Speed-Trans Wojciech Galara

3 Dodaj merytoryczną opinię
O nas

 

SPEED-TRANS jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem zajmującym się transportem i spedycją drogową towarów na terenie Polski oraz Unii Europejskiej. Istniejemy na rynku od 2015 roku.

To, co nas wyróżnia na rynku firm działających w zakresie transportu drogowego, to kompleksowość świadczonych usług. Jesteśmy firmą ceniącą Klienta, dbamy o jakość, terminowość i rzetelność wykonywanych usług transportowych. Ufamy naszym kierowcom. Ich doświadczenie i kwalifikacje sprawiają, że kiedy codziennie wyruszają w trasę, my mamy pewność realizacji Państwa zamówienia. Nasi spedytorzy są z nimi w stałym kontakcie, dzięki czemu na bieżąco mogą Państwo śledzić trasę swojej przesyłki. Dbamy o jej bezpieczeństwo. Jesteśmy firmą transportową posiadającą bardzo bogaty i rozbudowany tabor, by świadczone przez nas usługi transportowe, spedycyjne gwarantowały Państwu pełną kompleksowość.

Nasza firma specjalizuje się w spedycji drogowej towarów na terenie Polski i Unii Europejskiej. Usługi przewozowe świadczymy od 2015 roku, na każdym kroku starając się zwiększać profesjonalizm i zakres naszych możliwości. Wybierając transport krajowy lub międzynarodowy realizowany przez SPEED-TRANS, otrzymujesz pewność, że przewóz będzie zrealizowany sprawnie i efektywnie.

Kadra, której możesz zaufać

Czynnikiem, który wyróżnia nasze przedsiębiorstwo, są zaufani, doświadczeni pracownicy, bez których utrzymanie wysokiej jakości przewozów nie byłoby możliwe. Trzonem naszej kadry są zaufani kierowcy, którzy doskonale znają krajowe i międzynarodowe trasy na terenie Unii Europejskiej – ich wiedza i kwalifikacje są najlepszą gwarancją dostarczenia towaru w określonym terminie.

Równie ważną częścią naszej kadry są także spedytorzy, których doceniamy za perfekcyjną komunikację. Pozostają w stałym kontakcie zarówno z kierowcami, jak i klientami. To ich dbałość o każdy szczegół sprawia, że każdy etap przewozu pozostaje pod naszą kontrolą. Ich codzienne starania są gwarantem jakości, rzetelności oraz terminowości naszych usług w kraju i za granicą.

Rozbudowana flota pojazdów

Transport międzynarodowy i krajowy, który realizujemy jest niezawodny nie tylko ze względu na pracowników, którzy są za niego odpowiedzialni. Przewozy odbywają się z użyciem aut oraz naczep z naszej obszernej, nowoczesnej floty pojazdów. Dbamy o to, aby nasze ciągniki były w pełni sprawne oraz spełniały zarówno polskie normy techniczne, jak i międzynarodowe, europejskie standardy. Posiadamy także różne typy naczep ciężarowych, dzięki czemu zakres towarów, które możemy przewozić, jest szeroki.

Kompleksowe usługi transportowe krajowe i międzynarodowe

Każdy aspekt usług firmy SPEED-TRANS opracowaliśmy w taki sposób, aby dopasować się w pełni do potrzeb współczesnych klientów - ich zaufanie jest dla nas najważniejsze. Dzięki stałej komunikacji, dbałości o bezpieczeństwo, nowoczesności oraz zaufanej kadrze jesteśmy w stanie do każdego przewozu podejść w kompleksowy sposób, unikając wielu problemów i komplikacji.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Speed-Trans Wojciech Galara