Opinie o Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego w Golejewo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego w Golejewo

Ciekawa

A mnie ciekawi kto jest odpowiedzialny za to kto jest wybrany na kierownika danego sklepu .......

Ciekawa

A to przez to one sa takie dla pracownic...bo za mało zarabiaja

Papi

Masakra co za wpisy ale czesc z nich to prawda tak jest jak piszecie

Może napiszmy prawdę o wielkiej P.A S. Właściciel powinien zapytać gdzie jest jego nowy sprzęt typu maszyny Bizerba,wagi.Tylko przedstawiciel mógł zamieniać na stary.Chemia która wyjeżdżała z firmy z przedstawicielką też nie była przywożona do sklepów firmowych.Byli pracownicy ale i Ci co pracują wiedzą jak to się odbywało, wiedzą doskonale gdzie to wszystko poginęło i kto za tym stoi.Spisywanie kodów sprzętów i robienie zdjęć po fakcie to mogła sobie robić.Szef powinien popytać ludzi na sklepach bo oni doskonale wiedzą kto to robił.Pozbywanie się przez P A S ludzi z firmy to tylko po to by ukryć swoje przekręty.

Jaka

Swieta w sklepie mieli ludzi w pin sklepy pelne a dziewczyny nasklepieza takie marne wyplaty

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego na stanowisko sprzedawca - sklep wędliniarski? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
dariusz@

dlaczego duża część wpisów niewygodnych dla tej pseudo-firmy jest usunięta?-czyżby< kasa misiu kasa>,czy też od dzisiaj na tym portalu możemy tylko wychwalać pracodawców(u tego nie przychodzi mi do głowy żaden pozytywny akcent,a negatywnych mnóstwo.)

monika

W tej firmie trzeba tańczyć jak Ci grają bo inaczej złym pracownikiem, szkoda tylko że od pracowników wymaga się pracy i zaangażowania w 200% a „góra” jeszcze potrafi powiedzieć, że pracownicy nie pracują tak jak powinni!!!!! Odradzam!!!!!!!!!!!!

trąba

Grzesiek ok rozumiem gorący okres masz czas na zlecenie u administratora na korektę wpisu ok zrobisz coś z ag.sp. brak umiejętności kontaktu z pracownikami i ich mobilizacji

Nie rozumiem co ma wspólnego dłuższe siedzenie ? Przecież posprzątać trzeba . Jeżeli klienci są do samego końca to po zamknięciu nie da się tego ogarnąć w 5 minut ......

A to się z tym zgodzę ....albo przychodzą na 5 a liczone od 6......

raDo

nie rozumiem w czy problem. Jesteś dorosła, podejrzewam, że potrafisz czytać, podpisujesz angaż itd. Jeśli się nie podoba - to wypad...

Ciekawy

Można wiedzieć co jest przyczyna poszukiwań tylu pracowników w jednym czasie? Bo

kRiSSkroSS
@Ciekawy

książkę piszesz, łosiu? Plotkowanie to na innych portalach...

tryk

szkoda firmy ale to jakaś masakra

bzyk

porażka totalna praca od 5.30 do 18 przynajmniej jak niewiecej i tak wciąż mało

Jaka

Tak jest nie umieja docenic pracownika wiecej maja w butikach gdzie stoja za lada i sie nie narobia a tu nikt nie docenia pracy

Klient

Pani Edytko może by Pani ruszyła cztery litery i by się wzięła do pracy. Jestem klientem przychodzę do sklepu i nie mogę sie napatrzec na Pani nie robstwo ...:)

:):):):):

Zasada jest prosta nie chesz nie pracuj , nie pracowales nie gadaj po 2 latach pracy stwierdzam że nie ma co narzekać pracować trzeba wszędzie

:):):)

Widocznie robię to o co prosi :)

Aga

Hahaha dobre, ktoś tu ma brudne rączki

nick

Porażką są takie wypowiedzi jak Twoja, ludzie zwolnieni z pracy mają skłonności do przesady czy nawet konfabulacji... Także Madziu - do pracy!

P

To co sie robi w tej firmie to szok brak ludzi do pracy

Brawa dla właściciela,który trzyma na takim stanowisku osobę która sprawia, że pracownicy uciekają z firmy w zastraszajacym tempie. Ja już mam lepszą i normalną pracę, a Dworecki obudzi się jak sklepy zaczną się zamykać bo ile można znosić takie traktowanie. Zdrowie i szacunek dla siebie jest ważniejszy niż praca, doceńcie siebie i zmieńcie prace, niewarto się produkować w tej firmie.

wkurzona

U nas był z towarem o 8:00 gdzie o 8:00 powinien być już sklep otwarty. Jesteś sama na zmianie i latasz z wyciągniętym jęzorem, bez możliwości przerwy na śniadanie a o wyjściu do toalety możesz zapomnieć.. Bo przecież klient jest najważniejszy, jak długo może stać pod drzwiami i czekać na otwarcie?paranoja jakaś... W sklepach odzieżowych pracują po 2-3 osoby a u Dworeckiego same dziewczyny na zmianie.. "(usunięte przez administratora) się a nie daj się" ale masz otworzyć sklep o 8:00.... a jak już się wyrobisz o 7:30 to przecież mozesz otworzyć wcześniej.. i nieważne czy zjadłaś śniadanie, masz otworzyć jak kierownik każe.... jesteśmy tylko ludźmi a nie jakimiś robotami i trochę szacunku z drugiej strony..... a swoją drogą ciekawe czy sam szef wie co się dzieje na sklepach, dlaczego tak się dziewczyny zwalniają? MASAKRA

Rox
@wkurzona

Dziewczyny nie wiecie co z tym zrobić ??? Do lekarza po L4 i niech sobie kierowniczka przyjedzie do sklepu na kilka dni jak nie wie co to znaczy pracować samemu w dodatku pod presja czasu i czujnym okiem wielkiego brata! Ja bym ich od razu szacunku nauczył. A jak nie to, to zapraszam do przeczytania kodeksu pracy lub do zgłoszenia się do odpowiednich służb. Nie dajcie się zatraszyć, mogę Wam pomoc jakby co :)

koleżanka z ...

... to prawda, że teraz trzeba mieć nie tylko serce ze stali ale i nerwy, bo pracując u takiego pracodawcy można nabawić się choroby psychicznej bo nie szanują w niej pracowników. Szczerze współczuję osobą, które jeszcze pracują w tej firmie. Ja na szczęście zakończyłam z nimi współprace i to była najlepsza decyzja jaką podjęłam w swoim życiu. Dziewczyny nie bądźcie naiwne tam sie nic nie zmieni dopóki będzie tam pracować pewna osoba (nie będę pisać o kogo chodzi bo wszyscy się domyślą). Poszukajcie sobie nowej pracy, nie warto tracić zdrowia i czasu dla kogoś takiego. Dobrze Wam radzę, od kiedy się zwolniłam jest spokojniejsza i przede wszystkim nie przenoszę atmosfery z pracy do domu a u Dworeckiego tak było.

Maja

Rozumiem @Elmo, na pewno parę rzeczy, o których piszesz, np. godziny pracy, to rzeczy, które w tej branży są specyficzne i osoby zatrudniające się tam powinny wcześniej sobie z tego zdawać sprawę. Co do zachowania kierowniczki Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego, jakie konkretnie sytuacje miały miejsce?

Zdziwiona

Normalnie jak czytam niektóre komentarze to nie wierzę......Ja polecam ta firmę i uważam że dużo też zależy od armosfery między dziewczynami

mysz
@Zdziwiona

na wielu sklepach jest super atmosfera tylko jedna osoba robi mega zamiesznie chyba wiemy o kim mowa. jak Estera byla w firmie to było (usunięte przez administratora)!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego - Golejewo

• Jak się pracuje w Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego?

Zobacz opinie na temat firmy Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego?

Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego
2.5/5 Na podstawie 42 ocen.

Dworecki Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego