ZBUD Sp. z o.o. Zakład Budowy Urządzeń Dźwignicowych

2 Dodaj merytoryczną opinię
ZBUD Sp. z o.o. Zakład Budowy Urządzeń Dźwignicowych
counter
2 352 433 5 1

O firmie

  • 1985

    Rok założenia

  • 520

    Liczba pracowników

Miniaturka

Marcin Ptak Dyrektor ds. Marketingu, ZBUD Sp. z o.o. Zakład Budowy Urządzeń Dźwignicowych

Absolwent Automatyki i Robotyki na wydziale Inżynierii Mechanicznej i Robotyki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Ukończył również Logistykę w Biznesie na Małopolskiej Wyższej Szkole Ekonomicznej w Tarnowie. Z branżą dzwigową związany nieprzerwanie od 14 lat. W 2002 roku dołączył do Zakładu Budowy Urządzeń Dźwignicowych jako specjalista d/s marketingu. Od 2006 roku pełni funkcję Dyrektora tego działu. Prywatnie interesuje się żeglarstwem oraz wyścigami MTB.

Przeczytaj cały wywiad »

dr inż. Tomasz Wiatr
Klient

Dzień dobry. Jako inżynier budownictwa, pracownik naukowy-dydaktyczny Politechniki Poznańskiej jestem zafascynowany firmą ZBUD. To, że po 30 latach mamy znowu żuraw polskiej produkcji, a do tego tak świetny, jak REX-25 jest powodem mej ekscytacji, poza tym podnośnik REACH160. Do tego świetny kontakt z kilkoma osobami w firmie i otwartość. Co pół roku nowość, a do tego chęć doskonalenia. Oby więcej takich firm w Polsce!!! Pozdrawiam dr inż. Tomasz Wiatr

Ja
Pracownik

No nareszcie miły gest że strony pracodawcy na święta w postaci finansowej zawsze to jakaś motywacja. Spokojnych swiat

Pytanie
 Pytanie

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w ZBUD Sp. z o.o. Zakład Budowy Urządzeń Dźwignicowych?

Zobacz wszystkie opinie (433)

Pracodawca

 Aktualność

Wszystkim Pracownikom, Klientom oraz Przyjaciołom firmy ZBUD pragniemy złożyć najszczersze życzenia - ciepłych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia pełnych spokoju i odpoczynku, a w Nowym roku dalszej motywacji do działania i wypełniania celów osobistych oraz zawodowych.


ZBUD Sp. z o.o. Zakład Budowy Urządzeń Dźwignicowych