Phenix Sp. z o.o.

3.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Phenix Sp. z o.o.

Aktualność
Witaj na profilu firmy Phenix Sp. z o.o.

Znajdziesz tutaj informacje o tym, jakim jesteśmy pracodawcą, jakie wartości są dla nas ważne i co możemy zaoferować naszym pracownikom.

Jako firma cenimy sobie otwartą komunikację, pełną szczerości i wzajemnego szacunku.

Za każdym sukcesem firmy stoją ludzie, którzy wkładają swój wysiłek, by wspólnie osiągać kolejne szczyty, dlatego jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę, by móc zmieniać się na lepsze dla Ciebie.

Dziękujemy za wszystkie komentarze na temat Naszej działalności, uczymy się i wyciągamy wnioski, po to by doskonalić to co robimy obecnie, aby przynosiły owoce w przyszłości

Informujemy, iż zarówno my, jak i zespół administratora serwisu GoWork.pl uważnie obserwujemy wkład Państwa  na wątku Naszej firmy i wszelkiego rodzaju komentarze, które łamią regulamin, bądź przepisy polskiego prawa, będą usuwane przez administratora serwisu GoWork.pl.

W razie konieczności będziemy zmuszeni by weryfikacji adresów IP osób dokonujących naruszeń regulaminu i Polskiego prawa, co może skutkować odpowiedzialnością karną i/lub prawną. Mając na uwadze ciężką pracę całego zespołu nie możemy przyglądać się temu bezczynnie.

Dążymy, aby to miejsce stanowiło przestrzeń do kulturalnej i merytorycznej dyskusji.

W przypadku pytań zachęcamy do pozostawienia go na forum, lub kontaktu z Naszym działem HR pod adresem email: rekrutacja@phenix-sped.eu

Żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi.
Pozdrawiamy

Zespół Phenix Sp. z o.o.

Ja pracę w PHENIXie oceniam bardzo pozytywnie. Po kilku latach nie żałuję tego cennego doświadczenia. Atmosferę miedzy pracownikami oceniam dobrze, czasem zdarzały się drobne spięcia - ale to raczej normalnie w każdej pracy - ważne, że zawsze kończyły się dogadaniem się obu stron. Jeśli jesteś osobą, która potrafi organizować sobie pracę i nie trzeba pokazywać ci wszystkiego palcem - tutaj możesz rozwinąć skrzydła. Najwiecej narzekali ludzie, którzy przychodzili do pracy i nie wnosząc nic od siebie żądali nie wiadomo jakich pieniędzy. Uważam, że płace są adekwatne do stanowiska, doświadczenia i wiedzy. Wiem z autopsji, że nikt tu nie da nowemu pracownikowi 'na start' pensji długoletniego pracownika. Ale jeśli pokaże się zaangażowanie i ciągłe rozwijanie umiejętności Szefostwo samo to zauważy i doceni finansowo takiego pracownika. Kilka lat pracy w firmie pozwoliło mi nauczyć się wielu rzeczy, które mogę wykorzystać na rynku pracy, jako atut w moim CV. Mam też satysfakcję sama dla siebie z tego, że umiem więcej niż wymaga się ode mnie na moim stanowisku. Ja tę pracę będę wspominać dobrze. Polecam firme PHENIX jako Pracodawcę.

Świetna współpraca, faktury opłacone na czas

XXX

Polecam pracodawcę. Wszystko można wyjaśnić, wystarczy tylko zaangażowanie z dwóch stron. Można rzeczowo porozmawiać z właścicielami firmy czy też z kierownikiem działu. Co do pensji - trzeba umieć walczyć o swoje.

Administrator Nowy wpis

Pojawiła się oferta pracy na Spedytor w firmie Phenix Sp. z o.o.. Warto aplikować?

anonim Nowy wpis

Wiktoria Nowy wpis

Możesz więcej coś o tym napisać? Masz na myśli jakieś konkretne sytuacje? Jakie to są w Twoim odczuciu marne zarobki?

Ligo Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.
Kandydat

Witam serdecznie. Chciałem zapytać jak się mają zarobki z prawdą na stanowisku kierowca kat b międzynarodowy ?

Kandydat

Dzień dobry Czy wie ktoś może czy w tej firmie aktualnie poszukiwani są pracownicy biurowi do transportu lub księgowości ? Znam kilka języków obcych (angielski /niemiecki/rosyjski) i szukam pracy a słyszałem ze w tej firmie potrzebują ludzi. Duże doświadczenie w transporcie i w księgowości tez. Czy jeśli to prawda to można liczyć na naprawdę dobre wynagrodzenie? Zaczyna się od dyspozytora czy można od razu próbować na spedytora? Jakie są jeszcze inne możliwości, działy ? Czy biura są klimatyzowane? Będę wdzięczny za info

@Kandydat

Witam, proszę złożyć swoje cv https://phenix-sped.eu/praca/

@Kandydat

Z tego co wiem, to na dniach zwolniło się miejsce dyspozytora - próbuj.

Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Phenix Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Waldi

Cześć, w tej Firmie już zapracowałem na 3 pensje, trasa międzynarodowa, 3,5 t. Moja opinia: Prezes - uprzejmy, kumaty człowiek, z którym można normalnie i rzeczowo porozmawiać, Biuro - spoko, Warsztat - szybko i sprawnie byłem kierowany do serwisowania, mechanicy w porządku, Księgowość - na pensję czekałem maks 2 doby, Samochody - zadbane (mechanicy na miejscu i w Niemczech), Pensja - ja jestem zadowolony, Zespół dysponentów dyżurnych - kulturalni, nie są namolni, nie są złośliwi. Dyżurny nie śpi w nocy. Zrobisz robotę - jest dobra atmosfera. Ilość km i jazda nocna - nie mamy krzywdy, jest bardzo dobrze. Tabor - nowy. Nie miałem spięć i powodów do reklamacji czy awanturki - z tej strony nie znam załogi i Szefa. Zachęcam do pracy w Phenix, myślę, że wielu zostanie tutaj na dłużej. Ja nie zamierzam rezygnować z pracy dla tej firmy (mam doświadczenie z 3 innymi firmami).

Szymon
@Waldi

A napisz mi kolego, czy wymagają doświadczenia? Wrzucili ogłoszenie z robotą dla kierowcy kat. B i nic o tym nie wspomnieli. Jeśli faktycznie można zarobić te 9000-10000 zł / m-c, to miałbym kasę, by zrobić uprawnienia na C+E. Daj znać, czy ta kwota z ogłoszenia, to na rękę?

@Szymon

Witam, proszę o kontakt +48519010519

@Szymon

Szymon, przepraszam za zwłokę. Ta kwota raczej brutto. Z reguły podaje się brutto. Doświadczenie? Taki Ktoś mile widziany, ale każdy kiedyś zaczynał od 0 - więc wal śmiało i bez doświadczenia, zdobędziesz praktykę.

Aktualność
Witaj na profilu firmy Phenix Sp. z o.o.

Żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi.
Pozdrawiamy

Zespół Phenix Sp. z o.o.
Człowiek z krwi i kości

Pracowałem w Phenixie kilka ładnych lat więc moja opinia będzie nieco dłuższa. Muszę przyznać, że miałem szansę by zdobyć cenne doświadczenie w branży TSL. To właśnie tam nauczyłem się o pracy spedytora dosłownie wszystkiego od podstaw. Jeśli chodzi o atmosferę to zależy do którego biura się trafi. Są ludzie i LUDZIE. Niektórzy zamiast pracować i na tym się koncentrować, żyją tylko plotkami i trzeba się do tego przyzwyczaić, bo nikt nie wyciąga konsekwencji z takich gierek. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to ja byłem zadowolony. Praca doceniana, do tego możliwość rozwoju, bo firma oferowała jakieś szkolenia a szefostwo pozwalało też na dużą samodzielność w kwestii podejmowanych decyzji. Dla mnie to było ogromnie ważne. Pensja oraz premie były zawsze na czas, premie sprawiedliwie wyliczane i to wysokie premie tak samo jak wynagrodzenie podstawowe. Naprawdę na dość wysokim poziomie. Nigdy nie spotkałem się z tym żeby ktoś bez podstawy tej premii nie dostał tak samo z podwyżką. Były co roku jeśli się na nie uczciwie pracowało. Byłem za czasów dwóch menadżerów i muszę też stwierdzić, że z pierwszym łatwiej było załatwić niektóre sprawy i przede wszystkim szybciej. Drugi menadżer często zapominał o różnych ważnych problemach które miał rozwiązać i średnio poczuwał się do odpowiedzialności. Jeśli o same szefostwo chodzi to bywało różnie ale jeśli ktoś był rzeczowy to mógł się dogadać. Problemem tej firmy jest to, że poszczególne działy tworzą swoje kółka wzajemnej adoracji. Jeśli ktoś wchodzi przysłowiowo w D**e osobom "wyżej postawionym" to ma spokój a konsekwencje ze złego zachowania nie są wtedy wyciągane. W działach brakowało osób, które nadawały się na stanowisko przełożonego/przewodniczącego grupy. Nieraz było tak, że osoby na tym stanowisku w ogóle nie przejmowały się zdaniem swojego zespołu i były aroganckie w stosunku do szefa czy szefowej. Brakowało jasnej komunikacji i trzymania się regulaminu. To co mi przeszkadzało to również brak zaplecza socjalnego. Żadnej kuchni czy stołówki. Jeść trzeba było przy biurku co nie zawsze jest komfortowe i wygodne. Ogólnie oceniam tę firmę i pracę tam jako 6/10. Sporo można by było poprawić ale można też sobie tam zagrzać miejsce na dłużej a może nawet i na stałe. Ja nie żałuję że mogłem tam rozwiązać skrzydła i poznać niektóre osoby ale nie żałuję też że zdecydowałem się na odejście.

Halina
@Człowiek z krwi i kości

Mówisz że można w tej firmie zagrzać miejsce na dłużej, a może nawet na stałe... Czy to znaczy że można jakoś szybko dostać umowę o pracę? Jak to jest? Zaczyna się od razu z umową o pracę czy najpierw zleceniówka?

Człowiek z krwi i kości
@Halina

Oczywiście, że dostaniesz umowę o pracę od pierwszego dnia. Nie wiem jak teraz bo ja tam nie pracuje już ale miałem umowę na okres próbny potem umowę dwa razy na rok i ostatnią jako umowę na czas nieokreślony. Nie pamiętam, żeby ktoś tam miał zlecenie, niektórzy własną działalność mieli i pracowali w trybie B2B ale to nie był żaden wymóg tylko jakoś tam się ktoś dogadał

Marta
@Człowiek z krwi i kości

a powiedz mi jak praca na produkcji, czy jest tam ogrzewanie i klima, ze mozna spokojnie pracowac w danych okresach ? jest teraz oferta i wlasnie zastanawiam sie czy skladac bo twoje 6/10 tak srednio zacheca :)

Pracownik firmy
@Marta

Gdzie jest oferta pracy na produkcji ? Firma Phenix nic nie produkuje, to firma świadcząca usługi transportowe. Można pracować albo w biurze albo za kierownicą jako kierowca i w biurach są klimatyzcje.

Halina
@Pracownik

a powiesz mi w takim razie - jeśli wiesz - ile tu na start dostanie pensji pracownik ? :)

@Halina

Najniższą krajową - i tak będą Cię na niej trzymać jak najdłużej ????Może po roku dostaniesz jakieś grosze więcej

@Były pracownik

I nadal będzie to najniższa bo ona idzie w górę dlatego dostajesz grosze wiecej... Firma nie szanuje nikogo.

Zainteresowany

A wiesz ile zarabiają kierowcy i czy przyjmowani są Polacy ? Wszędzie widzę ogłoszenia po Ukraińsku

Alicja
@Zainteresowany

A fakt, że są tylko po ukraińsku już wystarczająco nie mówi sam za siebie? Dziwne, że ogłoszenia nie są dwujęzyczne to chyba wystarczający sygnał... Firmie na rękę jest zatrudnianie Ukraińców zamiast Polaków?

Świetna współpraca, faktury opłacone na czas

XXX

Zgadzasz się w 100%

Aktualny Pracownik

Totalna bzdura. Awantury jak w każdej firmie - zdarzają się ale jest to rzadkością. Moim zdaniem pracownicy tej firmy są odpowiednio wynagradzani za wkład włożony w rozwój firmy. Jest szansa na rozwój - są szkolenia, a gdy szefostwo zauważy, że bardzo się starasz i wiele potrafisz to na pewno dostaniesz podwyżkę.

@Aktualny Pracownik

Pracowałem tam długi czas i się nie zgadzam, może od tej pory się coś zmieniło. Jeśli tak to fajnie dla Was ale ja omijam szerokim łukiem, znalazłem dużo lepszą pracę w której czuje się spełniony i doceniony a tam tego nie mogłem powiedzieć.

Aktualny Pracownik

jakieś argumenty??

Czy w Phenix Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Phenix Sp. z o.o.?

SCANIA 730S

Dlaczego Kolego piszesz że zarabiasz około 8000 zł, kurna nie możesz określić ile zarabiasz? Wygląd to na szmingel kogoś z biura!!! Bo tak naprawde to kierowca zarabia najniższą krajową brutto + Diety, delegacje i inne.dodatki. A czasami PHENIX to nie jest były JUNKIE?

Kierowca 79

Żenada nie polecam dla Polaków stawka 13 do 15 procent w skali miesiąca a jak zapytałem Pani ile wychodzi dniowki to powiedziała że 113 do 115 zł żenada i poniżej krytyki. Jak byście nie wiedzieli to stawka zaczyna się od 200 zł a nie 113 zł. Tyle to było w 1998 roku

Kierowca CE
@Kierowca 79

Pracuje w firmie Phenix i jestem kierowcą . Zarabiam około 8000 zł netto za miesiąc pracy . Czasami mam więcej . Żadna firma nie daje kasy za darmo .

Karol
@Kierowca 79

Pytać też trzeba umieć . Nie pracowałem w tej firmie , ale pytałem i dostałem inną odpowiedź.

Kierowca

Jestem zadowolony z pracy w Phenix, płacą na czas

Jak wygląda praca w firmie Phenix Sp. z o.o. w mieście Sępólno Krajeńskie, mieliście z nią doświadczenie? Czekamy na informacje od obecnych pracowników odnośnie atmosfery i warunków pracy!

Zostaw merytoryczną opinię o Phenix Sp. z o.o. - Sępólno Krajeńskie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Phenix Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Phenix Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Phenix Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Phenix Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Phenix Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Phenix Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii