Opinie o Laude Smart Intermodal S.A. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Laude Smart Intermodal S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Laude Smart Intermodal S.A. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laude Smart Intermodal S.A. w Toruń

Witam , jako były pracownik chciał bym dodać i opinie od siebie nie mogę wypowiedzieć się na temat terminalu w Zamościu ponieważ tam nie pracowałem ale mogę wypowiedzieć się na temat terminalu w Sosnowcu jako były pracownik , ZAROBKI - marne ( obietnice są ) jak przyjdzie co do czego tragedia . NOWOCZESNY TABOR - nowe ciągniki IVECO z najmniejszą kabiną najuboższa wersja. MIŁA ATMOSFERA - jaka może być atmosfera w firmie w której jeden pracownik robi za trzech (i oszczędności na każdym kroku) PRZESTRZEGAM ludzi którzy są zainteresowani praca w firmie @laude lepiej znaleźć sobie pracę gdzie indziej żeby później nie było potrzeby pisać podobnych komentarzy do tego .

Maszynista

Czy firma poszukuje maszynistów z autoryzacją na eu46 i E6ACTa oraz duza iloscia szlaków?

Zaprzyjaźniony
@Naphozord

Kolego, zapewne jesteś sfrustrowanym pracownikiem pseudo narodowego przewoźnika dla którego wymarzonym przebiegiem dnia pracy jest sygnał czerwony na semaforze i to utarte hasło "godziny mi się kończą" lub " nie mam szlaku". Co do egzaminów robionych przez UTK to szanowny kolega na pewno znajdzie tam zatrudnienie bo to miejsce dla takich sfrustrowanych osób. A jeśli nie to gdy przyjdą do Ciebie na te egzaminy śmiem twierdzić że sam się potkniesz bo już nie jednego takiego (usunięte przez administratora)życie i los zweryfikował. Pozdrawiam.

Czy pracownicy Laude Smart Intermodal S.A. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

@sssz

W jakich terminach ta impreza ma miejsce? To jest cały dzień wolny dla wszystkich pracowników czy jak to wygląda? ciekawią mnie kwestie organizacyjne. I przede wszystkim to czy jeszcze inne imprezy integracyjne są organizowane?

Irena Nowy wpis

dzień dobry. chce się wstępnie zatrudnić jako dyspozytor. Wymagane minimum 3 lata doświadczenia spełniam, co jeszcze przy tym może być weryfikowane na rozmowie? zastanawiam się czy jest może jakieś zadanie?

Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Jak praca w księgowości w biurze w Toruniu? Pojawiło się ogłoszenie

Adaś

Generalnie szczerze nie polecam, zarobki co najwyżej średnie kiedyś ponoć nieźle ale x lat stoją w miejscu. Na firmie bajzel straszny powiedzieć, że bałagan to nic nie powiedzieć. Ludzie co tam siedzą w tych śmiesznych "biurach" chyba to są w większości pociotki jakieś po rodzinie bo nie widzę innej możliwości dlaczego ich trzymają. Rotacja na wysokim poziomie. Oczywiście obiecują dużo a później jest problem żeby odzież roboczą otrzymać, zbywają cię że już się szyją ubrania i tak musisz swoje spodnie nosić. Chyba że w Pakistanie czy Kambodży to szyją

Adaś
@Adaś

Dodam że stawki godzinowe poniżej najniższej krajowej i dobijają jakimiś premiami śmiesznymi a były sytuację że premie zostały zabrane za jakiś powód wyssany z palca i co niektórzy nawet 3 tysięcy nie wzięli za taką odpowiedzialną pracę, zabrali tylko tzw robolom co najcięższa robotę odwalają a tym co piją kawke po tych kontenero biurach oczywiście nie zabrali

Zina Nowy wpis
@Adaś

Czy możesz coś więcej powiedzieć na temat tej firmy,jak wygląda praca od pon-do pią i te płace jakie są rzeczywiście…??

Bartek

Powiedzieć, że to (usunięte przez administratora)to jak nic nie powiedzieć, niekompetencja ludzi, którzy tam pracują, przechodzi wszelkie standardy. To, co opowiadają na rozmowie, a co jest stanem faktycznym przy podpisaniu umowy powinni ją dostać w twarz. Nie dajcie się nabrać na różne bajki i wizję zarobków, bo już na szkoleniu zobaczycie, że kto tam był ten w (usunięte przez administratora)się nie śmieje.

Zina Nowy wpis
@Bartek

Czy możesz coś więcej powiedzieć na temat tej firmy jak wygląda praca od pon do pią i ten place jakie są rzeczywiście…??

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Laude Smart Intermodal S.A. na stanowisko Dyspozytor? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Siemka, ciekaw jestem ewentualnych przyjęć dla administratora systemów. Wiem, że jakoś w zeszłym roku była dodawana oferta. wspomniane 3 lata wymaganego stażu przekraczam. Powiecie mi jaka macie teraz atmosferę na dziale i czy będą planowane nabory?

?

Dobrze płacą, jak na Toruńskie standardy?

Ślimak winniczek
@?

W Zamościu płacą tak że pierwsze co każdy robił to sprawdzał na kwitku z wypłaty czy go nie wydymali a jak tak to na ile , to oni się wycwanili i nie dają kwitków już kilka miesięcy i palą głupa że jakaś niby awaria i informatycy ja usuwają ( już kilka miesięcy sic!) ale w sumie jak ci informatycy jest jak reszta tych biurowych to jeszcze im zejdzie sporo czasu

Winniczek ślimak

Pracuje na terminalu w Zamościu jeszcze długo przed tym jak zabrali się za transport drogowy i tabor Iveco, przez firmę przewinęło się już chyba setki kierowców z Zamościa ±50, teraz przychodzą tacy świeżo po kursie się podszkolić i uciekają. Spedycja i logistyka w tej firmie to nieśmieszny żart. Ten cały prezes toruński chyba niema pojęcia co Z.K. i jego pomagier wyrabiają i jacy to są niekompetentni ludzie. Pracownikom terminala chcą wprowy 12 godzinne zmiany, gdzie niech sami sobie spróbują w upał czy zimie na -20 robić 12 godzin. Zaplecze socjalne to kolejny nieśmieszny żart. Na dzień dzisiejszy jedna wielka rotacja wśród pracowników. Od bidy można przyjść i szukać czegoś innego w międzyczasie

Witam, pokazała mi się oferta dla specjalisty utrzymania taboru kolejowego. Zdaje sobie sprawę z tego, że od jakiegoś czasu jest już wygasła ale w pierwszej kolejności zastanawiam się jak często szukają na to stanowisko i jak praca jest wynagradzana. Czy opłaca się czekać na kolejną ofertę?

Maszynista

Naphozord
@Maszynista

Skończy się praca u prywaciarza po 250 godzin . Czas żeby UTK robił rgzaminy okresowe u prywaciarzy. Taki wysyp idiotów jak u prywaciarzy jest to szok. Nie znacie przepisów, o budowie lokomotywy nie wspomnę. Wstyd i hańba dla Maszynistów.

Zaprzyjaźniony
@Naphozord

Jakie warunki finansowe maja spedytorzy od tego roku? interesuje mnie pisząc wprost kwestia podstawy, czy były przyznane może jakieś podwyżki? widzę, że w zeszłym roku był problem z odpowiedziami na zapytana względem biura, może w tym byłoby lepiej?

Jak wygląda praca w firmie Laude Smart Intermodal S.A.? Czy można liczyć na premię?

Czyli jak od tego roku płacą kierowcom? Widzę teraz komentarz od jednego z nich w internecie natomiast ciężko o aktualną ofertę z teraz poza tym i tak nie podają przedziałów płac. Może wiec ktoś wprost napisać? warto CV na zapas podrzucić?

Kierowca CE

Jasne za warto cv podrzucić. Ale na temat płacy to już indywidualnie można pogadać w formie. Tu o pieniądzach się nie rozmawia ale jest naprawdę ok

Kierowca CE

Witam. Pracuje w tej firmie już jakiś czas i znam jej działanie i jestem naprawdę zadowolony z pracy w tym zespole kierowniczym I spedycyjnym jak i z płacy w naszej Lubelszczyźnie.

A specjalista ds. wsparcia sprzedaży? ostatnio cos o spedycji zaczęli tu pisać a na inne stanowiska także są oferty. czemu o sprzedaży tu nie piszecie skoro na kilka miast szukają? To w zasadzie rotacje czy rozwój może? cos o zarobkach przy okazji wiecie?

Kierowca

Koledzy widziałem że szukają kierowców CE na oddział w Sosnowcu podrzucicie czy warto do nich uderzać ? Interesuje mnie powrót do domu max co 3 dzień i weekendy wolne, z góry dziękuję:)

Ex kierowca
@Kierowca

Zapomnij, różnie bywa. Oczywiście Pan Z. K. z Zamościa lub jego zastępca nabiecuje Ci złote góry, a potem powie Ci ze zapomniał, nie pamięta itd. Weekendy z reguły wolne ale że za każdym razem wrócisz co 3 dzień - zapomnij.

Mi6
@Kierowca

omijac ta firme ,z daleka nie dajcie sie nabrac na rozmiwie ,Lamanie prawa czsu pracy na tacho (usunięte przez administratora) ze strony moniki spedytor ,torun jest za (usunięte przez administratora) i nic z tym nie robi .

No i teraz nie wiem jak intepretować te ostatnia wypowiedz o czekaniu grzecznie przez kandydatów na dobra robotę. tu to praktykują czy nie? o spedycji drogowej konkretnie myślę, widnieje taka oferta na specjalisty na takim portalu od paru dni. Widnieje przy niej jednak oznaczenie, że to praca od zaraz, wiec stało się to dla mnie dość zastanawiające… jakie narzędzia pracy są w zasadzie udostępniane i na jakie wsparcie od Pracodawcy można liczyć?

Mariusz

Tak, na święta impreza dla całej firmy. Kajaki, grill w sezonie, a czasem jakieś wydarzenia na spontanie.

@Mariusz

i dla przykładu na te święta co teraz będą to planujecie już cos? Nie widzę, żeby przysługiwały paczki pracownicze. Jest cos ostatecznie czy nie? I co z premiami? Świąteczne lub kwartalne występują?

sssz

nie ma paczek, premii. jedynie jest impreza wigilijna

@sssz

Halo, kto robi u nich w IT? Programista .NET i Angular z doświadczeniem powyżej oczekiwanych 4 lat - ile zarabia? Sądząc z ogłoszenia jest to super konkurencyjna stawka na tle rynku, ale ja wolę sam wcześniej poznać kwoty i ocenić wedle swojej wiedzy, bo różne rzeczy już człowiek widział.

@dragon

Przy takim poejśću szefostwa do pozyskania dobrego pracownika mam tu na przykładzie przejścia z Alzy zamyka się dżwi dla wyszkolonego że wszystkim co potrzeba nawet że znajomośćą Niemieckiego to życzę powodzenia temu komuś w zarządzaniu firmą daleko nie zajedzie normalny człowiek tak się nie zachowuje

Mireek
@@dragon

Dragon czy możesz napisać coś więcej o tej sprawie gdyż sam zastanawiam się nad aplikowaniem do Laude i nie wiem czy warto.

@Mireek

Na podstawie czego chcecie aplikować i na kogo? Mnie oferta na dyspo rzuciła się w oczy ale jak na razie także czytam. W ogóle skąd wiecie o firmie? ktoś wam ją polecał? Zastanawia mnie od czego może w praktyce zalezec chociażby atmosfera?

Zostaw merytoryczną opinię o Laude Smart Intermodal S.A. - Toruń

• Jak się pracuje w Laude Smart Intermodal S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Laude Smart Intermodal S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Laude Smart Intermodal S.A.?

Laude Smart Intermodal S.A.
3.6/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Włocławska 131
    87-100 Toruń

Laude Smart Intermodal S.A.