Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. Sp. k.

doma

Polecam pracę w tej kancelrii, nie wiem kto pisze te złe opinie... Chyba konkurencja! Mamy tu super ekipę i atmosferę :)

Trzmiel
@doma

Pracowałem w tej firmie. Dzięki ludziom, różnorodności spraw, metodyce ich prowadzenia zyskałem wiedzę, której w innych kancelariach prawniczych bym nie osiągnął. Polecam.

Teofil

Profesjonalna firma z wybitną załogą. Polecam.

Zaskoczony

Kancelaria kładzie spory nacisk na rozwój pracownika (albo po prostu tak samo wychodzi), bo sprawy które przez nas przechodzą są bardzo różnorodne, na rutynę nie narzekam.

New one

Praca w porządku, bo przede wszystkim: wypłata na czas, po okresie próbnym umowa o pracę tak jak obiecano, tematy do obsługi różne, więc monotonia rzadko się wkrada, działy się rozrastają, szefostwo organizuje imprezy firmowe na fajnym poziomie. Polecam.

Neils Nowy wpis

Nic nie powiem

Nick Nowy wpis
@Neils

To po co komentujesz?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Czy w Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. Sp. k. są szkolenia zewnętrzne?

Kancelaria szuka do zespołu Specjalistów. Spełniam wymagania, posiadam status studenta, ale brakuje mi dużo informacji w ofercie. Czy znajomość procedury cywilnej oraz oświadczenie w prowadzeniu postępowań egzekucyjnych na pewno wystarczy? Wspominaliście o szkoleniach, mogę wiedzieć jak często się odbywają i czy faktycznie mają realny wpływ na rozwój? :) Jak oceniacie zarobki? Zakładam, że umowa to zlecenie? Nie mogę wyrobić sobie opinii o kancelarii, są tutaj pozytywny, ale z drugiej strony ktoś wspomniał, że takie opinie sa lekko naciągane:( Prosiłabym was o szczera i obiektywną opinię na temat pracy i warunków:) Pozdrawiam!

Kancelaria Bielawski Nowy wpis
@Ewa

Jak najbardziej są to wymagania wystarczające do podjęcia zatrudnienia w Dziale Egzekucji. Szkolenia jak i wynagrodzenie jest indywidualne dla każdego pracownika. Jeśli chodzi o rodzaj umowy, to jesteśmy bardzo elastyczni w tym zakresie. Zapraszamy do skierowania aplikacji.

Bubu

Nie napiszę o Kancelarii ani jednego słowa negatywnego. Dobrze mi się tam pracowało, blisko, atmosfera super. Polecam tym osoomą, które mają chęć się czegoś nauczyć.

Bubu
@Bubu

przepraszam- poprawka- nie osoomą, tylko osobom

Olka
@Bubu

A możesz powiedzieć czego udało się Cię u nich nauczyć? Czyli oferują jakiś zestaw szkoleń? Zastanawia mnie tylko to, dlaczego już u nich nie pracujesz skoro było Ci tam dobrze, to kwestia może braku dalszego awansowania u nich?

bubu
@Olka

Witam. Nie musiałem się czegoś nowego uczyć, gdyż przyszedłem z doświadczeniem (pomimo tego czegoś się nauczyłem). Szkolenia są. Nie wiem jak teraz- atmosfera jest rzeczywiście bardzo ok. Na początek bardzo polecam.

Czy rekrutacja na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. windykacji w firmie Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. Sp. k. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Ciekawy

Jest rekrutacja na stronie kancelarii dla specjalisty ds. windykacji. Tylko napisali że mile widziane są osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. To znaczy że jak nie mam grupy to ciężko o przejęcie? Inni pracownicy też z orzeczeniem? Zdziwiłem się że wcześniej nikt o tym nie psiał. Ktoś już aplikował i powie?

Dżako

Pozytywy pisane za namową szefostwa ;) nic dodać nic ująć. Gdyby było tak kolorowo nie byłoby wciąż takiej rotacji. Ludzie odchodzą i tyle w temacie. Pieniądze słabe. Ludzie niemili i obgadują się nawzajem.

M.
@Dżako

Obgadywali się jeszcze kilka lat temu, ale ci co robili niepotrzebne zamieszanie i obgadywali, już właśnie od kilku lat nie pracują i jest spokój, atmosfera super.

Czy Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. Sp. k. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Prokop

Przez system rejestracji czasu pracy godziny pracy są elastyczne.

Helena
@Prokop

A jak pracownicy to postrzegają? Jako plus czy minus? Mógłby ktoś dać znać, bo sama akurat mam podobną propozycję współpracy, gdzie system jest podobny i nie wiem na ile jest to funkcjonalne w praktyce.

Laura

tak

Zuzanna

Cześć, wiecie może czy trwają jakieś rekrutacje teraz? Na stronie nie widzę informacji, a widzę że pojawiały się tu słowa na temat miłej atmosfery - a to dla mnie ważna kwestia

Laura
@Zuzanna

Tak, do działu handlowego

Mariusz

Jest ciężko trzeba przyznać - zwłaszcza w dziale prawnym ale jednak jest to najbardziej odpowiedzialna rola. Kierowanie pism procesowych jest czymś hiper ważnym i wiadomo, że za zrypanie sprawy można otrzymać uwagę, lecz praca w kancelarii jest w porządku. Zarobki - zależy od zaangażowania:) Atmosfera - jaki masz stosunek do ludzi, taki oni mają do Ciebie. Pozdrawiam dłużników kancelarii, którzy wystawiają negatywne opinie..

Wiecie może, czy w Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. Sp. k. szukają chętnych na staż?

Prokop

Tak, obecnie jest nabór do działu handlowego i prawnego.

Roch

W tak wybitnie trudnych czasach pracuję w Kancelarii Bielawski. Uważam, że firma daje radę. Ludzie przychylni, wynagrodzenia na normalnym poziomie. Dużo pracy, lecz gdzie jej teraz nie ma. Właściciel gorliwie filantropijny, wspiera naszych sąsiadów z Ukrainy. Co tydzień zbierane są produkty konieczne do egzystencji dlla kilku skrzywdzonych rodzin. Polecam pracę w Tej firmie. Uczciwa i rzetelna.

Peter

!00 % zadowolenia ze współpracy.

ali

Dobrą firmę można poznać i docenić, w trudnych czasach. Taką firmą jest Kancelaria Bielawski Praca jest niezwykle ciekawa. Każdego dnia nabieram coraz większego doświadczenia, a działania i pomysły są doceniane i wspierane. Taka postawa otwiera mi szansę na rozwój i perspektywę na awans. Praca jest satysfakcjonująca i można wykorzystać swoją wiedzę. Atmosfera w kancelarii jest świetna, a współpracownicy mili i zaangażowani i profesjonalni.

Rado

Miła atmosfera, fachowa załoga, ambitne i wymagające sprawy. Zachęcam do współpracy i pracy w Kancelarii Bielawski.

Grzegorz

Praca na poziomie. Polecam

Kris

Polecam pracę w KB. Firma dającą gruntowne doświadczenie. Przygotowująca ze wszelkich dziedzin prawa. Zwarta załoga zapewnia pomoc i wspiera merytorycznie.

doma

Trzmiel
@doma

Oleśniczanin

Pracuję od jakiegoś czasu w Kancelarii Bielawski i muszę przyznać że atmosfera wspaniała, pracodawca nie jest skostniały, imponuje mi wiedza i profesjonalizm kierowników działów. Szczególnie Pan Andrzej jest wyrozumiałym przełożonym i dba o różne szkolenia dla pracowników działu handlowego. Nie powiem jest wymagający ale także w sposób elastyczny podchodzi do czasu pracy, najważniejsze są wyniki. Jest trochę staroświecki, ale przekazuje wiedzę nabytą przez lata pracy i studiów. Ważna rzecz to współpraca między działami. Polecam pracę w tym miejscu.

czarno-biało-zielony

Polecam pracę w Kancelarii Bielawski. Właściciel bardzo przyjazny i tolerancyjny dla pracowników, szczodry. Zespół pracowników dobrany dobrze, nie ma sytuacjo konfliktowych. Oczywiście zdarzą się pracownicy krótkoterminowi (którzy ciągle szukają innej pracy), którzy narzekają, ale to rzadkość. W kwestii zarobków: każdy może liczyć na dobrą premię, wszystko zależy od nas samych, jak się staramy i podchodzimy do swoich obowiązków. Zdecydowanie [polecam pracę w Kancelarii Bielawski.

Renata
@czarno-biało-zielony

Cześć pracowałeś tam już przez firmę czy jakiś staż? Bo w sumie to napisałeś, że raczej na długie terminy zatrudniają, to jak? Umowę na nieokreslony by dawali od razu? Nieźle by było.. ale w cuda nie wierze

Czarno Biało Zielony
@Renata

Tak, pracowałem Tam, miałem umowę o pracę, na początek na rok, a później na czas nieokreślony. Pozdrawiam serdecznie.

Czarno biało zielony
@Renata

Renata, pracowałem na umowę, na początek umowa na rok, a kolejna na stałe. Pozdrawiam serdecznie.

Zainteresowana

Jak wygląda możliwość pracy zdalnej? Jest elastycznosc co do godzin pracy i opcji biuro /dom?

Lolita
@Zainteresowana

Brak możliwości pracy zdalnej.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. Sp. k. - Wrocław

• Jak się pracuje w Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 12 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. Sp. k.