Opinie o Inter Europe Biuro Turystyczne Wanda Maziarz w Mielec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Inter Europe Biuro Turystyczne Wanda Maziarz. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Inter Europe Biuro Turystyczne Wanda Maziarz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter Europe Biuro Turystyczne Wanda Maziarz w Mielec

zbyszek774

Siema jak chodzi o prace przez tego (usunięte przez administratora) Biliego w Adlerze w miejscowosci Bonndorf to jest jakas pomylka z ta firma, hitler zapomial jeszcze ich zlikwidowac. Tego Biliego oszusta to zajebalbym teraz. Mam doswiadczenie z roznego rodzaju prac za granica i bylem juz w roznych krajach, ale po kilku latach czegos takiego jak u Billhatza jeszcze nie mialem doczynienia . Te (usunięte przez administratora) wynajmuja mieszkania dla Polakow majac klucze nie tylko do mieszkania, ale i do pokojow i wchodza kiedy im sie tylko podoba . Niestety sa tam jeszcze dwie (usunięte przez administratora) Jozek i Renata, nie bede pisal nazwiska), ktorzy sa pomocnikami wlasnie tego biora, zajmuja sie Oni pilnowaniem porzadkow na mieszkaniach , ale nie o to chodzi, te (usunięte przez administratora) dwie sprzedalyby do tego biora kazdego POLAKA !!! za piec groszy (usunięte przez administratora) komuchy i chujki !!!). To takie przebigle szmaty, niby z Toba rozmawiaja ladnie, wyciagaja informacje pytajac sie kto,co i jak ,a nastpnie leca swinskim truchte do biora i kabluja juz nie na kogos tylko na Ciebie. Co do wyplacania Ja musialem dzwonic do Ambasady w Hamburgu i dzwonic na policje, zebym odzyskal wlasne pieniadze. Te (usunięte przez administratora) jak mialem sie przeprowadzac dali mi trzy,cztery godziny na przeprowadzke w Niedziele, a do pracy mialem na zajutrz o 4 rano byc na firmie i nie zdazylem z przeprowadzka bo musialem sie jakos wyspac, to zanim wrocilem z pracy te (usunięte przez administratora) bioro Billhartz razem z tymi (usunięte przez administratora) Renata i Joze okradli mi cale mieszkanie w tedy zaczela sie akcja z policja. Tego im (usunięte przez administratora) nie daruje, prosilem o odzyskanie moich rzeczy przez dwa tygodnie ! zajebane szmaciska. Pobieranie kwoty za stolowke mialo byc ok 34 euro ,a te chujki pobierali nawet 75 euro i roznym osobom, a jak chodzi o wyplaty to nic (usunięte przez administratora) nie bylo wiadome kto ile zarobi, bo wszysto po niemiecku pisalo na cetlach, a nawet te osoby co znaly bd jezyk niem. to oni nawet nie mieli pojecia za co te skurwysyny pobieraly kwity. Nie polecam nikomu, prac jest wiele i mozliwosci w duzo, szukajcie w necie innych prac, ale nie tej. aha chcialem jeszcze dodac, ze wiekszosc ludzi to (usunięte przez administratora) kapusie, ktorzy ich najciekawszym hobby jest trasa z hotelu do biora, a cel trasy tych niebokow lesnych jest kablowanie na swoich sasiadow (Polakow (usunięte przez administratora) oboz !!! pozdrawiam i nie polecam !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Europe Biuro Turystyczne Wanda Maziarz - Mielec

Inter Europe Biuro Turystyczne Wanda Maziarz