Opinie o 24/7 drive B.V. w Son Ekkersrijt 7025

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie 24/7 drive B.V.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie 24/7 drive B.V. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 24/7 drive B.V. w Son Ekkersrijt 7025

Bohdan

Polecam, sporo ogłoszeń i jasne warunki rekrutacji.

Gordi

Skorzystałem z usług agencji pracy za granicą i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony z tej decyzji. Proces znalezienia pracy okazał się znacznie prostszy, niż się spodziewałem. Agencja pomogła mi nie tylko w znalezieniu odpowiedniej oferty, ale również w załatwieniu wszystkich formalności.

Radek
@Gordi

Przybliżysz w jakie sposób Cię zwerbowali? Czy jedno spotkanie wystarczy, by pod jego koniec uzyskać informację o chęci zatrudnienia?

Henyo

Wydaje mi się wszystko ok. Jest sporo ogłoszeń, jest w czym wybierać. Współpraca bez większych problemów.

Tomek Kl.

Według mnie jedna z lepszych agencji pracy - wiadomo są odliczenia, ale wystarczy dokłądnie przeczytać umowe i wiadomo o co chodzi.

Pracownik Produkcji

Profesjonalnie

Wszystko dobrze

logo firmy Pracownik montażu - technik
Son
Wiertz Agencja Pracy Sp. z o.o.
Roman

gorąco polecam. Sporo ogłoszeń, jak macie doświadczenie i podstawy języka nie powinno być wiekszych problemów ze znalezieniem roboty

Lotek

Stawki mi odpowiadają, sporo ogłoszeń na kierowców. Jak masz podstawowy język to sobie poradzisz.

Lukasz
@Lotek

Witam. Czy tygodniówki są faktycznie takie jak piszą w ogłoszeniu i czy ta podstawa języka wystarczy na np. dystrybucji ?

Tomecki

Na produkcji sporo teraz ogłoszeń tak samo na kierowce. Według mnie to dobra agencja - ja miałem jasne warunki zatrudnienia, umowa też przejrzysta więc wiedziałem na to się piszę.

@Tomecki

A skąd takie zapotrzebowanie na ludzi? Ludzie poodchodzili czy zwiększyli ilość etatów? Wszystko w umowie jest zwykle zapisane, nawet zakres obowiązków? Na jaki czas zwykle można dostać umowę, ciężko mieć umowę na stałe? Jakie mają wymagania co do doświadczenia na produkcję?

bolo

Najważniejsze, że wypłata w terminie. Ja miałem z zakwaterowaniem - warunki takie 3/5 ale wiadomo, że luksusów nie będzie. Odliczeń jakoś dużo nie miałem, zresztą o nich też wiedziałem przed podpisywaniem umowy.

Boghdan

Zdecydowanie mogę polecić. Ja już zjechałem do kraju, ale dobrze wspominam współprace z tą agencją pracy. Możliwe, że jeszcze zdecyduję się na wyjazd.

Neox

Są obciążenia na salarisach to prawda, ale wiadomo za co. Nikt tu nikogo na siłę nie trzyma, zawsze można zmienić agencję. Ja jestem zadowolony, pracuję jako mechanik samochodowy i bardziej mi się to opłaca niż w Polsce.

Norbert

Strona z ofertami spoko, można aplikować nawet przez whatup. Wybór ofert spory. Jak masz odpowiednie kategorie i znajomość angielskiego to można przebierać w ofertach.

Zbychu

Pracowałem jako wulkanizator w Eindhoven. Zmiany dzienne więc dla mnie super. Zdecydowanie lepsze stawki godzinowe niż w PL. Polecam.

Marcin P.

Pracuję na produkcji. Nie jest lekko, wynagrodzenie i mieszkanie ok. Ważne, że zarabiam więcej niż w Polsce.

@Marcin P.

Co do tego, że nie jest lekko, to chodzi o to, że jest to ciężka praca fizyczna? Czy chodzi też np. o zmianowość, pracę nocami, trudne warunki w hali produkcyjnej? Jakieś szczegóły ktoś może podać? Te mieszkania, to są mieszkania, czy raczej pokój w jakimś większym mieszkaniu dla kilku osób?

Tomasz

Umowa współpracy jasna, tam macie wszystko o ewentualnych odliczeniach i nie wiem o co się burzyć, skoro ktoś sam bez przymusu podpisuje umowe? Wystarczy czytać ze zrozumieniem. Dla mnie praca na śmieciarce jest ok - koordynator jak koordynator jak coś się dzieje to pomoże.

Praca nie jest lekka, ale ciężko oczekiwać żeby taka była. Ja miałem dobrego koordynatora - dało się dogadać i był bardzo pomocny. Jak ktoś nie wie po co się jedzie za granicę do pracy to nie ma co szukać w Holandii. Dla osób, które wiedzą polecam.

nicco

Wybór jest. Nie ma tak, że tylko z holenderskim cię wezmą. Są ogłoszenia również z angielskim więc dla mnie to było ok.

Abus

Nie polecam tej firmy a przynajmniej pracy jako balader "pomocnik kierowcy" odrazu ,mówię nie słuchajcie tego co wam obiecają przez tel . Mi obiecali ze tygodniowo jest 40 godzin że w jeden dzień 7 godzin w drugi dzień 10 h ale na koniec tygodnia zawsze jest 40 No niestety tak nie jest . Praktycznie co tydzień musiałem prosić się o godziny lub o to by zdjęli rezerwę tak rezerwę ponieważ raz a tygodniu otrzymujesz rezerwę i są dwa rodzaje rezerw pierwsze czekasz w domu na telefon od kordynatora albo jedziesz do pracy i tam czekasz czy cie wezmą do pracy czy nie jak tak to spoko jak nie to wracasz do domu . Teraz co do samej pracy gorąc 38 stopni , grad czy burza ty jezdzisz na śmieciarce i yebiesz jak glupi bo praca ma być wykonana przerwa jest jedną na cały dzień i zaczyna sie między 11:30 a 13 wzaleznosci jak koerowca sobie za życzy oczywiście przerw nie spędzasz gdzieś na bazie tak abyś mógł sobie podgrzać jedzenie lub skorzystać z toalety pauza zazwyczaj gdzieś w lesie lub pod jakimś jumbo . Czyli jednym słowem posiłek konsumujesz w krzakach każda potrzebę załatwiać w krzakach . Oczywiście biuro obieca ciuchy robocze po 3 miesiącach Oczywiście po 6 miesiącach ciuchów nie zobaczysz wiecznie biuro zbywa że już zamawiali ze czekają itp z kordynatorka Maria kontakt zerowy wydzwaniasz wypisujesz zero odzewu kobieta ma w poważaniu wszystko pomimo licznuch skarg do głównego managera ta kobieta wciąż tam pracuje jakim cudem ona jeszcze pracuje nie wiem co tam się dzieje bo kobieta nie wykonuje swojej pracy jak powiną zapomina o wypłatach ludzi gdy tylko prosić o dopłatę do wypłaty ponieważ ktoś miał za mało godzin np. Na pytanie dlaczego nie zostały mi wypłacone pieniądze za to że jeździłem na rezerwy otrzymałem wiadomość że zamiast pieniędzy mogę dostać bon żywnościowy naprawdę nie polecam tej oferty a zwłaszcza pracy z ta kordynatorka Maria za to wielkie ukłony dla Pana Adriana który ogarniał robotę za Marie i ma podejście dosłownie do każdego. PS za 40godzin na śmieciarce a wiadomo jaka to praca wypłata 347e 56 centow .

Abus
@Abus

Plus 10 km na rowerze w jedną stronę i za pracę w innych miastach gdzie powinno być płacone za delegacje to oni od nas ściągają za paliwo

Igor

Agencja pierwsza klasa, znalazłem robotę ekspresowo. Mieszkanie jest, umowa jasna, a jak są jakieś pytania, to od razu odpowiadają. Warto sprawdzić ich oferty.

@Igor

Po jakim czasie udało Ci się znaleźć pracę? Mieszkanie jest opłacone przez pracodawcę? Jak jego warunki? Ma się odrobinę prywatności, czy raczej pokój i łazienkę trzeba z kimś dzielić? Chętnie dowiem się, jak to wygląda, bo mam zamiar się tutaj zatrudnić.

Paweł Kosiek

Polecam tę agencję, bo mają podejście do robotnika. Praca się znajduje, kasa na czas i mieszkanie do spania. Jak są jakieś kłopoty, to od razu pomagają.

Zbigniew

5 gwiazdek dla tej agencji. Wreszcie w spokoju mozna pracować i jest pomoc koordynatora! Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o 24/7 drive B.V. - Son

• Jak się pracuje w 24/7 drive B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy 24/7 drive B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 189.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 24/7 drive B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 156, z czego 131 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 24/7 drive B.V.?

Kandydaci do pracy w 24/7 drive B.V. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

24/7 drive B.V.