Opinie o GoWork.pl

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Każdy pracodawca, czy użytkownik ma dokładnie taką samą możliwość usunięcia wpisu, a podstawą do tego typu działań jest bezprawny charakter komentarza. Nie akceptowalny jest hejt, wulgaryzmy i łamanie regulaminu serwisu oraz polskiego prawa. W przypadku zauważenia nieprawdziwych, szkalujących, obrażających komentarzy na temat firmy istnieje możliwość przesłanie zgłoszenia żądania usunięcia wpisu za pośrednictwem formularza reklamacyjnego dostępnego na https://www.gowork.pl/reklamacja Zachęcamy strony do podejmowania merytorycznej dyskusji na forum. Warto przedstawić rzeczywisty obraz pracy w firmie, odpowiedzieć na komentarze i ewentualne zarzuty, ponieważ każda z tych opinii jest ważna. Pozdrawiamy Zespół GoWork.pl

Dawid

Witam, próbowałem wysłać maila. Jednak nie chodzi ten mail : admin@gowork.pl Na jaki wysłać ?

@Dawid

Działa, tylko odpowiedzi przychodzą po kilku dniach.

Lidia

Firma godna polecenia, z wysokimi zarobkami, gorąco polecam

Marvel

Zgadzam się z wcześniejszymi opiniami..miła atmosfera, godziny i lokalizacja rewelacja! Co do wynagrodzenia napiszę krótko...jeśli pracujesz uczciwie to zarobisz i będziesz zadowolony, jeśli chcesz zarobić i dać z siebie minimum to chyba nie licz na to u żadnego pracodawcy. To logiczne i uczciwe ....zawsze można porozmawiać z szefostwem Umowa, ktoś juz wczesniej pisal zależy co kto potrzebuje......ja polecam!!!

@Marvel

, bardzo dziękujemy za pozytywną opinię pod adresem naszej firmy, za docenienie miłej atmosfery i warunków pracy. Staramy się, aby każdy pracownik czuł się z nami jak najlepiej! Pozdrawiamy, życzymy wszystkiego dobrego i dużo zdrowia, Zespół GoWork.pl

@GoWork.pl

Ja też dziękuje

Specjalista ds. Kadr i Płac

Rozmowa kwalifikacyjna : 1. etap tradycyjnie przez telefon 2 etap z dyrektorem HR pomimo mojego dużego doswiadczenia zawodowego i wiedzy nie byli zainteresowani zatrudnieniem, być może szukają taniej siły roboczej bo ja podałam stawkę adekwatną do zakresu obowiązków.

Tradycyjne podkreślanie pracy stacjonarnej

Czy w firmie GoWork.pl można pracować na pół etatu?

Dziękujemy za pytanie. Tak, można. W GoWork.pl prowadzimy rekrutacje na różnorodne stanowiska, informacja o zatrudnieniu w ramach zmniejszonego etatu zawsze znajduje się w treści ogłoszenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy: https://www.gowork.pl/praca/gowork.pl;pr Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Dorota

Pracuje w opiece od kilku lat, w tym czasie byłam na kontraktach z kilkoma różnymi agencjami. Lepszymi i gorszymi. Od początku roku podjełam prace z Goworkim zachęcona reklamą w internecie i pozytywnymi opiniami. Kilka dni temu wróciłam ze swego trzeciego zlecenia i jak na razie praca jest bez zastrzeżeń. Mam też nadzieję że tak pozostanie bo zależy mi na regularnych wyjazdach :-)

Montal666

Wszyscy polecają spróbuję jak będę wiedziała więcej napiszę bardziej konkretną opinię ale myślę że każdy pisze że jest okej i tak będzie

@Montal666

Dziękujemy za komentarz. Zapraszamy do aplikowania na nasze aktualne oferty : https://www.gowork.pl/praca/gowork.pl;st/20;km lub kontakt mailowy z Działem HR: rekrutacja.gowork@gowork.pl Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Ewa - hejt na gowork

Gowork zarabia miliony na hejcie i nic nie można z tym zrobić?! Obecnie z każdego urządzenia, codziennie można klikać dowolną ilość razy Tak/Nie. Mam w domu 5 telefonów, 4 laptopy i z każdego z tych urządzeń CODZIENNIE mogę oddać głos Tak/Nie na napisany przez siebie dowolny komentarz. Jeśli poproszę dalszą rodzinę i znajomych, kilkanaście dodatkowych osób może klikać codziennie Tak/Nie sztucznie podnosząc rangę napisanego przeze mnie komentarza. W komentarzu mogę napisać kompletnie nieprawdziwe rzeczy oczerniające pracodawcę, kolegę, konkurencję. Mogę nakręcać lawinę pomówień, kłamstw ... Mogę napisać, że pracodawca płaci najniższą krajową, albo że nie płaci na czas, albo że zmusza do zostawania na bezpłatnych nadgodzinach, albo że stoi z batem nad pracownikiem raz co raz uderzając go nim..mogę napisać wszystko bez żadnych konsekwencji, udając następnego dnia najlepszego pracownika pod słońcem. Wszystko w świetle prawa. To niszczy opinię o firmach w skali ogólnokrajowej. I wszystko pod płaszczykiem wolności słowa! Wolność słowa kończy się tam, gdzie zaczynają się pomówienia! Nazywacie się portalem opiniotwórczym. Jesteście portalem hejtotwórczym. Firmy nie proszą się żebyście umieszczali je w swojej bazie! Dziennikarze - zajmijcie się tym!

@Ewa - hejt na gowork

Dzień dobry, celem naszego portalu jest przedstawienie rzetelnego i prawdziwego wizerunku pracodawcy. Ma Pani racje, w Polsce obowiązuje wolność słowa i użytkownicy portalu mają prawo zamieszczać zarówno pozytywne jak i negatywne opinie. Jednoznacznie każdy użytkownik sieci ponosi odpowiedzialność za treści, które publikuje. Niestety nie mamy możliwości kontroli, czy opinie zamieszcza rzeczywisty pracownik lub nie. Tak samo jak to się dzieje w przypadku każdej opinii dotyczącej wizyty w restauracji czy zakupionego przedmiotu. Każdy użytkownik ma prawo do podzielenia się swoją opinią na łamach naszego portalu i każda opinia jest dla nas ważna. Natomiast nie akceptujemy hejtu, edukujemy użytkowników w jaki sposób można wyrazić swoje zdanie w sposób kulturalny i merytoryczny. Prowadziliśmy dużą kampanie społeczną "Hejt to nie opinią", jesteśmy otwarci do wspierania pracodawców. W przypadku zauważenia nieprawdziwych, szkalujących, obrażających komentarzy na temat Pani firmy prosimy o przesłanie zgłoszenia żądania usunięcia wpisu do z naszego administratora na adres mailowy: admin@gowork.pl Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie serwisu. Zachęcamy również Firmy do podjęcia merytorycznej dyskusji z użytkownikami forum. Warto przedstawić rzeczywisty obraz pracy w firmie, odpowiedzieć na ewentualne zarzuty i podkreślić atuty swojej firmy. Pragniemy podkreślić że takie działania są darmowe. Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

2YLU43L

Dzień dobry, chciałabym polecić firmę Gowork, w której pracuję już od 6 lat. Jestem bardzo zadowolona z współpracy z nimi, to firma rzetelna i uczciwa. Proszę się nie obawiać tylko dzwonić i jechać zarabiać pieniądze.. Zofia z Zamoscia

Lizka
@2YLU43L

Z firmą pracuje od kilku ładnych lat i regularnie wyjeżdżam do DE. Polecam

Ciekawy

Jak często w firmie są podwyżki? Czy co roku jest inflacyjne, a co kwartał premie związane ze zrealizowaniem wyznaczonych celów? Czy po rocznej ewaluacji jest rozmowa o podwyżce za efektywność w ub. roku?

@Ciekawy

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. W GoWork.pl funkcjonuje określony system wynagrodzeń dla całej organizacji. Posiadamy także ścieżki kariery dla poszczególnych stanowisk. Pozdrawiamy, GoWork.pl

Hola

Firma jest ok załatwiają szybko i sprawnie

Kk

Czy jest możliwość pracy zdalnej? Jak długo trwa rekrutacja na specjalistę ds. sprzedaży?

@Kk

Dzień dobry, tak jak najbardziej aktualnie zatrudniamy pracowników do działu sprzedaży w trybie zdalnym. Zazwyczaj proces rekrutacji na stanowiska sprzedażowe trwa około 2 tygodni. Aplikacje można złożyć bezpośrednio do naszego działu HR mailowo na adres: rekrutacja@gowork.pl albo klikając przycisk APLIKUJ w wybranym ogłoszeniu. Zapraszamy do naszego zespołu! Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Jaki dress code obowiązuje w gowork.pl?

Dziękujemy za pytanie. W biurze GoWork.pl nie mamy dress code’u - cenimy wygodę i swobodę w pracy. Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w gowork.pl?

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Zapraszamy do aplikowania na konkretne oferty pracy. W treści ogłoszeń zawieramy formalne wymagania dotyczące konkretnego stanowiska. Link do naszych ofert: https://www.gowork.pl/praca/szukaj/gowork.pl;st/20;km Jeśli aktualnie nie ma wśród naszych ofert niczego co by Pana/Panią zainteresowało - zapraszamy do kontaktu z naszym działem rekrutacji: rekrutacja@gowork.pl. Nasi pracownicy z pewnością doradzą w wyborze oferty i udzielą wskazówek zawodowych. Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w gowork.pl. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Dziękujemy za pytanie i zainteresowanie. Tak, jak najbardziej w GoWork.pl stawiamy na rozwój naszych pracowników i zapewniamy możliwość rozwoju zawodowego zarówno za pośrednictwem awansu zawodowego w strukturze organizacji jak i dostępem do szkoleń. Poniżej w aktualnościach można znaleźć kilka przykładów opisujących historie pracy i awansów naszych Pracowników. Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

polecam

zdecydowanie polecam !!!

Karola

Bardzo dobra firma. Moja mama jeździ z Gowork od kilku lat, długo już do jednej babci. Byłam u niej nawet dwa razy na święta tak się złożyło że spędzała je daleko od nas. Rodzina u której pracuje mama to fajni pogodni ludzie, babcia jest urocza, spokojna, miła. Widziałam że się dobrze dogadują. Wystawiam pozytywa za to że ostatnio firma dużo pomogła mojej mamie przy zjeździe do domu bo czasowo był z tym problem z powodu epidemii. Pracownicy zachowali się super! Dzięki za prężne działanie, dzięki wam mama wróciła szybko i bez problemu :)

@Karola

Dziękujemy za pozytywną opinię. Bardzo nam miło i zapraszamy ponownie do współpracy! Pozdrawiamy, życzymy wszystkiego dobrego i dużo zdrowia, Zespół GoWork.pl

Beata
@Karola

Jestem w Gowork czwarty rok i jeżdze regularnie ale na różne zlecenia. Dwa razy miałam problem z rodziną ale pani koordynator szybko zareagowała. Reszta zleceń całkiem przyjemna.

@Beata

, dziękujemy za pozytywną informację zwrotną oraz zaufanie. Bardzo nam miło i zapraszamy do dalszej współpracy! Pozdrawiamy, życzymy wszystkiego dobrego i dużo zdrowia, Zespół GoWork.pl

kama

Super firma

Magdalena
@Beata

Witam. Po tylu naprawdę fajnych opiniach zdecydowałam się zacząć z wami prace. Patrzyłam na waszym forum i na różnych innych poświęconych opiece i szczerze się ciesze że wybrałam właśnie was na swój pierwszy wyjazd, co tu dużo mowić wcześniej trochę bałam sie takiej pracy szczególnie że nigdy nie pracowałam za granicą. Aktualnie jestem na drugim wyjeździe i wszystko jest ok :-) Wesołych świąt!

@Magdalena

Dziękujemy Pani Magdaleno. Bardzo nam miło, że jest Pani z nami. Pozdrawiamy i życzymy również wesołych i pięknych świąt Bożego Narodzenia. Dużo zdrowia! Zespół GoWork.pl

Barbara

Pracuję w firmie go work 6 lat wypłata zawsze na czas. Opis zlecenia zgadza się ze stanem faktycznym. zawsze zapewniona jest opieka koordynatora.

Zlecenia zgodne z opisem. Wypłata na czas. Współpraca przebiega bezproblemowo i myśle że wszyscy są zadowoleni. Mi odpowiada koordynatorka, ja pracuje tak jak powinnam i nie raz otrzymałam pochwałę od rodzin.

Krystyna
@Kasia

Pracowałam w paru firmach i to mogę potwierdzić że tutaj pracują bardzo miłe panie. Taki miły ciepły kontakt i wsparcie dużo daje. Mi pracuje się dobrze ale właśnie ważne jest to miłe podejście koordynatorki. Pozdrawiam wszystkich cieplutko i życzę dużo zdrowia Krysia R.

@Krystyna

dziękujemy Ci za tak wiele miłych słów pod naszym adresem. Cieszymy się bardzo, że tak dobrze oceniasz współpracę z naszą firmą. Pozdrawiamy serdecznie i również życzymy wszystkiego dobrego i dużo zdrowia Zespół GoWork.pl

2YLU43L

Dzień dobry kochani! W tych ciężkich czasach, w jakich nam przyszło żyć, nie powinniśmy się poddawać.Wirus jest, był i będzie a żyć trzeba. Ja pracuje w Niemczech już kilka lat i jest mi dobrze. Firma jest profesjonalna, pracownicy uczciwi i serdeczni. Dla każdego znajdzie się odpowiednia praca. Zosia

@2YLU43L

faktycznie czasy nie są łatwe, ale tak ja piszesz, trzeba mocno wierzyć w to, że wszystko się ustabilizuje i będzie lepiej! Dziękujemy za wieloletnią współpracę i pozytywną ocenę współpracy z naszą firmą! Pozdrawiamy serdecznie i życzymy dużo zdrowia Zespół GoWork.pl

Zostaw merytoryczną opinię o GoWork.pl - Warszawa

• Jak się pracuje w GoWork.pl?

Zobacz opinie na temat firmy GoWork.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GoWork.pl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 22 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GoWork.pl?

Kandydaci do pracy w GoWork.pl napisali 42 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.