Phenix Sp. z o.o.

2.4 Dodaj merytoryczną opinię
SZUKASZ PRACY?

Jesteśmy nowoczesną firmą od 10 lat zajmującą się transportem międzynarodowym w Europie. Nasze doświadczenie i zaangażowanie pozwala nam na dynamiczny rozwój na rynku przewozów towarowych.

Nasz transport to flota nowoczesnych samochodów dostawczych o łącznej masie do 3,5 t i pojazdy ciężarowe o DMC od 12 do 24t.  Nasza flota obejmuje ponad 150 samochodów marki Fiat Ducato, Ranault Master, Opel Movano, Volkswagen Crafter a także ponad 150 aut ciężarowych marki MAN i Volvo. Średni wiek naszych ciężarówek to około 2,5 roku.

Oferujemy legalną pracę dla kierowców kategorii B (3,5 t). Niezbędna jest aktualna wiza kategorii pracy D. Idealny kandydat to osoba w wieku 25-40 lat. Mamy możliwość zaproszenia nowych pracowników i pomoc przy wszystkich formalnościach na miejscu. Wymagania: uczciwe podejście do pracy, brak szkodliwych nałogów, zaangażowanie, ważny paszport, wiza (jeżeli to możliwe), własna nawigacja.

Obowiązki: Dostawa towarów zgodnie ze zleceniami głównie na kierunki Niemcy, Austria, Francja, Czechy, Włochy, Szwajcaria, Belgia, Holandia, Dania, Norwegia.

Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń, napisz lub wypełnij poniższy formularz: