Opinie o Yokogawa Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Yokogawa Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Yokogawa Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Yokogawa Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Yokogawa Polska Sp. z o.o.?

NajlepszyPracownik Nowy wpis

Raczej średnio. Coś trzeba wiedzieć. Chyba, że wiesz dużo bez doświadczenia. Rozmowa kwalifikacyjna dużo wyjaśni.

Serwisant AKP

Mam do Państwa pytanie dotyczące ogłoszenia pracy na serwisanta we Wrocławiu. Jaki rozległy jest teren działania tego serwisanta i jakim modelem auta serwisant jeździ po obsługiwanym terenie? Czy weekendy są wolne a nadgodziny płatne lub do odbioru? Jakiej klasy hotele są do dyspozycji lub ewentualnie jaki jest budżet na pojedynczy nocleg? O stawkę godzinową nie pytam, bo pewnie i tak tutaj nie podacie.

Izabela Nowy wpis
@Serwisant AKP

zglosiles sie na to stanowisko ? nikt sie nie wypowiedzial wiec ciekawi mnie czy zaryzykowale i wyslales cv?

Obiektywny Nowy wpis
@Serwisant AKP

Najlepsze wnioski wyciągniesz po rozmowie. Później podziel to :) i wyjdzie prawda... przez ile to już nie wiem ale to jest Korporacja :)

Co jaki czas w Yokogawa Polska Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Obiektywny

Ubiegać się można zawsze :) ale jaki będzie efekt tego nie wiadomo :)

Zofia
@Obiektywny

A jak tutaj ewentualnie temu efektowi dopomóc? ;)

Dylemat moralny

Jestem Ukraińcem zainteresowanym pracą na stanowisku serwisanta (ogłoszenie o pracę). Czy Yokogawa kontynuuje działalność w Rosji po jej napaści na Ukrainę, czy też wzorem wielu renomowanych firm z branży automatyki (Siemens, Emerson,P&F) wycofuje się z tego rynku?

Zofia
@Dylemat moralny

A jeśli nie to rozpoczniesz bojkot? :(

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Yokogawa Polska Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Czy rotacja pracowników w Yokogawa Polska Sp. z o.o. na Pracownik Serwisu jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 8 grudnia na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Michał Andziak

Cały czas jest poszukiwana osoba do działu serwisu. Firma Yokogawa cały czas się rozwija stąd zapotrzebowanie na kolejnego specjalistę. W ostatnich latach nikt nie odszedł z tego działu.

Hanna Szadrowska

Atmosfera jest bardzo rodzinna. Jest to miejsce gdzie ludzie ze sobą wspołpracują chodzą razem jeść i rozmawiają nie tylko o pracy. Premie wypłacane co roku. Godziny pracy są dostosowane do potrzeb na tyle eleastycznie, że pracują z nami studenci. Nie przypominam sobie miski ryżu, a raczej pizze, soki, świeże zioła, cytryny, cukier nawet cynamonowy. Herbat mamy ok 20 rodzajów...jedyny dylemat którą wybrać :). Jak chce ktoś odpocząć to jest do dyzpozycji pokój relaksacyjno-jadalniany. Można też poćwiczyć bo jest do tego specjalny kącik. Mogę tak jeszcze wymieniać ale najlepiej sprawdzić samemu. Najwyżej zamiast w/w miski ryżu poczęstujemy ciastkami:).

Hirohito
@Hanna Szadrowska

Rodzinna w naszym japońskim narzeczu znaczy feudalna :-)

Heniek

Jakieś podpowiedzi o rekrutacji może ktoś napisać?

@Heniek

Witam serdecznie, W nawiązaniu do poniższego maila nt. rekrutacji w naszej firmie. Chętnie zapoznamy się z nowymi kandydatami oferując pracę w międzynarodowej firmie z innowacyjnymi produktami i inspirującymi ludźmi. Podstawowe kryteria, jakie powinien spełnić kandydat do pracy z nami to; biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie), komunikatywność, która umożliwi dobrą współpracę nie tylko w zespole, ale też przy pracy z klientem, znajomość oraz umiejętność wykorzystania w praktyce wiedzy specjalistycznej takich branż jak; automatyka przemysłowa, robotyka, inżynieria produkcji, mile widziani specjaliści, którzy ukończyli studia na wydziale mechatroniki, ale też studenci. Z uwagi na przetwarzanie i ochronę danych osobowych proszę pamiętać o dopisaniu zgody do CV umożliwiającej nam kontakt. Zgłoszenia można wysłać na adres: rekrutacja@pl.yokogawa.com w tytule ‘’Rekrutacja’’ Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu. Z poważaniem, Yokogawa Polska Sp. zo.o.

Genio
@Heniek

Do rekrutacji trza sie dobrze przysposobić. Najlepiej poczytać fora internetowe. Rzadne z zadawanych przez HR pytań nie jest orginalne. Wszystkie pohodzą z takich foruf.

Bartek

Firma dobrze oceniana w internecie, na forum również czyli można spokojnie aplikować?

Hanna Szadrowska
@Bartek

Zapraszamy do wspołpracy, Cv mozna wysyłać na adres rekrutacja@pl.yokogawa.com

Miś Yogi
@Bartek

oczywiście, że można a nawet wypada aplikować. Nigdzie nie znajdziesz tylu świerzych owoców co u nas w stołufce

Poldek

Zastanawiam się dlaczego pracownicy nie korzystają z tego forum? Liczyłem na informacje bezpośrednio od pracujących.

Hero
@Poldek

Alerz kożystają. Karzdego dnia przy śniadaniu otwieramy internet i sprawdzamy pozytywne informacje o naszej firmie :-)

Jak się pracuje z ludźmi z Yokogawa Polska Sp. z o.o.?

Yokogawa Polska Sp. z o.o.

Dzień dobry, W nawiązaniu do Państwa wiadomości, możemy zapewnić, że mamy bardzo zgrany zespół z którym bardzo dobrze się współpracuje. Pracownicy są życzliwi, pomocni, panuje rodzinna atmosfera. Dla zainteresowanych pracą w Yokogawie, zachęcamy do przesyłania CV na adres mailowy: rekrutacja@pl.yokogawa.com Aktualnie poszukujemy osób do działu sprzedaży. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy na naszej stronie internetowej, zakładka kariera. W razie dodatkowych pytań nt. procesu rekrutacji, proszę o kontakt telefoniczny, +22 868 59 05 Pozdrawiam, Yokogawa Polska Sp. zo. o. Human Resources

Hero

Tomuś D. is the best!

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Yokogawa Polska Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Workaholic

Nadgodziny? Socjalizm w Polsce skończył się w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Współczesne firmy to miejsca, w których się pracuje, a nie liczy godziny. Lepiej poszukaj szczęścia gdzieś indziej, na przykład w urzędzie lub na poczcie. Tam znajdziesz to, czego szukasz. Oczywiście za adekwatną pensję razem z nadgodzinami.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Yokogawa Polska Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Prawcownik

Nie nie jest, wigilia to normalny dzień pracy. Nie wygląda on natomiast jak taki "standardowy" dzień i można liczyć na przychylne oko szefostwa :)

Czy Yokogawa Polska Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Yokogawa Polska Sp. z o.o.

Dzień dobry, W odpowiedzi na poniższe pytanie, Yokogawa Polska oferuje umowę o pracę na 3 miesiące na okres próbny. Po pozytywnym przejściu okresu próbnego, podpisywana jest umowa o pracę na czas nieokreślony. Z poważaniem, Yokogawa Polska Sp. z o.o.

Jaka umowa obowiązuje w Yokogawa Polska Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Yokogawa Polska Sp. z o.o.

Witam serdecznie, Podczas okresu próbnego zawierana jest umowa o pracę na 3 miesiące. Po tym okresie, jeśli pracownik sprawdził sie na danym stanowisku pracy, zawierana jest umowa o pracę na czas nieokreślony. Serdecznie zachęcamy do współpracy, mile widziani studenci (kierunek: Automatyka i Robotyka, Informatyka). Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV na adres mailowy: rekrutacja@pl.yokogawa.com Z poważaniem, Yokogawa Polska Sp zo.o. Human resources

Marzena

@Samuraj, co chcesz przez to powiedzieć? Jak mniemam Twoja wypowiedź ma konwencje żartu i to wspaniale, że jesteś w dobrym humorze jednak najistotniejsze opinie to takie, które zawierają rzetelne informacje na temat pracy w firmie. Niektórzy użytkownicy mogliby zrozumieć to określenie negatywnie i w żadnym wypadku nie żartobliwie. Warto o tym pamiętać i podzielić się z nami prawdziwymi i merytorycznymi informacjami na temat pracy jeśli jesteśmy w ich posiadaniu.

Marzena

Na oficjalnej stronie firmy znalazłam informację na temat kariery w Yokogawie. Czy ktoś ostatnimi czasy aplikował do firmy? Wszelkie informacje dostępne są pod tym linkiem: https://www.yokogawa.com/eu/about/careers/job-listings/ @Samuraj, rozumiem. Możesz powiedzieć nam coś na temat warunków pracy w tym miejscu? Jaka atmosfera panuje w firmie?

Mazurek

Hej, czy ktoś wie ile płacą?

Uoshi
@Mazurek

Czytaj uważnie. Było wyżej napisane. Rewelacji przy wypłatach nie ma. Ale płacą regularnie.

Samuraj
@Mazurek

Płace są średnie. Ale też się nie narobisz.

Samuraj
@Mazurek

No i nie ma GPS w samochodach tak jak u konkurencji więc wolnego czasu trochę zostaje.

Czy aktualnie jest ktoś kto pracuje w tej firmie? Jak wygląda praca w firmie Yokogawa Polska sp. z o.o.? Jaka jest atmosfera?

Shogun

(usunięte przez administratora) No i czekamy na podwyżki, które mamy obiecywane już od kilku lat.

WK

Niewiele, szczególnie jak na Warszawę pensje są średnie i kiepskie. Wraz z wprowadzonymi zmianami organizacyjnymi i zmianą kierownictwa firmy,(usunięte przez administratora)

Romeo
@WK

Czy styl pracy nadal japoński - od świtu do świtu - podobno Japońca już nie ma?

Zostaw merytoryczną opinię o Yokogawa Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Yokogawa Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Yokogawa Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Yokogawa Polska Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Aleja Krakowska 197
    02-180 Warszawa