ZBUD Sp. z o.o. Zakład Budowy Urządzeń Dźwignicowych

2 Dodaj merytoryczną opinię

O firmie

  • 1985

    Rok założenia

  • 520

    Liczba pracowników

Miniaturka

Marcin Ptak Dyrektor ds. Marketingu, ZBUD Sp. z o.o. Zakład Budowy Urządzeń Dźwignicowych

Absolwent Automatyki i Robotyki na wydziale Inżynierii Mechanicznej i Robotyki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Ukończył również Logistykę w Biznesie na Małopolskiej Wyższej Szkole Ekonomicznej w Tarnowie. Z branżą dzwigową związany nieprzerwanie od 14 lat. W 2002 roku dołączył do Zakładu Budowy Urządzeń Dźwignicowych jako specjalista d/s marketingu. Od 2006 roku pełni funkcję Dyrektora tego działu. Prywatnie interesuje się żeglarstwem oraz wyścigami MTB.

Przeczytaj cały wywiad »

Pytanie
 Pytanie

Jaka umowa obowiązuje w ZBUD Sp. z o.o. Zakład Budowy Urządzeń Dźwignicowych podczas okresu próbnego?

Marcin
Kandydat
 Pytanie

Dzien dobry obecnie pracuje w niemczech ale chce wrucic do polski pracowac i myslalem nad firma zbud zeby isc sie zapytac o orace w charakterze spawacza spawałem już metoda MAG. Tylko ze z 5 lat temu ostatni raz wczesniej w firmie Stal bud. I chetnie bym wrucil do spawania ta metoda tylko kwestia przypomnienia sobie. Ale o co mi chodzo jak wygladaja zarobki?? Praca a to naj wazniejsze czy ludzie sa pomocni zeby wprowadzić czlowieka w nowe srodowisko pracy bo nie ukrywam pracuje w niemczech 9 lat prawie i ludzie nie sa sobie za bardzo przychylni spawam metoda TIG teraz i no nie kiedy jest zle ponoewaz zero pomocy a wiadomo samemu ciezko jest trzymac drut w jednej rece a pakiet w drugiej a jeszcze ustawiac np kolano.

Marcin
Kandydat
 Pytanie

Ja pracóje juz 9 lat za granicami i myśle wrócic do polaki pracować spawałem metoda MAG wczesniej w firmie Stal Bud ale to bylo troszku czasu temu mysle ze pare chwil i zlapał bym spowrotem wprawe bo teeraz spawam metoda tig rury czarne tylko mam pytanie moze ktos wie jak tam z zarobkami w firmie zbud atmoswera jaka bo na tym mi naj bardziej zalezy zeby ludzie byli ok wprowadzili jakoś czlowieka do firmy panujacych tam obyczajow a nie jak za granica prawie zawsze jakiś wróg sie znajdzie ???

Zobacz wszystkie opinie (462)

Pracodawca

 Aktualność

ZBUD Sp. z o.o. Zakład Budowy Urządzeń Dźwignicowych