Opinie o Visual Promotion Sp. z o.o. w Kokotów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Visual Promotion Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Visual Promotion Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - usługi PR

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Visual Promotion Sp. z o.o. w Kokotów

Były operator plotera CNC

Firma obiecująca gruszki na wierzbie. Zwolniłem się z innej pracy kuszony lepszymi warunkami - co w praktyce otrzymasz na stanowisku operatora plotera CNC: pracę na wysłużonym,(usunięte przez administratora)ploterze, mega bałagan wokół maszyny (usunięte przez administratora), brak organizacji produkcji (parę razy dziennie podchodzą ci szefowie i inni pracownicy do maszyny otwierając pilny dla nich temat z hasłem "wytnij teraz to .. teraz to.. i jeszcze dla innych podfirm którym świadczą dla nich usługi, i to hasło czemu tamto jeszcze nie gotowe") Bałagan, bałagan i jeszcze raz bałagan a na koniec najniższa krajowa + umowa zlecenie i żeby było śmieszniej brak zapłaconych nadgodzin (2 sms-y po zwolnieniu pomogły by to co im przypadkowo umknęło trafiło do mnie na konto). Wielu szefów = brak spójności w prowadzeniu firmy, i należytym traktowaniu pracownika.. Chcesz się przekonać że są jeszcze w Krakowie takie prace gdzie w ciągu dnia koło plotera przechodzą 100 razy dziennie(usunięte przez administratora) a większość pracowników za najniższą + śmieciówki siedzi po rozsianych dookoła brudnych blaszakach - śmiało aplikuj :)

Grafik A.
@Macius

Potwierdzam powyższą opinie pracownika dotyczącą warunków, faktycznie tak było na starej lokalizacji, było ciasno poszczególne działy były rozlokowane w dziwnych miejscach o których istnieniu dowiadywałem się w kolejnych dniach pracy. Nie wyglądało to profesjonalnie, zwłaszcza zaplecze, szatnio-stołówka, toalety czy wspominane garaże. W Kokotowie od ponad roku gdzie obecnie mieści się firma jest nowoczesna hala to już inny świat:-) Jednak tylko wizualnie bo zarobki w stosunku do wymagań zarówno dawniej jak i teraz są poniżej oczekiwań, większość pracowników jest zatrudnionych na uop na najniższą krajową+ koperta lub u.z.

Cześć, ja to w ogóle widziałem, że firma kiedyś szukała do siebie montera reklam. Mam doświadczenie z takiej pracy i ciekaw jestem ile tu bym zarobił gdybym się przeniósł. Po przejrzeniu ostatnich komentarzy nie widzę byście pisali o tym stanowisku. taka forma zatrudnienia jest w ogóle jeszcze możliwa?

Były operator plotera CNC

Iza
@Były operator plotera CNC

Dużo rzeczy opisałeś, jeśli chodzi o pracę w Visual Promotion. Piszesz o wynagrodzeniu i najniższej krajowej - ale czy do tego dochodziły jeszcze może jakieś premie, nie wiem, miesięczne, kwartalne i tak dalej?

Macius
@Iza

Nic ci nie powie gosc który pracował 3 tygodnie i nie potrafił nawet swojego stanowiska posprzątać, tylko szukał (usunięte przez administratora) żeby mu płyty wkładali na frezarkę j sprzątali koło maszyny, niestety osobnik ten miał mieć mega doswiadczenie, jak sie okazało to potrafił wyciąć 3 płyty na dzień gdzie każdy inny operator te 3 płyty robił w godzinę, chyba już wiadomo dlaczego nie miał rzedluzonej umowy

Jarek OPERATOR
@Były operator plotera CNC

Jes wciąż t dokładnie tak Pan opisuje, firma która mogę odhaczyć na liście pt:"omijać szerokim łukiem"

Grafik A. Nowy wpis
@Macius

Zauważyłem tu parę wpisów na temat jakości kandydatów do pracy, jacy tu przychodzą, którzy rzekomo dysponują umiejętnościami i doświadczeniem, a jak przychodziło do pracy, to już pierwszego dnia rzeczywistość ich weryfikowała. Tylko dlaczego firma zdaje się przyciągać, tak ponoć niekompetentne osoby? Sprawdza się tu umiejętności przed podpisaniem UoP? I ile bym obecnie zarobił na stanowisku grafika DTP? W ofercie sprzed dwóch lat był zakres od 2600 do 10000 zł brutto. Spory rozstrzał.

Visual promotion Nowy wpis

Zapraszam do aplikacji, Prosze o cv, w przypadku znajomosci DTP i pracy na podobnym stanowisku, w podobnej firmie zawsze rozpatrzymy kandydaturę. Co do stawki zawsze to jest kwestia indywidualna, dodajmy także ze u nas każdy pracownik ma benefit w postaci pakietu medycznego lux med i ubezpieczenie na zycie, praca w nowym biurze na nowej hali

Czesiek Nowy wpis
@Visual promotion

Nie wiem, czy tamten gościu się odezwał, ale ja ma ponad dwa lata doświadczenia, a pracuje, jako grafik DTP. Benefity fajna sprawa. Proszę więc napisać, czy pokrywacie ich koszt w całości i jaką podstawę wynagrodzenia bym u Was otrzymał z takim stażem pracy?

Dominik

Jeśli w ogłoszeniu pisze ze szukamy osób z doświadczeniem na podobnym stanowisku i z dobra znajomością Corela, Photoshopa, Ilustratora czy exela i takie osoby pisza, lub oceniają samego siebie w swojej skali 4/5 czy 5/5, to podejmujemy z tymi osobami rozmowe, zapraszamy na dziecinnie prosty tekt w Corelu. Praktyka pokazuje ze 95 procent ludzi nie ma zielonego pojęcia co robi, zwykle pracowali w jakiejś agencji, która wysyłała „byle co” do drukarni i tak naprawdę że wszystko było dobrze zrobione to zasługa grafików i pracowników drukarni. Niestety wiem co pisze bo często poprawiamy to „byle co” po takich pseudo grafikach. Zawsze pomagamy wdrożyć sie osobie, jednak praca to nie szkoła czy kurs za który ktoś dostaje pieniadze. Jednak brak wiedzy wychodzi już w pierwszym dniu pracy, nie znajomość skrótów, podstawowych funkcji programów itp, niestety najgorsze jest to ze takie osoby nawet nie chcą sie rozwijać, dokształcać w trakcie. Pisanie o tym ze co miesiąc jest nowy grafik, jest nie prawda to ze czasem ogłoszenie o prace jest przez pol roku nie znaczy ze już 6 osób pracowało, a to ze szukamy tej idealnej lub prawie idealnej osoby

Weronika
@Dominik

A to tak, słyszałam o takich przypadkach ale żeby tyle razy pod rząd się trafiły? Wobec tego, że to wszystko wychodzi podczas pierwszego dnia to nie powinno się weryfikować tego wszystkiego już na rozmowie? Nie zaoszczędziłoby to czasu?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Visual Promotion S.C. Mariusz Lenart, Paweł Lebica, Dominik Kołek? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Kierownik Działu Produkcji i Koordynacji?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

Jakie są warunki i atmosfera pracy w dziale projektowania? Albo w drugiej firmie właścicieli? Niżej jest negatywna opinia ale temat nie został rozwinięty... Przeglądam znany portal na L. i nikt nie chwali się doświadczeniem na stanowisku grafika w tej firmie.

@Zainteresowany

"dział projektowania", haha. Kto Ci takich głupot naopowiadał. Przyjdź, zobacz, poczuj. Nie pożałujesz.

zainteresowany

Otrzymałem ofertę pracy ale zrezygnowałem. Rekrutacja / rozmowa była przeprowadzona w tak nieprofesjonalny sposób że nie miałem nawet chwili zawahania żaby odrzucić ich propozycję ;)

Beata
@zainteresowany

Możesz rozwinąć temat? Co robili / mówili że czuć było nieprofesjonalizm? Warunki jakie proponowali nie kusiły, żeby mimo wszystko spróbować tej pracy?

Krzysio
@Beata

Beatko niestety większość osób która pojawia sie na rozmowie o prace na stanowisko grafik niestety wstyd to przyznac nie zna podstawowych funkcji w Corelu, 99 procent ludzi nie wykonuje dziecinnie prostego testu w Corelu. Pracy jest duzo i każda kolejna osoba jest potrzebna, ale osoba która coś potrafi. Ludzie tutaj po pierwszym dniu widac czy ktoś potrafi obsługiwać corela czy ściemniał w cv

Weronika
@Krzysio

No jeśli faktycznie ściemniali to słabo o nich świadczy. Ale w razie czego nie oferują tu żadnych szkoleń ani nic? Zwłaszcza w sytuacji gdyby jednak tych doświadczonych kandydatów brakowało?

Mariusz

Czy pracownik ma teraz płacone za nadgodziny? Przeczytałem, że prawie 3 lata temu pracownicy nie mieli płacone za nie.

Mc

Umówiony byłem na rozmowę na 8.15. Posiedziałem 15 min do 8.30 niestety osoba która miała ze mną przeprowadzić rozmowę się nie pojawiła.

Tymon

A dla mnie opinia byłego pracownika nigdy nie jest obiektywna. Spoko firma dla chcących pracować.

nie polecam tam pracy- były pracownik. Jeśli szukasz pracy i nie możesz długo znaleźć to ta firma niech będzie dla ciebie przysłowiową brzytwą...

Jan

Odwiedzam tę firmę dosyć często, zawsze witają mnie tam z uśmiechem. Wszystkie zlecenia jakie im powierzyłem zostały wykonane na bardzo wysokim poziomie, zawsze wszystko w terminie :)

Świetna firma! Korzystam z ich usług już od bardzo dawna i jestem bardzo zadowolony! Szybka realizacja zamówienia, super jakość :)

Wiktor

Niestety niektórzy potrafią jedynie narzekać.

Były grafik

Typowa polska firma wyciskająca pracownika za grosze. Grafika komputerowego szukają co pół roku to o czymś świadczy. Zresztą ludzie zmieniają się co chwila, warunki pracy każdy siedzi każdemu na plecach, pensje nieciekawe, (usunięte przez administratora)

Vicki

Ciekawe że cały czas pojawiają się opinie niby klientów, choć to ma być opinia o pracodawcy, to że ktoś dobrze wykonuje zlecenia to po pierwsze zasługa pracowników, a nie szefów, a po drugie opinie maja dotyczyć warunków pracy a nie wykonywanych usług.

Izunia

Najlepsza firma z jakiej usług korzystałam.Zamowienie wykonane szybko i solidnie.Maja doświadczenie przy obsłudze dużych firm, ale od znajomych wiem ze i te małe zamówienia nie sa traktowane" po macoszemu" Goraca polecam ;)

Azzo24

widać że mają doświadczenie przy obsłudze dużych firm, super zrobili mi tablice reklamową polecam na pewno będę jeszcze korzystać z ich usług :)szybko, solidnie, profesjonalnie, pełna obsługa klienta.

Karolina jankowiak

Nie którzy narzekali. Ale ja jestem zadowolona, Prosta szybką i łatwa w obsłudze. Gorąca polecam

Natka

Bardzo dobra firma . Mają dobre podejście do klienta . Szybka realizacja . Wszystko bez problemów . Polecam tą firmę !

Monika W.

Visual Promotion ma świetne podejście do klienta. Inne firmy powinny się od nich uczyć, naprawdę robią dobrą robotę! Pracowałam u nich kilka miesięcy (niestety musiałam przeprowadzić się do innego miasta) i strasznie było mi szkoda tej pracy, bo panuje tam świetna atmosfera, ekipa jest zgrana i płacą moim zdaniem adekwatnie do wykonywanych obowiązków. Pozdrawiam serdecznie!!

Jakim

Zlecam od zawsze i nigdy nie było żadnych problemów. Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Visual Promotion Sp. z o.o. - Kokotów

• Jak się pracuje w Visual Promotion Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Visual Promotion Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Visual Promotion Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 67 ocen.
  • Kokotów Mała Góra 976
    32-002 Kokotów
  • NIP: 6792997583 REGON: 120852078

Visual Promotion Sp. z o.o.