Opinie o Fundacja Wspierania Działań Twórczych Projekt Magenta w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Fundacja Wspierania Działań Twórczych Projekt Magenta. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fundacja Wspierania Działań Twórczych Projekt Magenta o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Wspierania Działań Twórczych Projekt Magenta w Łódź

Niedoszła pracownica Nowy wpis

Byłam na rozmowie o pracę w tej firmie, wszytko wydawało się w porządku, jednak właściciel zapomniał wspomnieć, że będę musiała przepracować dwie zabawy urodzinowe za darmo. Dopiero po moim pytaniu, wyszło na jaw, że przed podpisaniem umowy będę musiała jedne urodziny wraz z innymi animatorami poprowadzić za darmo. Oprócz tego już po podpisaniu umowy będę zobowiązana poprowadzić kolejne urodziny za darmo.

Lawenda020 Nowy wpis
@Niedoszła pracownica

U mnie było tak samo, tylko mnie nawet nie poinformowano na rozmowie ze dwa dni będą bezpłatne Nie zapominajmy, że zgodnie z kodeksem pracy nie ma czegoś takiego jak bezpłatne „dni próbne” jest to zwykle (usunięte przez administratora) ;)

Ala Nowy wpis
@Niedoszła pracownica

Widzę, że caly czas stosują te swoje praktyki w oszukiwaniu i wyzyskiwaniu pracowników. A to chcą żeby na początku pracować u nich za darmo albo potem zabierają kasę z umowy jeśli zechcesz zmienić pracę. Zabawa na całego. (usunięte przez administratora) firma.

Zniesmaczona Nowy wpis

Bardzo dziwne jest to, że nigdzie w internecie nie ma opinii pracownikow o tej firmie. Wygląda jakby ktoś zapłacił żeby te komentarze usunieto... Nie polecam współpracy z tą "fundacją", dziewczyny patrzcie co podpisujecie w umowie, nie dość że praca jest na zleceniu to jeszcze w umowie macie wpisane różne kary pieniężne w tym kara za "wyszkolenie" czyli kilkaset złotych za to, że chcecie wcześniej odejść z pracy niż macie to określone w umowie, czyli jak masz umowę na rok to według nich odejście po kilku miesiącach = zapłacenie im kilkaset złotych czyli oddanie tego ze swojej wypłaty. Niestety parę dziewczyn te pieniądze musiało oddać albo szef sam sobie to zabierał z wypłaty co jest niezgodne z prawem. Co do samej specyfiki pracy to wiąże się ona z dzwiganiem rzeczy plastycznych na zajęcia do różnych szkół bądź pracy przy urodzinach albo pracy biurowej gdzie robisz wszystko. Co do samego "wyszkolenia" to wygląda tak że mówią Ci ze masz prowadzić zajęcia według scenariusza... Nie polecam.

ktoś

dobrze napisane, wydaje się że

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Wspierania Działań Twórczych Projekt Magenta - Łódź

• Jak się pracuje w Fundacja Wspierania Działań Twórczych Projekt Magenta?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Wspierania Działań Twórczych Projekt Magenta tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Fundacja Wspierania Działań Twórczych Projekt Magenta
  • Nawrot 46