Opinie o 24/7 drive B.V. w Son Ekkersrijt 7025

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie 24/7 drive B.V.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie 24/7 drive B.V. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 24/7 drive B.V. w Son Ekkersrijt 7025

Zbyszek

Serdecznie polecam każdemu szukającemu pracy za granicą skorzystanie z usług tej agencji. Transparentność procesu rekrutacji, pomocny personel i szeroki wybór ofert pracy sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie. Co więcej, jasne warunki umowy i terminowe wypłaty tylko potwierdzają profesjonalizm firmy.

Ben

Moja współpraca z tą agencją pracy to czysta przyjemność. Dostęp do szerokiej gamy ofert pracy oraz jasno określone zasady współpracy sprawiły, że bez trudu znalazłem coś dla siebie. Znajomość języka na pewno pomaga, ale nawet osoby z podstawową znajomością mogą liczyć na ciekawe propozycje. Wsparcie koordynatora i terminowe wypłaty to tylko niektóre z zalet, które przekonały mnie do skorzystania z ich usług.

kristoff

Z całą pewnością mogę polecić tę agencję pracy za granicą. Dzięki nim znalezienie odpowiedniej oferty pracy okazało się prostsze, niż przypuszczałem. Szczególnie doceniłem transparentność warunków oraz wsparcie w załatwianiu wszelkich formalności. Jeśli posiadacie odpowiednie kwalifikacje i chociaż podstawową znajomość języka, to proces rekrutacji będzie dla Was jasny i bezproblemowy.

tobby

polecam agencję. rekrutacja poszła szybko i niedługo wyjeżdżam.

Pracownik Produkcji

Profesjonalnie

Wszystko dobrze

logo firmy Pracownik montażu - technik
Son
Wiertz Agencja Pracy Sp. z o.o.
Staszko

Jak się trafi na dobrego koorynatora to jest bajka, zakwaterowanie 3/5 kasa wynagradza za to wszystko :)

@Staszko

Czy te 3/5 to liczba gwiazdek w hotelu, gdzie firma zakwaterowała pracowników? W takim razie brzmi całkiem przyzwoicie. A jak z lokalizacją? Blisko do pracy? W razie potrzeby transport zapewniony?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w 24/7 drive B.V.? Chętnie zatrudniają?

Jaca

Jest ok. kasa lepsza niż w kraju, a prace na produkcji z moim doświadczeniem dostałem bez problemu.

Adam Kot

Polecam z całego serca tę agencję pracy. Szybki proces rekrutacji, jasne warunki umowy i terminowe wypłaty to tylko niektóre z ich zalet.

Zbigniew

Serdecznie polecam! Niezależnie od doświadczenia czy znajomości języka, ta agencja pracy pomaga znaleźć odpowiednią ofertę i zapewnia wsparcie na każdym kroku.

Miki

Polecam z całego serca! Dzięki tej agencji znalazłem pracę, która nie tylko jest dobrze płatna, ale również oferuje uczciwe warunki. Wsparcie koordynatora było nieocenione.

Barto

Serdecznie polecam każdemu, kto szuka solidnej agencji pracy. Jasne warunki, terminowe wypłaty i pomocni koordynatorzy to gwarancja zadowolenia.

Zdzisław Koteński

Zdecydowanie polecam! Ogromna ilość ogłoszeń i bardzo dobre warunki współpracy sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie. Plus za jasno określone zasady rekrutacji.

@Zdzisław Koteński

To napisz coś więcej o tej rekrutacji, ile jest zwykle etapów i ile czeka się na feedback? Czy można przebierać w ofertach pracy i odrzucać te, które Nam nie odpowiadają? Firma szuka z chęcią wtedy czegoś nowego?

Tomaszek

Gorąco polecam tę agencję pracy za granicą; dzięki nim znalezienie dobrej pracy było łatwiejsze niż myślałem. Transparentne warunki i pomoc w załatwieniu formalności to ich mocne strony.

Neox

Pracę dostałem, cały proces rekrutacji jasny. Dużo pomaga znajomść jenzyka chociaz podstawowa.

Darro

Polecam te agencje pracy. Robota jest i nie ma większych problemów żeby sie dostac jak masz odpowiednie kwalifikacje. Język dużo pomaga.

Przemek Korzycki

Polecam według mnie takie 4/5 są czasem zgrzyty jak to w robocie, ale koordynatorzy się starają pomóc.

Witek
@Przemek Korzycki

I faktycznie są skuteczni oraz przede wszystkim dostępni? Ci koordynatorzy. Z jakimi sytuacjami dają radę i jak oceniasz jakoś lokalu w którym się mieszka po pracy? Do bazy w Roosendaal szukają przez swą stronę Kierowcę CE między centrami dystrybucji. Sama jazda ma się odbywać od poniedziałku do piątku w godzinach 06:00-17:00. W ciągu dnia do odwiedzenia ma być około 5-10 adresów. Tak piszą. Podane przez nich wynagrodzenie tygodniowe - około 600-650 € netto, uważasz za realne?

Zbigniew

Dla tych z was, co jeżdżą zawodowo, to spoko opcja na znalezienie roboty. U mnie wszystko poszło gładko, szybko mnie przyjęli, a koordynator pomógł, kiedy trzeba było.

Ka Ro

Sporo ogłoszeń, więc miałem w czym wybierać. No i co ważne, płacili mi więcej niż w kraju, więc to zawsze na plus. Jak ktoś zna tylko podstawy języka, to się nie martwcie, u mnie też tak było, a i tak dałem radę. 247Drive to niezła opcja, można im ufać.

Karol W

Co do warunków mieszkaniowych, to nie ma tragedii, a z kasą regularnie było okej. Ja osobiście polecam tę agencję, bo się u mnie sprawdziła.

Oleh Kazimov

polecam agencję każdemu kierowcy, który szuka klarownych warunków współpracy i dobrej oferty pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o 24/7 drive B.V. - Son

• Jak się pracuje w 24/7 drive B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy 24/7 drive B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 189.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 24/7 drive B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 156, z czego 131 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 24/7 drive B.V.?

Kandydaci do pracy w 24/7 drive B.V. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

24/7 drive B.V.