Opinie o GoWork.pl

A...Z

Zawsze bylam zadowolona ze wspolpracy z Firma Gowork. Polecam.Firma b.solidna.

@A...Z

, bardzo dziękujemy za dobre słowa pod adresem naszej firmy. Cieszy nas informacja, że była Pani zadowolona ze współpracy z nami. Pozdrawiamy, życzymy wszystkiego dobrego i dużo zdrowia, Zespół GoWork.pl

jolanta

zlecenie jasne konkretne

@jolanta

dziękujemy za konkretną informację zwrotną! Pozdrawiamy serdecznie i życzymy wszystkiego dobrego, Zespół GoWork.pl

Anna Myczkowska

Czy gowork pl otwiera się na rynek hiszpański i szuka osób jako copywriterów?

@Anna Myczkowska

, dziękujemy za pytanie. GoWork.pl już działa aktywnie na rynku hiszpańskim, więc polecamy odwiedziny na stronie https://es.gowork.com/ Aktualnie nie prowadzimy naboru do zespołu, ale oczywiście zapraszamy do śledzenia naszych aktualnych ogłoszeń o pracę https://www.gowork.pl/praca/gowork.pl;pr Pozdrawiamy serdecznie i życzymy wszystkiego dobrego, Zespół GoWork.pl

jolanta

profesjonalizm koordynatorek, oplacalne zlecenia nie zawiodlam sie Jolanta.

@jolanta

dziękujemy bardzo za pozytywną informację zwrotną. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy wszystkiego dobrego, Zespół GoWork.pl

Specjalista ds. Kadr i Płac

Rozmowa kwalifikacyjna : 1. etap tradycyjnie przez telefon 2 etap z dyrektorem HR pomimo mojego dużego doswiadczenia zawodowego i wiedzy nie byli zainteresowani zatrudnieniem, być może szukają taniej siły roboczej bo ja podałam stawkę adekwatną do zakresu obowiązków.

Tradycyjne podkreślanie pracy stacjonarnej

Emeiliea

Pracuje tu jako opiekunka osób starszych. Wystawiam opinie bo może ktoś jest w podobnej sytuacji w jakiej byłam ja i myśli nad wyborem tej z którą miałby podpisać umowę. Polecam współprace z nimi w 100%. Byłam teraz drugi raz na wyjeździe i wszystko przebiegło super. Kasa na konto wpływa terminowo, zlecenie zgodne z opisem, pani koordynująca mój wyjazd to pełen profesjonalizm a to ważne szczególnie że powrót miałam kilka dni temu a sytuacja z wjazdem do kraju jest jaka jest. Wystawiam pozytywa bo porządna z was firma.

@Emeiliea

, bardzo dziękujemy za pozytywną opinię na temat współpracy z naszą firmą, jest nam niezmiernie miło. Oczywiście zapraszamy ponownie do współpracy! Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego i dużo zdrowia, Zespół GoWork.pl

Maria
@Emeiliea

Ja mam podobne doświadczenia z Gowork. Wyjezdzam z nimi od roku i dobrze oceniam tą współprace. Pozdrawiam cały zespół Gowork.

@Maria

dziękujemy za pozytywną ocenę współpracy z naszą firmą. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy wszystkiego dobrego, Zespół GoWork.pl

Agnieszka

Dzień dobry. Pracuje w Goworku jako opiekunka i teraz jestem na swoim kolejnym zleceniu z tą firmą. Prace znalazłam w ogłoszeniu. jeśli chodzi o to co można powiedziec o zleceniach to na pewno to że sytuacja na sztelach jest zawsze od razu opisana i wiesz na co jedziesz. Pieniądze się zgadzają i przychodzą na czas, tak samo składki zus są ok. ja do firmy nie mam zastrzeżeń, myśle że jest ok tym bardziej że teraz łatwo trafić na oszustów.

Kaska

Współpracuje z firmą S-work od niedawna ale jestem zadowolona. Wynagrodzenie na czas i przez cały czas w kontakcie. Zlecenie z opisem faktycznym. Pozdrawiam zespół S-work

@Kaska

Dziękujemy za pozytywną opinię na temat współpracy, mamy nadzieję, że będzie się ona doskonale układała. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół http://GoWork.pl

Weronika

Bardzo miła obsługa, bardzo dokładnie wykonane zlecenie

@Weronika

Dziękujemy za merytoryczną opinię na temat realizowanych przez nas działań. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół GoWork.pl

Aleksandra

Bardzo ciesze się, że los dał mi szansę na pracę w GoWork.pl! Atmosfera w biurze jest fantastyczna, od samego poziomu rekrutacji czułam się zaopiekowana i doinformowana o każdym etapie zarówno rekrutacji, jak później wdrożenia i rozpoczęcia pracy. Trafiłam do fantastycznego zespołu pod wodzą świetnego mentora, który chętnie dzieli się swoją wiedzą. Przychodzę do pracy z uśmiechem na twarzy i mam nadzieję, że to się nie zmieni wraz ze stażem pracy!

Inga

Pracuje od 2 lat z Go Work. Powiem ze jestem bardzo zadowolona i wdzięczna. Naprawdę bardzo przyjemnie pracować z Go Work. Dziękuję bardzo Pani Ewelina i cały zespół, dział kadrów... Wszystkim polecam i zachęcam do współpracy. ☀️

KM

Jedna z najbardziej ludzkich i miłych rozmów rekrutacyjnych na jakiej byłam. Jutro kolejny etap.

2YLU43L

Witajcie kochane! Chciałabym was uspokoić pomimo tego, że sytuacja na świecie nie wróciła jeszcze w pełni do normalności. Bardzo was jednak zachęcam i polecam firmę Gowork, w której pracuje i jestem z niej bardzo zadowolona. Obecnie jestem w Niemczech i żyję normalnie. Firma ta oferuje dobre zarobki i zawsze wypłacane na czas. Pracownicy tej firmy są sympatyczni i zawsze służą pomocą Zofia

@2YLU43L

, bardzo dziękujemy za miłe słowa pod naszym adresem oraz polecenie współpracy. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z pracy i rekomenduje ją innym! Pozdrawiamy, życzymy wszystkiego dobrego i dużo zdrowia, Zespół GoWork.pl

Gosia

Zastanawiam się, czy to prawda co tu jest wypisane o tej firmie. Same superlatywy. To chyba najlepszy pracodawca świata. Wszyscy go chwalą. Jak to możliwe? Czy przeprowadzona przez Gowork akcja stop hejtowi tak dobrze zadziałała? Nikt już więcej nie napisze o żadnym, najmniejszym problemie w tej firmie?

@Gosia

, bardzo cieszymy się, że nasze akcje przynoszą zaplanowany skutek i zachęcają do stosowania kultury pozytywnej i merytorycznej informacji zwrotnej. Jak każda firma mamy swoje mocne i te słabsze strony, szczególnie w tak trudnym dla wszystkich czasie, ale nie przestajemy się uczyć i rozwijać, tak aby każdego dnia być lepszym pracodawcą. Pozdrawiamy, życzymy wszystkiego dobrego i dużo zdrowia. Zespół GoWork.pl

Zadowolona

Uważam, że dołączenie do tej firmy było świetnym pomysłem. Już sama rekrutacja pozytywnie mnie zaskoczyła - rozmowa na luzie, bez dziwacznych pytań, same konkrety i szybka informacja zwrotna. Atmosfera bardzo na plus, zespół jest młody i sympatyczny, praca ciekawa, moje pomysły są brane pod uwagę, lokalizacja wygodna (choć brakuje zieleni), biuro ładne i dobrze zaopatrzone... Jedyny minus to brak pracy zdalnej ale nie przeszkadza mi to :) Mogę polecić z czystym sumieniem.

@Zadowolona

, serdecznie dziękujemy Ci z informację zwrotną. Niezmiernie nas cieszy fakt, że jesteś zadowolona z dotychczasowej współpracy. Pozdrawiamy i trzymamy kciuki za Twoje sukcesy! Współpracownicy

Zaniepokojony
@Zadowolona

To super ze ci się podoba ale niepokojące jest jedno nie ma pracy zdalnej przy tym co się dzieje to przekreśla pracodawcę ktkrt rzekomo uczy tak innych

@Zaniepokojony

, w związku z ogólnoświatową pandemią w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo w dniu 12 marca 2020 r. podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu pracy z zdalnej w pełnym wymiarze godzin do odwołania. Życzymy Wszystkim dużo zdrowia i spokoju w tych wymagających czasach. Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Takie firmy trzeba doceniać!!!!!! Jestem na zleceniu w Niemczech a sytuacja jest niestety jaka jest i są problemy z powrotem do kraju. Pani koordynator zadzwoniła do mnie, zapytała jak się sprawy mają, czy wszystko w porządku i zapewniła że w razie czego w każdej chwili pomogą mi bezpiecznie wrócić do Polski do rodziny. Postanowiłam jednak przejechać na następne zlecenie skoro jestem już na miejscu bo ta sztela powoli dobiega końca a kiedy pomyślę sobie ile czasu spędzę przy granicy.... Postanowiłam zostać póki co. dziękuję kochani za zainteresowanie, wspaniały zespół, super współpraca!!!!! :)

@Ewa

, dziękujemy za opinie i docenienie. Wsparcie dla naszych współpracowników jest dla nas czymś naturalnym, nie tylko w tak trudnych czasach. Cieszymy się bardzo, że postanowiłaś wybrać się z nami na kolejne zlecenie. Pamiętaj, że zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji. Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Antek

Dzień dobry. Czy w związku z pandemią koronawirusa GoWork pracuje tak samo jak dotychczas? Czy można spodziewać się jakichś zmian/opóźnień m.in w sytuacjach zgłaszania problemu do administracji lub innych uwag i reakcji na nie?

@Antek

, pomimo zaistniałej sytuacji świadczymy nasze usługi tak samo, jak dotychczas. Nasz zespół administratorów pozostaje do Państwa dyspozycji w standardowych godzinach pracy. Jednocześnie zapewniamy, iż wdrożyliśmy niezbędne środki bezpieczeństwa dla naszych pracowników. W razie potrzeby, zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Kolo

Czy pracodawca może otrzymać IP pracownika wystawiającego opinie?

@Kolo

, adresy IP jesteśmy zobligowani udostępnić wyłącznie na wniosek organów ścigania. Nie ma więc możliwości udostępnienia takich danych na prośbę pracodawcy.  Pozdrawiamy serdecznie, Zespół GoWork.pl

Janeczka90

Witam, ja byłam z Goworkiem na zleceniu w Niemczech jako opiekunka osoby starszej i w samych superlatywach wspominam zlecenie. Zostałam na święta - było to dla mnie ciekawe doświadczenie, bo może dla mnie nie było to taki piękny czas jak w Polsce w domu, ale przynajmniej podopieczna zaznała pierwszy raz atmosfery bożego narodzenia, za co bardzo dziękowała, Starałam się wszystko tak zorganizować, jak to jest u Nas, zaprosiliśmy na boże narodzenie rodzinę i widać było że byli bardzo pozytywnie zaskoczeni, bo u nich relacje są dość oziębłe. Ale wszystko się udało i mam nadzieję, że jeszcze uda mi się pojechać do takiej fajnej rodziny. Polecam organizacja super :)

Małgosia
@Janeczka90

Witam. Pracuję w gowork od 5 miesięcy jako opiekunka osób starszych. Skończyłam licencjat na studiach pielęgniarskich i postanowiłam sobie zarobić. Wielu moich znajomych wyjeżdżalo za granicę na prace sezonowe przywożąc z zachodu dobre pieniądze. Ja wybrałam scieżkę po części związaną z moim zawodem. Zlecenie jest... nie zawsze bywa łatwo ;) mimo wszystko kiedy po miesiącu zobaczyłam pierwsze zarobione pieniądze, postanowiłam że na najbliższe miesiące uczynię sobie z tego źródło utrzymania. Zobaczymy ile czasu pojeżdżę ale na razie nie planuję zrywać współpracy :D

danuta p
@Janeczka90

dlugi czas gowork kojarzylam wylacznie ze szkoly policealnej. nie wiedzialam ze oferuja tez prace w niemczech. skonczylam kurs opiekuna medycznego i wyjechalam do niemiec z tej firmy do opieki. pracuje juz ponad rok i bardzo dobrze oceniam wspolprace szczegolnie kordynatorke. firma zapewnia kilka fajnych bonusow umie docenic pracownika. super

Opiekunka
@danuta p

U mnie było podobnie tylko ja wczesniej pracowałam jeszcze w innej firmie. Kurs opiekuna znalazłam na goworku i postanowilam sprawdzic ich oferty. Byłam na razie na jednym zleceniu, planuje następne :) Bardzo pozytywna firma, fajni i pomocni koordynatorzy.

@Opiekunka

Dziękujemy bardzo za dobrą opinie, cieszymy się, że znalazła Pani dla siebie ciekawą ofertę kurs, a dzięki niemu, zlecenie. Dziękujemy również za dotychczasową współpracę i zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Elwira
@Janeczka90

Zastanawiam się czy nie wyjechać z nimi do opieki. Patrze tak opinie i widze ze mają dużo dobrych ocen. Biorę pod uwgage jak dotąd kilka firm ale chyba padnie na Gowork bo ma najlepsze warunki i wlasnie najwiecej dobrych opini. Dużo ludzi ich poleca.

Lucy
@Janeczka90

Jezdze przez ta firme i teraz jestem czwarty raz na zleceniu . Polecam

Renia
@Lucy

Tez jezdze z Goworkiem z polecenia kolezanki ktora tez z nimi pracuje. Udalo mi sie znalezc stale zlecenie i jest fajnie. Na razie firma spisuje sie na medal.

walerik

great opportunity

Autoskrypt

Mam pytanie potwierdziłem adres IP po kliknięciu linku było napisane że adres potwierdzony opinia nie została usunięta administrator od tygodnia się nie odzywa proszę o pomoc

@Autoskrypt

, uprzejmie prosimy o wskazanie adresu e-mail, z którego pisał Pan do nas, aby móc zweryfikować zaistniałą sytuację. W tym celu zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem: uwagi@gowork.pl Pozdrawiamy serdecznie, Zespół GoWork.pl

Zostaw merytoryczną opinię o GoWork.pl - Warszawa

• Jak się pracuje w GoWork.pl?

Zobacz opinie na temat firmy GoWork.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GoWork.pl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 22 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GoWork.pl?

Kandydaci do pracy w GoWork.pl napisali 42 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.