Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o

3.9 Dodaj merytoryczną opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Szanowni Państwo
Dziękujemy za zainteresowanie Naszym profilem i Nasza Firmą.
W dzisiejszej aktualności chcielibyśmy zamieścić informacje, które mamy nadzieje będą dla Państwa przydatne.

Chcielibyśmy jasno zakomunikować, że Forum Media Polska ma się bardzo dobrze, myśląc przez cały czas o dalszym rozwoju i stabilności pracy dla wszystkich pracowników, którzy codziennie z pełnym profesjonalizmem wykonują swoje obowiązki i dokładają wszelkich starań do dalszego rozwoju Firmy, jak i satysfakcji z wykonywanej pracy.


Pragniemy również poinformować, iż zarówno my, jak i zespół administratorów Gowork.PL, na bieżąco obserwujemy Państwa wkład w Nasz profil zarówno ten pozytywny, jaki i negatywny. Musimy jednak powiedzieć stanowczo, że nie będziemy obojętni wobec potocznego hejtu, obrażania i wypowiadania się w sposób wypaczający wizerunek Pracowników oraz Naszej Firmy. Pragniemy uprzedzić, że komentarze łamiące regulamin forum, obrażające i naruszające czyjąś godność mogą być archiwizowane przez Administratora GoWork.pl. Jednocześnie, pragniemy poinformować, iż wpisy niezgodne z regulaminem naruszające dobra osobiste Forum Media Polska Sp. z o.o., naruszające dobra osobiste pracowników, jak i opinie nie mające nic wspólnego z rzeczywistością, stanowiące hejt, mogą wypełniać znamiona przestępstwa zniesławienia, o którym mowa w art. 212 Kodeksu karnego i jako takie będą zgłaszane do organów w celu dochodzenia na drodze prawnej sprawiedliwości oraz zadośćuczynienia. Jest nam niezmiernie przykro, iż musimy uczestniczyć w takim poziomie wypowiedzi i reagować w ten sposób, jednakże nie będziemy obojętnie przyglądać się opiniom, które nie mają pokrycia w rzeczywistości. 

Chcielibyśmy, aby było to miejsce wymiany merytorycznych opinii, pozbawionych wulgaryzmów, hejtu i naruszania godności osobistej zarówno Pracowników jak i Pracodawców.
Nie wyklucza to jednak konstruktywnej krytyki, którą mają Państwo prawo wyrazić i na którą jesteśmy otwarci.

Jak zawsze z wielka chęcią odpowiemy na Państwa pytania pod adresem e-mail: pracafmp@forum-media.pl.

Forum Media Polska 

Pracodawca

 Aktualność

Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o