Opinie o LTEC Sp. z o.o. w Piaseczno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy LTEC Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie LTEC Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LTEC Sp. z o.o. w Piaseczno

Anka Nowy wpis

Dzień dobry. Wstępnie interesuje mnie praca jako asystentka ds. administracji. Jest teraz dostępna oferta, w której widzę, że wymagany jest tylko rok doświadczenia przy podobnej funkcji. Jak przy tym kandydat jest sprawdzany na rozmowie? Ma ona charakter tylko czysto formalny?

Marzenka Nowy wpis

Proponowali prace ale mało dają na początek.

Poważnie tyle roboty jest na projektowym, tak jak ktoś teraz niedawno do określił? Akurat oferty na ten dział teraz nie widzę, dalej asystentki szukają. To dacie tak w ogóle znać jak teraz się na dziale zarabia mimo wszystko? Wpadają premie?

Easy Nowy wpis

Pracuje tutaj i nie moge zlego slowa powiedziec. Normalnie, kiedy jest robota to sie robi, ale nikt nie stoi nade mna i nie kontroluje, no bez przesady. Fachowcy sa tutaj, to na pewno i dzial projektowy to raczej zapierdziela a nie pracuje :).

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie LTEC Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Gdy padło kiedyś zapytanie o prace asystentki to ktoś deklarował, że to jedyny dział, którego otwarcie nie poleca, wiecie czemu? Czy do dziś takie zdanie dalej może się utrzymywać? Jaka jest atmosfera? i perspektywy na awanse?

wirus

Ja byłem podwykonawcą ,,na kilku budowach,nie jestem zadowolony ze współpracy ,może firma ma 50 pracownikow,ale raczej nie fizycznych ,to raczej obsługa ,trzon firmy to podwykonawcy ,na nich jest położone ryzyko zawodowe ,tu np mówie o kaprysach nadzoru budowlanego ,koszty widzimisię inspektora w całości pokryłem ja ,tak samo h koszty zawirowań cowidowych, np przerwy w pracy ,,nie zapłacono mi też za wiele dodatkowych zleceń .BHP na ostatniej robocie było oderwane od naszych norm,inspektor USA ,jego kaprysy ,koszt ja.Do puki u nich brałem małe kilkudniowe zlecenia było ok ,nawet myślałem z perspektywy innych pracodawców że są ok,Zmieniło się to jak wziolem podjołem się grubszej roboty ,dostawałem zdjęcia np. jak ma być wykonany dany detal,a po 2 tyg od wykonania jak inspektorowi to się nie podobało poprawiałem za swoje ,tyś roboczogodzin tak przepierdaczyłem ,Robert który z ramienia LTEC mnie nadzorował ,była to jego chyba pierwsza robota ,całe dni konsultował jakiś mały detal ,sprawdzał z normami itp,po jego wykonaniu wdg. jego zaleceń i tak to poprawiałem za swoje Opinie zostawiam do przemyśleń przyszłych podwykonawców ,nie zafakturowali mi kończącej faktury na sumę ok10000zł ,nie obejmowała ona robót dodatkowych

Honorata
@wirus

A w jakiej kwocie pokryłeś koszty inspektora? Możesz zdradzić?

wirus
@Honorata

uważasz że jak jest 10ciu sprawdzających twoją prace i każdy ma swoje widzimisie to coś takiego nie generuje kosztów .A jak opisać sytuacje jak 5 ludzi montowało mi koryta i brakło mi kołków rozporowych to dowiedziałem się że będą za 3 dni ,jak się nie płaci za roboczogodziny to mogą być za 2 tygodnie ,pojechałem do sklepu i za 20 minut robiliśmy dalej

LTEC Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Asystentka. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem. Wasza opinia może pomóc innym osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

Tok

Jedyny dział w firmie którego nie polecam. (usunięte przez administratora) którego szefostwo stara się nie widzieć, wypłoszył już z firmy parę pracownic.

Zofia
@Tok

Czy pod tą cenzurą skryła się nazwa tego działu co go nie polecasz??

Czy urlop w LTEC Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Przyjaciel

O ile ten urlop dostaniesz bo według LTEC to nie zawsze jest twój przywilej wynikający z kodeksu pracy tylko łaskawość pracodawcy...

ricky
@Przyjaciel

Zgadza się. Ludzie na budowie mają po 30 dni zaległego urlopu a biurowi wykorzystują sobie jak chcą. A ty na budowie dostosuj sie z urlopem pod odbiory, uruchomienia, usterki....

Tok
@Przyjaciel

Nie rozumiem pretensji. Praca na budowie jest specyficzna i nie dostanie się urlopu zawsze kiedy się zachce tylko wtedy kiedy jest to możliwe.

Inzynier

Zdecydowanie odradzam prace w tej firmie. Kilka lat temu bylo bardzo przyjemnie, aktualnie od roku to istny dramat. Olewatorskie podejscie do klienta a na pracownikach istny wyzysk, jak nie pracujesz po 12h dziennie to kariera szybko sie konczy.

Artur
@Inzynier

To skąd te zmiany skoro było dobrze? Szefostwo się zmieniło, czy jak?

Automatyk
@Artur

Podzielam opinie z inżynierem… od pewnego czasu firma stała się toksyczna i mało rozwojowa dla pracowników

Zych Wro

Pracuję od 2 lat, nie wyobrażam sobie pójść gdzieś indziej

Miro

Ogólnie polecam. Pracowałem w tej firmie dobrych kilka lat, potem nasze drogi się rozeszły, ale wspominam bardzo dobrze! Nie wiem czy gdybym nie poszedł na swoje to czy znalazłbym lepszego pracodawcę. Pozdrowienia dla zespołu!!!

budowlaniec

Jeśli szukasz firmy, gdzie możesz pracować na luzie, gdzie nie ma sztywnych korporacyjnych struktur, to jest fajne rozwiązanie. Mają bardzo fajny zarząd, bardzo w porządku dyrektorów i po prostu fajnie się z tymi ludźmi współpracuje. przede wszystkim bez zadęcia jak to jest często w innych firmach nawet mniejszych. Z tego co rozmawiałem z ludźmi, to płacą naprawdę spoko. Byłem podwykonawcą.

KK

Rzetelny i bardzo dobry pracodawca. Dodatkowo bardzo profesjonalny zespół.

Inżynier budowy

Miałem przyjemność współpracować z firmą LTEC. Uważam, że tworzą ją bardzo dobrzy fachowcy. Wyróżniają się wiedzą na tle innych firm. Mocno inwestują w swoich ludzi. Wygrywają bardzo ciekawe przetargi, można się bardzo dużo nauczyć. Szanują swój zespół, nie ma dużej rotacji, a to jest bardzo istotne przy komforcie pracy. Zmieniłem prace tylko ze względów na wyprowadzkę z kraju.

tobiasz

Polecam firmę w 100%. Słowni ludzie, wszystko na czas, dobre wynagrodzenie. Solidny pracodawca, każdemu takiego życzę. Byłem w kilku firmach jako inżynier budowy i tu zdecydowanie pracuje się najlepiej. Szanują ludzi.

boro

Firma jak najbardziej na plus. Składa się z doświadczonych inżynierów i managerów, którzy wiedzą jak poprowadzić proces budowlany od A do Z. Kierownictwo i szefostwo przyjazne, potrafią rozmawiać i zrozumieć problemy pracowników. Firma podwykonawców traktuje z szacunkiem i bez dystansu. Zarobki powyżej przeciętnej, ale tylko dla doświadczonych specjalistów.

Beata
@boro

A jak wygląda nabieranie doświadczenia zawodowego w samej firmie? Ciekawa jestem, czy LTEC oferuje swoim pracownikom jakieś szkolenia (zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne) oraz czy ścieżka rozwoju/kariery jest od początku jasno nakreślona.

@boro

Buahahahaha. Malowanie trawy na zielono ????

Bardzo dobra firma. Rzetelni i uczciwi. Terminowi. Super atmosfera

Beata
@Marcin

Rzetelność, uczciwość, terminowość oraz zapewnienie dobrej atmosfery pracy to cechy bardzo dobrej firmy. Rzadko kiedy można spotkać się z sytuacją, że pracownik może wymienić tak dużo plusów swojego miejsca pracy. Rozumiem więc, że polecasz innym by składali swoje CV do LTEC?

Czy pracodawca LTEC Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Sposobów na motywację jest wiele ale mało firm z nich korzysta. Tu niestety jest podobnie

Felicja

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników biurowych czy innych? Jak wygląda socjalka?

@Felicja

Poniżej przeciętnej

Ferdynand

Czy dużo zmian pod kontem zapewnienia bezpieczeństwa sanitarnego pracownikom wprowadziła firma?

Zostaw merytoryczną opinię o LTEC Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w LTEC Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LTEC Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LTEC Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 8 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LTEC Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Gen. L. Okulickiego 7 lok. 9
    05-500 Piaseczno