Zakład Opiekuńczo - Leczniczy i Rehabilitacyjny w Bilczy

Bilcza

Opinie o Zakład Opiekuńczo - Leczniczy i Rehabilitacyjny w Bilczy

anonim 2011-03-02 21:49
zakład mierny woda dla pacjentów ciepła w ograniczonej ilości i porze dnia nie wiadomo co dzieje się z pampersami brak niszczarki -wywożone są potajemnie przez kierownictwo nocą kiepski stan pościeli
daro 2016-04-20 20:16
o tym zakładzie jest dość głośno, jak dla mnie to dobrze. Ciekawe tylko jak ciężka jest rekrutacja na rehabilitanta
Maya 2017-04-06 16:15
Zdaję sobie sprawę, że przebywają tam ludzie starsi ale czy nie można choć trochę zneutralizować wszechobecnego odoru rozkładającego się moczu..? tyle jest środków, neutralizatorów, nie tak drogich...
NIE POLECAM!!! 2017-06-28 19:30
zakład okazał się porażką oczekiwaliśmy profesjonalizmu okazało się że osoby pracujące tam pochodzą z 'ulicy'. Brak wiedzy hamstwo i wiele innych obrazuje to miejsce. Nie polecam
Zostaw swoją opinię o Zakład Opiekuńczo - Leczniczy i Rehabilitacyjny w Bilczy - Bilcza
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Opiekuńczo - Leczniczy i Rehabilitacyjny w Bilczy