Opinie o 24/7 drive B.V. w Son Ekkersrijt 7025

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie 24/7 drive B.V.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie 24/7 drive B.V. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 24/7 drive B.V. w Son Ekkersrijt 7025

Rafał

Plus za możliwość wypłacania tygodniówek. Sporo ogłoszeń.

tobby

Sporo ułatwia znajomość języka, w sprawach spornych można liczyć na wsparcie agencji.

pablo

Nie jest to praca lekka i łatwa ale jestem zadowolony bo w tej samej pracy w kraju nie zarobiłbym tyle co tu.

Tadek

Konkretna agencja, jasne warunki, dobry kontakt z koorynatorem.

Pracownik Produkcji

Profesjonalnie

Wszystko dobrze

logo firmy Pracownik montażu - technik
Son
Wiertz Agencja Pracy Sp. z o.o.
Jurek

Koordynator wspiera na każdym kroku i nie czułem się pozostawiony sam sobie, jak dla mnie to spory plus i ułatwienie.

Krzysiek

Dużo ciekawych ofert, zarówno dla początkujących jak i dla osób z większym doświadczeniem. Jeśli chodzi o pracę jako kierowca wynagrodzenie jest bardzo dobre. Polecam i za siebie i za szwagra, który dłużej jest w branży.

Radek

Sporo pracy na produkcji, myślę, że osoby które mają chociaż minimalne doświadczenie znajdą coś dla siebie.

Świetnie, że są to prace z zakwaterowaniem, trzeba mieć chociaż podstawową znajomość języka to na pewno, ale warto, warunki naprawdę w porządku.

Zibbi

Sporo ogłoszeń to niewątpliwy plus agencji, po przeczytaniu warunków współpracy wszystko jest jasne, bez jakichś niepotrzebnych niedomówień. Polecam

Janusz

Praca i warunki wynagrodzenia mi odpowiadają. Umowa jest jasna, a koordynator zawsze jest do dyspozycji.

Justyna
@Janusz

Jakie stanowisko masz na myśli tak konkretniej? Fajnie że z umową wszystko ok, a masz na myśli umowę o pracę czy jakąś inną formę zatrudnienia?

retro

Sporo ogłoszeń czy to na produkcji, czy na kierowcę. Jest w czym wybierać.

Robertto

Agencja godna zaufania, wypłaty o czasie, zakwaterowanie. Ja polecam.

Sebastian

Koordynatorzy pomocni, warunki mieszkaniowe mi odpowiadają, wypłata również.

Jędrek

Zakwaterowanie, kasa w terminie, ja polecam.

Tommek

Duży plus za kontakt z agencją, z każdym problemem można się do nich zwrócić i pomogą. Wypłaty o czasie.

Zbigniew

Sporo ofert pracy, jest z czego wybierać.

Witold
@Zbigniew

Faktycznie. Nawet po moim zawodzie, czyli mechanik samochodowy na holenderskiej umowie z zakwaterowaniem i za 14,67 eu brutto / h. Jak byś opisał rekrutację i pomoc agencji z formalnościami oraz na miejscu? Zauważyłem też, że firma chce sprawdzać referencje. Co w przypadku, gdy nie wyrażę na to zgody?

Jansen

Wypłata zawsze na czas, warunki współpracy są jasne, dodatkowo jest zakwaterowanie i możliwość otrzymywania tygodniówek.

Zibby

Mi to odpowiada bo są wypłacane tygodniówki i mam zapewnione zakwaterowanie.

Roman

Sprawdzona agencja, udało mi się dostać pracę jako kierowca.Polecam

Arek

Jest dobrze, na kierowcę jak masz kategorie to na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Zostaw merytoryczną opinię o 24/7 drive B.V. - Son

• Jak się pracuje w 24/7 drive B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy 24/7 drive B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 194.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 24/7 drive B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 161, z czego 133 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 24/7 drive B.V.?

Kandydaci do pracy w 24/7 drive B.V. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

24/7 drive B.V.