Opinie o 24/7 drive B.V. w Son Ekkersrijt 7025

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie 24/7 drive B.V.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie 24/7 drive B.V. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 24/7 drive B.V. w Son Ekkersrijt 7025

Sporo ogłoszeń z podstawową znajmością angielskiego, sporo takich że nie trzeba znać holenderskiego to sporo ułatwia.

Justyna
@Tomek

A zawsze jest odzew po złożeniu aplikacji? Sprawdzają na rekrutacjach jakoś ten angielski czy niekoniecznie?

Nie polecam 1toDrive zmienili nazwę na 24/7 drive. Warunki mieszkaniowe tragedia i do tego się płaci 125 eur za pokoj ktory przerobili z toalety!! Mieszkasz na wsi gdzie kiedyś były kurniki.. Płacą bardzo mało.. 600 eur na tydzien dla kierowcy gdzie w innych agencjach zarabi się 700 eur na tydzień.. Wykorzystują ludzi ! Do tego podczas twojej nieobecności wchodzą Ci do pokoju i robią zdjęcia..

Greg

Zdecydowanie nie polecam. Praca niby ok. Lokum niby ok. Ale jak dostaje się wypłatę to za trzy tygodnie pracy dostaje się tyle co w innej agencji za tydzień. Na salarisach same obciążenia. Teraz agencja zmienia nazwę na 24/7 . Także uważajcie. Przestrzegam przed tą agencją.

Yoryt

(usunięte przez administratora) Czekaj aż zadzwonią. W tych czasach się godzinę podsje a nie czekać.

Pracownik Produkcji

Profesjonalnie

Wszystko dobrze

logo firmy Pracownik montażu - technik
Son
Wiertz Agencja Pracy Sp. z o.o.
rodjj

Agencja smieciowa dno to malo powiedziane.To co wyprawiają z ludzmi to sie w pale nie mieści. s. m.a.t..y sz ma ty!

hoho

Ogłoszenia maja bardzo piekne ! Ale to przykrywka dla tych smieci! Nie maja szacunku do osob chcacych sie przez ta agencje zatrudnic! Czekac caly dzień az zadzwoni konsultant bo nie oddzwoni ponownie! Co za łajzy. (usunięte przez administratora) i dno.Nie wysylac do nich CV

Czeslaw

Prawda o 1toodrive jest taka że agencja była godna polecenia przez długi okres czasu do momętu pojawienia się w niej Ryszarda K. Niestety jest on jednym z koordynatorów który nie szanuje ludzi i jest to opinia wielu pracowników którzy długi okres czasu pracują dla 1toodrive na Son czy Veldhoven. Za czasów gdy koordynatorem był Maciej C. ludzie chętnie podejmowali pracę i polecali te firmę innym. Niestety obecnie jak mi wiadomo Ryszard zrobił się bez karny a ludzie na recyklingu boją się odezwać gdyż widzą jak ich koledzy i koleżanki tracom pracę z dnia na dzień bo nie godzą się na jego hamstwo i arogancję. Co do samej firmy 1toodrive obecnie odradzam podejmowania pracy każdemu lecz jak ktoś chce sam się przekonać o prawdziwości moich słów Good luck

Zuzanna
@Czeslaw

W swoim wpisie wypowiadasz się negatywnie na temat konkretnej osoby, pamiętaj jednak, że pojawiające się tu opinie powinny być rzetelne i dotyczyć pracy w firmie ogólnie. Rozumiem, że relacje z szefostwem nie są najlepsze, a jak wygląda atmosfera między pracownikami? Co możesz powiedzieć o wysokości wynagrodzenia, możliwościach rozwoju?

....
@Zuzanna

Witam. Co do wypowiedzi Czesława to się zgadzam gdyż ktokolwiek pracował przez 1toodrive to zawsze miał problemy z Ryszardem. A co do atmosfery między pracownikami to wygląda to tak że Polak na Polaka donosi czerpiąc z tego korzyści zarówno u Marii jak i u Ryszarda. Niestety praca np. Na linii recyklingu Son składa się nie tylko z pracy jak i z częstych kontaktów z Ryszardem co kto o kim mówi (zwłaszcza na jego temat) i tak samo jest na lokacjach. Osoby które donoszą mają więcej godzin mało rezerw i możliwości pracy na 1zmiane gdy im tak pasuje a osoby które tego nie robią miewają częste rezerwy, odsyłane są do domu w trakcie pracy bo dziwnym trafem jest ludzi za dużo lub są zwalniane z byle powodu bądź też same odchodzą ze względu na warunki. W zeszłym roku mieliśmy wiele takich przypadków jak np. w grudniu zwolniona młoda dziewczyna która dojeżdżała do pracy 18km z zakwaterowania prywatnego i pracowała ponad 2lata na 1zmiane gdyż do tąd każdy rozumiał jej sytuację dla Ryszarda i Marii stanowiło to idealny pretekst do zwolnienia gdyż była nie elastyczna chcąc pracować tylko na 1 zmianę a żeby tego było mało nasz kolega W. który stawał w jej obronie też został zwolniony przed świętami z powodu iż umiał głośno mówić o tym jak się traktuje co niektórych pracowników a mało tego za dużo wiedział co Ryszard wyczynia i była obawa ze to może mu zaszkodzić. Obecnie praca na Son wygląda tak że pracujemy 1-2dni w tygodniu wyplacane są ludziom wakacyjne by mogli zapłacić za lokalizację a gdy remont linii recyclingu się skończy znowu wrócą stare układy z Ryszardem i znowu będą pracownicy traktowani jak bydło albo eliminowani bo jak to Ryszard mówi na Twoje miejsce mam 10innych. Nie polecam nikomu by życie go zmusiło by pracował mając za koordynatora Ryszarda

@....

Ewelino również zapraszam :)

KANDYDAT

TERAZ JAKAŚ PANI JEST HEHE

@Czeslaw

Śmiem twierdzić że nigdy nie była godna polecenia,jak kierowca c +e ma tam niecałe 600e przy 64h pracy i to przy stawce 17e to to jest (usunięte przez administratora) żart a ten (usunięte przez administratora) wróżbita celebryta agencyjny ze sztucznym uśmiechem na twarzy to niech wróży gdzie indziej

Olek

Odradzam wszystkim zainteresowanym wyjazdem do Holandia, nie pracujcie przez tą agencje to (usunięte przez administratora) i kłamcy, nie będę się rozdrabniał bo i tak się wypierają wszystkiego na koniec.

Olek

(usunięte przez administratora) nie radzę, naprawdę za tydzień pracy dostałem 158 euro (usunięte przez administratora) więcej w Polsce się zarabia

Tytus

Znam lepsze agencje. Tutaj to tylko na start albo jakby cos nie wyszlo. Ta agencja stwaza pozory bardzo dobrej agencji.A jest totalnym dnem.

Mysunia
@Tytus

Masz Racje teraz Sama sie przekonalam na wlasnej (usunięte przez administratora) a teraz siedze na ulicy

Kuba
@Tytus

Jaka agencja polecasz

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z 1toDrive? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Ten obcy

Sami się zwalniają bo tam nie można zarobić pieniędzy Tylko głupki tam siedzą

Tenobcy

Witajcie Piszę tutaj bo to jedna wielka porażka z pracą Pracowałam na recyklingu i nawet przez dwa tygodnie nie zarobilam 300 euro To jakaś śmieciowa agencja Nawet transportu do pracy nie zapewniają bo sama musiałam płacić na własną rękę A w tygodniu pracowałam po 25 godzin i zarobki niecałe 150 euro Stronie od nich bo to chamy i wyzyskiwacze Tylko ładnie mówią na dzień dobry a potem mają cię w (usunięte przez administratora) Dwa dni rezerwy w tygodniu Chamy (usunięte przez administratora)

RODO

Nagraj sobie filmik po angielsku a my wyslemy do pracodawcy buahahahaah Sam se nagraj.Pacany. Dzwonidz przedstawiasz oferte i wszystko. A jak w biurach sie nudza to niech wezma sie do roboty.

ttttt

oferty od nich to smieciowe oferty,albo na nocki albo dystrybucj albo cuda na kiju.wypowiedzenie mieszkania to 4 tygodnie. omijac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tornado

Firma fatalna, oferty jeszcze gorsze. Maria fajna babka, chociaż harda sztuka???? Maciek? Obiecanki cacanki i przylepiony usmiech.. Jak już nie masz gdzie iść, idź tam. Każdego biorą jak leci.

Kierowca

Witam wszystkich, ostrzegam was przed wyjazdem jako kierowca nie dość że każą nagrywać filmiki to jeszcze kantują na wszystkim pokoje po 120 euro kasują trzeba dojeżdżać do pracy swoim samochodem prywatnym około 50 km nie płacą kilometrówki praca u typowych dziadów holenderskich stracony czas i pieniądze odradzam wszystkim szanujacym się kierowcom

Rodo

Idioci kaza nagrywac filmiki po angielsku zeby wyslac jakiemus frajerowi z biura bo (usunięte przez administratora) sie nudzi i chce filmiki ogladac. Nagram im ze bardzo chce pracowa na dystrybucji bo to przeebana robota,lubie dzwigac wozki i to moja wymarzona praca moze (usunięte przez administratora) obejrzy ten filmik.frajerska agencja.nagram filmik jak sram i im wysle.(usunięte przez administratora)

KANDYDAT
@Rodo

TAKIE CUDA NOWOCZESNĘ HEHE :)

Basia

Pytanie na dzień dzisiejszy jak wygląda sytuacja w tej agencji pracy czy płacą w terminie i jak wyglądają warunki mieszkaniowe????

Pracownik1

Omijać, omijać, omijac. Była pani Ania odpowiedzialna za produkcję to było ok, ale kiedy przyszedł ten cały zarozumiały Maciek wszystko się posypało. Zaczelo się zwalnianie tych co są niewygodni albo nie donoszą a innych premiowanie za donoszenie dla Maćka np. brakiem rezerw albo lepszym mieszkaniem. Nie polecam zdecydowanie

New

Ma ktoś info na temat pracy przewozu części samochodowych?

Zostaw merytoryczną opinię o 24/7 drive B.V. - Son

• Jak się pracuje w 24/7 drive B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy 24/7 drive B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 194.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 24/7 drive B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 161, z czego 133 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 24/7 drive B.V.?

Kandydaci do pracy w 24/7 drive B.V. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

24/7 drive B.V.