Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. Sp. k.

Ruda

Nie zgadza się z przedmówcami (Pracownik, AXA i Coca Cola). Pracowałam co prawda krótko w KB, lecz byłam bardzo miło traktowana i wyniosłam nieocenione doświadczenie. Uważam firmę za wyjątkowo profesjonalną i dającą możliwość rozwoju. Wynagrodzenie zgodnie z ustaleniami zostało mi wypłacone w takiej wysokości jak na umowie i na czas. Polecam w ciemno...

AXA

zgadzam sie z ostatnią opinią, wynagrodzenia po terminie to standard, do tego pracodawca nigdy sie z toba nie rozliczy jak odejdziesz z firmy.....o kasie mozesz zapomniec......

Pra

Nie firmy mi się nie pomyliły. Nigdy nie dostałem wynagrodzenia na czas i nie tylko ja. Na ostatnią wypłatę czekałem dwa tygodnie i nawet nie usłyszałem przepraszam.

KUFFFEL

NIE POWIEM NIC ZŁEGO O FIRMIE. SZEF JEST OK. NAWET MI DWA RAZY KASĘ POŻYCZYŁ, KIEDY MI SIĘ D... PALIŁA.

Czy rekrutacja na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. windykacji w firmie Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. Sp. k. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Mata Hari

W tej firmie widziałam już wszystko. Pracuję ponad 3 lata i nigdy nie otrzymałam wynagrodzenia po 10-tym. Może kolega pracuje na innych warunkach lub mu się firmy pomyliły.

Ja miałem opóźnienie w każdym miesiącu pracy.

Hanna

Wspominacie, że wynagrodzenie nie jest wypłacane na czas. Czy była to jednorazowa sytuacja, czy powtarza się częściej?

Szczerze nie polecam pracy w tej firmie ponieważ pracodawca nie chce wypłacać wynagrodzenia i trzeba czekać na swoje pieniądze nawet dwa tygodnie..

Zdecydowanie się nie zgadzam. Pracowałam w tej firmie ponad rok. Nie zdarzyło się ani razu, że dostałam wypłatę po terminie. Na pewno nie uwierzę, że ktokolwiek był wyzyskiwany, a co więcej - nigdy nie zauważyłam, żeby ktokolwiek robił nadgodziny. Wszyscy pracują dosłownie z zegarkiem w ręku, dochodzi godzina 16 i kancelaria zaczyna świecić pustkami.

Hanna

Ktoś z Was ostatnio aplikował do Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. Sp. k.? Jak wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej?

Walk

No właśnie wysłanie CV jest dobrym pomysłem, najlepszym

safg

Zamiast pisać tu, gdzie nikt tego nie sprawdza - wyslij CV,.

Były Pełnomocnik ds. obsługi kienta

Jeżeli ktoś z Was zastanawia się czy aplikować na dane stanowisko, to z czystym sumieniem mówię tak! Pracowałam w kilku firmach o podobnej branży i nie mam miłych wspomnień (naciąganie ludzi na kasę, szef kroił na czym się dało, albo płacił najniższą krajową) przeszłam do Kancelarii Bielawski i to była najlepsza praca jaką miałam, wynagrodzenie jak najbardziej ok- terminowe, podstawa+ premia, ludzie w pracy wszyscy w porządku i to bez wyjątku(owszem zdarzają się małe zgrzyty jak to w pracy, ale jeżeli chodzi o pomoc, życzliwość, przyjazną atmosferę, to spisują się na medal), sam Prezes człowiek o złotym sercu, owszem jest wymagający, ale jest człowiekiem bardzo pomocnym, cierpliwym, służący zawsze dobrą radą i miłym słowem (Najlepszy pracodawca jakiego możesz sobie wymarzyć, na prawdę) A co najważniejsze nie nabijasz ludzi w butelkę, albo coś jest do załatwienia, albo nie i klient o tym wie, nie ma tak, że spotkasz swojego klienta na ulicy i będziesz się bać mu spojrzeć w oczy, bo go w jakiś sposób oszukałeś, zawsze jest kawała na ławę i klient wie czy jest wart zaryzykować czy nie :-) Gdyby nie moja prywatna sytuacja życiowa, dalej zasilałabym szeregi Kancelarii Bielawski, a Ty jeżeli masz taką możliwość aplikuj lub jeżeli zastanawiasz się czy warto powierzyć swoją sprawę tej Kancelarii to jak najbardziej, bo załoga Kancelarii zrobi wszystko aby sprawa zakończyła się pomyślnie dla Ciebie :)

WiKRD

Mozesz liczyc na potezna dawke adrenaliny na tym stanowisku a wynagrodzenie nie jest wcale powalajace ani ponizajace sa firmy ktore za specjaliste placa znacznie wiecej ale sa tez firmy krore placa mniej Kancelaria pod wzgledem placy jest w klasie sredniej zawodowej. Co do socjalu to raczej nie ma go w tej spolce co do wlasnego kompa i tel to raczej standard w tej branzy niz wyroznienie nie sadzisz?

iwo

z tego co sie orientuje do roznego rodzaju firm przyjmowane sa czesto, bardzo czesto osoby z orzeczeniem o niepelnosprawnosci.. fizycznej, psychicznej. Nie wiem tylko czy wszedzie tak jest.. jesli tak to osoby zdrowe raczej maja bardzo male szanse na przyjecie. Mam nadzieje,ze w tej kancelarii jest inaczej...

Koliber

Jeżeli jesteś niesamowicie ambitny, nieporównywalnie pracowity, kreatywny, odważny, twórczy i wszechstronny to jest to praca właśnie dla Ciebie. Biuro mieści się w przepięknym budynku, podzielone jest na dział: prawny, księgowy, windykację,egzekucję,handlowy i sekretariat. Skupia osoby młode, jest przyjaznym środowiskiem dla osób niepełnosprawnych i uczących się w różnych systemach. Wynagrodzenia są godne i terminowe, do tego dochodzą liczne premie i dodatki, atutem są sponsorowane wyjazdy integracyjne i imprezy klubowe. Firma cały czas się rozbudowuje, poszukuje osób chętnych do pracy na nowych stanowiskach. Właściciel jest dobrym pracodawcą. Cechuje go bardzo wysoki poziom kultury osobistej, szacunek do podwładnych, olbrzymie kompetencje i bezmiar posiadanej wiedzy merytorycznej oraz spore poczucie humoru. Lubie tu pracować!

misiu

Z tego co się orientuje to jest aktualnie, wysyłaj CV

lolita

firma naprawde super..warto złożyć.... CV i zostac pracownikiem KB maja imprezy inegracyjne. Prezes sympatyczny koleś....warunki placy dobre i w terminie jak na dzisiejsze realia.....polecam...

były pracownik KB

Pracę w kb polecam, ale nie dla wszystkich. Trzeba mieć specyficzne poczucie humoru, być otwartym na nietypowe "rozwiązania" problemów i oczywiście być kompetentnym. Większość ludzi jest naprawdę w porządku, są imprezy integracyjne a nawet wyjazdy raz w roku. Ale tez jak wszędzie - pracują tu jednostki -typowi obgadywacze ale tu na szczecie nikt ich nie słucha:) Ogólnie polecam. Jak już ludzie odchodzą to do lepiej płatnej pracy, jak ja.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. Sp. k. - Wrocław

• Jak się pracuje w Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 12 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. Sp. k.