Stelweld Sp. Z o.o.

Opinie o Stelweld Sp. Z o.o.

Lidia

Oprócz tego, że firma STELWELD w dalszym ciągu poszukuje nowych pracowników, którzy zasilą ich zespół, jest organizatorem praktyk oraz staży. W STELWELD możecie zdobyć doświadczenie w działach administracji i produkcji. Proponujemy praktyki i staże zarówno w ciągu roku, jaki w czasie wakacji. Więcej informacji znajdziecie na tej stronie: http://www.stelweld.com.pl/pl/kariera/26-kariera/63-staze-i-praktyki Czy ktoś z obecnych na forum zgłosi się do nich? Jestem bardzo ciekawa, co sądzicie o tej możliwości.

kandydat

Witam, mam pytanie odnoścnie pracy w administracji. Jaka jest atmosfera w pracy w biurach? Czy często zdarzają sie nadgodziny? Czy jest cos takiego jak elastyczny czas pracy? Czy uzyskanie stawki 5000zl netto jest możliwe na stanowisku specjalisty?

PRACUJĄCY
@kandydat

1. TAK 2. CZASAMI 3. PRZYJŚCIE MIĘDZY 7-8, WYJŚCIE 15-16 4. W ZALEŻNOŚCI OD SPECJALIZACJI- JAKA CIEBIE INTERESUJE?

@PRACUJĄCY

Firma na swojej stronie internetowej wspomniała, że udziela dofinansowań na bilety do kina, teatru, a nawet na basen, oraz wsparcie finansowane w przygotowaniu dziecka do szkoły. Czy możesz określić, jak ta kwestia prezentuje się rzeczywiście w STELWELD? Czy firma zapewnia takie benefity?

Kinga
@PRACUJĄCY

jak płacą za nadgodziny, jeśli są dostępne? po normalnej stawce, czy jakoś lepiej?

@PRACUJĄCY

Dziękuje za odpowiedz. Mam jeszcze pytanie jak długo trwa proces rekrutacji. Na początku grudnia byłem na rozmowie kwalifikacyjnej gdzie zapewniono mnie ze otrzymam odpowiedz nawet jeśli będzie negatywna. Tymczasem do dziś nik się nie odezwał.

@Kandydat

Standardem Stelweld jest kontakt z Kandydatem po zamkniętym procesie rekrutacyjnym z informacją i podziękowaniami. Jeśli w Pana przypadku coś nie zadziałało, to przepraszam i zachęcam do kontaktu w celu wyjaśnienia sytuacji na adres: rektutacja@stelweld.com.pl

apu1-6
@kandydat

Praca w biurze ciągle wszystko na już, dużo stresu, duży plus to ludzie, w większości spoko,nadgodziny zdarzają się i soboty też, elastyczny czas pracy - nie ma czegoś takiego masz być od 7-8 i ani minuty później, daleko do standardów z innych firm, odnośnie stawek to każdy ma inną ale nie są to stawki Wrocławia, chyba szału nie ma bo podobno 3 konstruktorów i inżynier przechodzą do tej samej konkurencji.

@apu1-6

A jak oceniłbyś stanowisko technologa w firmie STELWELD? Ostatnio widziałam ogłoszenia na oficjalnej stronie internetowej firmy i właśnie to przykuło moją uwagę. W ogłoszeniu napisane jest, że kandydat powinien cechować się dobrą znajomością procesów technologii wytwarzania wyrobów z branży konstrukcji stalowych, posiadać wyższe wykształcenie kierunkowe oraz doświadczenie na podobnym stanowisku. Mam więc rozumieć, że firma STELWELD nie preferuje zatrudniania osób bez doświadczenia zawodowego lub studentów, gotowych do przyuczenia?

@apu1-6

W firmie Stelweld żaden z pracowników działu konstrukcyjno-technologicznego, czy też Inżynier Procesu nie złożył wypowiedzenia i nie opuszcza spółki. Dodatkowo w ostatnim czasie odnotowaliśmy sporą liczbę powrotów pracowników do organizacji. Również na wspomnianych wyżej stanowiskach. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu pod adresem: rekrutacja@stelweld.com.pl

Wiktor

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie więcej szczegółów?

@Wiktor

Wprawdzie już jakiś czas temu dodałeś tu swój wpis, jednakże niestety nikt nie udzielił Ci odpowiedzi, a może wciąż interesuje Cię praca w tym miejscu. Firma STELWELD wciąż poszukuje ludzi do pracy na naprawdę wiele stanowisk. Więcej informacji znajdziesz tutaj: http://www.stelweld.com.pl/pl/kariera/26-kariera/61-aktualne-oferty-pracy Jeśli zainteresowało Cię któreś ogłoszenie w sposób szczególny, to swoje CV możesz złożyć poprzez formularz zgłoszeniowy zamieszczony na ich stronie internetowej. Rozważysz takie rozwiązanie?

Panowie a jak tam warunki pracy i płacy w Utrzymaniu Ruchu ? Zastanawiam się czy aplikować, na stanowisko Technik-Mechanik ? Dzięki za podpowiedzi.

@Michał

Nikt nie zdecydował się na udzielenie odpowiedzi na Twoje pytania. Rozważałeś aplikowanie do STELWELD. Czy podjąłeś taki krok? Jeżeli zostałeś zaproszony do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym w tej firmie, to proszę o kilka słów na temat jego przebiegu. Zainteresują one innych użytkowników forum.

Aplikowałeś na stanowisko Inżynier Procesu Spawania oferowane przez firmę Stelweld Sp. Z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Lidia

Czy widniejące na stronie internetowej oferty pracy w STELWELD są aktualne? http://www.stelweld.com.pl/pl/kariera/26-kariera/61-aktualne-oferty-pracy zamieszczam również do nich link. Jeżeli tak, to jak uważacie skąd ich taka ilość? Czy związana jest z rozwojem tej firmy? Zachęcam do wypowiedzi na ten temat.

Bolo
@Lidia

Chyba raczej z ogromną rotacją pracowników

Lidia

STELWELD rozpoczął budowę nowej innowacyjnej lakierni. W związku z tym pracodawca będzie potrzebował nowych pracowników. Czy już wiecie coś na temat przyszłych rekrutacjach? Taka informacja będzie ważna dla osób poszukujących aktualnie zatrudnienia.

Bolo
@Lidia

Innowacyjnej? Takie malarnie już istnieją szereg lat w innych firmach. Żadna innowacja....

Polak Aplikant

Witam, czytałem wszystkie wypowiedzi, ale rozpoczęliśmy nowy rok, więc interesuje mnie obecna sytuacja w firmie odnośnie produkcji, konkretnie kwestia zarobków, możliwości szkoleń, oraz awansów. Stawiam zasadnicze pytania: 1) Jaka panuje atmosfera wśród załogi? (normalna, czy wrogość i konfidenctwo?) 2) Jakie są zarobki brutto na poszczególnych działach? (celuję w CNC) 3) Jakie są warunki zatrudnienia, poszanowanie pracowników itp.? (mobbing, oszustwa?) Do użytkownika @Dział ZZL: - bez propagandy firmowej, bo prawda i tak wyjdzie, a forum nie wybacza.

@Polak Aplikant

*poprawka - pkt.2 zarobki "netto" na rękę.

Pracownik Michał
@Polak Aplikant

Nie widzisz oceny tej firmy? Nie pchaj się tam.

@Polak Aplikant

Dział ZZL jest bardzo czujny. Niejedna wypowiedź zniknęła z tego forum. Panie tam pracujące nie lubią krytyki :) a ta, jak najbardziej, się im należy.

@Pracownik Michał

To po co się tam zarzynasz?

Pracownik Michał
@PolakAplikant

Przeniosłem się do fabryki obok. Bez porównania.... Polecam spawaczom i pracownikom CNC.

Nowy pracownik Może??
@Polak Aplikant

Zrobiłem nie dawno uprawnienia na spawacza. Polecacie ten zakład do pracy jako spawacz?

@Nowy pracownik Może??

Nie polecam. Jeśli chcesz zrobić karierę w tym zawodzie to spróbuj w innym zakładzie. Zresztą, jeśli będziesz dobry to wszystkim Cię zechcą. Wszędzie bowiem brakuje dobrych spawaczy. Stawkę dyktuje spawacz. 28 pln netto za godzinę to absolutne minimum.

Nowy pracownik Może??
@Michał

Hmm dzięki za informację. Ale z tego co widzę to w okolicy potrzebni są spawacze, tylko brakuje dobrych warunków pracy. potrzebuję zakładu gdzie mógłbym się nauczyć i pogłębić fach w ręku

Mateusz
@Nowy pracownik Może??

W atex w Oławie są dobre warunki i jedna zmiana ale stawki nie takie jak tu pewnie znacznie mniejsze z tego co słyszałem ale warunki dobre 3000 zł jakoś dostaniesz to max :-)

@Polak Aplikant

Może się odezwie ktoś konkretny z rzetelnym info, o obecnych płacach w Stelweldzie ?

Tomek86

Pani od Bhp spokojnie 8 netto wyciągnie

@Polak Aplikant

Tak myślałem, że nie macie nawet "jaj", aby napisać prawdę o pracy w Stelweldzie.

Jerzy

Naucz się czytać

@Jerzy

Sam się naucz czytać, ze zrozumieniem.

~~jan~~
@Mateusz

Gratuluję porównania "ATEXU"i dobrych warunków.Dyrektor z pełną władzą daną mu od właściciela i kaban Grzesiu sieją stres i dyskryminację wśród pracowników, zatrudnij się w ATEXIE ,a premie ujrzysz dopiero jak zaczniesz kapować, tam nie liczą się umiejętności ,tylko wiedza kto co powiedział i zrobił.W tej chwili najlepsi pracownicy to Ukraińcy , chociaż co trochę się po nich poprawia.Ostatnio fachman z Ukrainy pytał się czym zeskrobać odpryski z szkła od maski , od i fachowcy.

Norwegia Ukraina
@~~jan~~

Naipirewsz popatcz na sibie "fachowiec" ,niewiesz jak amperu ustawicz na spawarce ...

Przem76
@Mateusz

Pracuje w atex. Teraz podniesli mozna wyrwac 4000 na ręke. Dają niezla premie od zyskow.

Lidia

@~~jan~~ Dziękuję za to, że zdecydowałeś się na aktywne uczestnictwo w dyskusji o STELWELD. Pamiętaj jednak, że na forum publicznym nie wolno posługiwać się danymi personalnymi konkretnych osób. Wnioskuje, że jesteś pracownikiem w wyżej wymienionej firmie - co zatem możesz powiedzieć użytkownikom forum o warunkach zatrudnienia, jakie oferuje ten pracodawca?

Lidia

@PolakAplikant Może zatem Ty zabrałbyś głos na temat pracy w firmie STELWELD? Twoja opinia może okazać się niezwykle pomocna osobom, które planują się tam zatrudnić. Jeśli zatem posiadasz jakieś aktualne informacje dotyczącego tego pracodawcy (np. kwestia wynagrodzenia, dodatków pozapłacowych czy atmosfera), to zachęcam do podzielenia się nimi.

Lidia

@Jerzy Może Ty zatem wypowiesz się o firmie STELWELD jako o pracodawcy? Pracujesz albo pracowałeś tam? Jakie warunki zatrudnienia oferują nowym pracownikom? Zachęcam Cię do aktywnego uczestnictwa w dyskusji i odpowiadania na zadane przez innych użytkowników pytania.

ktos

Go work schodzi na psy. Dalej moderujcie strone to niedługo nikt z niej nie bedzie korzystał.

Lidia

@Mateusz Czy jesteś zadowolony z pracy dla firmy STELWELD i mógłbyś ją polecić innym osobom? @Michał Dlaczego nie polecasz pracy w firmie STELWELD? Czy mógłbyś podać konkretne argumenty, żeby Twój komentarz mógł być uznany za wiarygodny?

@Lidia

Lidia, jeśli pracujesz w Stelweld to doskonale znasz bolączki pracowników. Jeśli nie to słaba z Ciebie kadrowa. A konkretne argumenty masz w poniższych komentarzach - począwszy od znikomych umiejętności zarządczych kierownictwa (a w niektórych przypadkach zupełnego ich braku) do tragicznej sytuacji BHP (w szczególności jakość powietrza na spawalniach).

Dawid

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje? Może dowiem się coś więcej o atmosferze?

dd

Zna ktos Poradę Piotra?

Waldi

Pisanie opinii na forum nie jest zarezerwowane jedynie dla negatywnych wpisów Jak ktoś nie ma chęci do pracy to może lepszym rozwiązaniem jest inna firma?

@Waldi

Brak pozytywnych opinii chyba o czymś świadczy...

Tomek Rz.

Miałem się wybrać na rozmowę o pracę do Stelweld, ale patrząc na 2 gwiazdki (po prawie 300 głosach) raczej zrezygnuję. Taka ocena nie wydaje się być rzetelna i prawdziwa. Opinie o pracy w tej firmie zasłyszane od znajomych również nie zachęcają.....

Tomek Rz
@Tomek Rz.

Miało być: "taka ocena wydaje się być rzetelna i prawdziwa".

mycha

Tyle ostatnio fajnych fachowców uciekło, pytanie dlaczego ?... Pracuje już kilka ładnych lat tam.. ale takiej rotacji wśród pracowników jeszcze nie widziałam a w szczególności wśród administracji.

@mycha

W odpowiedzi na powyższy post, informujemy, że zarówno wśród pracowników administracji, jak i produkcji rotacja osób wykazuje stale trend zniżkowy. Co ważne, jest jedną z najmniejszych wśród firm produkcyjnych w naszym regionie. Na dzień dzisiejszy nasza firma liczy ponad 500 Pracowników i stale się rozwijamy i powiększamy.

Marian.T.
@mycha

Przyszli nowi. Ciekawe ile popracują.

baki
@Marian.T.

a ile dobrze ze wogole przyszli bo tylko obiecują ci dużo a nic z tego nie ma(usunięte przez administratora)

Lidia

@Hsshsha dokładnie to samo miałam na myśli. Obecność kamer monitorujących często niepotrzebnie jest utożsamiana z kontrolą, często one służą też bezpieczeństwu pracownika. @mycha a powiesz w takim razie, co Ciebie zatrzymuje w STELWELD tak długo? Rozumiem, że są aspekty zatrudnienia, które sobie cenisz?

Hsshsha

Kamery to standard wszędzie, nikt w nie nie patrzy 24 dobę w żadnej firmie, raczej są po to by w razie wypadku czy podejrzenia kradziezy przejrzeć wstecz nagrania, myślę że u was jest podobnie... Właściwie to chciałem spytać o warunki pracy inżynierów? Ktoś wie na jakie zarobki mogą u was liczyć orientacyjnie? I jak ze szkoleniami? Czy firma inwestuje w rozwój pracowników?

@Hsshsha

Zapraszam do procesu rekrutacyjnego na Inżyniera procesu. Proszę złożyć CV na rekrutacja@stelweld.com.pl

Lidia

@zatrudniony uchodźca myślę, że niezależnie od sytuacji w STELWELD - porównanie do obozu pracy jest zdecydowanie zbyt ostre. Ty jesteś nadal pracownikiem tej firmy? Monitoring w miejscu pracy to aktualnie bardzo typowe zjawisko - to pierwszy raz, kiedy się z tym spotykasz?

Zostaw merytoryczną opinię o Stelweld Sp. Z o.o. - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w Stelweld Sp. Z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stelweld Sp. Z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stelweld Sp. Z o.o.?

Stelweld Sp. Z o.o.