Opinie o GoWork.pl

Zapytanie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Gowork.pl?

@Zapytanie

Atmosfera pracy jest bardzo dobra, współpracownicy pomocni i wspierający. Widać, że team się po prostu lubi, a nie pracuje, ze sobą na siłę :)

Pytam

Czy organizowane są jakieś wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Gowork.pl? Chętnie poznam opinie pracowników.

Pracownik GW
@Pytam

Oczywiście mamy organizowane integracje, szkolenia, spotkania pracowników. Zawsze mamy możliwość spotkać się w biurze, poza tym mamy integracje w team'ach, większych zespołach, czy całą firmą. Pokazywaliśmy to na naszych kanałach w social mediach np. tutaj: https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:7098233003352428544, czy tu: https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:7097864530273189888

Renata

GoWork.pl jest uznawany za jedną z najprężniej rozwijających się firm rekrutacyjnych i szkoleniowych w Polsce. Posiada oddziały w największych miastach takich jak: Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Lublin i Katowice. Nie znalazłem aktualnych ofert pracy. Także od ponad roku nikt nie wypowiedział się w tym wątku. Czy mogę liczyć na komentarze osób zatrudnionych o tym jak się Wam pracuje? Zachęcam Was do tego. Jestem ciekaw Waszej opinii. Bardzo mi na tym zależy.

@Renata

Oddziałów jest sporo ale i działów jest sporo. Jeśli ktoś lubi swoją pracę to serio można tu popracować dłużej. Są osoby i to nie 2 czy 3 które pracują grubo >5 lat. To na plus dla firmy, jeśli się starasz robisz ck dk Ciebie należy to j możesz zarobić spoko kasę. Chociaż to napewno zależy od stanowiska i działu.

Renata

A co to znaczy - jeśli się starasz robisz ck dk"? Nie bardzo rozumiem tych pojęć. Jeśli mogłoby być to wytłumaczone to byłoby super! Nie wiem, czy to jakieś plany na sprzedaż rozwiązań oferowanych przez firmę Gowork.pl?

Pracownik GW
@Renata

@Renata jeżeli chodzi o pracę w firmie, jest jak najbardziej ok. Oczywiście wszystko zależy od tego jakie tempo pracy ktoś lubi. Współpracownicy są bardzo w porządku, atmosfera przyjacielska i przyjemna. Fajne, dobrze skomunikowane biuro, klarowne warunki pracy.

Jery

znam firmy które na GW mają ocenę 1,5 albo i niżej... to dopiero dramat, a co go oceny GW no cóż... na pewno nie ma tragedii ale zawsze mogłoby być lepiej. Mnie rekrutowano przez 3 etapy wiec raczej nie jest to standard na rynku i nie było łatwo.

Specjalista ds. Kadr i Płac

Rozmowa kwalifikacyjna : 1. etap tradycyjnie przez telefon 2 etap z dyrektorem HR pomimo mojego dużego doswiadczenia zawodowego i wiedzy nie byli zainteresowani zatrudnieniem, być może szukają taniej siły roboczej bo ja podałam stawkę adekwatną do zakresu obowiązków.

Tradycyjne podkreślanie pracy stacjonarnej

Kto pyta nie błądzi

Czy GoWork.pl oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

UOP
@Kto pyta nie błądzi

zawsze UOP, chyba ze sam zabiegasz o inną formę. Standardem jest UOP

Jak wygląda kwestiarekrutacji w GoWork.pl na stanowisko marketingowe, copywriter? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna, czy od razu rozmowa odbywa się na miejscu, w siedzibie firmy? Chętnie poznam opinie obecnych pracowników, którzy przeszli etap rekrutacji, tych, którym się nie udało, jak również tym co już nie pracują w firmie GoWork. Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi I sugestie dotyczące rekrutacji w firmie GoWork.

Karolina M

Pani Małgorzata Strojek jest według mnie najlepszym pracownikiem na świecie. Jest bardzo pomocna, życzliwa i zna odpowiedź na każde pytanie. Gdyby nie Pani Małgorzata, moja sprawa nie zostałaby wyjaśniona. Bardzo polecam wszystkim kontakt z tą Panią, nikt nigdy w tak profesjonalny, a jednocześnie życzliwy sposób nie podszedł do mnie i do mojej sprawy. Dziękuję.

Dzień dobry, Dokładamy wszelkich starań, aby odpowiadać na Państwa wiadomości w sprawach opinii, weryfikacji ich itp., jak najszybciej to możliwe. Nasza administracja odpowiada na wiadomości w kolejności ich otrzymywania. Codzienne dociera do nas naprawdę dużo wiadomości, dlatego prosimy o cierpliwość, ponieważ nie ma możliwości przyspieszenia takiego procesu.

Hej, jestem pracownikiem Gowork od kilku lat i jestem pod wrażeniem tego jak super atmosfera panuje w tej firmie. Nie ma wyścigu szczurów i zawsze można liczyć na wsparcie współpracowników. Polecam wszystkim, tym bardziej że w dzisiejszych czasach na większości stanowisk można pracować zdalnie.

kandydat

a w jakim dziale, mieście pracujesz?

Justyna

Mimo, że forma umowy jest dowolna większość raczej na uop u siedzi? opisałby ktoś aktualne warunki zatrudnienia, które obecnie ma do zaoferowania firma? czego można się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak szefostwo traktuje pracowników?

Damian

Treściwy konkretny intuicyjny bardzo przejrzysty portal. Z bardzo dużym potencjałem na rozwinięcie się na szerszy wachlarz usług.

Dziękujemy za cenne uwagi - z każdym kolejnym rokiem naszej działalności chcemy rozwijać się i zmieniać na lepsze. Dlatego jesteśmy otwarci na dyskusję nie tylko o pracodawcach i pracownikach, ale także o naszej firmie. Staramy się aby treści, zamieszczane na wszystkich naszych kanałach były jak najbardziej rzetelne, dlatego weryfikujemy je pod względem wulgaryzmów, prawdopodobnego hejtu, a każdy komentarz trafia najpierw do administratora celem akceptacji. Dajemy jednocześnie przestrzeń każdej ze stron - pracownikowi i pracodawcy - do rozmowy.

Dorota Z.

Widzę w firmie pozytywne zmiany. Kiedyś dłużej musiałam czekać na oferty teraz działa to sprawniej. Byłam z wami już na kilku zleceniach i polecam. Oby tak dalej.

Janek
@Dorota Z.

potwierdzam jest super

@Janek

Chodzi o opiekę nad seniorem za granicą - bo widzę sporo ogłoszeń - czy nie tylko? Nie wiem, czy kilkuletnia opieka nad chorą babcią to wystarczające referencje i co jeszcze oprócz znajomości języka jest ważne, by nawiązać współpracę?

2YLU43L

Dzień dobry wszystkim. Pracuję w firmie Gowork już od 5 lat i jestem bardzo zadowolona. Wypłata przychodzi zawsze na czas i praca z nimi jest bardzo miła. Wszystkim ją polecam i zachęcam do skorzystania z ich współpracy. Pozdrawiam również sympatyczne panie koordynatorki Ewelinę, Marię i Ninę zawsze chętne do pomocy. Dziękuję Zofia z Niemiec

@2YLU43L

, bardzo dziękujemy za pozytywną informację zwrotną na temat współpracy z naszą firmą. Jest nam niezmiernie miło, że oceniasz nas tak pozytywnie i polecasz współpracę z nami, dziękujemy! Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego i dużo zdrowia. Zespół GoWork.pl

AgaDE
@2YLU43L

Też pracuje z nimi chociaz troche krócej bo dwa lata. Zlecenia są ok, zawsze zgodne z opisem, nigdy się jeszcze nie naciełam na mine. Pani koordynator też fajna osoba, miło jest że zawsze pyta czy dojechałam, czy podopieczny ok. Bardzo miło :) pozdrawiam panią Marysię, moją koordynatorkę, fajna ciepła osóbka z niej.

@AgaDE

, dziękujemy bardzo za pozytywną opinię na temat współpracy z naszą firmą! Cieszymy się, że od dwóch lat mamy możliwość pracować razem i liczymy na kolejne wspólne lata. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy wszystkiego dobrego i dużo zdrowia. Zespół GoWork.pl

@AgaDE

Jeżdże i jest ok. polecam =)

@Kasia

, dziękujemy bardzo za pozytywną opinię i polecenie współpracy z nami! Pozdrawiamy, życzymy wszystkiego dobrego i dużo zdrowia, Zespół GoWork.pl

Zenek
@2YLU43L

czyli Warto tam pracować !

Okk
@2YLU43L

Firma ok, brak zastrzeżeń.

mich
@Kasia

potwierdzam jest ok

Osa

Fajna firma

Gbur

Nie mam żadnych zastrzeżeń, wypłata na czas, kwatery na b.dobrym poziomie. Cały proces rekrutacji, począwszy od wysłania aplikacji, badania lekarskie, przez kontakt osobisty w agencji, kończąc na bardzo dobrych relacjach z koordynatorem przebiegł bardzo szybko i sprawnie. Z czystym sumieniem polecam.

ewa

Jak mogę się wypisać aby nie otrzymywać powiadomień ?

Użytkownik
@ewa

Przecież wszystkie maile na dole z każdego newslettera zawierają informacje rezygnacja. Zjedź na dół maila i kliknij

basia

Dzień dobry, jak zmienić nieaktualne dane adresowe firmy?

@basia

Dzień dobry, prosimy o kontakt z administratorem serwisu pod adresem: admin@gowork.pl Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Małgorzata

Pracuje w opiece od wielu lat. Na razie to jedyna firma która rzetelnie płaci i przedstawia zlecenia.

Chciałabym podziękować firmie GoWork, a w szczególności Pani Ewelinie Piórkowskiej, za opiekę po wypadku jaki mi się przydarzyl wracając busem do Polski. Pani Ewelinko jeszcze raz dziękuję za wszystkie telefony wykonane do szpitala w DE,rozmowy przeprowadzone z lekarzami.Jest Pani bardzo kompetentną osobą. Mam wielkie szczęście, mając taką koordynator u swojego boku.Bardzo polecam firmę Gowork. Dziękuję.

Aska

Pamietam ta koordynatorke, bylam 3 razy :) BArdzo polecam

Lidia

Witam. Pracuję jako opiekunka osób starszych w Niemczech w firmie Gowork już od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Wypłata przychodzi zawsze na czas i praca z nimi jest bardzo miła. Wszystkim ją polecam i zachęcam do skorzystania z współpracy. Lidia z Wrocławia. Pozdrawiam

@Lidia

Czy firma wyplaca co miesiąc wynagrodzenie w przypadku umów zawartych na okres dłużej niż miesiac (tak przewiduję art 8a pkt 6 ustawy z dnia 22 lipca 2016 o zmianie ustawy o minimalnym wynagrodzeniu i niektórych innych ustaw) i od tak wyplacanego wynagrodzenia odprowadza w przypadku delegacji do Niemiec składki nie mniejsze niż od średniej krajowej (to z kolei przepisy zus dot delegacji i diet) i czy diety są przynawane w dozwolonej wysokosci które regulują przepisy szczegolowe(na co sa te diety przeznaczone?)?

Zostaw merytoryczną opinię o GoWork.pl - Warszawa

• Jak się pracuje w GoWork.pl?

Zobacz opinie na temat firmy GoWork.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GoWork.pl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 22 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GoWork.pl?

Kandydaci do pracy w GoWork.pl napisali 42 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.