Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. Sp. k.

Igor

Podpowiedzcie czy trudno dostać sie do pracy w kancelarii? Jakie wymagania stawiają na początek?

@Igor

Zależy na jakie stanowisko?

Masocorto

Lawinowo polecam tą firmę...

dwdw

Jest OK.

New one

Praca w porządku, bo przede wszystkim: wypłata na czas, po okresie próbnym umowa o pracę tak jak obiecano, tematy do obsługi różne, więc monotonia rzadko się wkrada, działy się rozrastają, szefostwo organizuje imprezy firmowe na fajnym poziomie. Polecam.

Czy rekrutacja na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. windykacji w firmie Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. Sp. k. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Biedronka

Pracowałam niestety krótko, ale bardzo się zżyłam z załogą! Już za Wami tęsknie :) Pozdrawiam ciepło całą firmę, a nowym kandydatom serdecznie polecam, będziecie zadowoleni.

@Biedronka

Skoro tak dobrze pracowało Ci się w Kancelarii Bielawski to dlaczego zrezygnowałaś z pracy? Napisałaś, że doceniłaś atmosferę pracy. A możesz powiedzieć jakie jeszcze są plusy z pracy w tym miejscu?

@Hanna

Sprawy prywatne, niezwiązane z kancelarią. Kolejnym plusem na pewno są elastyczne godziny pracy i to dosłownie, nie jest tak, że trzeba pracować sztywno do godziny 16, nawet jak się przyszło o 7:45 do pracy.

Ta
@Biedronka

Wszystko zależy od dogadania sie z pracodawca. Pracownicy mimo to są rozliczani i gonieni za każdą minutę w wymiarze jakim pracują. Wcale nie jest tak kolorowo.

@Ta

:D nikt nie jest za nic goniony. Aż dziwią mnie takie wpisy i jestem przekonana, że nie pochodzą od nikogo z kancelarii :) Ktoś tu ewidentnie chce zaszkodzić firmie, ale na szczęście z marnym skutkiem, bo osoby które teraz pracują wiedzą dobrze jak jest :) I

@Ta

To jasne, że pracodawca musi rozliczać pracowników ze swoich obowiązków. Pracownicy muszą wykonywać swoją pracę - za to dostają wynagrodzenie. Moim zdaniem elastyczne godziny pracy są niewątpliwym plusem.

Rozważna i romantyczna

Praca w KB była moim trzecim doświadczeniem zawodowym. Bardzo dobrze wspominam tak załogę jak i kierownictwo. Bardzo dużo się nauczyłam i jakbym musiała kolejny raz podejmować decyzję o zatrudniu w tej firmie, to bym się zdecydowała. Rozważnie i romantycznie polecam Kancelarię Bielawski.

Poetka
@Rozważna i romantyczna

Wow. Romantycznosc w windykacji. Zatrudniam się bez dwóch zdań.

K.O.
@Rozważna i romantyczna

Ja też dobrze wspominam zarówno pracę i załogę, ale na pewno nie kierownictwo... natomiast z tego co mi wiadomo to te osoby już nie pracują, więc atmosfera na pewno jest mega. Aaa no i jeszcze dobrze wspominam imprezy firmowe, to były czasy :))))

ŻMIJA
@K.O.

Kierownictwo wciąż żenujące. Mogliby popatrzeć z boku na samych siebie i się popłakać... Pracownicy "na szarych stanowiskach" super się między sobą dogadują, jednak kierownictwo psuje tą atmosferę kiedy tylko się da. Firma byłaby super bez tych "mądrzejszych" i "ważniejszych".

Plusy i Minusy

- Pracodawca poniekąd jest ugodowy (można się z nim dogadać w kwestii np. wyjścia do lekarza w ciągu dnia – o ile się to często nie zdarza). - Pracodawca raz na jakiś czas organizuje wyjazdy integracyjne. - Pracodawca chętnie przyjmuje osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. - Pracodawca chętnie przyjmuje studentów i aplikantów. - Pracodawca chętnie przyjmuje osoby na staż z Powiatowego Urzędu Pracy. - Pracodawca chętnie daje wolną rękę (do czasu, kiedy coś pójdzie nie po jego myśli). - Pracodawca wszędzie tnie koszty. - Pracodawca często zmienia zdanie. - Pracodawca niechętnie przyznaje podwyżki (to ostateczność). - Pracodawca nie daje profitów (chyba, że na święta Bożego Narodzenia). - Pracodawca niechętnie udziela urlopów. - Pracodawca stawia pod dużą wątpliwość dni urlopowych do wykorzystania (zawsze jest zdziwiony, że dany pracownik „jeszcze ma dni urlopowe do wykorzystania” i zawsze „każe to sprawdzić”). - Pracodawca stawia pod dużą wątpliwość czasu przepracowanego przez pracowników. - Pracodawca wytyka każdą minutę spędzoną w pokoju socjalnym, na zewnątrz budynku, etc. - Pracodawcy zdarza się spóźniać z wypłatami i premiami (jeśli pracownik takie ma). - Pracodawca nie dba o komfort pracy pracowników. (usunięte przez administratora) - Pracodawca nie przeprasza. - Pracownicy dogadują się. - Pracownicy tworzą super klimat. - Pracownicy wspierają się. - Pracownicy powinni być czujni. - Pracownicy powinni brać wszystko na papierze z sekretariatu/od pracodawcy (bo później jest szukanie winnego). I tak dalej, i tak dalej...

@Plusy i Minusy

Najbardziej lubię: "(usunięte przez administratora)". To sąnajszczersze opinie. ;)

Obiektywna

Praca polega w dużej mierze na samodzielności. Czasami wpadają różne ciekawe sprawy i naprawdę można się sporo nauczyć. Dużym plusem są współpracownicy, bardzo kontaktowi i każdą sprawę można skonsultować, upewnić się. Nikt też nikogo nie pogania, nie wtrąca się, nie wprowadza stresującej atmosfery. Natomiast z drugiej strony jest ogromna ilość pracy i ograniczone miejsce, bo siedziba kancelarii ma chyba tylko ok. 100 mkw, a potrzeba drugie tyle, żeby zatrudnić więcej osób do pomocy :) Ale ogólnie mówiąc jest OK.

@Obiektywna

No właśnie... 100mkw na ok. 20 pracowników w tym: przestrzeń do poruszania sie + dokumenty i urządzenia biurowe + pokoje socjalne i pokój konferencyjny... Czy to nie za mało?

Hanna

@Plusy i Minusy, wspomniałeś, że w Kancelarii Bielawski istnieje możliwość otrzymania premii. Możesz powiedzieć dokładnie jak wygląda system premiowy? @Hardy, uzasadnij proszę swoją wypowiedź. Czy zechciałbyś napisać dlaczego polecasz pracę w Kancelarii Bielawski? @Poetka, pracujesz w Kancelarii czy dopiero zastanawiasz nad pracą w tym miejscu?

@Hanna

@Hanna, może i chciałbym - windykacja. Pracodawca ma jedno podejście - oszczędzać. I na premię raczej bym nie liczył... przynajmniej w regularnym terminie wypłat. A tak poza tym to moderator nie powinien mieć oficjalnego konta, np. "Moderator"?

Hardy

Polecam....

Sard

Mam bardzo dobre zdanie o właścicielu firmy. Osoby, które znam, a u niego pracowały mówią o nim, że bardzo się stara. Chcę dla załogi jak najlepiej.

obecny pracownik

Pracuję od 1,5 roku i w tym czasie odeszła jedna osoba, która zresztą pracowała już długi czas i postanowiła iść dalej xD więc nie plećcie takich głupot.

B
@obecny pracownik

To nieprawda. Na portalach pracowych często pojawiają się oferty z tej firmy, co świadczy o tym, że rotacja jest duża.

MM
@B

Ponieważ ekipa kancelarii ciągle się powiększa, powstają nowe wakaty więc siłą rzeczy prowadzone są rekrutacje, nowi pracownicy nie spadają z nieba, trzeba ogłoszenie wstawić... ;) ;) ;)

xyz
@MM

nowe wakaty ale miejsca nie ma i pracownicy cisną się na biurkach metr na metr obok siebie i zero przestrzeni...

Hanna

@D, @obecny pracownik, rozumiem, że macie odmienne zdania. Każdy może inaczej postrzegać pracę w danej firmie. Pragnę tylko przypomnieć, że wyrażacie się na publicznym forum, zatem informacje, które tu zamieszczacie powinny być prawdziwe. @B, domyślam się, że skoro masz takie informacje to znaczy, że interesujesz się pracą w Kancelaria Bielawski. Czy planujesz podjąć pracę w tym miejscu?

Zaciekawiony
@Hanna

@Hanna. Po Twoich wypowiedziach zakładam, że jesteś pracownikiem Kancelarii Bielawski. Dlatego mam do ciebie pytanie: dlaczego odpowiadasz na pojawiajace się tu wypowiedzi pod pseudonimem, a nie posługujesz sie swoim prawdziwym imieniem?

Hanna

@Sard, co dokładnie rozumiesz przez słowa, że pracodawca chce dla załogi jak najlepiej? Czy w Kancelarii Bielawski panuje dobra atmosfera pracy? Jak oceniane są relacje między pracownikami a szefostwem? Czy pracodawca oferuje benefity lub premie? @D, jeśli byłeś pracownikiem w Kancelarii Bielawski to zachęcam Cię do wyrażenia merytorycznej opinii o pracy w tym miejscu.

D
@Hanna

Nie jest to praca, która daje perspektywy rozwoju. Z różnych przyczy o których nie będę pisać na forum. Premie, benefity nie istnieją. Jeśli ktoś bardzo chce się przekonać jak tam jest, niech się zatrudni. Ja osobiście zalecam dużo zdrowego rozsądku i ostroznosc.

obecny pracownik
@D

Kompletnie się nie zgadzam, kancelaria obsługuje sprawy w szerokim zakresie, nie monotematycznym, więc perspektywy rozwoju są naprawdę duże w porównaniu do innych firm (a pracowałem w wielu kancelariach i wiem co mówię). Co do premii: to jest możliwość otrzymania takowej i każdy kto pracuje o tym wie. Widzę, że złe negatywne opinie są kierowane przez osobę już niepracującą, mającą z jakiegoś powodu żal do szefa i spoko rozumiem to, ale jednak proszę nie szerzyć kłamstw i fałszywych informacji. :D

D
@obecny pracownik

Wyraziłem swoją opinię na temat pracodawcy i nic ponadto. Ocenie czytających zostawiam czy te zachwyty na temat firmy są wiarygodne. Porównując wpisy na temat innych firm na portalu wydaje się, że nie :)

Igor

Idealnych firm nie ma. Być może niektórzy wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie?

Omijajcie tą firmę z daleka

Hanna

@Prawnik, mam jeszcze jedno pytanie - czy w Kancelarii Bielawski można liczyć na benefity pozapłacowe lub premie ze strony pracodawcy? Jeśli masz coś jeszcze do dodania w temacie pracy w Kancelarii to zachęcam do wypowiedzi. Wszystkie dodatkowe informacje będą pomocne dla osób, które planują podjąć pracę w tym miejscu.

Hanna

@Prawnik, czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Chętnie dowiem się dlaczego polecasz pracę w tym miejscu. Jak oceniasz atmosferę pracy i warunki zatrudnienia?

Prawnik
@Hanna

Atmosfera pracy jest bardzo dobra, warunki zatrudnienia także. Na zarobki nie można narzekać. Plusem są także elastyczne godziny pracy, wiec mimo zajęć aplikacyjnych nie jestem opóźniony z wykonywaniem pracy na bieżąco, tak by nie było zaległości.

Prawnik

Rodzaj pracy oferowany przez kancelarie mi odpowiada. Polecam z czystym sumieniem.

Hanna

@Janusz Kancelaria Bielawski poszukuje dosyć często nowych pracowników. Znalazłam kilka ciekawych ofert na jednym z bardziej znanych portali z ogłoszeniami o pracę. Możesz sobie je śmiało przejrzeć. Jeśli w dalszym ciągu będziesz miał wątpliwości, to polecam kontakt z samym pracodawcą http://www.kancelariabielawski.eu/kontakt/

Janusz

Może ktoś ma wiedzę czy kancelaria potrzebuje pracowników? Może dowiem się coś więcej o pracy?

Ann
@Janusz

Najlepiej wyślij CV

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. Sp. k. - Wrocław

• Jak się pracuje w Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 12 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. Sp. k.