Opinie o 24/7 drive B.V. w Son Ekkersrijt 7025

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie 24/7 drive B.V.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie 24/7 drive B.V. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 24/7 drive B.V. w Son Ekkersrijt 7025

Szymon

Mogę polecić współpracę z tą agencją pracy. Wszystko jasne i klarowne. Warunki pracy i zakwaterowanie ok.

Michał P.

W umowie wszystko czarno na białym, żadnych kruczków. Koordynatorzy zawsze do dyspozycji, jak coś niejasne to od razu wyjaśniają. Pracę dostałem łatwo, bez zbędnych formalności, szybko poszło.

spierdoleni!

kto wam kaze dzwonic po wszystkich pracodawcach (usunięte przez administratora) moi byli pracodawcy juz maja dosyc tych telefonow od roznych agencji!!! Najpierw zaproponujcie oferte na 100% a poznij dzwoncie do jednego pracodawcy po uzgodnieniu ze mna!! banda (usunięte przez administratora) z 24/7 drive. (usunięte przez administratora)

Przemek R.

Jak dla mnie to agencja daje radę. Robota jest, kasa lepsza niż w kraju i co tydzień można wypłatę dostać.Polecam.

Pracownik Produkcji

Profesjonalnie

Wszystko dobrze

logo firmy Pracownik montażu - technik
Son
Wiertz Agencja Pracy Sp. z o.o.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w 24/7 drive B.V.?

Romuald

Szybko znalazłem robotę, a oni się o wszystko zadbali. Nawet jak były jakieś schody, to pomoc od ręki. Mieszkanie standard, ale przecież nie na wakacje tam jestem.

@Romuald

A w ile osób w mieszkaniu, można zastrzec, że chce się samemu mieszkać? Długo trwały wszystkie formalności zanim zacząłeś już pracować? To głównie koordynator jest do pomocy, napisz do kogo najlepiej się zwrócić o pomoc?

Timi

Z tej firmy to jestem zadowolony, bo zarobki są porządne i nie trzeba czekać na pieniądze wieki. Mieszkanie takie sobie, ale ważne, że czyste. Ogólnie, wszystko na plus.

TomekJ

Solidna agencja, zawsze mają robotę na stanie i niezłe stawki. Jak się coś komplikuje, to koordynatorzy od razu wskakują do akcji. Mieszkać się da, a reszta to już tylko praca.

Patryk R.

Współpraca z tą agencją była dla mnie strzałem w dziesiątkę.

@Patryk R.

Aż tak? A można wiedzieć dlaczego? Chodzi tu o jakąś dobrą kasę np. można dostać 6000 zl netto miesięcznie, czy inne rzeczy? Agencja daje jakieś super warunki pracy np. UoP na czas nieokreślony? Może ktoś opowie szczegółowo, dlaczego tak fajnie??

Bartosz

Zbieraja informacje. Czytaja CV. Dzwonia do firm w ktorych pracowales. Obiecuja swietne oferty. Gwarantuja. Tylko mysle ze to wszystko skam. Szkoda ze wyslalem im wszystkie dane. 20 lat doswiadczenia w zawodzie a agencja z wszystkich ofert ktore ma (po dwoch tygodniach oczekiwania!)... nie ma nic do zaoferowania. Nie mam nic do dodania. Nie wysylajcia im zadnych danych bo podejzewam ze tylko dla uzyskania ich prowadza ten interes. Mam nadzieje ze nie wylodza zadnego kredytu na moje konto.

Miłosz

Cenię sobie profesjonalizm tej agencji. Generalnie jest dobrze, zwłaszcza gdy trafisz na odpowiedniego koordynatora.

Piotrek

Zakwaterowanie może być lepsze, ale ogólna komunikacja i postawa koordynatora były na tyle dobre, że czuję się zadowolony.

Jędrzej

Szeroki wybór ofert, zwłaszcza w sektorze produkcyjnym. A co najważniejsze, umowy są klarowne i terminowość wypłat jest na wysokim poziomie.

Mam pytanie - agencja na stronie podaje, że w procesie rekrutacji bardzo ważne są referencje od poprzedniego pracodawcy. Czy to znaczy, że bez nich (albo, jeśli akurat z ostatnim pracodawcą nie było po drodze) nie ma szans na zatrudnienie?

Darek

Ta agencja pracy naprawdę stoi na wysokim poziomie. Moje doświadczenie z nimi było pozytywne, zwłaszcza pod względem terminowości wypłat i różnorodności ofert pracy.

Ryszard

Dostałem pracę z podstawową znajomością języka. Jestem zadowolony z wypłaty.

Romuald Poznański

Polecam. Jasne warunki współpracy, umowa konkret. Są czasem problemy personalne jak wszędzie, ale jak trafisz na dobrego koorynatora to jest super.

Adrian T.

Agencja pracy godna polecenia. Dobry kontakt z moim koorynatorem, nie wiem jak z innymi. Zakwaterowanie ok takie 3/5. Wypłaty o czasie.

Nicco

Polecam współpracę z tą agencją pracy. Rzetelne podejście do sprawy i terminowe wypłaty.

Antek

Duży wybór ogłoszeń i sensowna rekrutacja to ogromne atuty tej agencji. Szczerze ją polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o 24/7 drive B.V. - Son

• Jak się pracuje w 24/7 drive B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy 24/7 drive B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 189.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 24/7 drive B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 156, z czego 131 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 24/7 drive B.V.?

Kandydaci do pracy w 24/7 drive B.V. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

24/7 drive B.V.