Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. Sp. k.

Hanna

Widzę, że na forum pojawiło się sporo pozytywnych opinii na temat Kancelarii Bielawski jako pracodawcy. Może ktoś wie, czy obecnie prowadzona jest rekrutacja? Czy jest aktualnie zapotrzebowanie do pracy albo na staże lub praktyki w kancelarii? Dobrze by było jakby ktoś napisał, jak wygląda rekrutacja i czy wiedza kandydata jest weryfikowana podczas rozmowy rekrutacyjnej. Zachęcam do podzielenia się ważnymi informacjami dla kandydatów.

praktykantka

To moja pierwsza praca. Pracuję ponad rok. Firmę polecam, bo wiele się tu nauczyłam oraz dzięki elastycznym godzinom pracy, mogę jednocześnie studiować dziennie i pracować, rozwijać się. Z czasem dostałam trudniejsze sprawy do obsługi, obecnie mam samodzielne stanowisko pracy i mogę podejmować własne decyzje (oczywiście zgodnie z polityką firmy).

Remiks

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje? Jaka jest atmosfera?

WR
@Remiks

Atmosfera jest mega spoko w tej firmie, wiec zapraszamy w nasze szeregi ;) Nie mam wiedzy czy aktualnie jest prowadzona jakaś rekrutacja, najlepiej wyślij CV.

Bass

Polecam firmę wszystkim, którzy są kreatywni i zaangażowani w pracę. Jeśli masz te cechy szef Cię doceni. Szeroki wachlarz spraw powoduje, ze nabywa się w tej firmie duże doświadczenie wraz z poczuciem pewności do swoich działań. Zespół jest bardzo pomocny w pierwszych tygodniach pracy jak i później. Mozna się konsultować i nigdy nie zostaje się samemu z problemem. W sprawach organizacyjnych szef podchodzi elastycznie do formy wykonywania pracy. Polecam!

Czy rekrutacja na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. windykacji w firmie Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. Sp. k. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Ona_29

Kancelaria obsługuje sprawy ze wszelkich dziedzin prawa, bardzo wiele nauczyłam się w tej firmie, co jest moją mocną podstawą do dalszego rozwoju (otworzenie własnej działalności). Polecam każdemu kto stawia na wiedzę i kreatywność ;) Poza tym fantastyczny zespół!!

Koralgol

Nie mam pojęcia o jakich obsuwach piszecie... Jak mam jakieś wąty do władz, to sadzę temat na biurko szefa i zgryzota mija. Co z wami ? Kaskę mam w terminie i złego słowa na firmę nie napiszę.

a ja polecam zreszta wszystkim nie da sie dogodzic

@321

dogodzić? mi nie chodzi o kawkę cukierki czy masaż tylko o to, że nie dostawałam wypłaty na czas a na ostatnią czekałem 2 tygodnie!

@111

Czarny pijar ;)

Blondyna

Przyjęłam staż w tej firmie i po 3 miesiącach zostałam zatrudniona już na umowę. Praca w dobrym klimacie i rozwojowa. Nie masz prawa się nudzić. Ludzie życzliwi. Polecam

nie polecam pracy w tej firmie

K.

świetne imprezy firmowe! ;)

Iza

Ktoś nie pisze prawdy. Zdecydujcie się płacą czy nie płaca w terminie? Może konkurencja chce firmę pokazać w złym świetle?

nie polecam

Nie polecam pracy w tej firmie. Wynagrodzenie nie jest wypłacane na czas, przynajmniej nowym pracownikom...

kowal

hajs sie zgadza... a to chyba najwazniejsze

Thunder

Pracuję w kancelarii już jakiegoś pół roku i jestem zadowolony. Miałem kilka innych propozycji pracy i wahałem się do ostatniej chwili, pod wpływem impulsu zdecydowałem się. Dzisiaj nie żałuję tego wyboru, praca nie jest rutynowa, sprawy są różnorodne, ciągle coś się dzieje i można liczyć na pomoc ludzi. W poprzedniej firmie, w której pracowałem, wszyscy byli zajęci swoimi sprawami i raczej ciężko było prosić o pomoc, panowała drętwa atmosfera, więc cieszę się z dokonanych zmian i polecam pracę w tej kancelarii.

Hanna

@Arona a jak działa komunikacja w firmie? Zaraz po jasnym podziale obowiązków, jest to kolejny bardzo ważny aspekt pracy, który minimalizuje konflikty w pracy.

Arona

w kancelarii niedawno rozpoczelam prace i musze przyznac ze atmosfera jest FANTASTYCZNA! Kazdy wie co ma robic i jest zajety swoimi sprawami, szef do monitora nie zaglada. Jestem milo zaskoczona i pochwalam takie warunki pracy ;)

nick

Być może nie wszyscy pracownicy są równi.

Hanna

Zauważyłam tutaj odmienne opinie. Niektórzy użytkownicy uważają, że wynagrodzenie jest wypłacane zawsze terminowo, inni piszą o nieterminowej wypłacie. Jak to w końcu wygląda? Jak myślicie, od czego to może być zależne?

michal k.

dlugi czas wspolpracowalem z kancelaria, polecam... stala ekipa od lat osoby swiezo zatrudnianie przewaznie zostaly na dluzej... Przyjaznie nawiazane w kancelarii przetrwaly do dzisiaj, milo wspominam prace w tej firmie, u innych pracodawcow nie bylo takiej atmosfery.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. Sp. k. - Wrocław

• Jak się pracuje w Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 12 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. Sp. k.