ZBUD Sp. z o.o. Zakład Budowy Urządzeń Dźwignicowych

2 Dodaj merytoryczną opinię
ZBUD Sp. z o.o. Zakład Budowy Urządzeń Dźwignicowych
counter
2 350 421 5 1

O firmie

  • 1985

    Rok założenia

  • 520

    Liczba pracowników

Marcin Ptak Dyrektor ds. Marketingu, ZBUD Sp. z o.o. Zakład Budowy Urządzeń Dźwignicowych

Absolwent Automatyki i Robotyki na wydziale Inżynierii Mechanicznej i Robotyki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Ukończył również Logistykę w Biznesie na Małopolskiej Wyższej Szkole Ekonomicznej w Tarnowie. Z branżą dzwigową związany nieprzerwanie od 14 lat. W 2002 roku dołączył do Zakładu Budowy Urządzeń Dźwignicowych jako specjalista d/s marketingu. Od 2006 roku pełni funkcję Dyrektora tego działu. Prywatnie interesuje się żeglarstwem oraz wyścigami MTB.

Przeczytaj cały wywiad »

NN
Były pracownik

Pracowałem tu troche lat i wiem że przewinęło sie przez zbud dużo ludzi jedni bardziej solidarni inni mniej ale w zakładzie trzeba pracować a nie narzekać że każą to i tamto i patrzeć komu na ręce. dla mnie to miejsce pracy godne polecenia jak ktoś nie boi się roboty

Jacek
Kandydat
 Pytanie

Ile zbud teraz zatrudnia pracowników?

Kto pracował ten wie.
Były pracownik

Nikt tam pracy nie poleca. Dobre opinie to opinie z biura. Ludzie nie wierzcie w ten cyrk i ,że szukają ludzi bo na urzędzie pracy była tylko oferta na dozorcę. Szukajcie czegoś innego.

Zobacz wszystkie opinie (421)

Pracodawca

 Aktualność

Drodzy Użytkownicy! ZBUD jest otwarty na nowych, zaangażowanych pracowników, którzy są chętni do podjęcia współpracy na wielu szczeblach. Dowodem na to jest wyróżnienie Ministra Pracy i Polityki Społecznej szczególną nagrodą Kreator Miejsc Pracy, która wyjątkowo nas cieszy. Zachęcamy do dołączenia do naszego zespołu! 

Informacje o aktualnych wakatach znajdziecie w zakładce aktualności.

ZBUD Sp. z o.o. Zakład Budowy Urządzeń Dźwignicowych