Opinie o Piwiarnia Warka Wodzisław Śląski w Wodzisław Śląski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Piwiarnia Warka Wodzisław Śląski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Piwiarnia Warka Wodzisław Śląski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piwiarnia Warka Wodzisław Śląski w Wodzisław Śląski

Dzolero Nowy wpis

Nie polecam kupować tam pizzy osoba ktora robi tam pizze nie ma pojecia jak ja wypiec parę razy nadzialem się na zakalec dno ciasta mokre po zrobieniu reklamacji że mam pizze zakalec usłyszałem w lokalu że już nie będą przyjmowali moich zamówień i zwrócą mi pieniądze z tym że kelnerki nie mają pojęcia że to jest restauracja publiczna i nie mają prawa ukrywać przed klientem produktów poza tym jestem ciekawy ile osób ma normalna umowę o pracę bo pracowałem tam sam i nie polecam

Maja Nowy wpis
@Dzolero

Pracowałeś? Napiszesz coś więcej? Jaka umowa? Jakie warunki pracy?

Dzolero Nowy wpis
@Dzolero

Odnosząc się do twojego wpisu odpowiadam ! Kelnerki odmówiły ci reklamacji ponieważ któryś raz z kolei składasz specjalnie reklamacje, niewiadomo czy robisz to z złośliwości czy z braku czasu! Dlatego reklamacje Niesłuszne traktujemy tak a nie inaczej! Pizza była dobra!! A co do odp czy u nas pracuje się na umowę to ci odpowiadam! Nie ma pracownika któremu by mozna było zarzucić że jest zmuszany do pracy bez umowy a jeśli ktoś jest ciekawy jak w naszym gronie personalnym jest to zapraszam do zapoznania się w lokalu, a to że ty nie polecasz szanujemy to bo w zamian mamy mnóstwo klientów którzy są zadowoleni z naszej pracy,! Pozdrawiam serdecznie kelnerka z tego dnia z zmiany ????

Halina Nowy wpis

Czytając opinie tak się zastanawiam czy tutaj jest tylko jeden główny kucharz? Bo niedawno padła negatywna opinia odnośnie dania i podobno wykorzystanego sosu z torebki. Czy osoby gotujące się zmieniają może?

ricardo7300

Dziś byliśmy z zona na pieczeni z kluskami i surówka. Zawsze boli smacznie ale niestety teraz tj porażka. Sos z torebki mięso twarde a kiedyś rozpadało się. Porażka

P. Asia

Bardzo miła obsługa dnia 06.08 kelnerka sprzątajac ogródki zapytała czy z sali gdzie siedzieliśmy może to posprzątać czy ma znieść na dół napoje które były na stoliku miła , przyjazna dołonczyła do niej jeszcze druga kelnerka miło się patrzy że tak młode osoby mają kulturę pozdrawiam was dziewczynki i dziękujemy za miłą obsługę

Halina
@P. Asia

A napiwek dostały? ;p

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Piwiarnia Warka Wodzisław Śląski? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Neonatolog
Wodzisław Śląski
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Szef Kuchni
Wodzisław Śląski
Goldfinch Investments Sp. z o.o.
Bercik

Wczoraj 28.06.2022 siedzieliśmy w lokalu. Puszczona była klima. Byłam świadkiem jak szefostwo wyszło to szef wyłączył klimę. To tylko świadczy jak traktuje klientów.

Kamila
@Bercik

A skąd wiesz czemu wyłączył? Ma non stop się tam chłodzić? To też jest niezdrowe.

Gwiazda

Pracowałam tam nie długo, bo ze 2 msc w tym 1 jako praktykant. Miesiąc praktyki uważam za zmarnowany niczego się nie nauczyłam, kucharki opryskliwe, przemądrzałe z brakiem wiedzy- niczego nie uczą. Potrafią tylko krzyczeć i dogadywać za plecami. Jeżeli chodzi o kelnerki to przewijają się jedna za drugą, pewnie ze względu na atmosferę i Szefostwo. Szef jako osoba powiedzmy że się stara ale nie raz potrafi zrobić haje o byle co ale Szefowa to wyższa szkoła jazdy... Niby uprzejma osoba ale jak chcesz poprosić o wolne z powodu choćby gorączki to armagedon. Uważa się za osobę lepszą, poniża publicznie, wyzywa od niekompetentnych, głupich, niedojrzałych, gówniar/zy. Po prostu nikomu nie mogę polecić, szkoda zdrowia fizycznego i psychicznego. Jednym słowem tragedia i wyzysk.

Jolanta
@Gwiazda

To co robiłaś podczas praktyk? Skoro się nic nie nauczyłaś, to chyba nic ambitnego nie robiłaś.

@Jolanta

Robiłam to co mi kazano, obieranie ziemniaków,cebuli, latanie po wszystko, przynieś,podaj,pozamiataj, latanie z mopem i mycie garów, kucharki nie dopuszczają do kuchni. Będąc po kilkunastu kursach, wygrywanych konkursach i 4 latach teorii z praktyką. Praktyka w tym miejscu zbędna, więcej można nauczyć się chyba w kebabie.. przynajmniej była by robota

Jan
@Gwiazda

Opinie w większości tutaj negatywne... a nie sprawdziłaś wcześniej co to za lokal?

@Jan

Niestety zostałam przydzielona tam przez szkołę więc nie miałam zbytniego wyboru :(

Halina
@Gwiazda

To co z Twoją szkołą jest nie tak?XD Ja rozumiem, że im doniosłaś już o tym wszystkim?

Warka

Dzbany tu się ocenia pracodawcę a nie kurw. jaka pizze sprzedają czy majonezu za dużo do burgera wam dali...

Aneta
@Warka

Niektórzy nie wiedzą do czego służy to miejsce :) Pracowałeś tam? Ciekawie mnie czy dają umowę o pracę.

@Bramka czyli z szefem nie idzie się dogadać po ludzku ?

Bramka

Bardzo odradzam tam pracy, to że Szef krzyczy to mało powiedziane On wywiera presję i mobbing. Tam musi prokurator się zająć tą sprawą. Nie polecam tam pracy i biedna obsługa, że musi się użerać z tym szefostwem. Już mam kilka filmików z udziałem szefa w akcji jak w(usunięte przez administratora) po pracownicach. Trzeba będzie, to zgłoszę na Policję.

Kamil
@Bramka

Zarzut mobbingu to bardzo poważne oskarżenie. Użyłeś tego stwierdzenia, dlatego też chciałbym wiedzieć, czy rzeczywiście dochodzi do zjawisk, które można by sklasyfikować pod to pojęcie? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Bramka
@Kamil

Dam kilka przykładów. Dziewczyny pracują np:po 70 godzin miesięcznie a na tw. pasku wypisane jest max 20 godzin. Resztę albo zapłaci albo nie. Wieczna kontrola i krzyki na personel sugerowanie, że jesteście do bani, to takie delikatne określenie. Krzyki i poniżanie- Jesteście do D wszystko sam muszę robić i zmuszanie do wykonywania innych czynności typu. kasjerka musi pizzę rozwozić, sprzątać( zmywak) kelnerki nie tylko kelnerują ale też sprzątają, zmywak, kasują i nie ma jakichkolwiek badań sanepidu czy unormowanych godzin. Robisz do bólu bo trzeba. Święta niedziele nie są płatne więcej za godzinę. Wieczna gonitwa i brak przerwy. To tylko kilka przykładów lecz najważniejsze, to wypłata na papierku 200zł np a pod stołem reszta. Nawet nie jest wliczone nadgodziny jeśli pracownik robi ponad 12 godzin w święta. Pozdro

Kamil
@Bramka

Dziękuję Ci za przedstawienie, jak to wygląda. Rzeczywiście nie wygląda to najlepiej. A wiesz może, co jest powodem tego, że pracodawca na pasku wypisuje, że danego miesiąca osoba przepracowała maksymalnie 20 godzin? Nie próbowaliście na ten temat rozmawiać z tym pracodawcą?

Maniek
@Bramka

Bramka. Pracuje tam od paru lat i co do wypłat to nie jest tak jak piszesz... Wszystko na czas i wszystko jest ok. A co do kelnerek to primadonny jakieś bo tatalna porażka i się nie dziwię że zjebki mają.

Gosia

Byłam dzisiaj odebrać dwie pizze które miałam zamówione. Pierwsza rzecz jest taka że pizze mają tam zarąbiste! Ale... Przy bufecie była jedna Pani elegancko ubrana plus chyba pracownicy. Weszłam tam pierwszy raz w życiu i nie wiedziałam gdzie się udać to od tej eleganckiej Pani usłyszałam z wielkim poirytowaniem że mam się udać obok do baru... Wielka szkoda, bo chciałam zamowic catering na ślub ale z takim podejściem to do klienta to sobie już daruje. Na dodatek wychodząc z pizzą byłam świadkiem jak jakaś Pani ( nie wiem czy szefowa czy jakis menadżer pouczała Panią ktora tam sprząta. Takich rzeczy nie powinno robić przy klientach!!!

Zastanawiam się ile tam zarabiają kucharze?

Ala

Byliśmy niedawno w lokalu z zamiarem zjedzenia obiadu. I na zamiarze się skończyło. Mimo, iż lokal był praktycznie pusty (oprócz pary czekającej niecierpliwie na rachunek), a pracowników krzątających się po sali kilku, nikt nie raczył zainteresować się nami. Potraktowano nas jak powietrze. Wobec powyższego po kilkunastu minutach bezskutecznego oczekiwania na "zainteresowanie się" naszą obecnością, zmuszeni byliśmy opuścić to miejsce. Nawet wtedy nikogo to nie obeszło. Poza tym obsługa mało profesjonalna, właściciele mogliby zadbać o fachowe przeszkolenie zatrudnianych kelnerek.

jola
@Ala

Przecież stamtąd wszyscy pracownicy uciekają w popłochu to jak tu mówić o jakimkolwiek szkoleniu . Najpierw terzebaby przeszkolić porządnie szefa że w ten sposób nie wolno traktować pracowników .

Jakie są warunki zatrudnienia w Piwiarnia Warka Wodzisław Śląski?

Max.

Napisze tak. Do ręki dostajesz za 100 godzin pracy 1200zł ale na papierze masz tylko 20 godzin max. I z tych 20 godzin tylko podatek płacą itd. Z jednej strony Nie polecam !!! (usunięte przez administratora)

Adrian

Królowie majonezu .. burger daje wiele do życzenia.. lecz pizza dobra . :)

Edyta

Poszukują do pracy? Jakie są wymagania i zarobki?

Jasiek

Łatwo jest oskarżyć tylko czy jesteście pewni, że nie dzieje się w firmie dobrze?

Dragon

Jestem rozgoryczony przyszlem z rodzina o godzinie19 z zamiarem zjedzenia pizzy a tu przy barku słyszę że 1.5 g czas oczekiwania na pizze a już nie mówię że do stolika nikt nie podchodzi totalna porażka

Jeśli chodzi o pracę tam nie polecam z całego serca! Personel zmienia się co miesiac, bo nikt z takim szefostwem nie wytrzymuje psychicznie, wszyscy muszą tam chodzić jak na szpilkach, aż strach się odezwać. Szef je*ie za byle co byle poniżyć pracowanika( mnie np zje*ał za to, że nie powiedziałam mu smacznego albo, że od złej strony zaczynam zamiatać podłogi wtf) o stawce już nie wspomne śmiechu warte! Za takie stawki powinni karać! Ludzi traktują, gorzej niż niewolników. Szefostwo wstydu nie ma i opieprza pracowników nawet przy klientach bez żadnych hamulców. Umowa o pracę? Zapomnij. Zastanów się człowieku czy warto pracować dla takich besti i czy warto wgl dawać zarabiać takim „ludziom” co drugiego człowieka mają za nic.

Honorata

Jak dla mnie to pizza z Warki jest super. Właśnie wczoraj zamówiłem 4 pizze bo niespodziewanie odwiedzili nas znajomi. Pizze były rewelacyjne dużo dodatków ciasto odpowiednio przypieczone. Dzieciaki były zachwycone. Zresztą nie tylko one. Z całym szacunkiem ale te złe opinie to jakieś bzdury.

Bikus
@Honorata

Opinie ludzie dobrze piszą i taka jest prawda... wiem bo też tam jestem...

Rozżalona

Terroryści to mało powiedziane Takich pracodawców powinni zamykać Przy klientach potrafią ubliżyć swoim pracownikom Na kuchni alkoholik który nawet się z tym nie kryje A Serwotka patrzy ci bezczelnie w talerz i czeka aż zjesz by kelnerka mogła już posprzątać (usunięte przez administratora) jakich mało Dziewczyny robią co mogą za barem ale z takim szefostwem za plecami nie dziwi mnie ich mina.....czemu jeszcze nikt nie zrobil z nimi porządku Jakim prawem starosta Wodzisławia wydaje w niedzielę obiadki i rządzi pracownikami nie swojej firmy...czy tylko mnie to dziwi

Zostaw merytoryczną opinię o Piwiarnia Warka Wodzisław Śląski - Wodzisław Śląski

• Jak się pracuje w Piwiarnia Warka Wodzisław Śląski?

Zobacz opinie na temat firmy Piwiarnia Warka Wodzisław Śląski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piwiarnia Warka Wodzisław Śląski?

Piwiarnia Warka Wodzisław Śląski
2.1/5 Na podstawie 7 ocen.

Piwiarnia Warka Wodzisław Śląski