Opinie o Lekka Kuchnia Catering Dietetyczny Beata Walczuk w Siedlce

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Lekka Kuchnia Catering Dietetyczny Beata Walczuk. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Lekka Kuchnia Catering Dietetyczny Beata Walczuk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Cateringi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lekka Kuchnia Catering Dietetyczny Beata Walczuk w Siedlce

Weryfikator Nowy wpis

Wszystkie opinie dodane po 30.04.24 są sztuczne i dodane przez botów

Lekka kuchnia Nowy wpis
@Weryfikator

Nieprawdziwe opinie są z dnia 16.08.2021 wystawiane co 1 minutę z fikcyjnych kont, fikcyjnych nick, bzdurne wpisy uderzające w tą firmę Konkurencja działa bardzo nieuczciwie. Sprawa zgłoszona do kancelarii adwokackiej, odpowiednie organy zajmą się tymi wpisami.

Sulej Grzegorz Nowy wpis
@Weryfikator

Mocno ktoś nie uczciwy wystawiał komentarze w jednym momencie 16.08.2021 Komentarze wystawiane z botów . Komuś chciało się tak szkalować firmę . Widać że konkurencja nie śpi he… i chce zaszkodzić .

Greg Nowy wpis

Polecam .

Mateusz

Bardzo smaczne i świerze cateringi.Zawsze dowiezione na czas.

Iga

Przygotowane posiłki są bardzo smaczne i pożywne, a przede wszystkim zdrowe. Dostawa zawsze na czas ;-) Brawo Bardzo polecam !!!!!

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Lekka Kuchnia Catering Dietetyczny Beata Walczuk. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Serwisant rowerowy
Grażynka

Bardzo smacznie zawsze na czas .Jestem bardzo zadowolona.Bardzo polecam !!!!!

Wacuś

Polecam bardzo wasz catering. ????Dieta vege ???????????? jest pyszna, bardzo smaczna i urozmaicona. Posiłki tak super i oryginalnie skomponowane, że je się wręcz oczami. Będę Was polecać. Mniam, mniam. ????

Grażyna

Bez wątpienia najlepsza firma cateringowa. Posiłki są świeże i bardzo smaczne. Nie ma monotonii. Bardzo miła obsługa. Dla mnie 10 na 10, polecam każdemu kto lubi smaczną, lekką kuchnie ????

Kubson

Szczerze polecam! Naprawdę smaczne i bardzo różnorodne posiłki. Dodatkowo, co najważniejsze wszystko jest świeże i dobrej jakości. ;) A to wszystko w bardzo rozsądnej cenie. Bardzo polecam !!!!

Doma

Najwyzsza polka cateringu.Czysto,smacznie,zawsze na czas i nie na ilosc,a na jakosc.Oczywiscie ilosc adekwatna do wszelkich wyliczen.No i przemila Obsluga Bardzo polecam!!!!!!

Marian

Catering spełnił moje najskrytsze oczekiwania jeżeli chodzi o smak i urozmaicenia na „talerzu”. Pysznie i zdrowo. Polecam w 100%. ????????☺️

Damian

Rewelacja polecam nareszcie nie chodzę głodna i jeszcze schudłam 2 kg w ciągu tygodnia. Potrawy smaczne, świeże i nie powtarzają się. Kierowca ugodowy, miły. Jestem bardzo zadowolona i będę kontynuować zamówienia. Bardzo polecam !!!!!!!

Klara

Serdecznie polecam. Posiłki smaczne, cena przystępna. Szybki kontakt z pracownikami. Dostawa w podobnych godzinach każdego dnia. Przede wszystkim dopasowanie do potrzeb klienta. To już mój kolejny miesiąc i nie planuje zmian Bardzo polecam !!!!

Aleksandra

Skorzystałam pierwszy raz z cateringu i się nie zawiodłam. Smaczna i urozmaicona dieta, a przy tym kilogramy same lecą w dół bardzo polecam !!!!!!

Wersow

Dietę polecam z całego serca! ❤️ Dania świeże i zawsze dostarczone na czas. Różnorodność potraw co wiąże się z poznawaniem nowych smaków. Super rezultaty w osiągnięciu zamierzonego celu! ❤️❤️Bardzo polecam !!!!!

Malina

Polecam! Jak dla mnie rewelacja! Dieta jest bardzo smaczna, urozmaicona i estetycznie zapakowana. Jestem mega zadowolona. Obsługa jest ...przesympatyczna i przemilutka☺️!!!

Artur

Pierwsza dieta pudełkowa, na którą nie mogę narzekać❗️ Smacznie, zdrowo, świeżo, zawsze na czas, trzyma kaloryczność porcji, do tego w świetnej cenie❗️ Sami spróbujcie ???? Bardzo polecam !!!!!

Anka

Polecam jak dla mnie rewelacja dieta jest bardzo smaczna i urozmaicona estetycznie zapakowana a obsługa przemilutka bardzo polecam !!!!

Henryk

Rewelacja to mało powiedziane. Niebo w gębie. Porcje w sam raz. Pyszne, doprawione i wymyślne dania. Cud, miód i fistaszki. Polecam każdemu barrrdzo gorąco !!

Konrad

Bardzo smaczne i zróżnicowane posiłki zawsze swieze i dobrze doprawione desery są po prostu wyśmienite profesionalna i miła obsługa serdecznie polecam !!!!!

Żaneta

Po kilku miesiącach współpracy z pełną satysfakcją mogę polecić każdemu zawsze wszystko smaczne i na czas super kontakt i wyrozumiałość pozdrawiam i oby tak dalej

Zostaw merytoryczną opinię o Lekka Kuchnia Catering Dietetyczny Beata Walczuk - Siedlce

• Jak się pracuje w Lekka Kuchnia Catering Dietetyczny Beata Walczuk?

Zobacz opinie na temat firmy Lekka Kuchnia Catering Dietetyczny Beata Walczuk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lekka Kuchnia Catering Dietetyczny Beata Walczuk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 56 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lekka Kuchnia Catering Dietetyczny Beata Walczuk
4.4/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Ogińskich 14
    08-110 Siedlce