Stelweld Sp. Z o.o.

Opinie o Stelweld Sp. Z o.o.

Spec

Cześć, możecie powiedzieć coś o stanowisku specjalisty ds. lean w Stelweld? Jak wygląda praca? W jakim zespole? Jak wygląda wdrożenie w Waszej firmie?

@Spec

Fajny zespół, przyjazny i konkretny kierownik. Tylko te benefity w ogłoszeniu to jakaś pomyłka - połowy nie ma.

Anonymous

Cześć. Chciałbym napisać że firma faktycznie daje możliwość rozwoju, są zmiany stanowisk, zmiany angaży. Ale to wszystko kończy się na obiecywaniu podwyżek oraz zmian umów. Obiecywane były podwyżki, mieliśmy dostać je w kwietniu ale niestety dla pracowników wyszedl koronawirus. Zostały przeniesione na wrzesień, a już mamy 31.08 i podwyżka wciąż jest tematem tabu. Chcę powiedzieć zarzadowi że pracownicy mają powoli dość tych cyrków, zaczynają się zwalniać, co wcale mnie nie dziwi. Do czego to musiało dojść żeby kierownicy zwalniali się sami z siebie? Zacznijcie patrzeć bardziej na pracowników, doceniać ich i dotrzymujcie słowa. Bo nie będzie kto miał pracować w tych waszych nowych inwestycjach

@Anonymous

Witamy, Cieszymy się, że dostrzegasz możliwości rozwoju w naszej firmie. Co do podwyżek, to informujemy, że zgodnie z ustaleniami z Radą Pracowniczą i pismem, które zostało przekazane do naszych Pracowników, do końca września zostanie przeprowadzona analiza możliwego terminu wdrożenia podwyżek. Przeanalizujemy wyniki sprzedaży, perspektywy na kolejne 12 miesięcy, sytuację epidemiczną oraz niezwłocznie poinformujemy Pracowników o decyzji odnośnie podwyżek. Zdajemy sobie sprawę, że jest to bardzo istotna kwestia. Liczymy na zrozumienie. Pozdrawiam Dział ZZL

Jan
@Stelweld Sp. Z o.o.

Ile jest w Stelweldzie zmian

@Jan

W zależności od działu, w firmie funkcjonują dwie lub trzy zmiany.

Podwyżka

Dlaczego od roku omija nas podwyżka (inflacyjna) ? Zła sytuacja w kraju? Która nie ma znaczącego wpływu na zysk firmy ? Biuro musi sie zastanowić czy są w stanie dać zasłużone podwyżki pracownikom bez których by nic nie mieli ale mniejsza bo mozna zastąpić obcokrajowcem. Najpierw inwestycja KTL, druga taka lakiernia w europie, i co nam to dalo? To ze nie dostaliśmy podwyzki.. Teraz kolejne inwestycje za kilkadziesiąt milionów , zabieranie parkingu i znow bedzie ze nie macie pieniedzy na podwyżki bo inwestycje i covid .

Volvo
@Podwyżka

No i w dodatku nowe auta dla zarządu, Volvo xc90 (bieda wersja zaczyna się od 280k) .No i ponoć jakaś Škoda też dołączyła do floty...

@Podwyżka

Sytuacja gospodarcza i epidemiczna w naszym kraju i na świecie, a co za tym idzie brak przewidywalności zamówień ze strony klientów spowodowały, że decyzja o przyznaniu corocznych podwyżek zostanie podjęta w połowie kwietnia. Mimo wielu niewiadomych, w październiku 2020 r. wszyscy nasi Pracownicy otrzymali podwyżki, aby docenić wkład i zaangażowanie naszej załogi. Ta podwyżka, która jest wypłacana comiesięcznie w formie dodatku, zostanie od kwietnia b.r. wliczona do podstawy wynagrodzenia. Dokładamy wszelkich starań, by zatrudnienie w naszej firmie było stabilne, a firma i Pracownicy nadal się rozwijali. Temu służą również wspomniane przez Ciebie inwestycje i podążanie za oczekiwaniami i wymaganiami rynku oraz klientów, a także naszych Pracowników. pozdrawiamy Dział ZZL

Podwyżka
@Stelweld Sp. Z o.o.

Rozumiem że trzeba inwestować w firmę żeby przynosiła więcej zysków, a za tym idzie (nie do końca) rozwój pracowników . Chodzi mi jedynie o to że ,wiele osób na hali nie jest zadowolonych ponieważ zostają tymczasowo wstrzymane podwyżki. A ceny wszytskiego idą w górę a pensja zostaje taka sama bądź mniejsza przeż premie motywacyjną. Wielu pracowników firmy zastanawia się czy aby przeczekanie 2 do 3 tygodni na sprawdzenie tego jak sytuacja w kraju czy na świecie sie rozwinie , nie jest czasem kolejną wymówka do dania podwyżek a kupowane są kolejne samochody dla firmy , a wątpię że na tą chwile są aż tak potrzebne . Napisałem to tylko w celach informacyjnych ponieważ przypuszczam że nasza rada pracownicza na spotkaniach trzyma język za zębami i nie są w stanie przedstawić problemów które dotyczą pracowników z hali : ) Pozdrawiam

Kontroler jakości

Czy można sie dowiedzieć jaki jest przedział zarobków dla kontrolera z uprawnieniami NDT

@Kontroler jakości

Wynagrodzenie w Stelweld uzależnione jest od wiedzy, umiejętności i posiadanych kwalifikacji. Na rozmowie rekrutacyjnej kierownik danego działu analizuje doświadczenie oraz posiadane uprawnienia i na podstawie tak zebranych informacji składa Kandydatowi ofertę finansowa. Zapraszamy do kontaktu (proszę zadzwonić lub złożyć swoje CV) byśmy mogli spotkać się na rozmowie rekrutacyjnej. Dział ZZL

@Dział ZZL

Czego podczas rozmowy kwalifikacyjnej mogą się spodziewać osoby zainteresowane pracą w firmie STELWELD? Pytam bo szczerze mówiąc jestem ciekaw, czy pracodawca ten podczas takiej rozmowy zadaje jakieś pytania, które w sposób szczególny sprawdzałyby umiejętności potencjalnego kandydata. Mogę się tego od Ciebie dowiedzieć? Fajnie, jak chociaż mniej więcej w skrócie przedstawisz, jak taka rozmowa wygląda.

@Marcin

Przebieg rozmowy rekrutacyjnej jest uzależniony od stanowiska na jakie kandydat aplikuje. Standardem jest krótki wywiad telefoniczny jako pierwszy etap rekrutacji, a następnie rozmowa online lub w siedzibie naszej firmy jako drugi etap rekrutacyjny. Podczas spotkania zadajemy pytania, które mają na celu sprawdzenie umiejętności i kwalifikacji kandydata, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, jak również pytania z obszaru miękkiego. Dla niektórych stanowisk niezbędny jest trzeci etap rekrutacji, ale jest on sygnalizowany podczas już na wstępie procesu rekrutacji. Aplikując na stanowiska produkcyjne można spodziewać się pytań z obszaru pracy, na który kandydat aplikuje np. spawalni, lakierni, montażu, przygotowania produkcji, itd. Szczegółowych informacji udzieli rekruter prowadzący dany proces rekrutacji. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. ????

Aplikowałeś na stanowisko Inżynier Procesu Spawania oferowane przez firmę Stelweld Sp. Z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Spawacz

Z całego serca nie polecam firmy Stelweld jako miejsce stałego zatrudnienia. Jest to firma w której ucinaja czasy na wykonywanie operacji (optymalizacja procesu spawalnikow) bo potrafią tylko w ten sposób za os cz hajs. Nie ma czasu na to żeby się nawet napić a co dopiero pójść do toalety bo przez to jest niższa wydajność, firma spawalniczy w której wyciągi działają gorzej niż okap w kuchni a nie ma kiedy nawet pójść się przewietrzyc... a dziś się dowiedziałem że jeżeli ktoś nie będzie miał wydajności to będzie zabierania premia procentowa, gdzie na niektórych działach na drugiej zmianie nie ma brygadzisty czy magazyniera i trzeba sobie samemu wymieniać przyrządy, podstawiac palety z kolejnymi detalami czy wymienić gaz gdzie na to nie ma przewidzianego czasu ale oczywiście kierownicy i góra nie biorą takich sytuacji pod uwagę . Socjal, nie ma nawet o czym mówić prócz kart multi sport za które płacimy tyle co za miesięczny karnet na siłownię, podwyżki są tylko w kwietniu, nie ma czegos takiego ze po zmianie umowy się dostaje. Rzekomo w firmie jest taka bieda że nawet nie będzie co liczyć na podwyżkę w kwietniu.IC nawet nie słyszałem o tym żebyśmy dostali coś na święta. Jestem pracownikiem stelweldu od kilku lat, i powoli zaczyna się robić straszny (usunięte przez administratora) biurokracja. Tak wiem, jeżeli mi nie pasuje to mam się zwolnić, ale w obecnej sytuacji w naszym kraju ciężko o jakąś pracę dlatego jej jak na razie nie mogę sobie na to pozwolić. Niedługo dojdzie do tego że będą bramki otwierane za pomocą przepustki przy każdych drzwiach do toalet żeby sprawdzać kto i ile czasu tam spędza żeby później nie wypłacić pieniędzy za te kilka minut . Teraz są zwolnienia w firmie ale co jakis czas widzę nowe twarze w biurze, a pracowników fizycznych ubywa. Powinniście się wziąć bardziej za redukcję kosztów i strat w biurze a nie ciągle wymagacie od nas (pracowników fizycznych) co raz więcej i więcej. To już nie jest praca z wynagrodzeniem za godziny tylko akord, gdzie jak się zrobi więcej to i tak się nie zarobi wiecej.. Nie polecam dla osób które planują się zatrudnić na hali, a pracownicy biurowi maja miód wiec zapraszam serdecznie kolejne nowe, młode osoby które nie mają pojęcia o pracy ????

Młody kundel

Potwierdzam w 100%

Ktos
@Spawacz

Obecną sytuacja w kraju? Coś więcej napiszesz? Chcę zobaczyć czy to samo widzimy.

Mariano
@Spawacz

Jaka sytuacja w kraju? Jak masz fach w ręku to znajdziesz pracę spokojnie gdzieś indziej. Lepiej zacznij się rozglądać, bo sytuacja w tej firmie może się pogorszyć. Dla pracowników produkcyjnych kasy nie ma, ale w biurach zarobki rzędu 8 tys. na rękę wcale nie są takie dziwne. O kilkunastu tysiącach na rękę też wiem. Musicie na hali pracować na "specjalistów " od malowania, konstruowania, logistyki, handlu, ciągłego doskonalenia ( :) ) i wielu innych. Ja już dawno odszedłem do firmy z Wrocławia (klient Stelweldu).

@Ktos

No jak jaka sytuacja w kraju? Widać że Polska klepnie biedę, a w stelweldzie jest to mega odczuwalne. Małe premie %, zakaz nadgodzin ( dla polaczkow) bo przecież koledzy ze wschodu mogą, nie? 0 podwyżek, tylko raz w roku. To co wymieniłem to jest tylko wierzchołek góry. lodowej

@Mariano

I jak w tym bombardzierze? Lepiej czy lepiej się nie pchać? Z tego co mówią to lipa.

@Młody kundel

Chociaż jeden się zgadza. Pozdro

biedny specjalista
@Mariano

Dajcie spokój z takimi bredniami, młodszy specjalista, specjalista lub starszy specjalista może pomarzyć o 8000 na rękę. Podzielcie to na 2 to wyjdą przybliżone zarobki. Stelweld nie oferuje stawek Wrocławskich.

treq
@biedny specjalista

Gdzie we Wrocławiu w zbliżonej branży zatem można tyle zarobić?

Żurek
@biedny specjalista

Wiem, że to szok, ale takie zarobki naprawdę nie powinny dziwić. Żaden szanujący się specjalista z doświadczeniem nie pójdzie do pracy za 4 netto. Takie informacje, jak wielkość zarobków nie są najpilniej strzeżoną tajemnicą firmy. A powinny być.

Mariano
@Ten sam spawacz

Lepiej. Zdecydowanie. Jest rozwój.

Tomasz
@Spawacz

Hej. Czy dalej mierzą Wam czasy na odbijanie odprysków, czyszczenie dysz itp? : )

Margines
@Tomasz

Tomek, przy mierzeniu czasu np na składaniu belki nie jest uwzględniany czas wymiany końcówki czy czyszczenia łuski, gdy spawacz w trakcie pomiaru czasu zabiera się za czyszczenie bądź wymianę automatycznie zostaje wyłączony stoper przez osobę mierzącą czas. Tak samo nie ma czasu np na przedmuchanie spawarki nie wspomnę o przetarciu gdzie przy 5s patrzą nawet na to..

Xxx
@treq

Prawie w każdej firmie. Reklamy nie będę robił ale jak dobrze poszukasz to sam się przekonasz.

MichaśAnioł

Czy firma dofinansowuje studia pracowników?

1-2

Tak, dofinansowuje

Buahaha
@1-2

Firma dofinansowanie studiów? Hajajanan

dikaprio
@MichaśAnioł

nie dofinansuje, z tego co wiem kolega składał papiery i mu nie dofinansowali

@MichaśAnioł

Tak, istnieje w firmie możliwość dofinansowania studiów naszym pracownikom, jeśli jest to związane ze ścieżką rozwojową pracownika. pozdrawiamy Dział ZZL

@MichaśAnioł

Tak, istnieje w firmie możliwość dofinansowania studiów naszym pracownikom jeśli jest to związane ze ścieżką rozwojową pracownika. pozdrawiamy Dział ZZL

Władi

Jak wyglada praca na dziale wycinarek laserowych?

@Władi

Praca w dziale wycinarek laserowych odbywa się w systemie 3 zmianowym. Każdy operator odpowiada za jedną maszynę, a potrzebne materiały są dostarczane przez magazyn. Potwierdzenie wykonanych detali odbywa się w systemie MES. Na każdej zmianie jest brygadzista, który zarządza pracą i odpowiada za daną zmianę. W dziale panuje dobra, przyjazna atmosfera. Na rozmowie dokładnie opowiadamy, jak wygląda praca, a także zapraszamy na stanowisko pracy, aby samemu można było się o tym przekonać. Serdecznie zapraszamy do złożenia aplikacji. Pozdrawiamy Dział ZZL

anżej duda

Pracuje w tej firmie prawie dekadę i z ręką na sercu mogę napisać że obserwuje degrengoladę. Nie pisze tego żeby zachęcać czy zniechęcać. Będzie to czysto subiektywna opinia o stelweldzie. Jeśli chodzi o zarobki to nie ma tragedii ale też nie jest to Everest. Jeśli chodzi o karierę no to tutaj można pisać sporo i też chciałbym się tu na chwile zatrzymać bo nie ukrywam że jest to dla mnie rzecz niepojęta jak ta firma inwestuje w wiedzę. Kierownikami i nie tylko zostają ludzie niekompetentni bez odpowiedniego wykształcenia, wiedzy z zakresu zarządzania ludźmi. Ok można powiedzieć że nie trzeba mieć wykształcenia jeśli masz predyspozycje do kierowania zespołem, ale w tym wypadku niestety nie maja. Znam wielu ludzi w firmie z dyplomami którzy robią na stanowiskach roboczych bo awanse otrzymują koledzy (usunięte przez administratora) i kapusie. Niekompetencja to najgorsze co w tej firmie można zaobserwować dziwi mnie że te "mądre głowy" z biurowca tego nie widzą. Pożałować można prezesa który na przestrzeni tego czasu który tam pracuje zmienił się na gorszę. Szacunek dla pracownika w stelwedzie, po próżnicy go szukać, no chyba że jesteś Ukraincem takich to na rękach noszą. Można zwrócić śmiało uwagę na bhp w tej firmie, albo nie można zwrócić uwagi bo bhp jest tam ledwie zauważalnym zjawiskiem. Niewymieniane filtry na spawalni które o mało nie puściły tej budy z dymem, na APU 1-1 też się cuda dzieją, tylko czekać aż prokurator przyjedzie służbowo. Firma oszczędza na zdrowiu pracowników więc wyciągniecie wniosków zostanie juz przyszłym pracownikom. pozdrawiam

Behapowiec
@anżej duda

To wcale nie przeszkadza pani kierownik behape zarabiać 8 i pół tysiąca. Netto. ......

Miła

Witam! Czy firma przyjmuje kobiety na produkcję? Jeśli tak to czy ciężka jest tam praca tzn. czy jest dużo dźwigania?

@Miła

Witam, firma Stelweld zatrudnia kobiety do pracy na produkcji, w niektórych jej obszarach. Są to obszary, w których praca nie wymaga podnoszenia ciężkich przedmiotów. Przestrzegane są pod tym względem wszystkie przepisy prawne.

Cześć, natrafiłem na ogłoszenia rekrutacyjne na inżyniera. Skąd takie oferty? Teraz raczej firmy zwalniają niż zatrudniają

Nikoś
@Kandydat

Inżynierowie stamtąd uciekają

gosc

Proponuję przenosiny do sanatorium obok. Wczasy przez dziesiątki lat.

Siwy.

Dyrektor czepia się wszystkiego A mimo to od 10 lat chodzi w jednej szarej marynarce...

@Siwy.

To tylko pozory. Kasa mu się zgadza z pewnością

Jan

Tam się ludzi nie szanuje...

???

Pytanko firma zwalnia czy stabilnie?

@???

Zwalnia

Ark

DRAMAT JESZCZE RAZ DRAMAT, nie polecam nikomu szczególnie operatorm spawalniczym(usunięte przez administratora)zarząd potrafi przyjść na stanowisko i patrzeć ci 2 h na ręce, nie pisze tego zeby poprostu z hejtowac ta firmę, ja stwierdzam fakty żeby uświadomić ludzi jak tam jest,ludzie na potęgę uciekają z wszystkich stanowisk pracy PS. Daje pozytywną opinię bo negatywne usuwają

J-315
@Ark

Mają takie prawo żeby patrzeć na ręce nawet 8h .Firma prężnie się rozwija ale chyba ryzykownie inwestuje chcąc odciąć się od podwykonawców to w czasie kryzysu może być obciążeniem szczególnie w banku.

!!!
@J-315

No to teraz zobaczymy jak będzie z kryzysem.

WELDER WYMIATACZ

JAKIE ZAROBKI DLA SPAWACZA PO POZYTYWNYM ZALICZENIU PRÓBEK SPAWALNICZYCH I DUŻYM DOŚWIADCZENIU ?

Tomasz
@WELDER WYMIATACZ

Zależy czy Polak czy Ukrainiec

Dział ZZL

Dzień dobry, Chcielibyśmy odnieść się do wpisu Spawacza oraz przedstawić fakty. Stałą praktyką firm produkcyjnych jest optymalizacja procesów i czasów produkcyjnych w celu uzyskania oczekiwanej rentowności i stabilizacji finansowej firmy. To przekłada się na nasze wynagrodzenia i podwyżki dla wszystkich pracowników. Corocznie Pracownikom firmy przyznawane są podwyżki w średniej wysokości ok. 6% wynagrodzenia brutto, w 2019 r. było to średnio 7,3%. Pracownicy, jak co roku, otrzymali karty przedpłacone na Święta Bożego Narodzenia (średnio 300 zł na osobę). Ponadto dzieci pracowników w wieku do lat 14 otrzymały paczki z okazji Mikołajek i miały możliwość uczestniczenia w zabawie mikołajkowej. Dla Pracowników wypłacane są dodatkowo takie benefity jak: kredkowe dla dziecka w wieku szkolnym, kwartalne dofinansowanie do biletów na imprezy sportowe lub kulturalne dla Pracowników i ich rodzin, dodatek za urodzenie dziecka, dodatek za zawarcie związku małżeńskiego, dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego i do Karty MultiSport (miesięczna płatność dla Pracownika zaczyna się od 20 zł), karta paliwowa Lotos. Oferujemy również dofinansowanie do grupowych zajęć języka angielskiego (koszt dla Pracownika to 24 zł miesięcznie). Odnośnie przerw – w firmie Stelweld przysługuje 30 minutowa przerwa dla każdego Pracownika (Kodeks Pracy przewiduje 15 minutową przerwę w ciągu 8 godzin pracy). Co do wentylacji na hali, o której Pan wspomina, jest to temat zgłoszony przez Radę Pracowniczą Stelweld. Rada wskazała miejsca do montażu wentylatorów, które są sukcesywnie uzupełniane. Mamy świadomość, że wymaga to dalszych prac i są one zaplanowane w inwestycjach na rok 2020 i kolejne lata. Jesteśmy otwarci na wszelkie opinie i informacje zwrotne. Dlatego zapraszamy do działu ZZL, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości, wspólnie zastanowimy się nad pomysłami czy możliwymi rozwiązaniami. Pozdrawiamy, dział ZZL

@Dział ZZL

Witam szanowny dział ZZL :) Chciałbym sprostowac kilka kwestii tego wpisu. Zacznę od tego że osoby które pracują kilka lat są na prawdę poszkodowane jeżeli chodzi o stawki. Przychodzą nowi, młodzi i bez doświadczenia. Dostają duże pieniądze, nie adekwatne do stanowiska, wieku i doświadczenia. A Ci którzy pracują w stelweldzie załóżmy 4 lata, mają już nie małe doswiadczenie stanowiskowe, mają prawie takie same stawki co Ci młodzi o których wspomniałem wcześniej. Moim nie znaczącym zdaniem, w tej firmie powinno być stazowe. Gdyby każdy miał stawkę adekwatna do stażu, doświadczenia i uprawnień, nie było by żadnego problemu w tej kwestii. Ale cóż ja mogę biedny zuczek mówić o sprawach w tej kwestii, przecież w biurze jest multum osób odpowiedzialnych za myślenie co do wypłat, premii i stawki.. Stawka. załóżmy spawacz mający stawkę na poziomie 40 zł brutto, dostaje podwyżkę w wysokości 5% to dostanie 2 zł brutto podwyżki, z kolei spawacz zarabiający 25 zł brutto (tak wiem, ciężko uwierzyć w to że są spawacze w tej firmie z taką stawka ale takie są realia wynagrodzenia) to dostanie 1.25 zł brutto podwyżki. I gdzie tu logika? Co do tych benefitow, nie każdy chodzi do kina, basen czy siłownię więc z tego co zostało wymienione może skorzystać tylko z kursu językowego o którym pierwszy raz słyszę, pewnie dlatego że takie kursy nie wychodzą poza obręb biura :) Benefitow ciąg dalszy, kredkowe, premia za urodzenie dziecka. Jest wielu spawaczy którzy nie mają dzieci a nawet ich nie planują, czyli kolejny social odpada. Co do ubezpieczenia zdrowotnego, w każdej mi znanej firmie jest ubezpieczenie grupowe więc nie macie się czym za bardzo chwalić. Karty paliwowe "lotos biznes" spoko, tankuje dynamika i mam 15 gr mniej za litr benzyny, ale z waszej strony to jest zagrywka dzięki której zarabiacie. Wiadome jest to że później ktoś z tych wszystkich kart rozlicza podatek VAT i zawsze jakieś parę groszy wpadnie do waszej kieszeni bo ja zaoszczedzam ma tym 10 zł miesięcznie, na prawdę kupa szmalu ???? no i naszedł czas na karty sodekso, z tego co pamiętam przedział był taki 200, 300 i 350. Jeżeli taki np ja zarabiam nieco ponad 3k i to jest dochód na 1 osobę dostaje 200 zł +10 zł miesięcznie zaoszczędzone na lotosie co daje łącznie 320 zł w ciągu roku benefitow. No na prawdę szapoba za chojnosc, na chleb rocznie wydaje około 450 zł ???? Mam nadzieję że po wizycie "prezydenta" firmy jaka jest Scania, będziemy mieli iście szwedzkie zarobki, i tego życzę tym którzy takich nie mają bo większość biura w porównaniu do nas takowa ma. Aaa zapomniałem o jednym, wiadomo że w większości firm jest optymalizacja czasów. Ale do k*rwy nędzy, nie przychodzcie ich mierzyć gdy mamy wszystko przygotowane, jeszcze ciepła szlifierke i jeszcze siłę z z samego rana jak mamy jeszcze siłę. Przyjdzie załóżmy o 12 i zmierzcie czas na kilku sztukach a nie na jednej, bo każdy ma siłę żeby wyrobić się w czasie na 1 sztuce, ale już przy 3 czy 4 już te siły opadają. Dlatego proszę o to żebyście przyszli np o tej 12, zmierzyli czas na kilku sztukach i podzielili go na ilość sztuk, wtedy wyniki będą bardziej realne ???? wiem wiem, liczą się słupki, ale efektywność pracowników i jakość ich pracy będzie spadać pod koniec dnia. Myślę że stąd biorą się reklamację. Dziękuję za uwagę i poświęcenie czasu na przeczytanie tego powiedzmy artykułu. Kończę bo musze wydac w końcu jakoś te 320 zł ????

Żurek
@Dział ZZL

Najlepsza jest premia za małżeństwo. Dostaniesz jak podpiszesz lojalkę na taką premię. To nie żart.

ZZL
@Żurek

Ta informacja nie jest aktualna. Zapis od dłuższego czasu nie obowiązuje już w Stelweld.

Wiecie czy w STELWELD szukają chętnych na staż?

Stelweld

Witam, oczywiście przyjmujemy osoby na staż do różnych działów w naszej firmie, jeżeli jest Pan/Pani zainteresowany/a to proszę o przesłanie swojego cv na adres mailowy: (usunięte przez administratora) pozdrawiam serdecznie Dział ZZL

Hej, czy w firmie STELWELD płacą za nadgodziny?

Maniek

Tak, po 2 zmianie są setki a reszta w tym sobota pięćdziesiąt ki

Angelo1991

Chciałabym się dowiedzieć gdzie osoba która ma uprawnienia na spawacza mig-mag-tig ale nie ma żadnego doświadczenia mogłaby się zatrudnić by nabyć tego fachu

Dawid
@Angelo1991

Firma STELWELD szuka obecnie pracowników, ale nie na stanowisko spawacza. Poszukiwani są przede wszystkim ślusarze, pracownicy magazynu i lakiernicy. Pracodawca na swojej stronie zachęca do zapisywania się na staże i praktyki. Może akurat będzie staż dla osoby z Twoimi umiejętnościami i będziesz mógł zdobyć doświadczenie, a także w późniejszym etapie zatrudnienie. Napisz jeśli Ci się uda.

Asia
@Dawid

A do biura kogoś szukają, interesuje mnie praca asystentki, sekretarki.

@Asia

Niestety, szukałam w wielu miejscach i nie znalazłam interesującej Cie oferty pracy. STELWELD zatrudni aktualnie głównie brygadzistów, ślusarzy, monterów, lakierników, kontrolerów jakości, itp. Ale zachęcam Cię do bezpośredniego kontaktu z firmą. Może się bowiem okazać, iż znajdą stanowisko odpowiednie dla Ciebie. Podaję Ci kontakt do firmy: http://www.stelweld.com.pl/pl/kontakt Skorzystasz z mojej rady? Daj znać, co postanowiłaś!

@Angelo1991

Dzień dobry, Firma Stelweld prowadzi proces rekrutacji na stanowisko Operatora robota spawalniczego, gdzie kandydat z uprawnieniami bez doświadczenia, może nabyć praktycznych umiejętności. Pozdrawiam,

Ja z robota
@Dawid

Praca w tej firmie nie jest zła poza tymi układami np. pan Maciej K szybkie awanse. Pan nie ma pojęcia o produkcji w żadnym stopniu.

Zostaw merytoryczną opinię o Stelweld Sp. Z o.o. - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w Stelweld Sp. Z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stelweld Sp. Z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stelweld Sp. Z o.o.?

Stelweld Sp. Z o.o.