Stelweld Sp. Z o.o.

Opinie o Stelweld Sp. Z o.o.

zatrudniony uchodzca

Obóz pracy z kamerami na stanowiskach ,jeszcze bat by się im przydał ,kasa mała ,nikt nie chce przysc do tej firmy to zatrudniają Ukraińców ,ciągle im mało mało ,

Lidia

Dobrze, że pracownicy mogą tutaj przeczytać wyjaśnienie i przeprosiny @Dział ZZL. Wiele osób pyta też tutaj o aktualne oferty pracy, może warto odnieść się także do tych pytań?

Dział ZZL
@Lidia

Zapraszam do odwiedzenia strony Stelweld, tam znajdziecie Państwo zawsze aktualne oferty pracy: http://www.stelweld.com.pl

AAAAA

Byłem tam na rozmowie, brak szacunku dla człowieka, pomimo kilku zapewnień że nie zależnie od tego jaka będzie decyzja to oddzwonią, mija kolejny miesiąc i nie zadzwonili.

Dział ZZL
@AAAAA

Standardem Stelweld jest kontakt z Kandydatem po zamkniętym procesie rekrutacyjnym z informacją i podziękowaniami. Jeśli w Pana przypadku coś nie zadziałało, to przepraszam i zachęcam do kontaktu w celu wyjaśnienia sytuacji na adres: rektutacja@stelweld.com.pl.

rfg4

@lep mozesz porbowac bo to ogloszenie nadal widnieje w internecie w ogloszeniu tam na stronie napisali ze oferuja miedzy innymi udział w budowaniu wysokiej pozycji firmy na rynku wyzwania dobrą atmosferę pracy nagrody za wyniki umowę o pracę dofinansowanie biletów do kina, teatru, wejścia na fitness itp.

Aplikowałeś na stanowisko Inżynier Procesu Spawania oferowane przez firmę Stelweld Sp. Z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
xyz

bhp-owcy są już nowi, poprzedni idzie na emeryturę i a druga na macierzyński.

au2016

szukają BHP - owca, a dlaczego ten odchodzi

TyPytaszJaOdpowiadam

Multisport? Nie ma czegoś takiego u nas. Jest jedynie dofinansowanie raz na 3 miesiące do kwoty ok.120zł max. Rozliczane są właśnie: karnety na basen, bilety do kina, teatru itp...

bogdanS

na święta będzie dwa razy tyle co w zeszłym roku potwierdzone info

Stolc men
@bogdanS

Wszyscy się cieszyliśmy ze na święta itd... Ale co dalej?

bolo

Pamiętajcie, że najniższa krajowa to nie jest żadne przestępstwo, ani wykroczenie. Jest wiele firm, które w przeciwności do Stelweld potrafia płacic znacznie mniej i do tego oszukiwac ludzi. Takze może warto docenić uczciwy zarobek? Nikt tez nie każe Wam sie zgadzać na te stawki, chyba uczciwie o nich informuja na rozmowach rekrutacyjnych, nie?

Nie polecam firmy.(usunięte przez administratora)Ale bałagan straszny panuje.Nikt nic nie wie.Odradzam firmę.

Ciekawski

Jak wygląda wynagrodzenie netto operatorów CNC ( laser giętarka itp. ), a jak to wygląda u ślusarzy ?

oooop

A nie wiecie jak wygląda praca pracowników biurowych.

@oooop

Ale co masz na myśli pisząć "jak wygląda?" Jak pracują czy ile zarabiają? Praca jak praca w biurze, stosy niepotrzebnych papierów mimo tego że w firmie jest feeest drogi system SAP który, jak powiedział kiedyś były dyrektor(usunięte przez administratora)

Życzliwy

Zarobki: hala, ślusarz 1200-1800zł, spawacz 2000zł w 3500zł, CNC, 2200zł - 4000zł, magazynier 1200 - 1600zł, o reszcie się nie wypowiem bo nie mam pojęcia :---) W firmie nie ma systemu 4 brygadowego, na przygotowaniu produkcji (lasery, prasy,cnc) są 3 zmiany, na produkcji w zależności od zapotrzebowania ale raczej 1-2. Czasami na lakierni i robotach spawalniczych są 3 zmiany, częściej na robotach. Pozdr.

piotr
@Życzliwy

Moze wiesz jakie stawki ma utrzymanie ruchu bo ciagle sa ogloszenia (usunięte przez administratora)

@piotr

Jak wszędzie zależy od doświadczenia, masz uprawnienia SEP itp. Na wózek i suwnice to inaczej patrzą niz na "golasa"ale myślę ze od 1800zl na pewno.

gfgf
@piotr

A skąd Ty wziełeś te kwoty ? Chyba ,że masz na myśli wynagrodzenie brutto .

marian

Czy w firmie jest system 4 - brygadowy?

olek

A zarobki na hali i w biurze?

Praca w firmie ujdzie jeśli tylko uznasz ze jesteś doceniany! Praca w firmie STELWELD jest na 3 zmiany. Jeśli chodzi o awans to ciężko powiedzieć bo czasem awansują ludzie których nie brało się pod uwagę.

Krzysiek

Moje pytania: Jak wygląda Praca w firmie? Jaki jest system pracy 1,2 ... zmiany??? Możliwości awansu??

Firma dostala duzy kontrakt na zime. Zaczynają zatrudniac.

jan

Chciałem zapytać o sytuacje w firmie, zarobki.

?

Teraz nie ma tragedii...ale np. nadgodziny które robiles w kwietniu zapłacili dopiero...we wrześniu. Szansa że będzie lepiej zawsze jest, przecież każdy by chciał uczciwie pracować na sensownych warunkach i z godnymi zarobkami o co w okolicy ciężko (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Stelweld Sp. Z o.o. - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w Stelweld Sp. Z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stelweld Sp. Z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stelweld Sp. Z o.o.?

Stelweld Sp. Z o.o.