firma jeszcze istnieje, kontakt się urwał

RobertK Nowy wpis

Umowa faworyzująca firmę, a strona zdecydowanie nie jest warta swojej ceny jako klient nie polecam

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Livemarket.pl? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Klient

Nie polecam firmy jako klient.

Na jakie benefity można liczyć w Livemarket.pl?

Omijać z daleka

Klient

Czy może ktoś się orientuje, czy ta firma funkcjonuje jeszcze? Numery podane na stronie nie odpowiadają :/

Julek

Czy jest ktoś kto może zweryfikować czy ta firma działa czy nie? Interesuje mnie praca handlowca, ale jeżeli poniższe opinie to prawda to bez sensu składać cv

Wiecie czy w Livemarket.pl szukają chętnych na staż?

Igor

A chcesz pracować za free?:P to już firma (usunięte przez administratora), w KRS przepisana, masa negatywnych opinii że serwisy przestały działać, telefony podane na stronie nie odbierają

Igor

Szkoda, że pracownicy ostatnio nie pisali zupełnie nic. Nowi chętni szukają pracy i zaglądają na forum.

Vikson

Witam wszystkich na necie jest ogloszenie w sprawie handlowca , jak sie tam pracuje czy to jest callcenter, pracuje sie na jakis rozmowkach, jakie warunki kasowe, dzieki za info

Mario

Słuchajcie czy można być w Livemarket programistą ale zanaczyć, że chciałoby się pracować w określonym dziale? Bardzo chciałbym pracować przy rozwoju Livebota Widzialem ten system, zafascynował mnie przede wszystkim technologicznie i chciałbym uczestniczych w pracach nad nim. Nie interesuje mnie zbytnio juz stawianie portali, czy ktos ogarnia temat i odpisze? W ogloszeniu nie ma szczegołów

Pawlo

Sorki jezeli rekrutacja jest w Warszawie a chciałbym pracować w innym oddziale firmy to jest taka możliwość??

Bartosz

Cześć,nie wiem czy Ci pomogę, bo pracuję na innym stanowisku,ale z tego co wiem wszyscy są na podobnych zasadach, czyli praca 8 godzin, atmosfera (usunięte przez administratora) bo szefowie są spoko ludźmi. Wszystko zależy co miałbyś sprzedawać, jeżeli system Livebot (wszystko co związane z marketingiem automatycznym) musisz znać angielski bo tutaj obsługujesz w większości korporacje. Sprzedaż innych usług zależy od Twoich umiejętności, na przykład do obsługi klientów zainteresowanych reklamą trzeba mieć dłuższy staż pracy. Zadzwoń na numery podane w ogłoszeniu na pewno Ci udzielą info. Pozdrawiam

Witam, Mam pytanie odnośnie sposobu pracy w dziale telesprzedaży, chodzi mi o taka informację czy jest to system zmianowy? i czy tylko od pon do pt? No i jeżeli ktoś coś może o zarobkach napisać będę wdzięczny :) Pytam bo znalazłem głoszenie i zastanawiam się czy nie złożyć cv, Pozdrawiam.

mgh

Tomcio jak wszędzie chyba trzeba dużo pracować (nie wiem co masz na myśli pytając jak się żyje). Pracuję w centrali w Warszawie jako account manager od 2 lat. Atmosfera dobra, sprzedaż idze o tyle sprawniej, że nie musisz budować własnej bazy klientów, co jest przekleństwem pracy handlowca (obdzwanianie panoramy itp.) Systemy do marketingu autmatycznego, które firma projektuje, które też sprzedaję, targetują i dostarczają nam klientów samoistnie (do obdzwonki), więc robotę masz w pełni zautomatyzowaną :). Z tego co mi wiadomo szefowie otwierają dział handlowy w Kielcach, w Warszawie stanowiska są już obsadzone.

Tomcio

Hejka wszystkim, czy ktos moglby napisac jak sie zyje handlowcom w tej firmie? Widzialem, ze rekrutacja jakas ruszyla, a nie znam tej firmy i branzy IT, ale w zawodzie tym troche juz dzialam, thx za info

Bioły

Bardzo polecam pracę w Livemarket.pl. Przede wszystkim jeżeli chodzi o dział grafiki, ponieważ tam miałem przyjemność pracować. Pracowałem w 4 różnych firmach (najczęściej były to korporacje) na terenie Warszawy i Krakowa. Obecnie zatrudniony jestem w jednej z firm w UK. I po tak sporym kawałku czasu, uważam, że praca w Live była najsympatyczniejsza i rozwojowa. To co dla mnie jest najistotniejsze to atmosfera w miejscu pracy, możliwość ciągłego doskonalenia swoich umiejętności, dobrze zorganizowana praca zespołowa, ciekawe, duże projekty oraz uczciwe podejście przełożonych do pracowników. To wszystko od tej firmy otrzymałem za co bardzo dziękuję. Na chwilę obecną na pewno do Polski nie wrócę, ale każdemu polecam pracę w tej firmie. Pozdrowienia dla chłopaków z LM i dla Marcina J. ;)

Baku

Siemka, wlazłem tu, aby podpatrzyć jak się tam robi. Jakby ktoś mógł napisać jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna bo mam w poniedziałek, jakie pyt i atmosfera. Trezba być obrytym? macie najczęstsze pytania? coś trzeba wykonać? z góry dzięki :) jak cos podeslijcie jakies pytania: adamus113@op.pl. Co do pytania odnośnie tej opinii to uważam, że Polak prędzej cię opierdzieli niz pochwali. Jak robiłem w ostatniej robocie to zdarzały sie akcje. Wykonanliśmy robotę zgodnie z briefem, ustalonymi funkcjonalnościami, klient zadowolony, na samym końcu klientowi coś się zmieniało i wszystko miało iśc do kosza. Jak tłumaczyliśmy, że zgodnie z umową nie jest to możliwe i wszystko do tej pory akceptował i daliśmy z siebie wszystko to zaraz byliśmy oszustami, złodziejami, obsmarowani w internecie... taka praca z ludźmi. Chyba w każdej branży zawsze się ktoś trafi kto napsuje nerwów, nie wierzę, że żadnej firmy nikt, nawet konkurencja nigdy nie obsmarowała :)

Don

Hallo! Pani Beato to nie jest portal dla niezadowolonych klientów, tylko dla osób, które szukają roboty :) a tak na marginesie co o tym sądzicie?

Zostaw merytoryczną opinię o Livemarket.pl - Warszawa

Livemarket.pl
4.1/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Pory 61 lok. 28
    02-757 Warszawa