Opinie o 24/7 drive B.V. w Son Ekkersrijt 7025

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie 24/7 drive B.V.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie 24/7 drive B.V. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 24/7 drive B.V. w Son Ekkersrijt 7025

Ggo

Dokladnie!robota dla kierowców ok ale zakwaterowania dno.brak pokojów jedynej.ale chytry dwa razy traci.duzo osob rezygnuje z roboty przez zakwaterowanie.

aaa

Dlaczego nikt nic nie pisze o tej firmie. Przecież pracują w niej nie tylko kierowcy ale po ogłoszeniach widzę że także np. pracownicy recyclingu. Pewnie są niepiśmienni. Przecież rzetelna opinia pomoże innym czy omijać tą firmę czy może odwrotnie.

Mironnek
@aaa

Mam kilka pytań odnośnie agencji 1todrive ale generalnie kieruje to do osób które były zatrudniane jako kierowca kat C . Mam podjąć z tą agencją współprace praca ma wyglądać następująco start godz 5 lub 6 załadunek ciuchami itd w Hendel jakiś duży magazyn dystrybucji . Mam dostać 15-20 miejsc docelowych a koniec pracy to godz 18;00. Tylko jest jeszcze czas pracy to jedno? A to co mnie zastanawia to że 90km nieszybcjej mogę jechać przepisy ograniczają pewne możliwości bo to niejest bus a ciężarówka. Jesli ktoś tam pracował prosze o info . Nie lubię pracy na wariackich papierach. pozdrawiam

90?
@Mironnek

Chłopie jakie 90km/h? W holandii 80km/h cięzarówka chyba że cie stać na mandaty

Kołodziejczyk

Wszedzie trzeba pracowac nie mogę złego słowa powiedziec na temat Agencji 1todrive warunki mieszkalne jak najbardziej ok wypłata na czas nie mam pojęcia skąd sie bierze tyle złych opinii

V8
@Kołodziejczyk

Ktoś rozwoził jakieś kwiatki w Nl firmie przez agencje ? 1to drive ? Jak tam jest ?

Artur

1todrive to firma która chętnie przyjmuje kierowców . Na początku jest rozmowa ile będziemy zarabiać i już od początku jest kłamstwo , tak było w moim przypadku . Miałem zarabiać 500 euro na tydzień netto , a gdy zacząłem pracować wyszło około 430 przy 45 godzinach pracy . Jak się zapytałem dlaczego nie ma tych 500 euro to powiedzieli mi że Henri który rekrutuje kierowców tak zachęca do współpracy i wszystkim tak mówi ,a oni nie mają na to wpływu . Potem doszły tygodniowe problemy z wypłatami , nie zgadzały się , praca na drugą , zmianę i nocki były płacone jak pierwsza zmiana , przerwy też były źle liczone . Dostałem podwyżkę od firmy która mnie wynajmowała od 1todrive i też to się nie zgadzało , dzwoniłem do nich i co tydzień obiecywano mi że to wszystko wyjaśnią i uregulują . Doszło do tego że w firmie byłem dyskryminowany , zastraszany i miałem wypadek i po tygodniu mnie zwolniono na chorobowym i to w niedzielę i o tym zwolnieniu się dowiedziałem w poniedziałek . Nie mam żadnego protokołu wypadkowego , ale wszystko zgłosiłem do instytucji praw człowieka i kilku innych i mam nadzieję że któraś mi z nich pomoże . Procowałem w 1todrive 5 miesięcy . Dziś mija tydzień po moim wypadku . Zgłosiłem całe zajście do Hayat z tego co mi powiedziano jest przełożonym Henriego , ale to nic też nie dało . W razie jak by ktoś to czytał , to z chęcią odpowiem na pytania na forum . Pracowałem prze 1todrive w Holandii , ale to jest ta sama firma co ma filia w Polsce . Zero pomocy od kierownictwa 1todrive, tak są traktowani obcokrajowcy , a ja jestem Polakiem Dzisiejsza data 23.10.2018 Moje sugestie dla 1toDrive: Po co mam wpisywać sugestie , jak dla mnie Hayat i Henri to po prostu oszuści którzy nie są po to żeby nam pomóc tyk zarabiać na nas i na naszej krzywdzie . Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zainteresować się pracownikiem , tym co zgłasza że jest dyskryminowany i zastraszany , a nie umyciu rąk i zwolnieniu go bo jest niewygodny .

Lukanio911
@Artur

czesc, podobnie jak kolega Artur ja tez nie mam szczescia do tej firmy (1toDrive). pracuje 4 tygodnie a jeszcze mi firma nie wyplacila wszystkich pieniedzy za pierwszy tydzien pracy. tydzien w tydzien sa problemy z wyplata. praca jak praca, nic nowego poza tym ze w Polsce to nawet bym nie wsiadl do takiego auta. generalnie chodzi o kase; nic sie nie zgada!

Pracownik Produkcji

Profesjonalnie

Wszystko dobrze

Stefan

Jak się współpracuje z firmą? Podpowiedzcie jak organizują warunki pobytu za granicą? Czy pracy mają dużo?

Prawda
@Stefan

Współpraca z tą firmą jest fatalna , cały czas są problemy , a sprawy z którymi borykają się pracownicy zamiatają pod dywan . Czyli wieczne pomyłki , nie wypłacane pieniędzy za prace zmianowe , zaniżenie stawki na godzinę . Umowa ustna jaką miałem do wynagrodzenia , zmieniła się w trakcie pracy . Gdy byłem dyskryminowany i zastraszany w pracy ,zero pomocy z 1todrive i wiele jeszcze innych spraw . Nie polecam , bynajmniej mnie to spotkało ze strony firmy Holenderskiej 1todrve .

Maestro

Pracowalam tam kilka miesiecy. Praca jak praca tyle ze nie czysta i nie mily zapach. W koncu to smieci. Nie ma co wymagac 300€ i nie wiecej bo podatek. Przemila kordynator pani Ania niestety zakonczyla juz wspolprace z 1to Drive. Reszta kordynatorek ... brak slow. Niestety jesli chodzivo biura zerooo organizacji (usunięte przez administratora) wielki. Bylam zadowolona kiedy pracowala Pani Ania teraz napewno bym tam nie chciala pracowac. Nie pozdrawiam biura..

Feliks

Czy macie jakiś powód, że tak rzadko tu zaglądacie?

gienia

Witam miałam przyjemność pracować w tej firmie i to nie dawno praca jak praca nigdzie nie ma lekko ,ale moja opinia jest jak najbardziej pozytywna nie zgadzam się z opinią po wyżej suma wypłat gdzie pracowało się na dwie zmiany nie są kolosalne ale te 270 e jest na kącie no niestety to jest recykling a nie fabryka czekoladek tam można spotkać wszystko ,jeśli chodzi o biuro przemiła i bardzo pomocna jest koordynatorka Ania .Jedynym minusem tej firmy jest to że nie ma zwrotu za paliwo a cała reszta jest ok ,jeśli komuś zależy na pracy i chce pracować to żadne pampersy nie będą dla niego problemem ja polecam tą firmę bo jest ok .

WK

Powodzenia w pracy w 1todrive ;) szczególnie Pani koordynator która myśli że jak dała Holendrowi i mieszka w Nl na stałe to myśli że może pomiatać pracownikami.Ludzie praca na recyklingu to jakaś wielka masakra tak samo jak te dwie (usunięte przez administratora) gówniary co myślą że ktoś ich się tam boi.Atmosfera tragiczna!!!! a wypłaty za wybieranie pampersów śmieci, i znoszenie tych (usunięte przez administratora) to jedynie 215 E za tydzień zapierdalania w tym syfie.

Zostaw merytoryczną opinię o 24/7 drive B.V. - Son

• Jak się pracuje w 24/7 drive B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy 24/7 drive B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 194.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 24/7 drive B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 161, z czego 133 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 24/7 drive B.V.?

Kandydaci do pracy w 24/7 drive B.V. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

24/7 drive B.V.