ASM Sales Force Agency Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ASM Sales Force Agency Sp. z o.o.

Tom

W czym konkretnie specjalizuje się firma?

Rewit
@Tom

Merchandising i outsourcing sił sprzedaży.

pytanie

ASM Group i ASM Sales Force Agency - czym to się różni?

Justyna

Nie polecam!!! Pierwszy raz w życiu mam taką sytuację z agencją pracy...Pracowałam we wrześniu,jest prawie koniec listopada, a nadal nie otrzymałam wypłaty. Pani Natalia O., która mnie zatrudniała zablokowała mnie na Facebooku,bo pytałam kiedy otrzymam wypłatę, mój numer telefonu również zablokowany. Kompletny brak profesjonalizmu,nie wiem jak takie osoby mogą pracować na takim stanowisku...Po kontakcie z recepcją podany mi został numer telefonu, pod którym odbierała pani, która zapewniała mnie, że oczywiście wypłata będzie,mija tydzień, wypłaty nadal brak. Telefonu niestety również nie odbierają. Moja znajoma również została oszukana :/ Jeśli nie chcecie pracować charytatywnie to trzymajcie się z daleka od tej agencji pracy.

B
@Justyna

Pani Justyno, bardzo proszę o kontakt telefoniczny pod numer 505 089 434. Nasz pracownik udzieli Pani wszelkich informacji z jakich przyczyn nie otrzymała Pani wynagrodzenia. Pozdrawiam

U mnie wynagrodzenie na czas.
@Justyna

Wynagrodzenie otrzymuję zawsze ok 25 kolejnego miesiąca. Fakt kontaktu zero. Kontaktuj się z bezpośrednim przełożonym,który wprowadzał Cię.

Ev

Zgadzam się. Nie wypłacalni są. Wynagrodzenia na koncie nadal nie mam. Tylko ciągle Pańcia mówi że albo nie ma mojej umowy albo że w systemie nie ma moich godzin. Mam kartę pracy z podpisami. (usunięte przez administratora). Chyba trzeba iść do PIP

@Ev

Droga Pani, wynagrodzenie wypłacane jest na podstawie niezbędnych dokumentów (umowa, karta), prosimy o ponowny kontakt mailowy lub telefoniczny, ponownie sprawdzimy status dostarczonych przez Panią dokumentów.

ja tez nie dostałam całosci
@ASM Sales Force Agency Sp. z o.o.

Kontaktowasłam sie i mailowo i telefonicznie miałam otrzymac wynagrodzenie po 20-stym i nadal go nie ma, a w umowie jest napisane 30dni. U mnie tez sciemnialiscie ze listy obecnosci nie ma a sklep nawet nie ma takiej in. ze wam sie lista zgubiła czy coś w tym stylu - bo tak sie składa ze rozmawiałam z osobą ze sklepu.

@Ev

Zmierzyłam się z tą samą sytuacja. Wysyłałam e-maile, dzwoniłam. Doczekałam się wypłaty 2 miesiące później niż powinna być na koncie w dodatku uciętą o końcówkę. Nie polecam kontaktu z tą firmą.

Justyna
@ja tez nie dostałam całosci

U mnie taka sama sytuacja. Rozmawiałam z kierownikiem sklepu, który powiedział,że wysłał kartę godzin agencji, agencja twierdzi,że nie ,potem zapewniają ,że wypłata będzie ,a ciągle jej brak.

Mikołaj
@Justyna

To słabo. Pierwszy raz masz taki poślizg czy to już się zdarzało wcześniej? Bo widziałem z wpisów że opóźnienia są prawie dwu miesięczne. Napisz jak dostaniesz wypłatę.

@Mikołaj

To był mój pierwszy i ostatni raz z tą agencją pracy ;) Zgadza się, poślizg z wypłatą 2 miesiące. Jedyna normalna i konkretna rozmowa z panem Jakubem od płatności, po rozmowie z nim, po kilku dniach dostałam wypłatę;)

Urszula
@Justyna

czy dostalas jakis dodatek w formie przeproszenia za ta zwloke 2 miesieczna ?

U mnie wynagrodzenie na czas.
@ASM Sales Force Agency Sp. z o.o.

Pracuję od czerwca 2022 i wynagrodzenie zawsze na czas.Fakt, że kontaktu zero i procedury umowy kupna sprzedaży z firmą dla której wykonuję pracę on-line dla mnie trochę skomplikowane. Z umowy kupna sprzedaży wynagrodzenie też na czas. Praca ok jako dodatkowa.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie ASM Sales Force Agency Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
SEBASTIAN

Wynagrodzenie zawsze na czas trzeba potwierdź link w mailu i wysłać karte do 5 każdego miesiąca na strone systemcrs.pl

@SEBASTIAN

Czyli osoby, które teraz tu piszą, że go nie ma, po prostu nie dopełniły formalności ze swojej strony i teraz podnoszą larum? W sumie nie wydaje się to takie nieprawdopodobne, patrząc na nasze ojczyste realia

Darek
@SEBASTIAN

Godzin potwierdzone a wyplata na umowę sprzedazy dlaczego tak się dzieje.

Iza

Powiecie czy obecnie też się zdarzają takie problemy z wypłatami wynagrodzeń czy już ta sytuacja została rozwiązana? Czy jest ktoś komu firma na tą chwilę zalega z wynagrodzeniem? Jakie umowy mają pracownicy?

Motyl

A czy pity są już wysłane?

Motyl
@Iza

Np umowa sprzedarzy pod wypracowanie godziny zastąpione raportem , problem z podatkami.

Byłam zatrudniona przez tą firmę we wrześniu. Jest grudzień i do tej pory nie otrzymałam wynagrodzenia. Dzwoniłam do osoby która mnie zatrudniła 3 razy i zapewniała że pieniądze zostaną mi przelane jednak tak się nie stało. Napisałam dwa maile do firmy oraz dzwoniłam na numer telefonu podany na stronie asm sales force agency, niestety brak odpowiedzi do dnia dzisiejszego. Nie współpracujcie z tą firmą, bo nie wypłaca wynagrodzenia!!

Mikołaj

Czekasz już 4 miesiące i nic? Jaką umowę miałaś? Było w niej napisane kiedy powinien nastąpić przelew?

Pssyt

(usunięte przez administratora) na pieniądze i nie chcą powiedzieć ile godzin jest na dany serwis, nie szanuje pracownika

Miły Pan

Agencja o kant d… rozbić za wykonywanie serwisów od firm biorą duży hajs a serwisantowi wypłacają 60% żenada. Sami przedstawiciele mówią ze nasza firma tyle im płaci a serwisanci dostają ochłapy.

Wiktoria

Od 17 dni nie otrzymałam informacji dlaczego moja pensja za miesiąc sierpień została znacznie zanizona o ponad 250 zł. Sprawa zgłoszona od razu, wysłane zdjęcia list obecności i cisza. Brak odpowiedzi na wiadomości i telefon

Szanuje cały Team za wszelkie osiągnięcia i wierzę, że włożyli ogrom pracy w obecne wyniki spółki matki, czego najlepszym dowodem są wyniki na GPW. Proces rekrutacyjny pozostawia jednak niesmak. 1. Brak budowania relacji z kandydatem - mając na uwadze proponowane stanowiska, na tym etapie wskazuje na wątpliwie umiejętności miękkie, pozwalające budować relacje z kontrahentem. 2. Targety niewspółmierne z zakresem obowiązków - stawianie na ilość, nie jakość. 3. Brak autonomizacji celów. 4. Mały poziom tolerancji na inne rozwiązania wewnętrzne oraz innowacyjność. 5. Brak pomysłu na sprawne funkcjonowanie stanowiska. 6. Rozmowa bardzo chaotyczna. Krytyka pracy innych departamentów. 7. Wskazywanie na wewnętrzne mniej/bardziej zażyłe relacje z współpracownikami/podwładnymi. 8. Podkreślanie własnego "ja" przez osobę prowadzącą rozmowę = duże zróżnicowanie w zespole/łach, brak współpracy wewnetrznej. Team oraz wspólne cele w przypadku sukcesów, porażka rozlicza indywidualnie jednostkę z zespołu etc. Bardzo dziękuję za poświęcony czas oraz możliwość rozmowy. Z punktu widzenia zarzadzania, zarówno te dobre, jak również te złe uczą. Być może rekrutacja była poprzedzona dużym stresem, badź inną zmienną zewnetrzną/wewnętrzną, przekładającą sie na jej jakość oraz potrzebę uzewnętrzenia, docenienia osoby rekrutującej i jego dotychczasowych osiągnięć - tu pozostawię apel do góry, poklepcie czasami dyrektorów po ramieniu. Przedsiębiorstwo ma ogromny potencjał - co jest niepodważalne.

SKANDAL !!!!!

Jak można zgłosić pracownika do ZUS podczas gdy nie rozpoczęto,żadnej współpracy? Firma ASM pozbawiła mnie płatnych świadczeń chorobowych bo ZUS dostał fałszywe informacje ,że podjęłam zatrudnienie w firmie ASM Dales Force Agency i wydał DECYZJĘ o odmowie. TO SKANDAL. I teraz jak się skontaktować z ASM skoro telefony i strony www są nie aktywne Firma zupełnie nieodpowiedzialna i z żadną wiedzą chyba o ZUSie skoro popełnia takie błędy

@SKANDAL !!!!!

Witamy, zarówno strona internetowa jak i numery telefonów do wszystkich naszych pracowników są aktywne. Prosimy o ponowny kontakt telefoniczny w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Pozdrawiamy.

Tragiczny profesjonalizm i niska kultura organizacyjna. Aplikowałem na stanowisko pracy dodatkowej jako merchandiser przez kontakt telefoniczny. Miałem otrzymać informację zwrotną na temat terminu rozmowy wstępnej na terenie sklepu z Panią przedstawiciel, gdzie ustalilibyśmy zasady współpracy. Wysłałem też na prośbę Pani z ASM drogą sms swój PESEL oraz imię i nazwisko do sporządzenia umowy. Kontakt się urwał, nie otrzymałem żadnej odpowiedzi zwrotnej a minęły już 3 tygodnie, moje telefony też nie zostały odebrane. Nie polecam, trzymanie kandydata w niepewności, pobranie od niego wrażliwych danych osobowych w postaci peselu po czym pozostawianie bez odpowiedzi jest tragiczną praktyką i każdy, kto chciałby wchodzić w interakcję czy współpracę z ASM powinien wiedzieć, że w tej firmie się to zdarza.

Wrażenia po spotkaniu bardzo negatywne. Biuro w domu jednorodzinnym, nieład w środku nie zachęca do przyjścia tam drugi raz. W trakcie rozmowy zadanie, które nie ma nic wspólnego ze stanowiskiem, na które była prowadzona rekrutacja. Zero przekazania jakichkolwiek informacji na temat firmy czy stanowiska. Nie polecam aplikowania czy umawiania się na spotkanie bo to strata czasu

Teresa
@Kandydat

Serio zadanie nie miało nic wspólnego ze stanowiskiem? A co to za zadanie było?

Magda

Praca merchandiser (usunięte przez administratora) w godzinach i w płatnościach patrzą jak oszukać pracownika umowa o dzie i zabierają jakby płacili składki ucinają sami godziny myśląc że nie ma się kontaktu z przedstawicielem jako agencja to najgorsza w jakiej pracowałam

@Magda

Umowa o dzieło to jak podpisywałaś umowę to nie wiedziałaś że to o dzieło? Obiecywali inny rodzaj czy jak? Agencja wysyła samowolnie do sklepów czy można pracować stale na konkretnej placówce?

jedi

Szukają gamonia który zajeździ własne auto za najniższą pensje, Firma nie daje auta, Daje telefon który do niczego się nie nadaje, Karta paliwowa jest na styk, minimum by objechać teren. Pensja bardzo bardzo niska. NIE POLECAM, do tego firma daje kary za brak wystawianie produtku, brak cenówek i wiele innych.

Keeyo

Nie wypłacają pieniędzy za zlecenia typu promotor marki/ pomoc w metkowaniu odzieży!!!!! Mam nadzieje ze szybko im się do (usunięte przez administratora) dobiorą :))) (usunięte przez administratora)

ASM Sales Force Agency
@Keeyo

Za dobrą pracę, należy się płaca. Prosimy o kontakt z firmą, aby wyjaśnić sprawę.

@Keeyo

Dokładnie tez dostałam za mało.

kontakt
@ASM Sales Force Agency

Ale z kim adres prosze albo telefon

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w ASM Sales Force Agency Sp. z o.o.?

Wszystko zależnie jest od rodzaju i charakteru stanowiska, narzędzia są przydzielane zgodnie z potrzebami na danym stanowisku. Jakie stanowisko Cię interesuje?

alala

stary telefon który do nieczego się nie nadaje :)

MM

W żaden sposób nie otrzymałam odpowiedzi ws. wyników rekrutacji. Rozmowa odbyła się 21 września, Pani prowadząca mówiła, że powiadomi o wynikach 22 września. Po braku jakiejkolwiek wiadomości sama napisałam 23 września, Pani w przemiły sposób odpowiedziała, że powiadomi mnie o wyniku na drugi dzień. Oczywiście : cisza... :-) Ponownie zapytałam, o wyniki rekrutacji po 1,5 tygodnia prosząc chociażby o negatywną odpowiedź, dla zasady, aby nie trwać w zawieszeniu, gdyż osobiście mam już dość takiego traktowania kandydatów. Oczywiście zero odpowiedzi. Dlaczego w takim razie piszę opinię? Jeśli ktoś przez ostatnie 5 minut rozmowy kwalifikacyjnej mówi mi jak to szanuje poświęcony czas KAŻDEGO kandydata i zarzeka się, że na pewno da znać, żeby nie marnować czasu, a potem nawet nie odpisuje - słabe. Bardzo słabe.

@MM

Dziękujemy za przesłaną informację, oczywiście zapoznamy się z zaistniałą sytuacją oraz będziemy się starali usprawniać cały proces rekrutacji z kandydatami.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w ASM Sales Force Agency Sp. z o.o.?

Dla mnie ważny jest szacunek do mnie i mojej pracy. Motywujemy się wzajemnie i doceniamy. Fajnie jak możemy pracować w przyjemnej atmosferze bo wtedy praca jest zrobiona bez niepotrzebnego stresu. Jeśli zastanawiasz się nad aplikowaniem, to polecam firmę z czystym sumieniem.

Zostaw merytoryczną opinię o ASM Sales Force Agency Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ASM Sales Force Agency Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ASM Sales Force Agency Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASM Sales Force Agency Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ASM Sales Force Agency Sp. z o.o.