Phenix Sp. z o.o.

2.8 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Phenix Sp. z o.o.

Aktualność
Witaj na profilu firmy Phenix Sp. z o.o.

Znajdziesz tutaj informacje o tym, jakim jesteśmy pracodawcą, jakie wartości są dla nas ważne i co możemy zaoferować naszym pracownikom.

Jako firma cenimy sobie otwartą komunikację, pełną szczerości i wzajemnego szacunku.

Za każdym sukcesem firmy stoją ludzie, którzy wkładają swój wysiłek, by wspólnie osiągać kolejne szczyty, dlatego jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę, by móc zmieniać się na lepsze dla Ciebie.

Dziękujemy za wszystkie komentarze na temat Naszej działalności, uczymy się i wyciągamy wnioski, po to by doskonalić to co robimy obecnie, aby przynosiły owoce w przyszłości

Informujemy, iż zarówno my, jak i zespół administratora serwisu GoWork.pl uważnie obserwujemy wkład Państwa  na wątku Naszej firmy i wszelkiego rodzaju komentarze, które łamią regulamin, bądź przepisy polskiego prawa, będą usuwane przez administratora serwisu GoWork.pl.

W razie konieczności będziemy zmuszeni by weryfikacji adresów IP osób dokonujących naruszeń regulaminu i Polskiego prawa, co może skutkować odpowiedzialnością karną i/lub prawną. Mając na uwadze ciężką pracę całego zespołu nie możemy przyglądać się temu bezczynnie.

Dążymy, aby to miejsce stanowiło przestrzeń do kulturalnej i merytorycznej dyskusji.

W przypadku pytań zachęcamy do pozostawienia go na forum, lub kontaktu z Naszym działem HR pod adresem email: rekrutacja@phenix-sped.eu

Żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi.
Pozdrawiamy

Zespół Phenix Sp. z o.o.
Pracodawca PHENIX SP. Z O.O.

Wszystkie negatywne komentarze i opinie, które pojawiły się na portalu GoWork we wrześniu 2023 roku, zostały napisane przez trzech byłych pracowników firmy Phenix. Wiemy to z udostępnionych przez GoWork numerów ID oraz indywidualnych rozmów ze wspomnianymi pracownikami, którzy potwierdzili nasze domysły. Ten komentarz jest ostatnim i jedynym, w którym odnosimy się do wrześniowych wpisów. Rozumiemy, że frustracja związana ze zmianami i zwolnieniami jest ogromna, jednak firma Phenix potrzebuje modernizacji, a często przemiana firmy łączy się właśnie ze zmianami personalnymi. Naszym celem jest do zbudowanie Zespółu składającego się z najlepszych specjalistów. Atmosfera jest dla nas bardzo ważna i pracujemy nad jej ulepszeniem, ale wynik ekonomiczny jest bezkompromisowy. Z poważaniem, Zespół Phenix

@Anna

Tak jak pewnie nie było rozmowy niby z tymi ludźmi tak i nikt nie ma żadnego ID - bajki pisane. Ja odeszłam już dawno temu (wypowiedzenie dostałam) pisałam tu komentarz i ze mną nikt nie rozmawiał - to ciekawe skad te 3 osoby i czy ktos by potwierdzil wypowiedz firmy. To ze ludzie teraz są aktywni to tylko dlatego ze jeden komentarz dodaje odwagi innym i wtedy więcej osób się udziela ale firmie przeszkadza ze ludzie mówia glosno. Sklad za czasow starej ekipy spedytorow był najlepszy- potem stopniowo wszyscy zaczeli odchodzic pierwszy spedytor a zanim reszta teraz zostali ci co wyjścia nie maja.

Ja pracę w PHENIXie oceniam bardzo pozytywnie. Po kilku latach nie żałuję tego cennego doświadczenia. Atmosferę miedzy pracownikami oceniam dobrze, czasem zdarzały się drobne spięcia - ale to raczej normalnie w każdej pracy - ważne, że zawsze kończyły się dogadaniem się obu stron. Jeśli jesteś osobą, która potrafi organizować sobie pracę i nie trzeba pokazywać ci wszystkiego palcem - tutaj możesz rozwinąć skrzydła. Najwiecej narzekali ludzie, którzy przychodzili do pracy i nie wnosząc nic od siebie żądali nie wiadomo jakich pieniędzy. Uważam, że płace są adekwatne do stanowiska, doświadczenia i wiedzy. Wiem z autopsji, że nikt tu nie da nowemu pracownikowi 'na start' pensji długoletniego pracownika. Ale jeśli pokaże się zaangażowanie i ciągłe rozwijanie umiejętności Szefostwo samo to zauważy i doceni finansowo takiego pracownika. Kilka lat pracy w firmie pozwoliło mi nauczyć się wielu rzeczy, które mogę wykorzystać na rynku pracy, jako atut w moim CV. Mam też satysfakcję sama dla siebie z tego, że umiem więcej niż wymaga się ode mnie na moim stanowisku. Ja tę pracę będę wspominać dobrze. Polecam firme PHENIX jako Pracodawcę.

Alicja
@Zainteresowany

A fakt, że są tylko po ukraińsku już wystarczająco nie mówi sam za siebie? Dziwne, że ogłoszenia nie są dwujęzyczne to chyba wystarczający sygnał... Firmie na rękę jest zatrudnianie Ukraińców zamiast Polaków?

XXX

Polecam pracodawcę. Wszystko można wyjaśnić, wystarczy tylko zaangażowanie z dwóch stron. Można rzeczowo porozmawiać z właścicielami firmy czy też z kierownikiem działu. Co do pensji - trzeba umieć walczyć o swoje.

MariuS

Firma o ugruntowanej pozycji na lokalnym rynku pracy. Wysokie wymagania, duża presja, ale wynagrodzenie rekompensujące to w pełni. Duża szansa dla osób o predyspozycjach do pracy w spedycji.

зарплата

Де зарплата Phenix?

Никто Nowy wpis
@зарплата

Никто не получил зарплату, главное, что у босса отличные машины и люди могут быть голодными!

никто Nowy wpis
@Никто

І так всі будуть працювати і ніхто нічого не скаже , рік тому звільнилися водії а тепер повернулися на фірму

згода Nowy wpis
@Никто

Ця компанія вже дна. Нульове ставлення до людей.

зарплата

Де зарплата Phenix?

Kierowca Nowy wpis
@зарплата

A wy jeszcze tam pracujecie ? Kadrowa nie potrafi normalnie naliczyć a góra wypłacić . Nikt z tego nie potrafi się wytłumaczyć

Сява

Відома дуже фірма

GZ
@Сява

Piszesz, że firma znana. Tylko z czego znana? Kojarzysz, czy zakres obowiązków oraz pensja podlegają uzgodnieniu podczas rozmowy o pracę i w jakim zakresie? Pisano tu o sporych wymaganiach w zamian za najniższą krajową. Nie po to rozglądam się za zmianą pracodawcy, by tyle zarabiać, jeśli to prawda.

Ваня
@Сява

Чим саме ?

Odszedlem

Pracowałem tam bardzo krótko i odszedłem również bardzo szybko. Ta firma to jakieś nieporozumienie, masz wszystko ogarniać za najniższą krajową i wchodzić w cztery litery osobom wyżej postawionym bo inaczej będziesz miał przerąbane. Chyba już zauważył każdy jak się tam buduje kariere i że ci co się podlizują mają po prostu najlepiej beż względu na to że ogólnie nie są zbyt blyskotliwi i ogarnieci xD Współczuję długoletnim pracownikom których ciężka praca nie została doceniona bo się nie podlizywali. W czasach starego prezesa pana z Ukrainy było sto razy lepiej niż w tym roku. Skoro pracowałem kilka miesięcy a odeszło w tym czasie X osób to raczej o tej firmie dobrze nie świadczy. Kółko wzajemnej adoracji na czele z panią kierowniczka

@Odszedlem

Szanowny Panie, Bardzo nam przykro, że nie dał Pan nam szansy i odszedł od nas bardzo szybko, jak Pan wspomina we wpisie. Niemniej proces restrukturyzacji i zmian potrzebuje czasu, a taką decyzję – o zmianach w firmie – podjęli właściciele firmy. Zapraszamy na spotkanie do siedziby firmy. Pani Manager chętnie spotka się z Panem, żeby omówić wszelkie wątpliwe kwestie i przekonać Pana, że naszym celem jest utrzymanie pozytywnych relacji ze WSZYSTKIMI pracownikami. Prosimy o kontakt w celu ustalenia dogodnego terminu spotkania. Pozdrawiamy, Zespół Phenix

Odszedlem
@Phenix Sp. z o.o.

Dziekuje za tak szybką odpowiedź nie skorzystam jednak z zaproszenia na rozmowę z Panią Menadżer. Jak wiele osób już tutaj pisało nie- ma o czym nie warto, gdyby bylo jak pan/pani pisze to wiele osob nie mialo by tak zlej opinii o o tym jak ta firma wyglada . Opinie napisałem żeby ludzie wiedzieli jakiego miejsca się wystrzegać mógłbym tu przytoczyć wiele sytuacji na nierówne traktowanie pracowników i wiele innych ale pewnie komentarz zostałby usunięty jak juz kilka innych tutaj. Proces restrukturyzacji i zmian powinien być według mnie procesem który zachęci ludzi do firmy a nie zniechęci, wystarczy na mieście podpytać o te firmę nie ma dobrej reputacji. Mam nadzieję że szanujący się pracownicy jeszcze się obudzą i pójdą tam gdzie będą doceniani.

@Odszedlem

Dziękujemy za odpowiedź. Przykro nam, że nie da Pan nam szansy na rozmowę, ale na porozumienie musi być chęć obu stron. Życzymy zatem wszystkiego dobrego w nowej firmie. My natomiast będziemy rozwijać się w każdej dziedzinie, również tej dotyczącej dbania o dobro i komfort pracowników. Proszę też zauważyć, że jest wiele osób, które mają jednak dobre zdanie o firmie. I bardzo się cieszymy, że z nimi pracujemy. Pozdrawiamy, Zespół Phenix

Odszedłem
@Phenix Sp. z o.o.

Życzę powodzenia oby te osoby nie zmieniły zdania!

Michaśka
@Odszedlem

Długoletni pracownicy nie dostawali żadnych podwyżek? Czy chociaż dodatku stażowego? Jest tutaj takie coś jak dodatek stażowy?

Odszedłem
@Michaśka

Nie byłem tam długo i ja nie wiele mogę powiedzieć ale inne osoby z pracy mówiły że jak podwyżki były to jakieś drobne kwoty chyba tylko raz w roku i to nie zawsze i żadnych super dodatkow niektórzy tylko jakieś premie mieli ale to była dobra wola czy dostałeś czy nie

@Odszedłem

Dokładnie, premia za „coś więcej”, czyli pracę wykraczającą poza ustalone obowiązki, a że na liście obowiązków był zapis „i wszelkie inne zadania zlecone przez przełożonego”… Dopowiedzcie sobie sami, jak wyglądała sprawa premii.

YB
@Były pracownik

Sugerujesz tym samym, żeby lepiej pilnować się takich właśnie zapisków? Czy podczas sporządzania umowy można dopytać wprost o ten zakres? Lub wręcz prosić o szersze doprecyzowanie? Nie uniknie się wtedy czasem nieporozumień?

Xd
@YB

To czego Ty sobie życzysz i co chcesz sobie dogadać to tam nikogo nie obchodzi. Albo podpiszesz co dają albo nara.

EZ
@Xd

Zależy co macie teraz w ofercie u siebie? Mnie konkretnie o spedycje by teraz chodziło, nie wiem jak tutaj warunki w czasie się zmieniają, ale możecie zestawić te prace z dyspozytorem? Widzę kilka ofert na stronie i zastanawiam się co byłoby lepszym wyborem?

brak
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Видів кат С

Pytania

Чи берете. Водіїв без опиту роботи

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

QE
Inne

Ale w sumie dlaczego tak uważasz? Czytam że inni też mają takie zdanie, ale konkretów nie ma. Nie da się jakoś dogadać i poprawić atmosferę? W końcu wszyscy tutaj do jednej bramki grają.

Ania
@QE

To chyba słabo czytasz te opinie. Przecież w co drugim komentarzu coś jest. A to kierownictwo, a to źle traktują, wypłaty kierowców, brak warunków, nie szanowanie.

@Qe
@QE

"W końcu wszyscy tutaj do jednej bramki grają." czyli jesteś pracownikiem obecnym? To nie widzisz co się dzieje od 3 - 4 miesięcy? Czy poprostu każą Ci tak pisać?

QL
Kandydat

Widzę, że rodzaj umowy można sobie wybrać na kierowcę, podają tam w ofercie umowe o prace i B2B. Która lepsza waszym zdaniem? Ja zazwyczaj robiłem normalnie na umowę o pracę. Duża różnica jest w stawkach i odpowiedzialności w sumie?

@QL

Dzień dobry, jest możliwość pracy na umowę o pracę oraz B2B. Warunki finansowe są indywidualnie ustalane. Prosimy o kontakt z osobą odpowiedzialną za rekrutację kierowców: tel.: 798 995 099, mail: praca@phenix-sped.eu. Pozdrawiamy, Zespół Phenix

Praktykant

Miałem w tej firmie praktyki i cieszę się że to był tylko krotki czas . Nie miłe byłp kierownictwo, zero zaangażowania żeby z tych praktyk człowiek coś się nauczył, od jednego kolegi w biurze czuć było alkochol. Ciasne biura w których siedzi dużo osób, żadnych warunków do przerwy chociaż większość ludzi z tego co widziałem i tak jej nie miało a jak już to szybko szybko żeby nikt nie zobaczył. Na praktyce na spedytora pomaga się działów faktur pakować listy w koperty. Nie polecam uczniom którzy idą gdzieś żeby faktycznie zdobyć wiedzę a nie być czyimś sługą. Nic w sumie się tam nie nauczyłem nowego.

Pracodawca PHENIX SP. Z O.O.

@Byly Pracownik
@Pracodawca PHENIX SP. Z O.O.

GoWork.pl nie udostępnia pracodawcom żadnych danych osób, które zamieszczają opinie na forum. Dane takie (a konkretnie – numer IP nie ID) udostępniamy wyłącznie organom ścigania na ich wyraźne żądanie. Ochrona pracowników wypowiadających się na temat swoich pracodawców to sprawa, którą GoWork.pl traktuje bardzo poważnie.

MechaNick @Phenix
@Pracodawca PHENIX SP. Z O.O.

"bezkompromisowy wynik ekonomiczny" - kto Wam to pisał, intelektualni i za chwilę finansowi bankruci? 5 lat obiecujecie, że mechanicy nie będą leżeć pod autami w nieocieplinej hali będącej samowolą budowlaną do wyburzenia. I dalej to samo! Bezkompromisowe to są grożby i wyzwiska wielkiego pana po zawodówce, który pomimo odejścia tak wielu pracowników dalej niczego się nie nauczył.

@@Byly Pracownik

Dlatego piszemy nr ID, a nie IP. IP jest udostępniane organom ścigania, ID pracodawcom. Z poważaniem, Zespół Phenix

Anna
@Pracodawca PHENIX SP. Z O.O.

Proszę o wyjaśnienie jaka różnica czy opinie napisały 3 osoby czy 10 ? We wszystkich komentarzach jest sama prawda przecież. A i tak można by było powiedzieć jeszcze dużo, dużo więcej.

@Anna

XN
Kandydat

A dlaczego oni tej wypłaty wam nie wypłacili? Jaki był powód, tłumaczyli to jakoś? Firma miała wtedy jakieś problemy finansowe? Wiecie czy teraz sytuacja jest bardziej stabilna?

Xdxd
@XN

Czy ważne jest jaki jest powód ?nie otrzymali ustalonej kwoty za swoją pracę i nikogo nie interesują "kłopoty finansowe " albo inne ściemy.

MariuS

Spędziłem w tej firmie kilka lat. Czas oddany na budowę zespołu i rozwój, ale prędzej czy później zawsze pojawiał się ten sam problem - brak jakichkolwiek wartości, zasad i wiedzy. Prędzej czy później każdy pracownik zderza się z bezpodstawnymi zarzutami, krzykami, pretensjami a w najlepszym wypadku zwolnieniem. Czy to przypadek, że w ciągu około roku odeszło kilkunastu najlepszych spedytorów i wszyscy kierownicy działów? Nikt kumaty nie wytrzymuje kłótni właścicieli i ciągłych zmian decyzji. Fatalna atmosfera, niestabilne warunki i właściciele, których nie da się rzetelnie opisać, bo nikt nie uwierzy, a GoWork zdejmie komentarz. Pudrowanie wizerunku poprzez rozmowy, piarowe zagrywki i nowe profile na socjalach nie zmieni rzeczywistości.

XZY

To chyba nie żale a zwykła opinia, jak kazda inna tutaj. Współpraca z Panem Mariuszem była jak z większością osób bardzo w porządku.

Kierowca

Pracowałem kilka lat w tej firmie , ale to co się dzieje ostatnio to szok. Były super spedytory, świetne kadry , ale niestety wszystkie odeszli. Też się zwolnił przez to że zero szacunku to starszych pracowników . Nie polecam pracy w tej firmie

Rysiek
Kandydat

Ktoś tam pracował na B2B i może coś powiedzieć? Widziałem, że w ofercie na kierowcę międzynarodowego można wybrać pomiędzy UoP a B2B. No i tak sie zastanawiam w sumie, bo coraz częściej to drugie widzę przy szukaniu pracy, czy to jest atrakcyjne. Co się bardziej opłaca pod kątem stawki i benefitów?

@Rysiek

Dzień dobry, zachęcamy do kontaktu pod numer 798 995 099 - odpowiemy na wszystkie pytania. Pozdrawiamy, Zespół Phenix

Na jakie benefity można liczyć w Phenix Sp. z o.o.?

Insider
@Pytanie

Można liczyć na osobiste wyzwiska od Prokurenta, rozmowę dyscyplinarną z kierownictwem, jak się poskarżysz to możesz też liczyć na ZAPOWIEDŹ zmian na lepsze, zwolnienie dyscyplinarne albo nieprzedłużenie umowy, bo jesteś matką, w ramach benefitu wiele osób otrzymuje też pisemne upomnienia. Chaos!

Agata

Cały czas dostaje powiadomienia tutaj i widzę że angażuje się pracodawca to może uzyskam kilka odpowiedzi. Ktoś był na rozmowie z osobą która je tu oferowała? Co na tych rozmowach było omawiane? Wystawiona opinia? Powrót do pracy ? Oferta pracy ? Bo trochę to dziwne ze panie sobie zapraszają ludzi na jakieś rozmowy a z tego co tu czytam to ci ludzie tam już nie pracują? Do tej pory pierwszy raz czytam żeby jakieś firmy sobie od tak zapraszaly ludzi na pogawedki. Te panie to właściciele firmy ? Czy jakieś osoby odpowiedzialne za marketing ? Ktoś tu napisał że są też pozytywne opinie ale żadnych nowych wszystkie są jakieś stare ? Zaglądają tu jeszcze jacyś pracownicy żeby napisać jak jest naprawdę ?

@Agata

Pani Agato, takie zachowanie (zapraszanie na spotkania) to najwyższy poziom dbania o relację z pracownikiem/byłym pracownikiem. I do takiego poziomu dążymy właśnie poprzez wprowadzanie zmian w firmie. Podczas spotkania dochodzi do merytorycznej rozmowy, która znacznie różni się od anonimowych opinii na forum. Wszystko zależy od chęci zaproszonej osoby, jak takie spotkanie się skończy – nie wykluczamy współpracy oczywiście, jednak tylko jeśli dwie strony wyrażą taka chęć. Wpisów dokonują pracownicy firmy, jednak nic nie dzieje się bez wiedzy osób zarządzających firmą. Pozdrawiamy, Zespół Phenix

Agata
@Phenix Sp. z o.o.

Dziękuję za odp. Szkoda ze nie wypowie się żaden aktualny pracownik czy faktycznie rozmowy coś dają z doświadczenia wiem, że pracodawcy zawsze beda bronić swoich racji ale negatywne opinie chyba nie biora się z nikąd. To główna rzecz która powstrzymuje mnie przed aplikacja do tej firmy może kiedyś się to zmieni ale póki co poczekam :) myślę że ludziom łatwiej jest być szczerym kiedy są anonimowi różne historie o pracodawcach którzy sie czepiaja za opinie sa znane więc watpie że ktoś przyjdzie na rozmowy zresztą ja niewyobrazam sobie tego i watpie ze ktos by nagle sluchal bylego pracownika a nie prawil mu wywody o tym jak zle postapil ze taka opinie dal. Nie bez powodu jest byly. Życzę powodzenia we wszystkim pracodawcy i pracownikom :)

xxx

Również oceniam prace pozytywnie gdy był Pan Igor. Bardzo lubiłam mój zespół i moją prace w moim dziale czasami były zgrzyty, ale wiadomo wszędzie tak jest. Jeśli chodzi o zarobki było też okej nie wiem jak to wygląda teraz. Jeśli miałabym dalej pracować z takim zespołem to bardzo chętnie szkoda tylko, że większość odeszła .

Też się zgadzam

Zgadzam się. Nie długo niektóre osoby będą oprawione w ramki za jedyny sukces jaki jest podlizywanie sie do Pani kierownik. Jedna dziewczyna poucza spedytorow I dyspozytorow sama nigdy sie tym nie zajmowała wiec to jakies zarty.Ciesze sie ze odszedlem ale szkoda ze szybko chociaż fajnie było z niektórymi pracowac w dziale bylo smiesznie i wesolo ale jak przyszla ta nowa pani manager to wszystko sie zepsulo mi nawet inpreze integracyjna zaproponowali dopiero jak ktos inny z wybranych nie pojechal bo dla wszystkich nie było bo tylko wybrani zasluzli zero szacunki. Pan Igor byl rowny gość szkoda ze poszedl ale nie dziwne.

Pracodawca

Panią również zapraszamy na rozmowę do siedziby firmy z Panią Manager Magdaleną, żeby mogła się Pani przekonać, że to jednak prawda i jesteśmy otwarci na spotkania. Celem takiej rozmowy jest załagodzenie sporu, który wynika z Pani wypowiedzi. Dla nas taka rozmowa to wskazówka, co dla byłego pracownika znaczy: „kiedyś było lepiej” - merytoryczna rozmowa znacznie różni się od anonimowych opinii na forum. Nie usuwamy negatywnych opinii, jedynie takie, które zawierają niekulturalne wypowiedzi, przekleństwa lub mają znamiona hejtu. Pozdrawiamy, Zespół Phenix

Aaa

To na jaką kwotę i za jakie obowiązki się umówiłaś na rozmowie o pracę? Bo jest to chyba do uzgodnienia podczas rekrutacji?

Negatywne opinie znikają równie szybko jak ogarnięci pracownicy tejże firmy. Tylko w ciągu ostatniego roku było ich kilkunastu. Źle pracowali ? Nie sądzę. Mieli do siebie zbyt dużo szacunku by tkwić w tym toksycznym środowisku. Od pewnego czasu (kto w firmie pracował ten wie) to miejsce zamienia się w korporacje. Kto bardziej się podliże - ten będzie doceniany. Kto ma swoje zdanie - nie ważne jak dobrze by nie pracował, zostanie zdeptany i albo odejdzie sam albo firma mu podziękuję. O atrakcyjności wynagrodzenia można poczytać w ogłoszeniu o pracę... Ale tylko poczytać. Nie mówiąc już o premiach. Można by się rozpisywać ale czy warto tracić na tę firmę czas ? Podziękowali mi po kilku latach, mimo że miało być jak w bajce. Jak poprzednicy - nie polecam.

MK

Dzień Dobry Pani Kamilo, bardzo serdecznie Panią zapraszam na spotkanie, podczas którego omówimy wszystkie wątpliwe dla Pani kwestie, liczę na to, że będzie mogła Pani zmienić zdanie i przekonać się, że zależy nam na dobrej współpracy z pracownikami. z przyjemnością wymienię się z Panią dobrymi praktykami oraz wnioskami które przyniosą nam lepsze relacje. Termin takiego spotkania możemy elastycznie ustalić. Jestem do Pani dyspozycji pozdrawiam serdecznie Magda

Czesław
@Były pracownik

A co to w praktyce oznacza, że firma zamienia się w korporację? I z jakiego powodu Cię zwolniono?

Blondi
@Czesław

Ja powiem ze swojego doświadczenia.. Pracowała mdla tej firmy kilka lat wstecz i miałam dostać kolejna umowę, żadnych zarzutow do mojej pracy nie było ale z dnia na dzień nie byłam już potrzebna i umowy nie dostałam. Ale ok. To się zdaza. Jednak to jak traktowani byli pracownicy i z tego co wiem nadal są, bo mam tam znajomych, to bardzo nie na miejscu. Krzyki nie wiadomo o co zerowy szacunek dla pracownika. Większość się boi ruszać po firmie. Z tego co słuchać na sepolnie to wielu ludzi odeszło stamtąd właśnie z powodu traktowania. Ja szybko prace znalazłam w firmie w miasteczku obok i nigdy bym nie wróciła do tego Phenixa. Oprócz tego że nie ma w sparcia u "góry" to i ludzie między sobą potrafią robić świństwa.

Kuba
@Blondi

Jeśli to była umowa o pracę, na której byłaś, to na jaki czas oni ją z Tobą zawarli i czy znasz kogoś, kto ma UoP na czas nieokreślony? Bo z tego, co wyczytałem, nie uprzedzono Cię zawczasu o nieprzedłużeniu umowy?

Kuba
Kandydat

Witam Widziałem dziś ogłoszenie na olx na pracownika biurowego z niemieckim Czy ktoś z obecnych albo byłych pracowników.moze mu napisać czy warto aplikować ? Jak duże są możliwe premie ? Od czego zależą ? Czy są one zapisane jakoś w umowie ? Dużo jest ogólnie pracowników i gdzie jest centralna siedzibą firmy ? Ciężko znaleźć mi aktualne wiarygodne opinie. Polecacie tam składać dokumenty i brać udział w rekrutacji? Dziękuję za pomoc Jakub

Julita
@Kuba

Ej a jak chcą ten niemiecki język, to rekruter prowadzi rozmowy po niemiecku? Czy po polsku? Jakkolwiek ten poziom językowy jest sprawdzany u kandydatów?

@Kuba

Witam, zapraszam do kontaktu +48695727707

@Julita

Witam, zapraszam do kontaktu +48 695727707

Ligo
Kandydat

Witam serdecznie. Chciałem zapytać jak się mają zarobki z prawdą na stanowisku kierowca kat b międzynarodowy ?

Kandydat

Dzień dobry Czy wie ktoś może czy w tej firmie aktualnie poszukiwani są pracownicy biurowi do transportu lub księgowości ? Znam kilka języków obcych (angielski /niemiecki/rosyjski) i szukam pracy a słyszałem ze w tej firmie potrzebują ludzi. Duże doświadczenie w transporcie i w księgowości tez. Czy jeśli to prawda to można liczyć na naprawdę dobre wynagrodzenie? Zaczyna się od dyspozytora czy można od razu próbować na spedytora? Jakie są jeszcze inne możliwości, działy ? Czy biura są klimatyzowane? Będę wdzięczny za info

@Kandydat

Witam, proszę złożyć swoje cv https://phenix-sped.eu/praca/

@Kandydat

Z tego co wiem, to na dniach zwolniło się miejsce dyspozytora - próbuj.

Waldi

Cześć, w tej Firmie już zapracowałem na 3 pensje, trasa międzynarodowa, 3,5 t. Moja opinia: Prezes - uprzejmy, kumaty człowiek, z którym można normalnie i rzeczowo porozmawiać, Biuro - spoko, Warsztat - szybko i sprawnie byłem kierowany do serwisowania, mechanicy w porządku, Księgowość - na pensję czekałem maks 2 doby, Samochody - zadbane (mechanicy na miejscu i w Niemczech), Pensja - ja jestem zadowolony, Zespół dysponentów dyżurnych - kulturalni, nie są namolni, nie są złośliwi. Dyżurny nie śpi w nocy. Zrobisz robotę - jest dobra atmosfera. Ilość km i jazda nocna - nie mamy krzywdy, jest bardzo dobrze. Tabor - nowy. Nie miałem spięć i powodów do reklamacji czy awanturki - z tej strony nie znam załogi i Szefa. Zachęcam do pracy w Phenix, myślę, że wielu zostanie tutaj na dłużej. Ja nie zamierzam rezygnować z pracy dla tej firmy (mam doświadczenie z 3 innymi firmami).

Szymon
@Waldi

A napisz mi kolego, czy wymagają doświadczenia? Wrzucili ogłoszenie z robotą dla kierowcy kat. B i nic o tym nie wspomnieli. Jeśli faktycznie można zarobić te 9000-10000 zł / m-c, to miałbym kasę, by zrobić uprawnienia na C+E. Daj znać, czy ta kwota z ogłoszenia, to na rękę?

@Szymon

Witam, proszę o kontakt +48519010519

@Szymon

Szymon, przepraszam za zwłokę. Ta kwota raczej brutto. Z reguły podaje się brutto. Doświadczenie? Taki Ktoś mile widziany, ale każdy kiedyś zaczynał od 0 - więc wal śmiało i bez doświadczenia, zdobędziesz praktykę.

Zostaw merytoryczną opinię o Phenix Sp. z o.o. - Sępólno Krajeńskie

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Phenix Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Phenix Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Phenix Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Phenix Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Phenix Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Phenix Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii