Opinie o 24/7 drive B.V. w Son Ekkersrijt 7025

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie 24/7 drive B.V.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie 24/7 drive B.V. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 24/7 drive B.V. w Son Ekkersrijt 7025

Tragedia

Dajcie spokój. Kolesiostwo, zaklamanie i brak szacunku dla pracownika. W dodatku profiluja się profesjonalizmem a koordynator Adrian nie potrafi porozumieć się po holendersku, kręci, wymysla i stara się robić dobrą minę do złej gry co tylko powoduje problemy i mnóstwo problemów z komunikacją. Generalnie firma podrzędną bez fajnych ofert i bez wsparcia koordynatorów. Menadżer Maciek, brak słów- kolejny po znajomości bez wykształcenia w tym kierunku- żenada.

nie

nie podejmowac z tym biurem zadej wspolpracy.

1tdrive adam gnojki

Zapomnialem napisac ze jeszcze wieksze cuda robia rekruterzy z oddzialu w holandii. Tez zawsze zaproponuja inna oferte niz na ta co wysylasz CV a jak odmowisz to nie sa juz wogole zainteresowani twoja kandydatura w przyszlosci nawet. to (usunięte przez administratora) powtarzam.gnojki

adam to gnojek

Adam jak ktos wysyla cv na konkretna oferte to na ta konkretna oferte oczekuje odpowiedz a ty wciskasz kandydatom inne oferty ktore sa (usunięte przez administratora)......y tracisz tylko czas osob zainteresowanych (usunięte przez administratora)!

Pracownik Produkcji

Profesjonalnie

Wszystko dobrze

logo firmy Pracownik montażu - technik
Son
Wiertz Agencja Pracy Sp. z o.o.
Wojtek

Omijajcie ta agencje z daleka. Ciagle sa problemy z wyplatami i z dnia na dzien wyzucaja z lokacji na ulice. Mnie tak wyzucil menadzer Maciek dal mi 2 godziny na opuszczenie miejsca i grozil ze jak nie zdaze to nie wyplaci mi pieniendzy. Straszna firma ludzie jak chca pracowac yo musza siedziec cicho i donosic na kolegow do Macka ja nie chcialem dlatego mnie zwolnil. 1todrive to (usunięte przez administratora)

Gosc

Znam prywatnie bliskiego kolege rzekomego p. Macka C. ktory opowiadal mi jak to p. Maciej C. osobiscie wstawia fake'owe pozytywne opinie w ktorych akurat, przypadkowo zawsze on jest w nich chwalony- jak sam to nazwal trzeba pokolorowac negatywne opinie. Strasznie sliski typ, ktory zrobi wszystko zeby utrzymac stolek. W ten sam sposob potrafi dodadawac wstretne opinie w ktorych wymysla na swoich wspolpracownikow z biura z siebie robiac idealnego. To pokazuje jak funkcjonuje 1todrive- ryba psuje sie od glowy. Wstretny obrzydliwy typ. Powyzsze oponie na p. Marie i p. Ryszarda rowniez on wstawial( pewnie po kokainie ktora kupuje od jednego z pracownikow) dla wiadomosci wszystkich- nie badzcie naiwni i omijajcie ta firme z daleka oraz tego calego p. Macieja

1tosmieć

1todrive wcale nie maja sprawdzonych ofert. Jakis czas temu wzieli oferte z recyklingu aut .Jazda ciężarówką po wraki samochodowe.Gosc nie wyplacal poeniedzy a ciezarowkami jakimi sie jezdzilo to wraki takie same jak te wraki co sie ladowalo. Wyjechales tylko za firme to juz dzwonili do ciebie by zawracac bo inspekcja stoi.ludzi na darmo tam pojechali bo musieli wracac do kraju z powrotem i jeszcze kasy nie placil.A pisza w swojej ofercie ze maja same sprawdzone ofert potwierdzone certyfikatem hahaha klamstwo. Odnosnie zakwaterowan to bida brud i srod tak jak ktis juz tu mapisal.zwolnic cie moga natychmiast i musisz sie wyprowadzic bo jak niie to kara spora ale jak sam wypowiadasz mieszkanie to juz 4 tygodnie okres wypowiedzenia gnoje. Pozatym wciskaja oferty ktorych nikt nie chce a jesli odmowisz to juz nie sa zainteresowani twoja kandydatura. Gnoje prawdziwe. Jak najdakej od tskich gnoi

Janek

Krytyczne: Profesjonalizm 1. ”Jesteś tutaj tylko gościem" napis na broszurze powitalnej. 1. Ustalenia z agentem niezgodne z faktami. 2. 90 € za miejsce w pokoju 2-osobowym, a 110€ za miejsce w 1 osobowym ze starymi pozakładowymi metalowymi szafkami wewnątrz. Raczej rzadko zdarza się spotkać przyzwoitą osobę w takich miejscach , dlatego dzielenie pokoju może stanowić nie lada udrękę. Agenci wchodzą sobie do nich sprawdzając porządek bez wcześniejszej informacji i robią komentarze: Pan ma dobrze a u tego Pana gorzej itp. 3. Umowa o prace może być anulowana kiedykolwiek. 150€ za każdy następny 24 godzinny okres spędzony na kwaterze a 20€ za każdą następną godzinę po upływie okresu 24-h od zwolnienia. 4. Zbyt wiele kłamstw. Agenci starają się sprawiać pozory miłych ale udawać nie można w nieskończoność. 5. Zarządano ode mnie ponownego podpisania nowo sporządzonej umowy pozbawiającej mnie dodatku exterytorialnego, argumentując to pomyłką kolegi z biura. 6. Ciągłe zmiany kwaterunków. Przenieśli mnie do innego miejsca kłamiąc że to stała praca po czym szybko wyszło że w okresie zimowym panuje przestój. 7. Wyposażenie kwater niezgodne z umownym zapisem, mogą obciążyć pracownika kosztami. 8. Stanowczo odradzam osobom bez dobrej znajomości j.ang. 9.Częste pomyłki w rozliczeniach. 10. Zdarzyła mi się sytuacja, że agent wyskoczył do mnie z pretensjami że nie obudziłem mu do pracy pracowników zakwaterowanych w tym samym hotelu jednak kilka pokoi dalej. To miejsce dla wykolejeńców a nie osób chcących poprawić swój byt. Ta firma jest bardzo nieprzyjazna dla kandydatow.

Maciej W.

Zwalniaja za brak motywacji a co ciekawe za brak motywacji nawet nie zatrudnia.Dziwne tylko ze mowia ze nie ma sie motywacji do pracy w Holandii skoro otrzymalem oferte pracy w Holandii w bardzo fajnej firmie. Droga agencjo brak motywacji wystepuje u osob ktorym wciskacie oferty ktorych ludzie nie chca. Bezczelni ludzie pracuja w 1todrive w biurach. Nie pokecam w 100%

Czy jest możliwość pracy w 1toDrive na część etatu?

Admin 1todrive

Oczywiscie ze jest taks mozliwosc . Zapraszamy do Kontaktu!

Tytus

Zbierają smieciowe oferty z firm ktorych zaden holender nie chce. Typowa agencja dla polaczkow ale czasy sie zmieniaja i chyba musza zalozyc oddzial na ukrainie bo to co oferuja dla Polakow nie jest juz atrakcyjne

Jakub

Same smieciowe oferty i zakwaterowanie (usunięte przez administratora)

BOHUN 24

Moja opinia o 1ToDrive jest pozytywna, ale przyznaję, że dużo zależy od koordynatora z którym współpracujesz. Pracując w gałęzi recyklingu trafiłem na Pana Macieja C. i nigdy nie miałem większych problemów. Mając 11 lat doświadczenia z UK, wiedziałem czego spodziewać się po agęcji pracy i w 95-ciu procętach sprawdziło się. Po 2,5 roku pracy dla 1ToDrive przeszedłem na stały kontrakt do firmy dla której pracowałem do tej pory. W każdej agęcji jest tak samo, wszystko zależy na kogo się trafi, ja trafiłem na p. Macieja C. i nie mam mu nic do zarzucenia.

Magda

Czy mam się nastawiać ze na rozmowie będzie jakiś test sprawdzający wiedzę ?

current
@Magda

A na jaką posadę aplikujesz?

Mar

Pracowałem tam kompletna porażka omijaj ie szerokim łukiem to agencję pozdrawiam Pidbul

Daniel

Firma one to drive (usunięte przez administratora) mnie !!! Firma sciągneła mnie do pracy w Holandii do transportu artykułów medycznych . Po przez zamieszanie z koronovirusem chciałem zrezygnować niestety wtedy (dzień przed wyjazdem ) zadzwoniła do mnie Pani Hayat Chahbouni twierdząc iż w tym czasie pracy jest nawet wiecej . Po przyjezdzie do Holandii okazało się że tej pracy wogóle nie ma i zostałem przeżucony na transport dla sieci Jumbo . Ta praca również skończyła się po tygodniu . Nie zaproponowano mi żadnej innej pracy przez 5 dni dlatego też zdecydowałem sie wrócić do Polski . Mam starych schorowanych rodziców dlatego też kwarantane odbywam na wynajętym mieszkaniu . Domagam sie zwrotu pieniedzy za wynajęcie mieszkania 500 euro oraz za podróż i straty moralne 1000 euro !!!

Mihae
@Daniel

To są (usunięte przez administratora) i naciągacze !!! Ze mną też tak rozmawiali przez telefon. Mam 9 lat doświadczenia z Anglii , pracowałem dla wielu Agencji ale takich MATACZY to dawno nie widziałem . 500 Euro na tydz ? W sezonie ? Za 60-70h pracy ??? Poniżej 800 euro na tydzien jazda po holandii i codzienny powrót do domu to absolutne minimum !!!! Podjazd pod rampę i nogi na kierownicę albo relax na łóżku !!! Jestem ciekawy ilu Łochów znajdą żeby pracować na jaśnie panów z biura za głodowe NIBY 500 euro bo widzę , że realia w tej agencji są inne , kasa niewypłacalna zgodnie z umową itp. aaaaa.... i pokój za 500 euro na miesiąc hahahaha!!!!!! Od ręki znalazłem za 35-55 tyg.w internecie .

Stanley

Prawda jest taka ze lepiej zarobi sie w Polsce niz w 1todrive,co to za zarobki 280e jeszcze w Holandii, lepiej zarabiaja ludzie u farnerow. Ale tak jest ze jeden kierowca robi, na jedna osobę z biura. I jeszcze jakies absurdalne wymagania typu(proszę nagrać o sobie film, żeby mógł zobaczyć go pracodawca) hihi, ci ludzie juz pogupieli:) mozna powiedzieć ze 1todrive wylapuje ostatnich jeleni. Lepiej jeździć w pl od poniedziałku do piątku i mieć to 6000 tyś, niz karmić jakiś darmozjadow z biura.

Pracownik VDB.
@Stanley

Kolego sugeruje ze nie miales szczescia zeby pracowac jako kierowca przez 1to drive , i tym powodem jest twoja opinia. Nauczyles sie laytowej pracy i polskiego podykonawcy i myslisz ze tak samo bedzie u hollendra , grobo sie mylisz!!! W firmie NL trzeba poprostu za....lac , inaczej ci podziekuja. Ja pracuje przez 1 todrive juz 4.5 roku i bylem tez w paru firmach , jak dobrze robisz swoja robote to mozesz siegnac 850e z dietami na tydz . taka jest prawda. Polecam ta agencje , pamietajcie ze przyjezdzacie tu do pracy a nie na wakacje , i trzeba robic to co od was wymagaja.

Luka
@Pracownik VDB.

850e,to ja miałem na wywrotce. Dzień w dzień w domu, czasami sobota, wtedy extra . Nocki. Znajomość języka wymagana. Biyra ogólnie nie znam, ale najlepiej robić na stałym kontrakcie i omijać je szerokim łukiem. Teraz w nl płaca po 11-14e na zestawie. Brutto. Znasz język to na c dostaniesz 14. Nie znasz, to na zestawie tyle możesz nie dostac jak nie będziesz mówic że chcesz min d5, ( 14,68e).

Prawnik

Dzwoniła do mnie baba z biura z propozycją pracy na sortowaniu na taśmie odpadów budowlancych, zapytałem sie o zarobki powiedziała 250 euro netto na tydzień po odliczeniach ,dojazdy do pracy rowerem za co sciagają 5euro i jak ci się popsuje placisz z wlasnej kieszeni za dentkę czy coś innego, w innych agencjach miałem robione na koszt agencji, babsko chyba pomylone i bardzo nie miłe ,nie polecam nikomu tej żałosnej agencji z zarobkaami jak w 2008roku w Hiolandii, odrazu podziękowałem za współpracę z dala od ścierwa.

Szef prawnika
@Prawnik

Dlaczego kłamiesz?! Twoja opinia jest niesmaczna i oczy bolą jak ją czytam! Jak możesz wypowiadać się o ludziach, których nie znasz i jeszcze ich obrażać?! Widocznie osoba, która rekrutuje do pracy w 1todrive stwierdziła, że twój poziom intelektualny jest tak nisko, że postanowiła Cię spłacić wciskając Ci bajkę o kosztach związanych z naprawą roweru! No i chyba zadziałało , skoro wypisujesz tutaj swoje wypociny! Nie masz żadnych sprawdzonych informacji na temat 1todrive i jesteś nieadekwatny , więc skończ pisać "śmieci" i zainwestuj w siebie to nie będziesz musiał pracować za 250 euro!

melon
@Szef prawnika

dobra agencja polecam praca też dobra wypłacalni nie ma na co narzekac polecam

Bogdan
@melon

Fajnie, że polecasz firmę. Czy podczas wyjazdu do pracy miałeś dobre warunki zakwaterowania i częsty kontakt z koordynatorem, który pomagał załatwiać ważne sprawy na miejscu? Będę wdzięczny, jeśli dodasz więcej informacji na temat współpracy z agencją.

Na jakie stanowiska są wakaty i jakie są wymagania?

Szef prawnika
@Karolina

Z informacji, ktore posiadam to 1todrive ma różne firmy z którymi współpracują! Wiem , że się cały czas rozwijają i są wypłacalni! Płacą 135% za każdą nadgodzinę 150% za pracę w sobotę Wypłacają urlopowe i wakacyjne! Wszystko zależy jakiej pracy szukasz i na jakie stanowisko chciałabyś aplikować!

Anka

@Prawnik a mówiła jak z językiem? Trzeba mieć dobra znajomość ?

Zostaw merytoryczną opinię o 24/7 drive B.V. - Son

• Jak się pracuje w 24/7 drive B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy 24/7 drive B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 194.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 24/7 drive B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 161, z czego 133 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 24/7 drive B.V.?

Kandydaci do pracy w 24/7 drive B.V. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

24/7 drive B.V.