ASM Sales Force Agency Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ASM Sales Force Agency Sp. z o.o.

Kinga
@Mikołaj

Czy praca jako promotor marki jest pracą tymczasową z elastycznym grafikiem?

Inga Nowy wpis

Ja zapytam wprost o zarobki; ile może dostać na początek asystentka ds. księgowości? Muszę znać tą kwotę, bo chce zmienić obecną pracę i nie chciałabym sobie pogorszyć sytuacji. Podoba mi się, że dają możliwość na czas wdrożeniowy na początek, ale ile maksymalnie może on trwać? Bo nie wiem czy ten czas nie jest przypadkiem z inną kwotą wynagrodzenia, pomóżcie...

imo Nowy wpis
@Inga

najlepiej zapytać bezpośrednio pracodawcy o kwestie zarobków

Kapuśniak

Cześć! czy ktoś się orientuje jak wygląda tutaj rozmowa rekrutacyjna? ile trwa? czy jest wymagająca? w jakich godzinach jest najchętniej ustalana?

Kapuśniak
@Kapuśniak

Ewentualnie z kim jest najczęściej przeprowadzana?

tim
@Kapuśniak

też mnie to interesuję, podbijam ! ile trwa taka rozmowa? ktoś ma jakieś tipy co do przygotowania się na nią?

key
@tim

nie zmyslaj co do doswiadczenia a bedzie dobrze. moja rozmowa przebiegla calkiem sprawnie i w dobrej atmosferze, nie wspominam jej zle. pytania tez nie byly nie wiadomo jak ciezkie, glownie o oczekiwania i doswiadczenie

Pasiasty
@key

Prawda moja rozmowa też była super standardowa jak na stanowisko na które aplikowałem, nie ma się czego bać

pan

zależy pewnie od stanowiska, moja trwała tak nie więcej napewno niż pół godziny, raczej sprawnie im to idzie

After

Nie ma żadnych złotych rad, jak jesteś w miarę komunikatywny i jesteś przede wszystkim sobą a no i nie zeżre cię kompletnie stres to spokojnie sobie dasz radę, głowa do góry i do boju

jeremy
@After

to znaczy że jest dużo stresu w pracy?

Futrzak
@jeremy

Na rozmowie rekrutacyjnej jeszcze ci nie beda kazac pracowac, wiec na pewno chodzilo tylko o stres na rozmowie. Na co dzien nie oduczwa sie zadnej niezdrowej presji jesli o to chodzi.

Smak
@jeremy

Mówią o rozmowie, ale nie jest na niej jakoś stresująco chociaż niektórzy się przecież stresują jak mówią komuś dzień dobry, zależy od człowieka

Luuz
@Smak

Też prawda, różni są ludzie, ale według mnie rozmowa tutaj jest naprawdę lajtowa więc chill

franc Nowy wpis
@Luuz

rozmówka na poziomie nie ma problemów z rekrutującymi

Praim Nowy wpis
@franc

Jaki ty byś problem mógł mieć z rekrutującym? To ty szukasz pracy i ci zależy, mu pewnie bez różnicy czy ty czy następny ją dostanie.

Zygi

Wśród ofert pracy w terenie wypatrzyłem taka dla przedstawiciela regionalnego (na terenie całej Polski) . Dość ogólnie mowa tam o atrakcyjnym wynagrodzeniu, benefitach czy zapewnionych narzędziach pracy. Ktoś może zna więcej szczegółów? Jakie widelki plac, system motywacyjny, jakie auto?

Nela

Jak wygląda rekrutacja do firmy i czy są możliwości rozwoju?

Łucja
@Nela

Sama bym chciała wiedzieć, czy rekrutują teraz. A co do możliwości rozwoju, to o jakie ci chodzi? Ja osobiście tak jeszcze nie wybiegam w przyszłość. Ale w sumie dobrze wiedzieć, czy można awansować?

Nela
@Nela

Też aż tak nie wybiegam, więc głównie mi zależy, żeby wiedzieć jak ta rekrutacja wygląda na ten moment

bosy
@Łucja

jak chcesz zobaczyć czy rekrutują to zerknij sobie na ich stronie w zakładce kariera :)

średnik
@bosy

to się tyczy wszystkich rekrutacji? gdzie mogą się pojawić np. jakieś zadania do zrobienia czy coś w tym guście?

tabaluga
@bosy

a wiesz co oznaczają u nich te "możliwości rozwoju" na ofertach? to są jakieś szkolenia czy co?

@średnik

Za swoich czasów ja nie miałem żadnych konkretnych zadań, to była raczej taka pogadanka

kos55
@Toast

a ile czasu cały proces rekrutacji mniej wiecej zabierał? bo pewnie na 2 /3 tygidnie to nie ma co liczyc nie?

Asia
@Toast

Taka pogadanka była jednorazowa czy szło to jakimiś etapami? Od razu firma przedstawiła warunki zatrudnienia jak i stawkę?

gg
@Asia

ja mialem 2 etapy takiej rekrutacji, ale nie trwalo to zbyt dlugo. na tyle zeby na spokojnie zakonczyc poprzednia wspolprace :)

Curk
@gg

tak samo miałem dwa etapy odbywające się na przesytrzeni tygodnia

Curk
@Asia

podawali i warunki zatrudnienia i stawkę ale chyba dopiero na drugim etapie z tego co kojarzę

Honorata
@gg

A na czym każdy z tych etapów polegał? Jakieś info, czy to był rozmowy, czy zadania do zrobienia? I jak były rozmowy, to z kim, potencjalnym przełożonym?

drogo
@Honorata

etapy były proste typowa gadka rekrutacyjna na temat doświadczenia i tego jak wygląda tutaj praca, wybadanie czy się do niej nadajesz

drogo
@Honorata

ja rozmawiałem z rekruterem i potem z dyrektorem generalnym, ale nie wiem czy to się jakoś od stanowisk nie różni, ale ogólnie rekrutacja bardzo na poziomie

@drogo

Rekrutacja jest na bardzo słabym poziomie. Dyrektorzy/dyrektor nieprzygotowany do spotkania zarówno pod względem oczekiwań, jak również doświadczenia kandydata. Brak merytorycznych pytań. Odpowiedzi wymijające, nie znają realiów rynkowych vel dane stanowisko.

Nelon
@drogo

ja również myślę, że rekrutacja była bardzo przystępna, nie miałem zarzutów do niczego.

guzen

z kim przeprowadzana jest rozmowa rekrutacyjna?

guzen

jak szybko po decyzji zaczynałeś pracować? jakoś od razu czy np. od początku kolejnego miesiąca?

Julia
@Kandydat

Czyli teoretycznie nie trzeba się jakoś specjalnie przygotowywać, aby dobrze wypaść, skoro nie było merytorycznych pytań? O co w takim razie Cię pytali? Możesz tak mniej więcej nakreślić? Właśnie zbieram się do złożenia swojej aplikacji w tym miejscu

bas
@guzen

pierwsza mialem z rekruterem i osoba odpowiedzialna za dzial, a w drugiej uczestniczyl jeszce dyrektor

Marianna

A je nie mogłam trafić do biura bo Malachowskiego 2 to biuro wirtualne, gdzie w końcu iść na rozmowę?

weksel
@Marianna

dadzą ci info przy pierwszym kontakcie gdzie spotkanie itd.

bryza
@weksel

kontaktuja się telefonicznie czy mailowo?

tuls

Po rozmowie rekrutacyjnej ile czekanie na decyzję zajęło?

mamałyga
@Łucja

też właśnie szukam czegoś z jakimiś perspektywami, w poprzedniej pracy była tylko stagnacja poganiana stagnacją siedzącą na kolejnej stagnacji dlatego teraz stawiam na miejsce gdzie dzięki pracy będę się czuła doceniona, czy możecie potwierdzić, że tutaj są na to szanse?

miauk

oni cię na rozmowę tam zapraszają, czekasz ile wlezie a tu wiadomość w spamie ;p

szyty na miare
@gg

pamiętasz może czy zadawali jakieś dziwne pytania? mialem już tyle rozmów rekrutacyjnych że spotkałem się z naprawdę nierealnymi pytaniami XD

szyty na miare
@gg

i może wiesz czy firma podchodzi elastycznie do poprzedniego okresu wypowiedzenia? w sensie jesliw. starej firmie mi sie to chwilę przeciągnie to wezmą to pod uwage i zrozumieją?

yup
@Nelon

prawda nie ma czego złego powiedzieć o poziomie rekrutacji zwięźle, na temat bez niepotrzebnego rozwlekania i dopytywania o jakieś nieistotne rzeczy także nie ma się czego bać

yup
@guzen

ja zaczynałem bardzo szybko bo w sumie tak chciałem i od razu deklarowałem że mogę zacząć od zaraz

powerbank

Jak jesteś na urlopie z jeszcze obecnej pracy albo na okresie wypowiedzenia i masz za to pieniądze to wtedy nic złego nie ma w czekaniu

powerbank

Gorzej się robi jak nie masz przez ten czas zapewnionych żadnych przychodów i jednak ten czas nagli

Bim
@yup

szybko przeprowadzany jest proces rekrutacji

@yup

To ile tak mniej więcej zajęło całe ogarnięcie formalności, liczone to jakoś było w dniach? A medycyna pracy też była, długo czekałeś za terminem?

Peja

Podłączam się do pytania ile plus minus coś takiego zajmuje? jest opcja się zamknąć w miesiąc?

Ubutu

Do medycyny pracy ja w każdej pracy miałem szybko ogarniane terminy więc nie powinno to być jakoś problematyczne

Weiki
@Ubutu

To sa badania jakies na koszt pracodawcy?

tim

te badana się robi przed rozpoczęciem pracy? czy można już w trakcie zrobić?

Ellrrra
@tim

Z reguły robi się je przed rozpoczęciem pracy.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie ASM Sales Force Agency Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Atmosfera z tego co piszecie na plus, to super. Jestem zainteresowana pracą na stanowisku Starszej Specjalistki ds. Rekrutacji i HR. Przeczytałam w ogłoszeniu, że pod opieką ma się 80 pracowników. Noe ma podanych widełek a to mnie głównie interesuje. Podpowiecie jakich sum razem z premiami można się spodziewać?

desyo

myslisz ze ktos poda informacje o zarobkach? takie rzeczy to predzej na rozmowach rekrutacyjnych dopiero

Armoan
@desyo

Ty tu pracujesz? Albo jesteś chociaż po rozmowie i możesz coś więcej o niej powiedzieć?

obcy

czesc a gdzie ogloszenia mozna znalezc takie najbardziej aktualne?

jyza
@Armoan

a co bys konkretnie chcial wiedziec?

Mannn

Zależy w jakiej branży też, ale tak czy siak na rozmowie rekrutacyjnej bez problemu od razu mi powiedzieli.

Księżyc
@Mannn

Orientujesz się czy na takiej rozmowie jest już opcja się dowiedzieć czy cię przyjmują czy dopiero później się z decyzją kontaktują?

Ubutu

Czasem też na rozmowie idzie wyczuć jakie mają nastawienie, ale oficjalną decyzję się dostaje później

Merch

Jak wygląda praca Merchendaisera mobilnego? Jakie są wymagania u was na to stanowisko?

bbb
@Merch

Wymagania będziesz miał opisane w ogłoszeniu o pracę taka podpowiedź :)

@bbb

Podobnie jest i z ofertą na Specjalistę ds. rekrutacji i administracji w Warszawie, którą zamieszczono na stronie internetowej firmy. Do wspomnianych tam wymagań należą m.in. komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, a także umiejętność pracy pod presją czasu. Jak zatem wspomniana mimochodem presja czasu przekłada się na relacje panujące, między zatrudnionymi w biurze osobami? Na ile adekwatna do tych oczekiwań jest podstawa oraz system premiowy, uzależniony od wyników?

Dzik
@Zainteresowany

no fajnie się rozpisałeś XD jeśli chodzi o spięcia wśród pracowników to nie ma takich za bardzo, wiadomo, że czasem ktoś przyjdzie w gorszym humorze, ale ogólnie atmosfera jest bardzo pozytywna i na plus

metka
@Dzik

mogę potwierdzić ludzie fajni tu robią kilku dobrych kolegów tu spotkałem tak więc mogę od tej strony polecić

mentos owocowy
@Dzik

wiesz może jakie tutaj trzeba mieć doświadczenie żeby się zatrudnić?

Deli

Nowych pracowników większość przyjmuje w porządku? Nikt na nikogo krzywo nie patrzy?

Deli

Nawet lepiej, że tak zróżnicowani jesteście. Jak ktoś młodszy to kogoś znajdzie do pogadania, a doświadczenia np idzie łatwiej nabrać od tych doświadczonych.

petarda

powiedziałbyś coś więcej o tym jakie doświadczenie jest tutaj wymagane żeby się zatrudnić?

petarda

i czy forma bez problemu oferuje umowy o pracę czy jest z tym jakiś problem?

italiano
@petarda

tak, jest opcja umowy o prace a nawet zlecenia i b2b wiec do wyboru do koloru

rynar
@italiano

a od czego to zalezy? od stanowiska czy bardziej od tego jak sie dogadasz?

HueHue
@rynar

Tydzień na jednym, dwa na drugim i trzy na trzecim XD Serio to możesz sobie wybrać po prostu co ci pasuje

@HueHue

Zarobki wychodzą takie same na każdym rodzaju umowy, odliczając koszt prowadzenia własnej działalności? Bo, czy urlop na B2B w tej firmie jest w jakikolwiek sposób opłacany przez firmę?

Roxi

Czy ktoś coś wie nt proponowanych przez nich umów do zlecenia merchandisingowego ? serwisowałam firmę która teraz przeszła do nich zadzwoniła Pani i proponuje mi jakąś umowe sprzedaży a ja nie bardzo wiem o co chodzi do tej pory miałam zwykłe zlecenie, czy to bezpieczne i na czym polega ?

Raczej niechętnie jako pracownicy odpowiadacie na pytania zainteresowanych, po co ta zgryźliwość? Wiadomo, że w ogłoszeniu jest wszystko napisane ale jesteśmy tu po to, żeby zapytać jak w praktyce się wszystko odbywa. Plus jest taki, że przynajmniej o atmosferze piszecie bardzo pozytywnie. Konsultant Call Center to aktualna oferta ze strony, kasa podobno uzależniona od doświadczenia a w praktyce na start ile wychodzi? Ponad 4 netto jest? Potem można się starać o podwyżki? Jakie szkolenia organizowane są takim pracownikom bo w ogłoszeniu było o możliwości rozwoju?

Wika

Starszy Specjalista/ka ds. Rekrutacji i HR ma sporą odpowiedzialność, patrząc po obowiązkach w ogłoszeniu. Zresztą jak większość stanowisk seniorskich. Mogłabym wiedzieć, ile płacą na takim stanowisku z takim poziomem doświadczenia? Z jakiegoś powodu w ogłoszeniu nie jest podane. Może to jakoś indywidualnie ustalają? Ciekawa jestem

Amy

Na stronie firmy widzę ogłoszenie o pracę na stanowisko starszej specjalistki ds. rekrutacji. Czytam, że oferują tutaj umowę zlecenie z możliwością umowy o pracę. Jakie są warunki, aby otrzymać uop? Od czego to zależy? ;-) Liczę na informacje, bo chcę tutaj złożyć CV. Bardzo zależy mi na stabilnym zatrudnieniu...

@Amy

Są może jakieś inne ogłoszenia do rekrutacji? Bo obstawiam, że jako starsza specjalistka to już doświadczenie trzeba mieć a ja chcę zacząć w branży.

@Amy

Ktoś kojarzy gdzie znajdę oferty żeby sprawdzić?

wersek
@Rola

upewnij się tylko że to strona dotycząca sales force agency jak coś bo asm ma inne firmy też w sobie zawarte

@wersek

Wiesz może ile mniej więcej będę czekać? Jakie są tutaj ramy czasowe takiej rekrutacji?

Waia
@Rola

Właśnie też się zastanawiam co do czasu oczekiwania, bo wysłałam jakiś czas temu i nie mam odpowiedzi

Waia
@Rola

Ale może to jeszcze krótko, nie wiem. Ktoś ma jakieś informacje ile to trwa?

ilumn
@Waia

Wiesz co o ile przechowują cv w HRze to i moze za rok do ciebie oddzwonią, ot raczej nie kwestia tego kiedy sie odzywaja tylko ile mozesz sobie pozwolic na czekanie?

ilumn
@Waia

ja mialem kontakt w przeciagu tygodnia, calosc domknelismy w niecaly miesiac, lacznie z moimi poprzednimi zobowiazaniami, ale to w zadnym wypadku nie jest norma

@ilumn

A mają jakąś normę ustaloną? W Twoim przypadku poszło tak szybko, bo pilnie potrzebowali obsadzić etat? Czy po tym miesiącu od razu zacząłeś pracować?

Nika

Hej, gdzie znajdę oferty jako pracownik biurowy? Najbardziej interesowałyby mnie stanowiska HRowe, macie może otwarte jakieś rekrutacje?

pracownick
@Nika

tak, jak sobie tu na stronie po lewej klikniesz w zakładkę kariera, to na dole strony będziesz miała link do ofert pracy i tam coś powinnaś znaleźć ;)

pracownick
@Nika

w ogóle to wydaje mi się, że właśnie nawet powinny tam być oferty, które mogłyby cię zainteresować, także tam odsyłam

zela
@pracownick

no tak, oferty są w zasadzie pod ręką, a tu i tak się pytania pojawiają, ale przyznam szczerze, że też wcześniej nie zwróciłam uwagi na tę sekcję po lewej stronie.. ;)

Marzena
@zela

Skoro już o tych ofertach piszecie to ja się zastanawiam czy konsultanci call center mogą czasem pracować zdalnie? Jest taka opcja? Czy tylko praca z biura wchodzi w grę?

amikso
@Marzena

warto według mnie ich bezpośrednio o tę kwestię zapytać ;)

Ener
@amikso

nie ma może tej informacji w ofercie? ktoś wie coś?

Ener
@amikso

jeszcze dopytam tutaj jeśli mogę :) czy wiecie coś na temat godzin pracy lub zmian?

piskun
@Ener

na biurze 8/9-16-18 zazwyczaj się pracuje

QQ
@piskun

a to są dane dni na te godziny czy po prostu jest to elastyczne? :)

ser
@piskun

to robi sie po 9 godzin?

tyska
@ser

prawdopodobnie po 8h skoro napisali ze 8-16 LUB 9-17. raczej to mieli na mysli piszac ten ukośnik wyżej :)

tyska
@tyska

a nie tam jest nawet i 18 napisane. to już sama nie wiem w takim razie, tak to jest się pytać na forum pełnym ludzi, idzie się pogubić samemu i chyba będzie najlepiej spytać bezpośrednio hr

Brak wypłaty wynagrodzenia!! Zero kontaktu!! Przestrzegam! Sprawa zostaje zgłoszona do PIP!

Pyt

Czy dostanę tutaj informację gdzie firma publikuje swoje oferty pracy?

amikso
@Pyt

nawet już tę informację masz ;) wystarczy kliknąć w zakładkę kariera tu po lewej stronie i powinno cię przekierować do ofert :)

Toast

Cześć, mam takie pytanie, ogólnie pracowałem tu kiedyś i chciałbym tu wrócić, ale muszę jak najszybciej coś znaleźć, więc myślicie, że wezmą pod uwagę to że już tutaj robiłem i szybciej mnie przyjmą?

honduras
@Toast

no pewnie wezma to pod uwage skoro masz juz doswiadczenie ale pytanie czemu tu nie pracujesz. jak ie zwolnii oni to raczej bym na to nie liczyl xD a jak sam i w zgodzie to why not

Puma
@Toast

Chcesz wrócić do firmy w której już pracowałeś? W sensie tu są aż tak spoko warunki czy jak? :D

@Puma

Powiem tak warunki na pewno lepsze niż gdzie pracuje teraz i ludzi też lepiej wspominam, a płacowo wychodzi praktycznie tak samo

Justyna
@Puma

No właśnie to jest mega ciekawe. Tak dobrze tu płacą czy co? A właśnie jak taka osoba wraca tu do pracy to czy dostaje lepszą pen się startowa niż świeżak, który nie ma doświadczenia z tą firmą?

pilki
@Justyna

podejrzewam, ze to zalezy od stanowiska.. hociaz jakby tak bylo to kazdy by sie zewszad zwalanil i potem wracal

pilki
@Toast

a dostales umowe o prace czy zleceniowke dawali?

oksi
@pilki

jak się doczytywałem w to forum to gdzieś natknąłem się na informację, że każda forma umowy tutaj jest, ktoś może to potwierdzić?

Wierus
@oksi

raczej tak, na pewno jest uop i b2b bo pracuje i znam ludzi co tak robią, ale zlecenia w niektorych przypadkach chyba tez daja

Wierus
@pilki

a jakie stanowisko cię interesuje? moze bede umiał podpowiedziec czego ozesz sie spodziewac?

Misia
@Wierus

UOP to od początku dają? Na jaki okres dają tą pierwszą umowę? Zdarza się, że po okresie tej pierwszej nie przedłużają umowy?

Grzesiek

No ale, żeby wiedzieć, jak robić przydałoby się szkolenie. Jest tu takowe, zwłaszcza na starcie? I czy poświęca się czas nowo zatrudnionym osobom?

salto
@Misia

wlasnie tez chce wiedziec czy jest jakis okres probny najpierw

salto
@Wierus

jak w ogole wyglada tutaj rekrutacja powiesz?

Ukalion
@salto

z tego co pamiętam to ja najpierw rozmawiałem z rekruterem a na kolejnym etapie z kierownikiem działu, także dwa takie etapy ale wszystko spoko było

Zbyniu
@Ukalion

Spoko, w znaczeniu, że Cię przyjęli? I co tam dalej się dzieje? Jeśli jakieś szkolenie, to ile czasu na nie poświęcają?

mieller
@Ukalion

niezaleznie od stanowiska tak rekrutacja przebiega?

mieller
@Ukalion

jest szansa ze w ogole przyjmuja bez jakiegos wybitnie wielkiego doswiadczenia?

Budda
@mieller

poczytaj sobie w ogłoszeniach czy doświadczenia wymagają, tak dowiesz się najszybciej

Budda
@mieller

ale jakbyś jakies stanowisko podpowiedział na które chciałbyś aplikować to by można powiedzieć coś wiecej

antek
@Budda

gdzie mozna znalezc ich ogloszenia najczesciej?

Katahha
@antek

jak wpiszesz nazwę firmy i dodasz ogłoszenia w wyszukiwarce to pewnie wyskoczy, to nic trudnego...

Żniwacz
@Katahha

Wiesz może kogo teraz szukają?

senior7
@Żniwacz

export manager jest dostepny jeśli cie to interesuje

Lidia

Dlaczego u Państwa w przeciągu pół roku odeszli z centrali wszyscy najlepsi managerowie? Podobno atmosfera jest bardzo zła i nie tylko ?

@Lidia

Rotacje wsród pracowników są naturalnym elementem rozwoju każdej firmy. Obecnie cała grupa dynamicznie się zmienia i podejmuje działania, mające na celu rozszerzenie oraz ulepszenie kompetencji. Nasze zespoły pewne są doświadczonych, kreatywnych oraz zaangażowanych managerów, którzy stwarzają dla swoich pracowników świetne warunki pracy oraz możliwości ciągłego progresu.

@ASM Sales Force Agency Sp. z o.o.

Ile dokładnie managerów odeszło, nie próbowaliście ich jakoś zatrzymać? Często zgadzacie się na podwyżki jeśli pracownicy wychodzą z taką prośbą?

Lidia
@ASM Sales Force Agency Sp. z o.o.

Tak, rotacje się zdarzają jak wszedzie ale nadal dziwna sprawa jest odejście całego zespołu. Prawdy nie napiszecie ale źle się dzieję a klienci oprócz pracowników, tez to widzą.

AAA
@Lidia

A wiecie o co chodzi z tą atmosferą? Znaczy, że są słabe relacje między pracownikami, czy między pracownikami a szefostwem? Firma ma wgl jakieś integracje? Stara się budowac dobre relacje?

Alis

Witam, czy ktoś z Państwa jest tutaj zatrudniony w niepełnym wymiarze godzin? Czy taka forma zatrudnienia jest tutaj możliwa?

Pyt
@Alis

Na podstawie jakiej umowy jest tutaj zatrudnienie?

Akro
@Pyt

do ustalenia, trzeba dogadać z nimi bezpośrednio ;)

Renata
@Akro

Czyli umowa o pracę wchodzi w grę? Stawki zatrudnienia różnią się od siebie w zależności od umowy? Ile można negocjować na start na godzinę?

D
@Akro

Tzn.Co jest do dogadania ? Z tego co mi wiadomo stawiają swoje warunki i albo je przyjmujesz albo nie.Wiecznue dwie umowy albo 2 zlecenie albo zlecenie i o dzieło.Ale niedługo im się laba skończy. Bo od niwego roku a może nawet i od grudnia tego roku od każdej umowy zlecenie benda odprowadzane pelne składki i skończy się (usunięte przez administratora) MOOŻE

@Renata

Z tego co wiem, każda forma współpracy wchodzi w grę, musisz się tylko dogadać. Wydaję mi się też że stawki wyjściowo są takie same na umowach, tylko inne podatki, nie?

Pompay
@Toast

a to na jakich stanowiskach można liczyć na mniejsze etaty, jest to jakoś podzielone??

Soku
@Pompay

możesz sobie zerknąć u nich w zakładce kariera na stronie jak mają to ustalone i czy coś Ci pasuje ;)

diax
@Alis

a jak w ogóle tu wyglądają godziny pracy?

Zawij
@diax

ja robie od 9 do 17 ale podjerzewam ze to moze sie róznic w zależności od stanowiska. a na jakie chciałbys się dostać?

Zawij
@Pompay

ogólnie firma promuje elastyczne firmy wspolpracy wiec podejrzewam że dałoby sie dogadac

lacti
@Zawij

jak czesto sie grafik ustala? jakos na miesiac z gory czy zdarza sie ze jest jakas potrzeba przyjsc na inna godzine?

Jaki jest wkład kierownictwa ASM Sales Force Agency Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Rewit

Niebyt rozumiem pytanie? Chodzi o jakieś integracje czy coś?

Wirt

Atmosferę to z reguły pracownicy między sobą wytwarzają

Wirt

To nie jest tak, że przyjdzie kierownik i wyda polecenie "macie się ze sobą dogadywać i lubić" i nagle tak będzie

@Wirt

No wiadomo, ale jak samo kierownictwo zachowuje się względem innych? Można liczyć na pomoc albo na jakieś formy docenienia? W ogóle macie jakieś premie albo benefity pozapłacowe?

PP

Kontak pierwszy w porządku

Aleksandra
@PP

A co w tym kontakcie konkretnie było w porządku? Miła obsługa czy coś innego?

Nika
@PP

to się tyczy rekrutacji??

Jak w ASM Sales Force Agency Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

hmm

a na jakim stanowisku docelowo ci zależy? od którego chcesz zacząć? bo to może być istotne

@hmm

co do możliwości awansu myślę, że są realne szanse

emka

pewnie trzeba by trochę popracować i pokazać zaangażowanie, ale z racji że obszarów działalności firmy jest sporo, to coś by się znalazło, tak się domyślam

Jacek
@emka

Czyli to nic pewnego? Myślałem, że może sama doświadczyłaś awansu tutaj? Jak czytałem tę nową ofertę pracy dla przedstawiciela regionalnego ds. merchandisingu, to jest tam o szkoleniach ale nic o możliwości awansu. Jest też, że można dostać UoP lub B2B i że atrakcyjne wynagrodzenie oraz opcjonalnie auto. Ale od czego to zależy, czy będzie to auto, czy nie i jak mam pracować bez auta, tym bardziej, że nawet nie wiem, ile firma chce płacić za pracę?

@Jacek

zresztą gdzie ty masz to ogłoszenie, bo patrzę na ich stronie i go nie widzę.. chyba że już nieaktualne.

Wirt

Można zapytać na jakim stanowisku pracujesz?

Zostaw merytoryczną opinię o ASM Sales Force Agency Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ASM Sales Force Agency Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ASM Sales Force Agency Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASM Sales Force Agency Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ASM Sales Force Agency Sp. z o.o.