Opinie o Verdent Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Verdent Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Verdent Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verdent Sp. z o.o. w Łódź

Vb

Nie polecam. Na rozmowie kwalifikacyjnej ukryte fakty dotyczące stanowiska które wychodzą dopiero przed podpisaniem umowy

@Vb

To z czym związane są te fakty, które są ukryte podczas rozmowy rekrutacyjnej? I co właśnie wychodzi podczas podpisania umowy? Napisz proszę o co chodzi, bo myślę nad aplikacją w to miejsce jakby pojawiła się oferta ...

Vb Nowy wpis

@Vb

Na początku roku podawali ogłoszenie na produkcję z przedziałem zarobkowym 3 100–4 500 zł brutto. Jak to teraz wygląda, skoro w lipcu była podwyżka najniższej krajowej do 3 600 brutto?

Henryk

Rozmowa kwalifikacyjna przebiegała jak odpytka w szkole średniej po dobrej imprezie. Dwóch młodych panów oznajmiało na temat zakresu obowiązków, do których należy min. Obsługa 8 maszyn szlifierskich + mycie+ kontrola i jeszcze dodatkowe czynności. Jak stwierdził jeden z ww. tutaj się pracuje a nie obija. Pieniądze śmiesznie niskie za takie wymagania. A rekruterzy beznadziejni. Może lepiej nie przychodzić na kacu do pracy? Nie polecam z pierwszych doświadczeń.

Olga
@Henryk

A skąd taki wniosek, że rekruterzy byli na kacu jak to napisałeś? Zastanawiam się też dlaczego uważasz, że są beznadziejni. Może po prostu opiszesz jak według Ciebie powinna wyglądać rozmowa kwalifikacyjna porównując ją z tą, którą odbyłeś?

Henryk
@Olga

Powinna mnie zachęcić do podjęcia pracy, a nie czekać na kolejne twórcze pytanie że strony rekrutera.

razdwatrzy Nowy wpis
@Henryk

Ty jesteś jakiś niepoważny! Dla mnie wystarczającą zachętą do pracy jest możliwość zarobienia pieniędzy na opłaty i jedzenie. Z takim podejściem bezrobocie murowane Henryku...

Areczek

Jak dla mnie super! Miła atmosfera, super ludzie. Zarobki ok, ale mogły by być lepsze ;) Każdy kto wywiązuje się ze swoich obowiązków ma tutaj luz. Gorzej jak ktoś zaczyna migać się od pracy i co chwile przegląda fejsika. Szef nie toleruje obiboków i jasno to wyraża. Ja to rozumiem bo sam nie chciał bym płacić nikomu za oglądanie seriali w pracy ;]

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Verdent Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

Witam Czy firma obecnie prowadzi jakieś rekrutację ? Jeśli tak to na jakie stanowiska ?

Jakie godziny pracy obowiązują w Verdent Sp. z o.o.?

Zależy od stanowiska. 6-14,14-22,22-6. to tak standardowo na produkcji. Można się też dogadać jeśli chodzi o godziny pracy. Jako pracownik biurowy masz dowolność i dodatkowo możliwość pracy zdalnej. Wszystko kwestia ustaleń z przełożonym.

Jak się pracuje z ludźmi z Verdent Sp. z o.o.?

Zak

Daj spokój, tu nie ma żadnej organizacji, ludzie z przypadku, każdy tylko zwala robotę na innych. Omijać tą firmę z daleka. Zresztą jak już na rozmowie kwalifikacyjnej można zorientować się, ze tu wszystko jest nie tak jak powinno być. Nie polecam nikomu.

@Zak

Chyba nie jest tak źle skoro niektorzy pracuja w tej firmie po 10 czy 15 lat. Zak dlaczego podjales zatem prace w tej firmie skoro juz „po rozmowie kwalifikacyjnej mozna sie zorientowac, ze cos jest nie tak”?

Jak wypowiecie się na temat związany z zarobkami w VERDENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Czy od czasu dodania ostatniej opinii wynagrodzenia w przedsiębiorstwie zmieniły się?

anna

Jak wszędzie- wysokość wynagrodzenia zależy od stanowiska :)

zmarnowany miesiąc zycia

Nie polecam praktyk w tej firmie(kieruje ten komentarz głównie do ludzi z politechniki). Nie dość że nic nie zarobisz to jeszcze niczego się nie nauczysz bo większość czasu to jest czyszczenie wierteł dentystycznych albo ich pakowanie, czasami możesz wybierać wiertła z wiórów bez rękawiczek. Już lepiej iść do ASCO numatics bo tam chociaż płacą

Desmond

Naprawdę nikt nie ma nic do napisania? Firma się rozwija i pojawiają się nowe stanowiska pracy. Czy ktoś tam pracuje? Zatrudniają powyżej 100 osób ,więc jak nikt nie pisze pozytywnych opinii musi być dobrze.

Olga
@Desmond

Ja właśnie szukam opinii o pracy w Verdent. Napisałeś, że pojawiają się nowe stanowiska pracy. Możesz powiedzieć, jakie? Dzięki.

Tomasz

Ktoś coś na temat pracy jako PH? Tylko szczegóły..

wef

Dentus
@wef

100% racji!

Zostaw merytoryczną opinię o Verdent Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Verdent Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Verdent Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Verdent Sp. z o.o.?

Verdent Sp. z o.o.
  • Częstochowska 38/52