Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. Sp. k.

aleksandra

dlaczego tak mało ludzi jest zatrudnionych w KB?

@aleksandra

Około 20 osób to jest mało? Raczej normalnie :)

Gabriela
@:)

Hej, ja od razu zapytam :D Jak przyjmowana jest nowa osoba przez zespół w KB? Czy łatwo i szybko można się w niego wdrożyć i w nim odnaleźć? Można liczyć na pomoc? Jak ogólna atmosfera?

Czarno Biało Zielony
@Gabriela

Atmosfera super. Polecam.

kasia

Profesjonalizm i wygrana sprawa rozwodowa

emila

Szybko odzyskali moje pieniądze! Skuteczność 100%

ovo

Bardzo dobrzy adwokaci, polecam! Dzięki nim odzyskałam wszystkie pieniądze

Czy rekrutacja na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. windykacji w firmie Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. Sp. k. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
eliz

Dobrze wspominam pracę w tym biurze, troszkę mało miejsca, ale ludzie w porządku

Bronisław
@eliz

A wspomnisz też coś o zarobkach? Fajnie że powiedziałeś nieco o atmosferze, ale kwestia zarobków jest równie ważna. :) Mam więc nadzieję że powiesz mi jak to wygląda w Kancelarii Bielawski.

Wun
@Bronisław

Jak się znasz na tym co robisz to zarobisz bardzo dobrze :)

aleksandra

dlaczego tak mało ludzi jest zatrudnionych w KB?

A

Nie ma awansów, nie ma perspektyw, nie ma podwyżek, śmieciowe umowy i staż. Nawet jak się starasz i wykonujesz jak najlepiej swoją prace nie zostaniesz doceniony.

odpowiedź
@A

Bzdura. Idealnie nie jest, ale autor tego komentarza przesadził. Awanse są (oczywiście nie wszyscy mogą na to liczyć), a mówiąc szczerze przecież nikt przy zdrowych zmysłach nie pracowałby x lat na stażu czy umowie śmieciowej, więc gdyby tak było jak wskazuje komentarz powyżej to tej firmy już by nie było. Skład kancelarii jest w miarę stały, ludzie pracują po wiele lat, wiec nie sądzę, że nie są doceniani.

A jakie macie te wyjazdy integracyjne ?

@Marta

Z powodu sytuacji epidemicznej nie przewidujemy w tym roku żadnych wyjazdów integracyjnych aczkolwiek w przyszłym, o ile sytuacja się poprawi, na pewno coś ciekawego zorganizujemy :)

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. Sp. k.?

Oczywiście :)

Waldek

Jest OK.

Teofil

Profesjonalna firma z wybitną załogą. Polecam.

Stokrotka

Nieprawda, że zarabia się najniższą krajową. Zarobki są adekwatne do stanowiska oraz doświadczenia potencjalnego pracownika. Szef rzetelny i przyjazny. Pieniądze są na czas. Jest możliwość rozwoju. Atmosfera w pracy super. Są Imprezy integracyjne. Ja jestem zadowolona i szczerze polecam.

Jak długo trwa proces awansu w Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. Sp. k.?

Wszystko zależy przede wszystkim od indywidualnych predyspozycji kandydata oraz aktualnej sytuacji w firmie, ciężko stwierdzić jednoznacznie ile konkretnie trwa proces awansu.

Pracodawca wprowadza w błąd w ogłoszeniu podają inna stawkę za pracę a na rozmowie oznajmia, że to co oni proponują to najniższa krajowa. Szkoda czasu na rozmowę i pracę za tak marne pieniądze.

@Gość

Domyślamy się, że chodzi o stanowisko Specjalisty ds. windykacji. Wyjaśniamy i uprzejmie informujemy, że wynagrodzenie na niniejszym stanowisku opiera się o podstawę oraz prowizję, nie ma zatem możliwości by kandydat zarabiał najniższą krajową. W związku z czym zawiadamiamy, że nie podaliśmy błędnych stawek w ogłoszeniach o pracę, a adekwatne do rzeczywistych zarobków otrzymywanych na niniejszym stanowisku pracy, tj. mieszczące się w granicach 3000 - 5000 zł.

Czy dyżury międzyświąteczne w Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. Sp. k. obstawiają najmłodszymi stażem?

Odpowiedź

Nie, kto chce pracować to pracuje, a jak ktoś woli wykorzystać urlop to też jest taka możliwość.

Bogdan

Na stronie firmy nie pojawiła się wzmianka na temat poszukiwania kandydatów do pracy, więc podejrzewam, że Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. Sp. k. ma stały zespół i obecnie nie poszukują pracowników. Czy miał ktoś okazję być zatrudnionym w tym miejscu i mógłby napisać co firma oferuje na start? Jakie jest wynagrodzenie?

ogorek
@Bogdan

zdecydowanie odradzam podjecie pracy w tej firmie

Obecny pracownik
@ogorek

Tak? To bardzo ciekawe, a czym to uzasadniasz? Bo ja tu pracuję od dłuższego czasu i zdecydowanie polecam KB.

Renata
@Obecny pracownik

To fajnie, że polecasz pracę w Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. Sp. k. A jakie są Twoim zdaniem jej największe plusy? Będę wdzięczna za trochę szczegółów.

@ogorek

Możesz powiedzieć dlaczego?

@Zaskoczony a jak ten rozwój pracownika się objawia? Jakieś szkolenia czy po prostu dużo współpracy z bardziej doświadczonymi pracownikami?

Zaskoczony

Kancelaria kładzie spory nacisk na rozwój pracownika (albo po prostu tak samo wychodzi), bo sprawy które przez nas przechodzą są bardzo różnorodne, na rutynę nie narzekam.

Wrocławianka

W firmie panują dobre relacje między pracownikami; brak zachowań czysto toksycznych; można się z każdym dogadać; rekomenduję potencjalnym kandydatom, szczególnie po "przejściach" w innych firmach.

Dorota
@Wrocławianka

Super, a co powiesz, jeśli chodzi o proces rekrutacji w kancelarii ? Na co się nastawiać? Masz jakieś rady dla osób, które chcą spróbować?

Johny

Nie polecam nikomu , jakość obsługi na najniższym poziomie ..

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. Sp. k. - Wrocław

• Jak się pracuje w Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 12 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!