Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. Sp. k.

Wrocław

Opinie o Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. Sp. k.

były pracownik KB 2016-04-04 17:01
Pracę w kb polecam, ale nie dla wszystkich. Trzeba mieć specyficzne poczucie humoru, być otwartym na nietypowe "rozwiązania" problemów i oczywiście być kompetentnym.
Większość ludzi jest naprawdę w porządku, są imprezy integracyjne a nawet wyjazdy raz w roku.
Ale tez jak wszędzie - pracują tu jednostki -typowi obgadywacze ale tu na szczecie nikt ich nie słucha:) Ogólnie polecam. Jak już ludzie odchodzą to do lepiej płatnej pracy, jak ja.
lolita 2016-04-07 11:54
firma naprawde super..warto złożyć.... CV i zostac pracownikiem KB
maja imprezy inegracyjne. Prezes sympatyczny koleś....warunki placy dobre i w terminie jak na dzisiejsze realia.....polecam...
misiu 2016-05-06 10:56
Z tego co się orientuje to jest aktualnie, wysyłaj CV
Koliber 2016-05-31 20:40
Jeżeli jesteś niesamowicie ambitny, nieporównywalnie pracowity, kreatywny, odważny, twórczy i wszechstronny to jest to praca właśnie dla Ciebie. Biuro mieści się w przepięknym budynku, podzielone jest na dział: prawny, księgowy, windykację,egzekucję,handlowy i sekretariat. Skupia osoby młode, jest przyjaznym środowiskiem dla osób niepełnosprawnych i uczących się w różnych systemach. Wynagrodzenia są godne i terminowe, do tego dochodzą liczne premie i dodatki, atutem są sponsorowane wyjazdy integracyjne i imprezy klubowe. Firma cały czas się rozbudowuje, poszukuje osób chętnych do pracy na nowych stanowiskach. Właściciel jest dobrym pracodawcą. Cechuje go bardzo wysoki poziom kultury osobistej, szacunek do podwładnych, olbrzymie kompetencje i bezmiar posiadanej wiedzy merytorycznej oraz spore poczucie humoru. Lubie tu pracować!
iwo 2016-07-08 15:02
z tego co sie orientuje do roznego rodzaju firm przyjmowane sa czesto, bardzo czesto osoby z orzeczeniem o niepelnosprawnosci.. fizycznej, psychicznej. Nie wiem tylko czy wszedzie tak jest.. jesli tak to osoby zdrowe raczej maja bardzo male szanse na przyjecie. Mam nadzieje,ze w tej kancelarii jest inaczej...
WiKRD 2016-07-16 12:41
Mozesz liczyc na potezna dawke adrenaliny na tym stanowisku a wynagrodzenie nie jest wcale powalajace ani ponizajace sa firmy ktore za specjaliste placa znacznie wiecej ale sa tez firmy krore placa mniej Kancelaria pod wzgledem placy jest w klasie sredniej zawodowej. Co do socjalu to raczej nie ma go w tej spolce co do wlasnego kompa i tel to raczej standard w tej branzy niz wyroznienie nie sadzisz?
Były Pełnomocnik ds. obsługi kienta 2016-07-16 23:23
Jeżeli ktoś z Was zastanawia się czy aplikować na dane stanowisko, to z czystym sumieniem mówię tak! Pracowałam w kilku firmach o podobnej branży i nie mam miłych wspomnień (naciąganie ludzi na kasę, szef kroił na czym się dało, albo płacił najniższą krajową) przeszłam do Kancelarii Bielawski i to była najlepsza praca jaką miałam, wynagrodzenie jak najbardziej ok- terminowe, podstawa+ premia, ludzie w pracy wszyscy w porządku i to bez wyjątku(owszem zdarzają się małe zgrzyty jak to w pracy, ale jeżeli chodzi o pomoc, życzliwość, przyjazną atmosferę, to spisują się na medal), sam Prezes człowiek o złotym sercu, owszem jest wymagający, ale jest człowiekiem bardzo pomocnym, cierpliwym, służący zawsze dobrą radą i miłym słowem (Najlepszy pracodawca jakiego możesz sobie wymarzyć, na prawdę) A co najważniejsze nie nabijasz ludzi w butelkę, albo coś jest do załatwienia, albo nie i klient o tym wie, nie ma tak, że spotkasz swojego klienta na ulicy i będziesz się bać mu spojrzeć w oczy, bo go w jakiś sposób oszukałeś, zawsze jest kawała na ławę i klient wie czy jest wart zaryzykować czy nie :-) Gdyby nie moja prywatna sytuacja życiowa, dalej zasilałabym szeregi Kancelarii Bielawski, a Ty jeżeli masz taką możliwość aplikuj lub jeżeli zastanawiasz się czy warto powierzyć swoją sprawę tej Kancelarii to jak najbardziej, bo załoga Kancelarii zrobi wszystko aby sprawa zakończyła się pomyślnie dla Ciebie :)
safg 2016-07-23 17:41
Zamiast pisać tu, gdzie nikt tego nie sprawdza - wyslij CV,.
Walk 2016-07-23 18:44
No właśnie wysłanie CV jest dobrym pomysłem, najlepszym
Hanna 2017-03-10 15:02
Ktoś z Was ostatnio aplikował do Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. Sp. k.? Jak wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej?
Pracownik 2017-05-03 21:56
Szczerze nie polecam pracy w tej firmie ponieważ pracodawca nie chce wypłacać wynagrodzenia i trzeba czekać na swoje pieniądze nawet dwa tygodnie..
Hanna 2017-05-04 10:25
Wspominacie, że wynagrodzenie nie jest wypłacane na czas. Czy była to jednorazowa sytuacja, czy powtarza się częściej?
Pracownik 2017-05-04 17:32
Ja miałem opóźnienie w każdym miesiącu pracy.
Mata Hari 2017-05-06 07:48
W tej firmie widziałam już wszystko. Pracuję ponad 3 lata i nigdy nie otrzymałam wynagrodzenia po 10-tym. Może kolega pracuje na innych warunkach lub mu się firmy pomyliły.
KUFFFEL 2017-05-06 17:20
NIE POWIEM NIC ZŁEGO O FIRMIE. SZEF JEST OK. NAWET MI DWA RAZY KASĘ POŻYCZYŁ, KIEDY MI SIĘ D... PALIŁA.
Pra 2017-05-07 18:52
Nie firmy mi się nie pomyliły. Nigdy nie dostałem wynagrodzenia na czas i nie tylko ja. Na ostatnią wypłatę czekałem dwa tygodnie i nawet nie usłyszałem przepraszam.
AXA 2017-05-09 07:06
zgadzam sie z ostatnią opinią, wynagrodzenia po terminie to standard, do tego pracodawca nigdy sie z toba nie rozliczy jak odejdziesz z firmy.....o kasie mozesz zapomniec......
Ruda 2017-05-09 16:35
Nie zgadza się z przedmówcami (Pracownik, AXA i Coca Cola). Pracowałam co prawda krótko w KB, lecz byłam bardzo miło traktowana i wyniosłam nieocenione doświadczenie. Uważam firmę za wyjątkowo profesjonalną i dającą możliwość rozwoju. Wynagrodzenie zgodnie z ustaleniami zostało mi wypłacone w takiej wysokości jak na umowie i na czas. Polecam w ciemno...
Marta 2017-05-10 15:47
Zdecydowanie się nie zgadzam. Pracowałam w tej firmie ponad rok. Nie zdarzyło się ani razu, że dostałam wypłatę po terminie. Na pewno nie uwierzę, że ktokolwiek był wyzyskiwany, a co więcej - nigdy nie zauważyłam, żeby ktokolwiek robił nadgodziny. Wszyscy pracują dosłownie z zegarkiem w ręku, dochodzi godzina 16 i kancelaria zaczyna świecić pustkami.
michal k. 2017-05-10 22:03
dlugi czas wspolpracowalem z kancelaria, polecam... stala ekipa od lat osoby swiezo zatrudnianie przewaznie zostaly na dluzej... Przyjaznie nawiazane w kancelarii przetrwaly do dzisiaj, milo wspominam prace w tej firmie, u innych pracodawcow nie bylo takiej atmosfery.
Nic 2017-05-13 11:48
Haha jestem ciekawa czy coś dostajecie za te słodkie komentarze:) w moim dziale pracownicy czesto siedzieli dłużej w pracy a rotacja pracowników, to już chyba tam normalka. I( usunięte przez administratora )
człowiek 2017-05-25 16:56
Dla dobra innych, nie polecam pracy w tej firmie, duża rotacja i brak wynagrodzenia na czas...
Hanna 2017-05-26 10:17
Zauważyłam tutaj odmienne opinie. Niektórzy użytkownicy uważają, że wynagrodzenie jest wypłacane zawsze terminowo, inni piszą o nieterminowej wypłacie. Jak to w końcu wygląda? Jak myślicie, od czego to może być zależne?
nick 2017-05-29 13:38
Być może nie wszyscy pracownicy są równi.
Zostaw swoją opinię o Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. Sp. k. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. Sp. k.