Opinie o Euro-strada sp z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Euro-strada sp z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Euro-strada sp z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro-strada sp z o.o. w Warszawa

Alicja

@klaudia, forum służy do tego, by wypowiadali się tu pracownicy. Rozumiem, że osoby w inny sposób związane z firmą mogą być niezadowolone, jednak portal nie jest miejscem na tego typu opinie. Zachęcam do komentowania byłych i obecnych pracowników. Czy jesteście zadowoleni?

Alicja

@xyz, a czy Ty jesteś osobą zatrudnioną w firmie? Widzę, że nie zgadzasz się z negatywnymi opiniami na temat pracodawcy, czy możesz zatem opowiedzieć, jakie pozytywne aspekty zatrudnienia dostrzegasz? Na jaki rodzaj umowy można liczyć? Czy Euro-strada organizuje szkolenia dla pracowników?

klaudia
@Alicja

Alicja, fakt zatrudnienia to kropla w morzu.... tu głównie chodzi o firmy współpracujące z firma zarówno dostawcy materiałów jak i podwykonawcy którzy podpisują umowę gdzie kazdy ich zapewnia ze pieniadze bedą po ustalonym terminie płątności czyli po 60dniach, przez ten okres kazdy jeździ majac nadzieje ze dostanie kasę, potem wysyłaja kilkaset zł i wciskają kit ze lada dzień bedą pieniadze bo czekają na korzystny dla nich wyrok z fimami ubezpieczniowymi który ma byc za kilka dni, i kolejny miesiac dwa itd przeciagają az ktos nie wytrzyma i nie zerwie umowy, a jak to zrobi szukaja kolejnego naiwnego ktory jezdzi z nadzieja na pieniadze kolejne te 60 dni co podpisal termin platnosci i tak w kółko. Ciekawa jestem czy nie podchodzi to pod przestępstwo celowe i ciągłe wprowadzanie ludzi w błąd oszustwo. ale to wszystko jest do sprawdzenia przez prawników itd. z tego co wiem podobno jest juz kilka osób które będą zeznawać itd które tez zostały z niezapłaconymi fakturami...

On

Witam, jeśli jeszcze jakieś osoby czuja się poszkodowane przez w/w firmę i chcą dołączyć do grupy osób, która w najbliższym czasie będzie składał pozew zbiorowy przeciwko firmie za nie zapłacone faktury, rachunki itd prosimy o kontakt na wierzycieleeurostrad@interia.pl

On
@On

Pomyłka w poprzednim mailu. Poprawny adres to: Wierzyciele.eurostrad@interia.pl

qwerty

a może gość, który pisze te nieprzychylne komentarze jest byłym pracownikiem firmy -skoro powołuje się na jakieś faktury, dlatego podejrzewam, że firma go wyrzuciła i mści się teraz

Inbj
@qwerty

Oczywiście że były współpracownik firmy, to chyba logiczne ... czyzby problemy z myśleniem? Jak by ktoś nie znał sprawy i miał zapłacone wszystkie faktury i itd to by się nie wypowiadal nie mając dowódow, a takie są. A tych osób jest już sporo którym firma nie zapłaciła i nie płaci dalej... Nie msci się tylko ostrzega innych, którzy nie świadomi współpracy z firmą po kilka msc niby dobrej współpracy nie otrzymują wypłaty lub otrzymują cześć należnej wypłaty. A te kilkadziesiąt dni terminu na fakturze które ma firma na zapłatę jest Tylko po to aby podwykonawca myślał że wzYtsko jest ok i pracował a później się okaże że są problemy z ubezpieczyciele itd i tam w kółko te same gadki..

Aplikowałeś do firmy Euro-strada sp z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Serwisant rowerowy
rozsądny

Ponad 2,5 roku współpracuję z tą firmą i nigdy nie miałem większych problemów z płatnościami, chociaż czasami opóźniali się z wynagrodzeniem ale też wiem, że i im też płacą nieregularnie.

@rozsądny

Jest Pan podwykonawca ? Czy pracownikiem w biurze, my piszemy o podwykonawcach i firmach które dostarczają materiały itd. Pracownikom biurowym oczywiście płacą bo kto by pracował i obsługiwał wnioski ?? Radzyn jest za mały żeby w centrali nie płacić....

Czy ktoś z Was dysponuje najświeższymi ciekawostkami o Euro-strada sp z o.o.? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Ona

Dalej nie płacą, wymieniają podwykonawców których znowu będą zwodzic z kasa 2, 3 msc popłaca a później im będą wciskać kit i nie płacić

Ciekawy

Jak aktualnie układa sie współpraca z tą firma ?

Co nowego w Euro-strada sp z o.o.? Jak dziś wygląda praca w tym przedsiębiorstwie?

pytanie

Płacą cokolwiek, komukolwiek?

Weteran

Współpracuje z firmą prawie od samego poczatku, na początku były problemy ..teraz chyba firma wychodzi na prostą bo zaległości z wyplatami nie ma.

Bobek 2016

Poprostu walek nie placa za wykonane zlecenia :-( :-( :-(

Liwice
@Bobek 2016

Jest pan w stanie dać na siebie namiar? W kupie siła, możemy pomóc sobie nawzajem.

Niepewny
@Liwice

Byłem na rozmowie o pracę w tej firmie. Szczerze nie wiem co myśleć...Opini jest mało. Ktoś jeszcze współpracował z nimi ? Każda opinia przydatna

Liwice
@Niepewny

Opinii jest mało? Przeczytaj powyższe. To praca na mieście? Z własnym, samochodem, paliwem iczasem?

Tom
@Liwice

a czy moge prosic o kontakt? Moj mail to tomek220170@gmail.com

jurooo

Słodkie p...nie i nic więcej. Kręcą od samego początku. Szkoda czasu i newów.

Hanys

To prawda w woj.slaskim ta sama sytuacja nie placa za wykonane uslugi klopoty klopoty klopoty.odradzam wspolpracy z ta firma

carloss

Firma Euro-strada sp z o.o. Radzyń Podlaski nie reguluje swoich zobowiązań. Mimo wielu rozmów i korespondencji z premedytacją nie chce zapłacić za dostarczone produkty. Odradzam współpracy z tym podmiotem!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Euro-strada sp z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Euro-strada sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Euro-strada sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Euro-strada sp z o.o.
1.6/5 Na podstawie 21 ocen.
  • PYSZNIAŃSKA
    02-829 Warszawa