ASM Sales Force Agency Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ASM Sales Force Agency Sp. z o.o.

Krzysiulek

Praca jako merchandiser prosta jak budowa cepa , ale firmowe zarządzające korpoludki budują sztuczną presję jak , by to była firma ulokowana conajmniej na Wall Street :). Ogolnie nie polecam większości agencji , bo zżymają od Ciebie Twoje zarobione pieniądze a ukarają bardzo chetnie ( wiecej dla nich ) Polecam pracowac bezpośrednio u danej firmy.

Katarzyna

Nie polecam tej firmy oszukuja na wyplatach slaby kontakt z kordynatorem jedynie plusem jest ze praca fajna i ludzie wporzadku z auchan katowice pozdrawiam

Skazana na sukces
@Katarzyna

Zmniejszenie wypłaty może wynikać z tego, że nie do końca wywiązałaś się z zadań... Coś musiało być nie tak. Pomyślałaś o tym? Ja bym to wyjaśniała.....

Katarzyna

Nie polecam tej firmy oszukuja na wyplatach i słaby kontakt z kordynatorem 7 serwisow a wyplata cienka i nie warta tej pracy

Skazanynasukces

Generalnie opisze z poziomu pracownika średniego szczebla. Pięknie i kolorowo to tylko na rozmowach. Po przyjęciu i przejściu okresu przejściowo-ochronnego okazuje się że praca to w terenie ok 8 godzin a potem jeszcze praca przed komputerem kilka godzin i tak przykładowy dzień pracy zaczynamy o 7:00 zjeżdżamy ok 15-16 i siadamy do laptopa co zajmuje nam czas do ok 21~22 .Jak zjedziemy wcześniej ok 13~ 14 żeby ogarnąć biurowe sprawy to zaraz telefon przełożonej „co tak wcześnie” ? Praca w okresie pandemi za stawkę 20% mniej ale czasu poświęcamy tyle samo . A i jeszcze sobota wieczne telefony bo to bo tamto . Tak więc zastanówcie się 632 razy zanim podejmiecie decyzje o przyjęciu. Agencja nie wypłaca w terminie a dodatkowo za pomyłkowe wpisanie raportów przez Mercha obciążany jest kierownik regionalny.Przełożonej kierowników regionalnych opisywać nie będę bo nie ma tylu znaków i epitetów w żadnym ze znanych mi słowników.

@Skazanynasukces

Trudno nam się odnieść do Pana wypowiedzi, bo nie zostawił Pan danych oraz nie skontaktował się bezpośrednio z nami, by przekazać opinię. Bez ww. informacji nie jesteśmy w stanie zweryfikować szczegółów Pana zatrudnienia w projekcie dla jednego naszych Klientów. Uważamy, że każda sprawa może być wyjaśniona: nazwa Klienta, ilość godzin i opinii o świadczonej przez Pana pracy, ale prosimy o kontakt (www.asmsalesforce.pl). Skoro jest Pan skazany na sukces, to wierzymy, że bez względu na wszystko Pana kariera na pewno wspaniale się ułoży! Życzymy wszystkiego dobrego!

@ASM Sales Force Agency

Nie ma się do czego odnosić,nie ma czego wyjaśniać ,trzeba czekać ,czekać aż nadejdzie ten czas kiedy kontrahenci zorientują się za co Wam „ Nam” płacą a co tak naprawdę w zamian dostają.Czytanie ze zrozumieniem tez niestety nie weszło w nawyk,ale podsunę trop... Pierwsze zdanie mojego pierwszego wpisu...

@Skazanynasukces

Odnośnie cytatu "ale podsunę trop" - niestety nie specjalizujemy się czytaniem w myślach, ani nie zajmujemy się sprawami detektywistycznymi. Prosiliśmy o szczegóły, bo wierzymy, że każdą sprawę da się wyjaśnić i z naszej strony były dobre chęci. Ocenianie i oskarżanie firmy bez możliwości obrony jest nie fair, a obrażanie osoby, która chce pomóc (odnośnie cytatu "czytanie ze zrozumieniem tez niestety nie weszło w nawyk") de facto wystawia świadectwo osobie, z której to ust padają takie słowa. Życzymy wszystkiego dobrego w Nowym Rok! Jesteś "skazany na sukces", więc na 100% go osiągniesz!

@ASM Sales Force Agency

Oczywiście ze sukcesy swoje małe już odnoszę ,powoli do celu ,jeszcze chwila i mnie z wami nie będzie .Rada moja pewnie i tak nie do wykorzystania bo przecież jesteście najmądrzejsi ,ale co mi tam .Mieliście przez chwile ,chyba przez rok kierowniczkę w terenie która ogarnęła ten Bur....l po poprzedniej i przez ten czas pracowało się przyzwoicie ,ale pozwoliliście żeby znów nastały czasy chaosu ,Dlatego można stwierdzić że zarządzanie nie jest waszą mocną stroną,komunikacja zresztą też bo każdy sobie po swojemu ale skoro właścicielowi to nie przeszkadza to chyba tak jest dobrze ???

@Skazanynasukces

Nie kumam gościa. Żeruje na firmie (ale jest niby skazany na sukces) i jednocześnie ją obsmarowuje w necie. Najgorszy typ ludzi. Błąd rekrutacyjny!

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie ASM Sales Force Agency Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Natalia

Na jaką kwotę może liczyć przedstawiciel regionalny? Jest stała pensja czy trzeba robić dodatkowe zlecenia aby pensja była solidna?

@Natalia

Zapraszamy do kontaktu poprzez www.asmsalesforce.pl/kontakt w sprawie możliwości współpracy i zasad wynagradzania.

Witajcie. Jak sprawy wyglądają u osób zatrudnionych wewnątrz firmy? Atmosfera, zarobki etc.?

aaaa

Wystrzegajcie się jak ognia tej Firmy były pracownik.....

Ja jestem zadowolona. Atmosfera jest dobra. Jak ktoś jest pracowity, to jest doceniany.

Na jakie benefity można liczyć w ASM Sales Force Agency Sp. z o.o.?

ASM Sales Force Agency

Prosimy o kontakt poprzez stronę www.asmsalesforce.pl. Zapraszamy!

Oszukana

NIE POLECAM. PRACOWAŁAM 12 GODZIN CODZIENNIE,MAŁO PŁACILI (MONNARI SKLEP ODZIEŻOWY). NA WYPŁATE CZEKAŁAM 3 MIESIĄCE (nie dostałabym jej gdyby nie ponaglania pismami od prawników)

@Oszukana

Szanowna Pani, prosimy o kontakt z naszą firmą w celu wyjaśnienia tej sprawy. Nie znamy warunków Pani umowy, żeby się odnieść do Pani wypowiedzi. Czas pracy zawsze powinien być wpisany w umowie. Powinien tam być także określony jasny sposób rozliczenia się.

Tom

Praca nie zostala realnie przedstawiona, rzekomo cudowna praca po 6h, czasami wcale nie trzeba robic, realnie tyrka fizyczna w duzo wiekszym wymiarze godzin, karte paliwowa jak mialem dostac to nie dostalem. Finalnie nie dostalem zadnych pieniedzy ani za prace, ani za paliwo. (usunięte przez administratora)

@Tom

Nie wiemy czy istnieje taka praca, w której nie trzeba robić nic. Jeśli istnieje, nie jest pracą. Jeśli ktoś podejmuje pracę i oczekuje, że dostanie pieniądze za nic nierobienie, to sam Pan przyzna, nie jest to uczciwe podejście. Każdą sprawę da się wyjaśnić, proszę tylko o kontakt. Wtedy będziemy mogli zweryfikować wszystko o czym Pan pisze, i na zasadach fair play, odnieść się do tego. Wszystkiego dobrego!

...

Wypłata terminowo, dobrze płatne dodatkowe zlecenia, miłe i profesjonalne Panie rekruterki, zawszę pamiętają zadzwonić jak mają jakieś nowe oferty pracy dorywczej

@...

Cieszymy się, dziękujemy i życzymy powodzenia!

Czy ASM Sales Force Agency Sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

ASM Sales Force Agency

Każdy pracownik odpoczywa w czasie dogodnym dla niego, który jak w każdej innej firmie, jest uzgodniony wcześniej z przełożonym :-)

Jaki dress code obowiązuje w ASM Sales Force Agency Sp. z o.o.?

ASM Sales Force Agency

Dress code zależy od zajmowanego stanowiska, a o tym w poście nie wspomniano, dlatego zachęcamy do zadawania tego typu pytań bezpośrednio przełożonemu. Zachęcamy też do zadawania pytań przez stronę www.asmsalesforce.pl. Naszą skrzynkę mailową monitorujemy codziennie.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w ASM Sales Force Agency Sp. z o.o.?

ASM Sales Force Agency

Dzień dobry :-) Zachęcamy do skontaktowania się z nami poprzez kontakt na stronie www.asmsalesforce.pl. Na pewno odpowiemy na wszystkie pytania związane z pracą i awansami w ASM Sales Force Agency. Pozdrawiamy.

Gliwiczanka

Pracowałam dla firmy na przebudowach we wrześniu, kasa miała byc w październiku, później w listopadzie, później 10.12, i suma sumaru jej niema. Pomoc przy odzyskaniu pieniędzy zerowa, tak więc NIE POLECAM

warszawa
@Gliwiczanka

Tak samo pracowałem na przebudowach w warszawie we wrześniu. Kasa miała być w listopadzie. Po upomnieniach rozmowach zbywaniach kasa pojawiła się w styczniu.

Jerzy
@warszawa

Jesteś zadowolony z wysokości otrzymanego wynagrodzenia? Chciałbym ustalić, czy pracodawca ten oferuje atrakcyjne warunki finansowe. Mógłbyś to ocenić?

Hajsik
@Jerzy

To zależy jak się starasz

Aleksandra

Wypłata spóźniona juz 13 dzień. Jeżeli ktoś ma tak samo spóźnione wypłaty albo nie dostał ich w ogóle i kwota na umówię jest inna a dostał inna przez e-mail z grafikiem pracy to może warto zgłosić to do PIPu i skarbówki?

D.M.

Nie polecam. Wypłata zgodnie z przepracowanym czasem pracy od czerwca nie do wyegzekwowania. Upokazajace upominanie się o wyrównanie należności. Masakra !!!!

D.M.

W czerwcu pracowałam dwa dni w Zarze Kraków-Serenada. Umowa do zatwierdzenia, wypłata, a czas pracy ni jak nie spójne. Telefony, smsy, emaile. Zdawkowe teksty: przekazalem sprawę osobie odpowiedzialnej za projekt i cisza. Skarga na niezalatwienie sprawy, też przekazana osobie odpowiedzialnej za projekt i dalej cisza. Jak ktoś lubi być traktowany jak (usunięte przez administratora) i idiota, to polecam podjąć współpracę z tą firmą.

Byłam, widziałam, chciałam podjąć współprace. Rozmowa w piątek 22.11., w środę 27.11. miałbyć feedback a Pani która przeprowadzała ze mną rozmowę nie jest w strukturach firmy. Odpowiedzi żadnej nikt mi nie udziela, mimo moich wiadomości do biura jak i do w/w Pani. Szkoda, w głupi sposób i na własne życzenie tracą potencjalnych pracowników i pokazują się w złym świetlee

Гандони вони. Не рекомендую

User

Kradną

Przemysław
@User

Kto i co kradnie? Twój wpis na chwilę obecną jest dla mnie zbyt mało zrozumiały. Mógłbyś sprecyzować, o co chodzi?

Zostaw merytoryczną opinię o ASM Sales Force Agency Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ASM Sales Force Agency Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ASM Sales Force Agency Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASM Sales Force Agency Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ASM Sales Force Agency Sp. z o.o.