Opinie o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zakład Opiekuńczo-Leczniczy i Rehabilitacyjny s.c. w Bilcza

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zakład Opiekuńczo-Leczniczy i Rehabilitacyjny s.c.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zakład Opiekuńczo-Leczniczy i Rehabilitacyjny s.c. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zakład Opiekuńczo-Leczniczy i Rehabilitacyjny s.c. w Bilcza

Czy w Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zakład Opiekuńczo-Leczniczy i Rehabilitacyjny s.c. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Wściekły Nowy wpis

Jak w kilka dni może się stan chorej tak pogorszyć ??? Cos mi tu nie pasuje i czuję że będzie problem zgłoszony do prokuratury ...

Nigdy więcej!!!!!! Nowy wpis

aklad nastawiony na zyski z pacjentów, wszyscy tam zapomnieli ze ci ludzie maja uczucia. Nikt tam nie pomoze z porywu serca. Tam nie ma czegos takiego jak współczucie i serce do pacjenta. Za mala liczba personelu na 73 pacjentów 5 pielęgniarek. A w nocy tylko 2!!!! Ktore swoja prace wykonują jak roboty aby zdążyć ze wszystkim. Na salach brak ręczników, mydła. Pacjenci chodzą w brudnych ubraniach parujących moczem. ośrodek niezapewniający prania. Co jest skandalem przy chorych zostawionych bez rodziny. Powinna tam byc pralka miejsca duzo do rozwieszenia prania ale to wiąże sie z kolejna osobą do pracy. A to kosztuje. Personel wypalony zawodowo pracuje za najmniejszą pensję. Sam personel tam potrzebuje pomocy!!!! Nie wszyscy maja umiejętności i nie sa w stanie zapewnić opieki czlonkom rodziny dlatego wybierają takie miejsce. Liczą ze tam beda mięli dobra opieke a rzeczywistość okazuję sie calkiem inna. Wrecz tragiczna. Ludzie uciekajcie z tamtego zakladu. Zabierajcie osoby które kochacie bo potem czasu nie cofniecie. A do tragedii przy takiej opiece blisko. Nie są szybcy w wyzwaniu pogotowia jak pacjent czuje sie zle. Czy jego stan sie pogorszy. Oby jak najmniej takich domów opieki. Potrzeba tam wparcia psychologów i moze to miejsce stałoby sie miejscem dla ludzi którzy go potrzebują. Nie tylko składem starych połamanych zyciem w kąt mebli. Od tych starych ludzi tez mozna sie czego nauczyć. Tylko trzeba sie umiec nad nimi pochylić i zrozumieć że każdy z nas taki kiedys będzie-stary. Ktos musi pomóc temu miejscu zmienić je. I odwrócić tak ciężki los tych starych osób. Aby ich starość mogla mienić sie jak jesienne liście

Waldek Nowy wpis
@Nigdy więcej!!!!!!

Potwiedam te wszystkie opinie negatywne są jak najbardziej prawdziwe,ponadto ograniczają dostęp do chorego i jeżeli zzrezygnujesz z ich usług przed szejścioma tygodniami to o pieniądzach można zapomnieć po prostu (usunięte przez administratora) w biały dzień

Poszkodowana, zdruzgotana

To wszystko prawda, tam nie ma leczenia j rehabilitacji, jest powolne umieranie. Personel nie widzi pogarszającego stanu zdrowia, nie wzywają pogotowia nie ratują ludzi. Brud, smród. Wózki pacjentów brudne lepiące się od brudu, kalu i nie wiadomo czego. Lozka z plamami. Tragedia jednym slowem. Ludzie nie oddawajcie tam nikogo ze swoich bliskich nie warto. Oni pomagają tylko szybciej umrzec- nie pomogą, nie wyleczą i nie poprawia stanu zdrowia jedynie go pogorsza. .. Znieczulica. nie.informuja rodziny o zlym stanie zdrowia.

Czy po rozmowie w Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zakład Opiekuńczo-Leczniczy i Rehabilitacyjny s.c. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
logo firmy Consumer Services Representative (Dutch & English)
Poznań
Newell Poland Services Sp. z o.o.
Jola

Dziadostwo jeśli chcecie brać udział w powolnym unieraniu ludzi oproszę bardzo pielęgniarki i lekarze nic nie warci. Nie informuje rodzin o złym stanie i czekaja do ostatniej chwili na wezwanie pogotowia. Szukam rodzin pokrzywdzonych osób przez zol Bilcza. Dziadostwo a kupe kasy sie placi.

Poszkodowana
@Jola

Witam wszystko o o czym Pani pisze to prawda! Nie informują o złym stanie pacjenta, zaskoczeni ze ktos poczul sie zle. Pielegniarki tragedia bez grama serca. Ludzie uważajcie na ten zakład. Chcecie zeby wasza osoba umarła to tam jej w tym pomogą.

Zuza

Uwagi klientów Zakładu należy kierować na inny adres gdyż to jest forum pracowników.

Irena

Może ktoś słyszał czy potrzebują aktualnie nowych pracowników ?

PIOTR

LUDZI SIĘ TYM OSIRODKU WYSTAWIA SIĘ PRZETRWANIE ALBO ŻYJE ALBO UMŻE TYM OSIRODKU STAROSICI WYSTAWIA SIĘ STARUSZKÓW NA PRZETRWANIE W TYM OSIRODKU W LEGINOWIE STAROS JEST OKRUTNA JAK JEST CZŁOWIEK CHORY MAJĄ DEREKCJA W LUDZI CHORYCH WIELKIM POWAŻNIU CALE SIĘ PRZEJMUJĄ CHORYMI LUDZIMI STARUSZKAMI TAK JEST PRAWDA PANI DEREKTOR JEST WYNISŁA NIE SYPATYCZNA OSOBA TEGO ZAKŁADU WIELKI POWAŻNIU PACJENTÓW . JESTEŚMY ROSZCZAROWANI

Helena

@daro widzę, że byłeś zainteresowany informacjami o rekrutacji na rehabilitanta w Zakład Opiekuńczo - Leczniczy i Rehabilitacyjny w Bilczy. Czy zechciałbyś się podzielić swoją wiedzą jak sytuacja obecnie wygląda w przypadku aplikowania na to stanowisko? Wiele osób, w tym przyszłych pracowników doceni Twoją obiektywną opinię.

NIE POLECAM!!!

zakład okazał się porażką oczekiwaliśmy profesjonalizmu okazało się że osoby pracujące tam pochodzą z 'ulicy'. Brak wiedzy hamstwo i wiele innych obrazuje to miejsce. Nie polecam

Maya

Zdaję sobie sprawę, że przebywają tam ludzie starsi ale czy nie można choć trochę zneutralizować wszechobecnego odoru rozkładającego się moczu..? tyle jest środków, neutralizatorów, nie tak drogich...

daro

o tym zakładzie jest dość głośno, jak dla mnie to dobrze. Ciekawe tylko jak ciężka jest rekrutacja na rehabilitanta

zakład mierny woda dla pacjentów ciepła w ograniczonej ilości i porze dnia nie wiadomo co dzieje się z pampersami brak niszczarki -wywożone są potajemnie przez kierownictwo nocą kiepski stan pościeli

Zostaw merytoryczną opinię o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zakład Opiekuńczo-Leczniczy i Rehabilitacyjny s.c. - Bilcza

• Osikowa 4
    26-026 Bilcza