Opinie o IPG Photonics Sp. z o.o. w Śląskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy IPG Photonics Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w IPG Photonics Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IPG Photonics Sp. z o.o. w Śląskie

Zwolnionazfirmy

Juz nie pracuje na jednym z działów ale teraz moge powiedziec że zauważyłam że do wszystkiego wtrąca sie zwykla pracownica. Slyszalam jak narzuca swoje myślenie innym i manipuluje. Nie chce pracować w firmie w ktorej góra nie reaguje na nekanie innych i wszystko zamiata pod dywan.

Dział HR
@Najgorsza praca

Szanowna Pani, Dziękuję za przedstawienie swojego stanowiska w sprawie. Niestety nie otrzymalismy zgłoszenia od Pani o sytuacji jaka miała miejsce na hali produkcyjnej, w zwiazku z powyższym nie byliśmy w stanie zareagować. Ponadto chciałabym podkreslić, że przedstawiono Pani w jasny i czytelny sposób powody Pani wypowiedzenia w obecnosci swiadków. Jesli jest Pani zainteresowana rozmową zapraszam do biura.

Zozole

Ja się pytam kiedy będzie dofinansowanie do posiłków,kiedy będzie system Multisport,kiedy będzie system medyczny. Tylko czcze obietnice. Z premia podobnie,obiecanki cacanki a nikt nie wie na jakiej zasadzie mają dawać aneksy do umów,które tak będą skonstruowane,że prędzej czy później zabiorą te 5%. Kolejna sprawa to zimno na hali. W trzech różnych miejscach na hali są różne temperatury. Ja rozumiem,że bloki czy inne części muszą mieć odpowiednią temperaturę ale teksty typu idź na L-4 na zgłaszanie,że wieje w głowę,kark zimne powietrze . Że ludzie są przeziębieni to trochę słabo działa. Nie po to chodzimy w soboty i się staramy by ciągle zasilać przychodnie. Kasa na leki z pod ziemi nie jest wykonywana. Ustawcie taką temperaturę by szło normalnie pracować a nie każdy jest skostniały i zainfekowany.

kandydat
@Zozole

praca siedząca w niskiej temperaturze? a ile za to płacą, starczy na leki? a jak jest latem? mialam okazje pracowac w firmie od etykiet w ktorej latem oszczedzano na klimie i człowiek pływał w spodniach z przegrzania

Laluna

Czy pracując przy produkcji bloków włóknowych dźwiga się coś? Podobno praca siedzaca, ale najważniejsze pytanie czy cokolwiek się na tej produkcji dźwiga?

Adam stefanczyk.
@@Monika

Ja sobie was podarowałem dla mnie firma która przyjmuje pod agencję nie jest firmą rzetelną i nie jest to firma której ja jako pracownik mogę zaufać. Ale czytając komentarze które są jak dla mnie przydatne i można z nich wyczytać trochę prawdy to stwierdzam fakt iż u was nie jest tak kolorowo jak piszecie to w ogłoszeniach sami szargacie sobie opinie agencjami gdyż one mniej lub więcej płacą pracownikom a to wszystko działa na waszą niekorzyść bo potem są właśnie takie wpisy. Więc niestety zbierajcie żniwo. Pozdrawiam.

Wercia Nowy wpis

Witajcie, interesuje mnie wasza ocena warunków pracy na utrzymaniu ruchu. Przede wszystkim jaka jest atmosfera i czy ciężko się pracuje? niby to praca na dwie zmiany ale też pojawiło się coś o nadgodzinach w treści. zastanawiam się czy są przymusowe

Kasia Nowy wpis

Czy firma obecnie prowadzi nabór na pracownika produkcji?

HR Nowy wpis
@Kasia

Witam serdecznie, w chwili obecnej nie prowadzimy naboru na pracowników produkcji. Wszystkie rekrutacje zostały wstrzymane. Oczywiscie mamy nadzieje, że sytuacja ulegnie zmianie. Zachęcam do kontaktu z działem HR i weryfikowania informacji bezpośrednio w firmie.

Cześć, ktoś jeszcze słyszał może o tych redukcjach? Chce się po prostu dowiedzieć o które stanowiska w razie czego chodzi. Dziś dodali ofertę dla inżyniera wsparcia technicznego, a że mam już ponad 2-letnie doświadczenie z takiego stanowiska, ciekaw jestem czemu szukają a przede wszystkim jak płacą. Ktoś wie?

HR Nowy wpis

Szanowny Kandydacie, Proszę o kontakt bezpośrednio z osobą rekrutującą. Jako dział HR nie udzielamy odpowiedzi na pytania na tym portalu.

nataliaZ

Firma oszukująca ludzi , obiecują długą współpracę , a po kilku mieś czasem tygodniach wywalają na ulicę zwalająć winę na redukcję etatów z powodu spadku sprzedaży , a w tle nadał trwa rekrutacja naiwnych. Przemiał ludzi ogromny , chcesz pracować podlizuj się liderce inaczej nie masz co tam szukać. Nie polecam tej firmy , i odradzam każdemu kto aplikuje licząc na długi staż pracy!

@nataliaZ

Pani Natalio, bardzo dziękuję za opinię, niestety Pani obserwacje nie odzwierciedlaja stanu faktycznego. Nie zgodze się z Panią, że w firmie jest "ogromny przemiał ludzi". Praca jest manualna, bardzo precyzyjna i nie każda osoba nowozatrudniona ma predyspozycje do jej wykonywania. Żaden pracownik firmy IPG nie został zwolniony z powodu spadku zamówień, jeśli byliśmy zmuszeniu podziękować za współpracę, to tylko i wyłącznie z powodu niewywiązywania się zadań na produkcji. Szanowna Pani, życzymy Pani wszystkiego dobrego w dalszym życiu zawodowym.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w IPG Photonics Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Production Area Leader?

Mnie także zaciekawiły kwestie związane z temperaturą w samym biurze. taki specjalista ds. marketingu może jednak pracować z tego co widzę w ofercie hybrydowo? jaki jest wtedy możliwy układ dni? Oraz w jaki sposób dzielone są zadania?

HR

Drogi Kandydacie, Temperatura zgodnie z wymogami BHP. Pozostałe kwestie wyjaśniamy na rozmowie kwalifikacyjnej.

HR

Wysokość temperatury w miejscu pracy określono w rozporządzeniu z 28 sierpnia 2003 r. w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz.U. Nr 169, poz. 1650). Zachęcam do lektury :)

@HR

Mnie w tym biurze jeszcze nie było, ale jeśli zdarza się ze sami pracownicy zwracają uwagę na pewien dyskomfort w trakcie pracy to czy podejmowana jest odpowiednia reakcja w tym zakresie? i tak jak spytano można zdecydować się na tryb hybrydowy, żeby ewentualnie zapewnić sobie „pokojowe” warunki? każdy otrzymuje ten sam sprzęt niezależnie od stanowiska?

Ciekawa

Mam pytanie do działu HR tak chętnie udzielającego się, jak odniosą się do maila który, został wysłany na produkcję strasząc ludzi zwolnieniami dyscyplinarnymi? Tylko proszę nie udawać albo dogadajcie się z kierownikiem bądź inżynierem, kto na takie coś pozwolił bo to podchodzi pod (usunięte przez administratora) i jak nie zaczniecie nic z tym robić, uwieczniony mail zostanie przekazany inspekcji pracy, ja wiem że macie ludzi za "chłopów (usunięte przez administratora)" ale czasy (usunięte przez administratora) i straszenia się chyba skończyły. Pozdrawiam

Maryśka
@Ciekawa

To w jaki sposób ten wspomniany mail został ubrany w słowa, że tak właśnie go odebrano? Czy istnieje możliwość udzielenia odpowiedzi na niego? i czy organizowane są w ogóle jakieś spotkania z działem HR czy jednak tylko droga mailowa się kontaktują?

@Ciekawa

Szanowna Pani, Nie otrzymałam informacji od nikogo, że taki mail został wysłany. Oczywiście ta kwestia zostanie wyjaśniona. Pani ma też mozliwosć zgłoszenia każdorazowo takiej sytuacji. Odniesienie sie do terminu "chłopów pańszczyźnianych" dotyczy tylko i wyłącznie Pani subiektywnego odczucia.

(usunięte przez administratora) ze strony inżyniera produkcji , w tym ciągłe groźby o zwolnienie i niestosowne traktowanie . W jednej części hali jest za gorąco natomiast w drugiej jest okropnie zimno , dziewczyny w lato po 30° chodzą w polarach !!!! Dział HR niestety nie reaguje na skargi

@Anonim

Szanowny Anonimie, Bardzo dziękuję za opinię, pozwolę sobie na odpowiedź względem Pani zarzutów. Wszystkie zgłoszenia, które są zgłaszane w dziale HR są od razu wyjaśniane i zawsze reagujemy. W naszym zakładzie nie są stosowane groźby gdyż zgodnie z kodeksem karnym jest to przestępstwo. Odnośnie temperatury na hali - temperatura jest zgodna z wymogami BHP. Niestety nie odpowiadamy za subiektywne odczucia naszych pracowników.

Zozole

Na podstawie czego tak sądzisz? Co do zastępowania ludzi to po jakim czasie od czyjegoś odejścia udaje się kogoś nowego zatrudnić? w pewnych przypadkach ciekawi mnie to, w jaki sposób ogarniane są pewne obowiązki, czy zespól dzieli je tymczasowo miedzy sobą? Ile rekrutacja tak na oko trwa od nadesłania cv do podpisania umowy?

@Zozole

Złej baletnicy przeszkadza rąbek spódnicy. Tak mówi stare przysłowie i tu się sprawdza. Faktem jest że temperatura na hali jest różna a owiew powietrza znaczny ale radzę pamiętać że pracuje się tam z płynami których opary mogą szkodzić na skórę lub drogi oddechowe co już miało miejsce. Wystarczy odpowiednio się ubrać i po sprawie. Opieka medyczna jest od lipca. Premia od maja a aneksy od września. Pakietu Multisport jeszcze nie ma. Warto być na bieżąco żeby się udzielać

Zastąpiony

Niektórzy mają okazję poznać swojego zastępcę gdyż osoby na jego stanowisko są przyjmowane gdy pracuje i nie wie że będzie zwolniony. Firma jest super nie daje nic, a dziwi się że nie chce się jej poświęcić wszystkiego.

Zagotowana

Gdyby pracownicy byli o wszystkim informowani nie musieliby się udzielać i zdobywać informacje pokątnie od innych. Proszę mi doradzić co mam zrobić jeśli w tym samym czasie latem w jednej części hali jest tak zimno,, że trzeba się ubrać w służbowy polar, a w drugiej części hali jest tak duszno i gorąco że człowiek siedzi i się poci. Stosując się do przeczytanej wczesniejszej mądrej rady, że jak zimno to się ubieramy pozwoliłam sobie na szaleństwo intelektualne i wyciągnęłam wniosek że jeśli jest ciepło to trzeba by się rozebrač. Mam nadzieję że osoba kompetentna odpowiadająca na ten wpis pochwali moja blyskotliwość. Niestety radzenie jednym gdy jest im zimno aby się ubrali cieplej, a innym żeby się rozebrali jeśli jest im gorąco nie zmieni faktu że pomiaszczenia w których odbywa się produkcją pierwotnie miały posiadać inne przeznaczenie. Może to jest przyczyną nieodpowiednio dobranych urządzeń. Pozdrawiam i czekam na radę co zrobić gdy jest zbyt gorąco bo gdy jest zimno już wiem co mam uczynić, teraz zawsze i wszędzie nie tylko w pracy będę korzystać z tak odkrywczej, pełnej ciepla i życzliwości rady.

Zagotowana

To po co takie rady aby się ubierać gdy zimno przecież można było od razu napisać to się zwolnij albo zwolni cię firma za to że masz czelność zwrócić uwagę że coś Ci się nie podoba. W tej firmie zwalniają z naprawdę błachych powodów albo donosów które nie są weryfikowane. Porażka

@Zagotowana

Donosy? A od kogo przynoszone? Jakie jeszcze masz na myśli? A w drugą stronę tak to działa? Pytam bo chciałem na UR startować a tu piszecie o jakim nastawieniu i atmosferze i teraz sam nie wiem. Teraz jak wrzucili ofertę dla technika to z powodu rotacji czy jakiegoś rozwoju?

@Zagotowana

Szanowna Pani, W firmie nikt nikogo nie zwalnia z błahych powodów, jak również z powodu donosów. Bardzo proszę o weryfikację informacji, które Pani posiada. W mojej ocenie ta platforma nie jest miejscem na tego typu komentarze. Rozumiem Pani flustrację odnośnie temperatury na hali jednak wszystko jest zgodne z obowiazującymi wymogami BHP. Chciałbym również nadmienić, że koresponduje Pani z osobami, które prawdopodobnie nigdy u nas nie były albo rozstały się z nami z powodu nieodpowiedniego zachowania, czego w firmie tolerować nie będziemy. Ponadto Szanowna Pani, proszę pamiętać, że w sieci nikt nie jest anonimowy, nawet jeśli podpisze się Pani jako "Zagotowana". Miłego dnia, więcej uśmiechu i mniej rozsiewania plotek!

@pracodawca

Szanowny Panie, Nie jest Pan naszym pracownikiem, proszę o powstrzymanie się od komentarzy, proszę mi wierzyć, nic one nie wnoszą.

Nie wiem czy wszyscy ale może by się udało dowiedzieć czegoś właśnie bardziej merytorycznego? :) mnie natomiast coś bardziej biurowego by interesowało, czy w tym przypadku „żali” jest nieco mniej skoro morale śledzisz? I czy jest tu ktoś kto pracuje jako Product Manager? Jakie są warunki w porównaniu do poprzednio opisanych?

kandydat

Nowy UR

Proszę o informacje dot. Zatrudnienia w dziale UR. Rozważam zmianę pracy i z chęcią dowiem się więcej o firmie od osób już tam pracujących. Zarobki,atmosfera,itp...

Kandytat

Poprosiłbym dane kontaktowe do działu HR

miły

Dzień Dobry , chciałbym swoim wpisem przestrzec firmę przed przyjmowaniem osób tzw. z polecenia rodzinnego na stanowisko kierownicze bądż koordynujące w Gliwicach . Pamietajcie nie każdy jest tym za kogo się podaje na rozmowie kwalifikacyjnej a osoba (pracownik\czka) polecająca , skrywa czarną stronę osoby polecanej.Więc drogi zarządzie oraz włodacze firmy miejcie oczy szeroko otwarte podczas rekrutacji z polecenia gdyż spektrum manipulacji w obecnych czasach jest b. duże i bardzo łatwo można popsuć atmosfere w pracy przez zatrudnienie tzw, czarnej owcy na takie stanowisko z polecenia rodzinnego . Życzę miłego dnia wszystkim Zarządzającym firmą oraz pracownikom , Szczęśliwego Nowego Roku ,

@miły

Bardzo dziękuję za wpis oraz przestrogę, jest ona dla nas bardzo cenna, jednakże jest to jednostronna opinia, która nie może być uwzględniona w procesie zatrudniania pracowników. Każda z osób, która zaaplikowała na stanowisko, oficjalnie udostepnione na stronie internetowej ma prawo do procesu rekrutacyjnego i rozpoczęcia pracy w firmie. Każdy z kandydatów przechodzi złożony proces rekrutacyjny i jest weryfikowany przez osobę rekrutującą oraz osobę techniczną/menagera. Żaden z naszych pracowników nie otrzymał pracy w firmie tylko i wyłącznie dlatego, że jest powiązany z innym pracownikiem (czyt. syn/córka/matka/ojciec/przyjaciel/przyjaciółka,kochanek/kochanka, wnuczek/wnuczka itp.). Również zyczymy wszystkiego dobrego w nowym roku! PS. Odnośnie czarnych owiec - koleżanka ma w domu trzy i podobno sa super.

Dzień dobry, Przeglądając ofertę pracy przez agencje manpower na stanowisko pracownik produkcji zauważyłem stawkę 4500 brutto. Czy w tej firmie płacone są także premie - dodatki itp? Czy praca jest od poniedziałku do piątku? Ile zmian? Ewentualnie czy ktoś z obecnych pracowników może zabrać głos na ten temat. Dziękuję i pozdrawiam

@Kandydat

Dzień Dobry, Dziękujemy za wiadomość. Jeżeli jest to oferta zamieszczona na stronie agencji, zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z firmą Manpower, która udzieli wszelkich informacji.

Warto iść na tego technika UR? Sprawdzał ktoś już te ofertę która wisi na necie? albo może był już nawet na rozmowie? niby parę dni temu ja wrzucili ale zastanawiam się jak szybko teraz ogarniają proces rekrutacji?

HR

Dzień Dobry, Dziękujemy za opinię. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z działem HR, który udzieli wszelkich informacji odnośnie zatrudnienia na tym stanowisku.

Laluna

@Laluna

Zapraszam do kontaktu z działem HR w firmie IPG. Nie udzielamy informacji na goworku, cenimy sobie bezpośredni kontakt z przyszłymi pracownikami firmy.

Robi
@Laluna

Nie ma ciężkich przedmiotów. Nic się nie dźwiga. Praca siedząca wymagająca skupienia i bardzo dobrego wzroku.

Alicja
@Monika

Witam czy przyjmują Państwo bezpośrednio pod firmę.Pozdrawiam

Zaskoczona
@Monika

Po co kontaktować się z działem HR IPG jeśli pracuje się pod Manpowerem który udziela wszystkich potrzebnych informacji. Każdy myśli że praca pod agencja jest lepsza niż pod firmą niestety IPG w tym temacie rozczarowuje. Brak Multisporta, ubezpieczenia grupowego, wypłata liczona w jakiś dziwny sposób że nigdy się nie zgadza, a jeśli chce się wyjaśnić jakieś wątpliwości niestety nie ma takiej możliwości. Odpowiedź pani do której kierowane są wątpliwości jest zawsze taka sama ,, że wszystko się zgadza"". Przecież trzeba wziąć pod uwagę że osoba z którą rozmawiamy o swoich wątpliwościach dopiero się uczy. Mam nadzieję, iż ta nauka będzie owocna i nie będzie trwała aż do emerytury uczące się specjalistki.

@Alicja

Pierwsze miesiące współpracy odbywają się poprzez firmę Manpower, wynika to głównie z potrzeb szkoleniowych. Oczywiście, panie które pomyślnie zakończą proces szkolenia mają możliwość współpracy bezpośrednio z firmą IPG.

@Zaskoczona

Szanowna Pani, Jeżeli współpracuje Pani z firmą Manpower to oczywiście proszę o kontakt bezpośrednio z paniami, które reprezentują firmę. Jeżeli jest pani rozczarowana współpracą z firmą IPG to proszę o przekazanie informacji opiekunowi firmy Manpower i zmianę miejsca zatrudnienia. Niestety nie mamy wpływu na sposób obliczania wynagrodzenia w firmie Manpower oraz osoby, z którymi pani rozmawia. Zakładam jednak, że firma jest w stanie wytłumaczyć wszystkie wątpliwości wynikające z Pani roszczeń. W firmie IPG wszystko rozpisane jest w sposób jasny na pasku płacowym, należy jednak umiejętnie go móc przeczytać. Odnośnie benefitów w firmie IPG, jesteśmy na etapie wdrażania benefitów, chciałabym podkreślić, że organizacja w dalszym ciągu jest w fazie rozwoju. Ubezpieczenie grupowe zostało przedstawione paniom, jednak w chwili nie zebrała się wystarczająca grupa by uruchomić program. Proszę również wziąć pod uwagę, że pracodawca nie ma obowiązku wdrażania benefitów w firmie. Firma Manpower oferuje pakiet benefitów dlatego zachęcam Panią do skorzystania. Prosiłabym o powstrzymanie się od komentarzy dotyczących osób, które jeszcze się uczą. Proszę pamiętać, że Pani też się uczy. W tym przypadku Pani komentarz jest po prostu nie na miejscu, proszę pamiętać, że każdy pracownik ma prawo do nauki i rozwoju. Pozdrawiam serdecznie

Adam stefanczyk.
@@Monika

Jeśli już była o wypowiedzeniach mowa to wiecie z jakich przyczyn obecnie potrzebny jest spec ds. logistyki? Jest jeszcze dostępna oferta na stronie w sumie z tego co widać mam jeszcze parę dni na podjęcie decyzji. Po pierwsze ciekawi mnie wzmianka o pracy stacjonarnej. Jakie są szanse na późniejszy model hybrydowy? Czy ten temat był już poruszany? W opisie zawiera się możliwość na rozwój zawodowy, czy mam przez to rozumieć awans? jaka jest struktura działu?

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez IPG Photonics Sp. z o.o. dla pracy jako Facility Manager są dla was satysfakcjonujące?

Zwolnionazfirmy

@Pracodawca
@Zwolnionazfirmy

Szanowna Pani, Dziękujemy za Pani opinię. Niestety nie jesteśmy w stanie się do niej ustosunkować ponieważ nie są nam znane szczegóły tematu, o którym Pani pisze. Życzymy Pani wszystkiego dobrego i sukcesów w dalszym życiu zawodowym. Pozdrawiamy!

Malwina
@Zwolnionazfirmy

Jest więcej takich osób czy tylko ona jedna? Czy ktokolwiek zgłaszał to gdzieś wyżej, skoro piszesz o zamiataniu pod dywan? W jaki sposób w ogóle można zgłaszać takie problemy ( do kogo lub gdzie)?

Najgorsza praca
@Malwina

Oczywiście że jest więcej takich osób, ja jestem jedna z nich i zgłaszałam sprawę wyżej dopiero kiedy dostałam wypowiedzenie, ponieważ wcześniej nikt nas nie poinformował gdzie można zgłaszać takie sprawy i do kogo. Z całego serca odradzam pracy w tym miejscu. Dla waszego zdrowia fizycznego a jeszcze bardziej psychicznego

Dział HR
@Najgorsza praca

Czy sugestie od pracowników są ostatecznie branie pod uwagę? Pytam, bo ktoś wypisał niedawno kilka, które może by poprawiły warunki o ile takie faktycznie występują. jak przy tym kieruje się produkcją? Jest teraz oferta dla kierownika, mam doświadczenie wiec się nad nią zastanawiam. Nie podano widełek placowych, są po prostu rynkowe? Jaki jest aktualny zespól i ogólne relacje? I czy przybliżycie jak rozmowa teraz przebiega?

Jaki dress code obowiązuje w IPG Photonics Sp. z o.o.?

Rybka

Ubierasz się wedle uznania. Na hali obowiązują fartuchy,czepki i laczki,które dostajemy przy zatrudnieniu.

gosc
@Rybka

planuje się zatrudnić jako pracownik produkcji, hala znajduje się na Wyczółkowskiego czy portowej? I po ile h są zmiany?

Abc
@gosc

Na Wyczółkowskiego 8, zmiany 8h od poniedziałku do piątku

nieznajoma

Dzień Dobry dostałam propozycje pracy w tej firmie Czy ktoś może mi powiedzieć jakie są tak warunki , atmosfera oraz wynagrodzenie ?

Obecna
@nieznajoma

W sprawie wynagrodzenia nie jestem w stanie udzielić informacji gdyż pracują tu osoby zatrudnione przez agencję które były na szkoleniu za granicą , osoby które nie były na zagranicznym szkoleniu i osoby które były na szkoleniu za granicą i przeszły już pod firmę. Z tego powodu stawki mogą być różne. Jaka może być atmosfera w pracy gdzie pracują prawie same kobiety? Odpowiedź brzmi różna w zależności o dnia cyklu, a tak na serio bywa różnie w zależności od tego jak często urządzenia odmawiają posłuszeństwa i jaki jest nacisk z góry. Niestety stres, frustracja i nerwowość jeśli coś idzie nie tak rozchodzi się jak tsunami na wszystkich. Praca nie jest wymagająca pod względem fizycznym wymaga natomiast dużo precyzji, spokoju i podstawowych umiejętności pracy z komputerem (niestety nie wszyscy lubią komputery, a może to komputry ich nie lubią albo jedno i drugie). Jeśli nie masz pracy lub pracujesz pod agencją to można skorzystać z oferty i spróbować, natomiast jeśli pracujesz na umowie to dla tej pracy nie warto się zwalniać lepiej poszukać czegoś lepszego. Firma jest nowa więc panuje w niej bałagan, a niedociągnięcia widać na każdym kroku. Urządzenia nie działają w prawidłowy sposób i niestety nie ma kompetentnych osób które są w stanie je naprawić lub odpowiednio ustawić. Brak jest podstawowych materiałów i sprzętu lub zastępowane sa produktami gorszej jakosci które w ostatecznym rozrachunku mają kluczowy wpływ na spowolnienie procesu produkcji i jakość produktu końcowego. Jedno jest pocieszające, że kierownictwo o wszystkim wie, ale niestety mniej pocieszające jest to że ta wiedza nie wpływa na poprawę warunków pracy. Pozdrawiam wszystkich byłych, obecnych i przyszłych pracowników IPG.

@nieznajoma

Jeżeli masz stalowe nerwy i dobry wzrok to próbuj. Niestety po 2 tygodniach potrafią po 7 godz pracy podziękować. Gdzie my szkoliliśmy się dłużej.

Gabriela
@Obecny pracownik

Po dwóch tygodniach? Z tym że jaki argument w takiej sytuacji jest wyciągany? Jesteś obecnym pracownikiem, więc nie jest to pisane z własnego doświadczenia? O jakie okoliczności konkretnie chodzi i na co warto ewentualnie zwracać uwagę?

@Gabriela

Argumenty mogą być różne. Jeżeli idziesz do przodu i przyswajasz to co robisz a nie siedzisz w miejscu nad jednym to jest ok. Na chwilę obecną kierownik ciśnie żeby szybciej i więcej chociaż twierdzi że nie. Ja już podjęłam decyzję że nie będę tu pracować. Nie pod takim naciskiem

Lidia
@Obecny pracownik

a po drugiej stronie medalu jak to może się przedstawiać? w jaki sposób na tym stanowisku ktoś jest rozliczny za swoją pracę? jakie są firmowe normy i co w przypadku jakiegoś niepowodzenia, na kim to się odbija?

Poda ktoś stawke

Gabriela
@Marcin

brak odniesienia zastanawia. każdy ma inaczej i to dlaczego czy problem w tym, że nie doprecyzowałeś o jakie stanowisko tak naprawdę chodzi? co prawda jest aktualne ogłoszenie ale faktycznie nie ma stawki. więc negocjacje? ktoś ma porady w tym zakresie?

@Marcin

Pierwsi zatrudnieni od listopada oraz ci tutaj już na miejscu dostali 4500 brutto. Teraz nowo zatrudnieni mają mniej. Ale tak jak ktoś tu napisał jeżeli masz stabilną umowę o pracę to nie warto dla IPG tego zmieniać.

Zostaw merytoryczną opinię o IPG Photonics Sp. z o.o. - Śląskie

• Jak się pracuje w IPG Photonics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IPG Photonics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IPG Photonics Sp. z o.o.?

IPG Photonics Sp. z o.o.