Opinie o PLUSGPS Q4B Sp. z o.o., Sp.k. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie PLUSGPS Q4B Sp. z o.o., Sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PLUSGPS Q4B Sp. z o.o., Sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PLUSGPS Q4B Sp. z o.o., Sp.k. w Poznań

ktoś Nowy wpis

Dlaczego nie warto pracować w PLUSGPS oraz w Q4B: - spóźniają się z wynagrodzeniem(raz nawet tydzień) - coachingi z Prezesem który cię słownie upokarza, uważa że jest nie omylny, krzyczy i bluźni i obraża - nastawianie pracowników przeciwko sobie - ogromny nepotyzm - obiecywanie gruszek na wierzbie(np. co do formy zatrudnienia) - jeśli Pan prezes ma zły dzień wszyscy się boją odezwać - kłótnie między wspólnikami firmy na forum całej firmy, opowiadanie nagonek jednego na drugiego właściciela - nie wypłacanie należnej premii za sprzedaż - nagrywanie rozmów na telefonie służbowym, odczytywanie wszystkich e-maili pracowników przez Prezesa, przeglądanie historii przeglądarki - Ingerencja w życie prywatne pracowników, prezes potrafi opowiadać ci o problemach domowych innych pracowników ze szczegółami podczas swoich coachingów - faworyzowanie pracowników (szczególnie członków rodziny)

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w PLUSGPS Q4B Sp. z o.o., Sp.k. o opisanie aktualnej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

ktoś Nowy wpis

Pracodawca organizuje codzienne podnoszenie ciśnienia krwi pracownikom. Co do podnoszenia kompetencji nie ma mowy.

nikt

Proszę mi wierzyć, w życiu nie odetchnnąłem z większą ulgą oraz nie byłem szcześliwszy gdy wychodziłem z biura tej firmy w ostatni dzień pracy!

były kolega z pracy
@nikt

Drogi Dominiku, my również odetchnęliśmy z ulgą, a szczególnie Klienci i pracownicy Działu Handlowego.

@były kolega z pracy

Nie tylko Dominik był szczęśliwy. Ja w ostatni dzień pracy wręcz podskakiwałem sobie w drodze do domu z radości.

były kolega z pracy

W myśl zasady: " uderz w stół a nożyce się odezwą". A jaka jest prawda? Czy obecni Pracownicy nie mają prawa się wypowiadać w swoim imieniu ? Czyżby to prawo posiadali tylko byli Pracownicy? Czy umiejętność czytania w myślach Prezesa Spółki , którą się chwali Dominik nie powinna mu zagwarantować możliwości dalszej współpracy? Czy byli Pracownicy są tak dobrzy i bezkonkurencyjni na rynku pracy, że swój czas pracy (mam nadzieję, że u nowego Pracodawcy) przeznaczają na pisanie hejtów z taką gorliwością zamiast wykonywać obowiązki służbowe?

@były kolega z pracy

u nowego pracodawcy przynajmniej mamy przerwy w pracy xD

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Czarek

Czy tak dobrze się pracuje, że nie ma chętnych do pisania, szkoda!!

not
@Czarek

Przegrywy hejtują a normalni pracują. :D

@not

Przegrywy to cały zarząd tej firmy (plus rodzinka zarządu).

Tak czytam te komentarze i się zastanawiam - nie macie co robić, tylko hejt? Przecież to wszystko co piszecie to bzdury. Firma jest w porządku, ekipa tym bardziej. Bardzo fajna atmosfera, warunki współpracy także. Narzekacie dlatego, że wymaga się od pracownika efektów, a Wy ich nie dajecie pracodawcy? Czy może dlatego, że nie rozumiecie pojęcia biznesu? Co z tego, że są GPSy w samochodach? Spodziewaliście się dostać auto bez nadzoru? Jak będziecie kiedyś prowadzić własny biznes (o ile będziecie) to zrozumiecie, że trzeba go pilnować. Uprzedzę Wasze pytania: nie, nie jest to post sponsorowany. Ja w tej firmie nie pracuję, nie mam też żadnych powiązań z nikim z wymienionych wyżej osób.

@Andrzej

To skoro w tej firmie nie pracujesz i nie masz powiązania z żadną z osób to skąd wiesz, że w firmie warunki są w porządku i ekipa tym bardziej? Coś się to przysłowiowej kupy nie trzyma.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w PLUSGPS Q4B Sp. z o.o., Sp.k.?

ktoś

najlepiej żadne, najlepiej nie zostawać członkiem teamu w tej firmie

Programista

Byłem tam na rozmowie o pracę jako programista. Zaproponowali tak śmiesznie mało (i to bez żadnych benefitów), że nawet nie kontynuowałem rozmowy (w innych firmach zaczynali rozmowę od kwoty dwa razy większej).

om
@Programista

Może za bardzo się cenisz? Ja kiedy tam pracowałem dostałem stawkę wyższą niż gdziekolwiek indziej przy tych samych kwalifikacjach.

mo
@om

Wyższą niż gdziekolwiek indziej? Chyba tylko jeśli pracowałeś wcześniej na magazynie :D

Apdejter

Uwaga, siedziba przeniesiona na adres Bolesława Biegasa 2 we Wrocławiu.

Dominik

Droga Ewo, przy okazji, mój komentarz o którym wcześniej napisałem to: Byly pracownik 2017-03-15 15:24 Nie warto pracować w tej firmie, strata czasu. (usunięte przez administratora) PS. Mam nadzieje że nie będziesz za chwilę tak traktowana jak poprzednie HRki. Pozdrawiam, Dominik.

nick_wasovsky

Hahah, były kolega z pracy.. lol. Chyba komentarz sponsorowany. Tam jest taka rotacja ludzi w tej firmie, że Ci nowi ludzie, którzy tam pracują (jeszcze będziecie żałować, że was to spotkało :) ), którzy się tak dobrze tutaj o tej firmie wypowiadają nie mają żadnych podstaw, by stwierdzić, że ktoś od kogś odetchnął, skoro się z tym kimś nie pracowało i się go nie zna.. Więc pisanie, czegoś takiego, jest bardzo dużym nagięciem prawdy, która jest zgoła inna.

Dominik

Drogi były kolego z pracy, właśnie dowiedziałem się o tym wpisie powyżej. Pragnę poinformować że byłem autorem 1 wpisu na tym forum. Liczba osób niezadowolonych z pracy w tej firmie jest większa niż Pan Oleg myśli. :)

Radca prawny

Informujemy, że wpisy umieszczane na niniejszym forum analizowane są pod kątem wyczerpania przez nie znamion pomówienia (art. 212 § 2 k.k.) oraz znieważenia w typie kwalifikowanym (art. 216 § 2 k.k.). W przypadku powstania wątpliwości w powyższym zakresie, sprawa zostanie przekazana organom ścigania. Jednocześnie informujemy, że wszystkie wpisy (również te, które są już usunięte z forum) zostały zarchiwizowane na cele postępowania karnego. Dowody zostały również zabezpieczone w formie protokołu w obecności notariusza

Helmut

Wszystko jest poparte dowodami.

rambo coco jambo hasta la pasta bejbe

To był jeden z pierwszych moich pracodawców i przynajmniej teraz mam świadomość, że nigdy w życiu już na nic gorszego nie trafię. Czyli są jakieś pozytywy!!!

Uwaga, usuwane są negatywne opinie związane z pracą q4b group na ul. Ostrowskiego we Wrocławiu.

Byly pracownik

Nie warto pracować w tej firmie, strata czasu. (usunięte przez administratora)

nikt

Miałem nieprzyjemność tam pracować przez jakiś czas. Makabra. (usunięte przez administratora) . Stanowczo ODRADZAM pracę w tej firmie.

kandydat
@nikt

Niedawno aplikowałem na stanowisko Key Account Managera i zaprosili mnie na rozmowę. zastanawiam się czy warto i czy jest dobra kasa za prowizje. nikt, a ty na jakim stanowisku pracowałeś? Naprawdę taka masakra?(usunięte przez administratora)

KTOŚ
@nikt

nikt, widocznie byłeś tam nikim, dlatego też już tam nie pracujesz.:))) Pewnie też z tego powodu przeżywałeś tą swoją Makabrę:)))

Messi10
@KTOŚ

Ty nie wiesz co w w ogóle piszesz

cśśś

W końcu taki key account manager oprócz dobrych zarobków ma zapewnione jeszcze odpowiednie socjale, ale czy wypłata jest w pełni adekwatna do powierzanych obowiązków?

Czekoladka

Ponawiam pytanie o specjalistę do spraw marketingu internetowego! Wiecie moze jak wyglada praca w marketingu? Jaka atmosfera?

Andy
@Czekoladka

Czekoladka, jest spoko. W marketingu jest OK. Robota ciekawa, bo w kilku branżach. Różne produkty. Jak w agencji marketingowej :)

meis

@Pilot, wpis firmowy na zlecenie?

Zostaw merytoryczną opinię o PLUSGPS Q4B Sp. z o.o., Sp.k. - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PLUSGPS Q4B Sp. z o.o., Sp.k.?

Kandydaci do pracy w PLUSGPS Q4B Sp. z o.o., Sp.k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PLUSGPS Q4B Sp. z o.o., Sp.k.
1.5/5 Na podstawie 111 ocen.
  • Bolesława Biegasa 2
    51-629 Poznań

PLUSGPS Q4B Sp. z o.o., Sp.k.